Jautajums okulistam vai gimenes Dr.

Aizsāka Jana 

Daudz stradaju pie datora un pedeja laika man ir radusas diezgan izteiktas redzes problemas. Poliklinikas acu arsts izrakstija Visinu. Sakuma tas nedaudz palidzeja, bet pec tam acis kluva vel sarkanakas. Parstaju to lietot. Kur par sim redzes problemam, kas rodas stradajot ar datoru, var uzzinat vairak un pie ka man labak griezties?
Paldies
Par Jusu problemam un daudz ko citu par acim var izlasit WWW.ACIS.LV. Tur ari iespejams sanemt acu arsta konsultaciju. No savas personigas pieredzes - es ieteiktu ar Visine lietosanu uzmanities, jo ta sastava ir asinsvadu sasaurinataji un konservanti, kas var radit nevelamus blakusefektus. Jusu sniegta informacija ir nepietiekosa, lai sniegtu precizu atbildi, tacu visdrizak Jus ciesat no Sausas acs sindroma, kuru vairak vai mazak izjut visi datorlietotaji. Arstesana ir kompleksa, bet no medikamentiem (ja simptomi rada redzes diskomfortu) parasti lieto maksligo asaru pilienus, kas acis aizsarga no izzusanas un parpules. Vispopularakie ir TEARS NATURALE acu pilieni, kurus lieto 3-5 reizes diena, vai vienkarsi pec vajadzibas. Sie pilieni nesatur asinsvadu sasaurinatajus un to iegadei nav nepieciesama recepte.

Ja ir jautajumi, rakstiet!
Indars Lacis
acu arsts
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 14?
Ziņa: