LOGEST

Aizsāka Mârîte 

LOGEST
02.03.2001 12:41
Jau gandrîz divus gadus lietoju LOGEST. Pirms pâris mçneðiem biju pie ginekologa, jo bija raduðâs nepatîkamas sajûtas «lejasdaïâ» (neliela nieze, pastiprinâti izd.). Ârsts pârbaudîja un teica, ka nekas tâds neesot, ka tâ parasti esot, ja ilgstoði lieto pretapaugïoðanâs tabletes. Tâdçï izrakstîja man vaginâlâs svecîtes un vçl piedevâm vienu mçnesi nevarçja lietot LOGEST. Tas, lai atjaunotos maksts vide.
Tagad ir pâgâjis neliels laiciòð un man jau ðíiet, ka nepatîkamâs sajûtas atkal ir klât. Vai man atkal bûtu jâlieto tâs vaginâlâs svecîtes un atkal vienu mçnesi nevarçðu lietot LOGEST??? Vai tâ notiek arî ar citiem kontracepcijas lîdzekïiem? Varbût man vajadzçtu lietot citas pretapaugïoðanâs tabletes?

Jau iepriekð pateicos!
Re: LOGEST
26.03.2001 15:03
Marit!
Gruti noteikt izdalijumu raksturu,bet spriezot pec Jusu sudzibam ta varetu but "piena senite",kas ir itin biezi sastopama kontraceptivo tablesu lietotajam.
Partraukt tablesu lietosanu nav nepieciesams.
Vai Jus lietojat intimas skidras ziepes"Dercome Femme"?Loti labs int,mazgasanas lidzeklis.Var jau ari gadities,ka pretsenu preperats/piem tikai viena Gyno-Travogeni/lodite jalieto vienu reizi menesi,bet vismaz sesus menesus pec kartas?Bet to jums var pateikt tikai Jusu ginekologs.
Dr Matule
Re: LOGEST
28.03.2001 22:08
Spriezot pec apraksta,atdalijumi varetu but saistiti ar t.s. piena seniti,oralie kontraceptivi tomer praktiski nerada maksts dibakteriozi.Logest mierigi var turpinat.Ari t.s. piena seniti izarstet nav problemu-ir lieliskas vag.lodites,kapsulas-iedzeramas.Varbut ari Jusu otrai pusei jalieto medikamenti.Varbut atdalijumu problemai ir cits iemesls.To nevar ta izspriest.Ludzu apmeklejiet savu ginekologu.
Ar cienu dr.Dace Melka
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 4?
Ziņa: