lauzta roka?

Aizsāka samazga 

samazga
lauzta roka?
20.05.2005 22:33
kaa var zinaat vai roka ir lauzta vai nee, neejot taisiit rentgenu?
taa vienkaarshi nesaap, bet kad kaut kaa netaa pakustinu uzreiz ljoti saap. Plaukstas lociitava, kjipa nokritu taa uz taas rokas taa ka baigi uz atpakalj atliecaas, bet saap vairaak pati roka nevis tieshi lociitava.
Tagad neesaaju elastiigo saiti.
Paziistams teica ka vinjam tieshi taapat esot bijis un vinjam tur tas kauls bijis ielauzts netaalu no lociitavas, bet es negribu iet uz rentgenu savaadaak veel atradiis ka ielauzts un liks gjipsi un tad nenormaali ilgu laiku ITKAA dziis..
s.c. vai ir tiesiibas atteikties no gjipsha ja ir luuzums (neesmu pilngadiigs)?

Re: lauzta roka?
20.05.2005 22:38
neatsakies. ja ir lûzums, un kaula malas ir kustîgas, tad ir obligâti jâfiksç, citâdi nesaaugs pareizi vai vispâr nesaaugs.
cik tev gadu? bçrniem mçdz bût "zaïâ zara" lûzumi, tad kauls nav puðu, bet kustîbas vienalga jâierobeþo...
Re: lauzta roka?
20.05.2005 23:03
bet es negribu iet uz rentgenu savaadaak veel atradiis ka ielauzts un liks gjipsi un tad nenormaali ilgu laiku ITKAA dziis..

patîk man ðâds domu gâjiens, tâ turpini

bet ja atbildu uz jautâjumu, tad lûzumam ir vairâkas pazîmes - sâpes, ierobeþots kustîgums, pietûkums
kustinot var dzirdçt krakðíçðanu vai sajust, ka kaulu gali viens pret otru berzçjas, paprasi kâdam draugam, lai tâ kârtîgi pakustina un abi klausieties, tikai pirms tam paòem kaut ko starp zobiem (labi noders sarulçts dvielis), jo ja bïausi nedzirdçsiet
lai veicas
Re: lauzta roka?
20.05.2005 23:08
:DDDDDDDDDDDD
Re: lauzta roka?
20.05.2005 23:13
Mîïie pacienti !
Katrs pats ir atbildîgs par savu veselîbu.
Katrs pats ir tiesîgs izvçlçties arstçðanas metodi.
Katrs pats ir tiesîgs izvçlçties iet pie ârsta vai neiet.

Ir izòçmumi - bçrni un garîgi slimi cilvçki, par viòiem atbild vecâki vai aizbildòi.

p.s. interesanti, kam jâprasa atïauja operçt bârenis no bçrnu nama ? vai bâreòu tiesai ?
samazga
Re: lauzta roka?
20.05.2005 23:35
jaa, es tagad zvaniishu draugam "eu davai atnaac pie maniim klausiisimies vai man roka krakshkj, tu vareesi kustinaat"...
"skanjas" ir tikai taadas kaa arii vesalajai lociitavai, nav nekas neparasts.
es pirmstam meegjinaaju pielikt otru roku un sajust vai kautkaads kaula atluuzushais gals kustaas, ja kustinu plaukstu, bet nejutu neko taadu kas vesalajai rokai nebuutu taapat.

kaa lai zin vai "kaula malas ir kustiigas"?
man ir 14 gadu, pirmo reizi kautko dzirdu par taadiem luuzumiem kur kauls nav lauzts, tad jau tas kautkaads satiepums vai kautkas taads, ne?

"sâpes, ierobeþots kustîgums, pietûkums":

saapes - tikai tad ja plauksa 'aizkustinaata' liidz "galam" jebkuraa virzienaa, savaadaak var briivi kustinaat. aa, ja stipri sasprindzina kulakaa arii drusku saap

ierobezhots kustiigums - ierobezhots tik taalu kameer saap, bet nesaap tik ljoti lai nevareetu tomeer aizspiest liidz galam plaukstu, pirkstiem 100% kustiigums

pietuukums - nav. nu vispaar, es kjipa shodien veelreiz nokritu uz taas rokas un tad drusku veelaak secinaaju ka bija minimaali piepampusi, bet tas bija uz kaadaam 10-15min

par to domu gaajienu.. taa arii ir, tas ir nenormaali stulbi ja tu piemeeram neesaa gjipsi peedeejo nedeelju kad jau viss ir saaudzis bet vienkaarshi viegli izchakareejams atkal, bet taapeec vispaar pilniigi necik nedriikst kustinaat ITKAA, tapeec tas stulbi ir. saaugs ofic, vienmeer viss saaug, gribi teikt ja tu iegriez ar nazi rokaa un neko nedari (tikai apturi asinjoshanu) tad vinjsh nesaaugs? saaugs. nu labi neesmu jau nekaads aarsts bet es taa uzskatu..
kaa piemeeram riikojaas cilveeki kuri bija salauzushi roku (taadi kuriem nebija pacietiibas nedeeljaam nekustinaat roku) tad kad nebija izgudrots gjipsis (nebija atklaats gjipshakmens..)? vienkaarshi centaas mazaak kustinaat..

ir teoreetiski iespeejams kaut kaads asins izpluudums, kursh atrodas zem 'iistaas aadas' taa, ka nevar redzeet no aarpuses zilumu bet saap vienalga? jo no sanjemtaas informaacijas man ljoti liekas ka nav lauzts
samazga
Re: lauzta roka?
20.05.2005 23:37
wow, nezinaaju ka aarsteeshanas metodi driikst izveeleeties
Re: lauzta roka?
20.05.2005 23:44
A ko tik bieþi krîti? Kaskadieris vai?
Tu pavçrtç no otras puses, ja tas lûzums tomçr ir un saaugs nepareizi, tad var pienâkt brîdis, kad bûs atkal jâlauz un jâsaliek pareizi. Parît Tu vçlreiz uz to roku uzkritîsi, salauzîzi tâ ka kauli rçgojâs, pie ârsta neiesi, un saaugs Tev tâ, ka viena plauksta uz ziemeïiem otra uz austrumiem, Visu mûþu tâds staigâsi?
Re: lauzta roka?
20.05.2005 23:44
ja esi tik gudrs, kâdçï jautâ mums?
samazga
Re: lauzta roka?
20.05.2005 23:59
biezhi kriitu jo braukaaju ar skrituljdeeli

jautaaju taapeec ka gribu dzirdeet citu cilveeku viedokljus
Re: lauzta roka?
21.05.2005 00:12
samazga

Nav tur tavai rokai ne vainas. Ja lauzta buutu tu citu dziesmu dziedaatu. Ar taadu probleemu pagaidaam vari pie aarsta neiet.
samazga
Re: lauzta roka?
21.05.2005 00:22
labi

paldies par atbildeem
Re: lauzta roka?
15.04.2020 22:17
Sveicināti vēlos painteresēties ka noskaidrot vai roka ir lauzts, piemēram man gadījums bija tāds kad uz rokas plaukstas locītava uzkrita smags metāla gabals sākuma bija piepampusi bet pampums nogāja un varēju brīvi strādāt tālāk gan tai brīdi gan arī pēc stundas vēlāk
paejot 2 h saka sāpēt pamazām un tikai saka pastiprināties līdz vairs nespēju pakustināt locītavu bet pampums nav un zils arī nav palicis bet sāpes nežēlīgas
dotaja brīdi uzliku ledu ka kompresi tas pagaidām nedaudz mazinājis sāpes bet funkcionēt locītavu nevaru
Anonīms lietotājs
Re: lauzta roka?
20.04.2020 02:32
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2020 19:29 by Daina Arāja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 19?
Ziņa: