Prezervatîvs pa lielu:(

Aizsāka dF 

Prezervatîvs pa lielu:(
13.07.2005 19:37
Man ir 17 gadi un mans dzimumloceklis ir diezgan mazs 14cm garuma un 11.5 cm apkartmera , dazas reizes pirku prezervatîvu piemerishanai , ja varbut liksies smiekligi , bet japiemera ta4u ir , lai pec tam kad butu sex nebutu problemas ar prezervatîva uzvilkðanu , un secinaju ka prezervativs man ir krietni par lielu gan apkartmera ,gan ari garuma , pec tam panemu izmeriju prezervativu ar linealu tas bija 19 cm , vai tad tiesham visiem tik lieli peni??? pirku 3 reizes dazadas pacinas un visas bija shis garais 19 cm prezis ar lielu apkartmeru , kas man krietni par lielu , stulbums zinu jau zinu ka man mazs penis , bet vai tiesham nav man piemerots prezis , es ta4u neprasiðu pardevejai cik lielam izmeram shis prezis ir un kam vins ir domats , uz pacinam isti rakstits ari nav , kada firmas un krasas prezervativu pacina ir man piemeroti manam lielumam....
Saiva
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
13.07.2005 19:51
Es to apkartmeru kaut ka nesapratu...

Garuma tas prezis varbut ari ir 19 cm, bet domaju - kad uzmauc, vins tacu pastiepjas platumaa un vairs nav tik garss...

19 cm locekli nemaz nav standarts, tas tiesam ir praavs loceklis. Bet vispar man skiet, ka izmeriem jabut rakstitiem ne???
tik tâ, garâmejot...
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
13.07.2005 19:58
Klausies... nu tak pavisam normâls Tev tas penis. Ka tik nebûsi salasîjies kâdas gudras www lapas par "pareiziem" izmçriem? Prezervatîvus, protams, var dabût tâdam izmçram, der gandrîz visi. Pamçìini, piemçram LifeStyle.
standarta prezis 12 cm apkartmera 19 cm garuma , ja piemeram dzimumlocekïa apkartmers man butu virs 12 cm tad ari nebutu problemu jo redz prezi jau rullet obligati lidz galam nevajag. ne nu veikala tak es nepetishu visas pacinas ja rinda stav cilveki tas vnk butu man apkaunojoshi un smiekligi , bet tas prezu pacinas kuras pirku , majas ispçtiju un uz tam nekas nebija rakstits , tad ka lai es zinu kadu man pirkt? nav lieka nauda , lai pirktu visus pec kartas un piemeritu:D mazu statistiku iedoshu par dzimumlocekla lielumiem(nav taisita latvija ,bet asv)

erekcijas stavokli garumâ
zem 100 mm 1% vîrieðu
100 - 129 mm 10 %
130 - 149 mm 20 %
150 - 159 mm 25 %
160 - 179 mm 30%
180 - 199 mm 10%
200 - 229 mm 3%
virs 230 mm 1%


videja staistika

pçc garuma:
maza izmçra 141,5 mm
vidçja izmçra 161,8 mm
liela izmçra 181,1 mm


pçc apkârtmçra:
maza izmçra 117,6 mm
vidçja izmçra 127,4 mm
liela izmçra 137,8 mm
tik tâ, garâmejot
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
13.07.2005 20:08
Aha, skaidrs, no kurienes ðie dati, - es jau domâju, ka gudras www salasîjies. Lai tik vairâk vîrieðu uzíeras un iet izmçìinât slaveno brînumlîdzekli, jo pavisam normâli izmçri tur tiek uzskatîti par maziem.
Neòem pierç to "statistiku", piemeklç piemçrotâkos preþus un dzîvo tik nost. Protams, ne visiem der visi preþi, bet Tavam izmçram var atrast droði.
Saiva
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
13.07.2005 20:10
A Tu nepielauj, ka varbut esi vel pa mazu?:) Es pa piemeram domaju, ka Tu (un Tavs draugs arii) vel augs:)

Viriesi tacu aug lidz 26 gadiem vismaz...Ta ka - atslabsti ar sava peòa mçrîðanu un pacieties:)

Vai ari sac Latvija noperkamo prezervativu sistematisku izpeti - katru nedelu noperc vienu pacinu, kamer tiec pie saviem.
one
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
13.07.2005 20:29
dF = d ( dp/dt )
nesapratu? :D
dr
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
13.07.2005 23:39
Jaa... nav cilveekm komplekiem pamata, tak industrija radiis.
Manam viiram akuraat Tavi izmeeri, i neko jaasaa, visi prezervatiivi liidz shim dereejushi :-)
man jau nu ,draudzin liekas,ka tu kaut ko nepareizi dari:))nu nevar but,ka neder.tev ir normala izmera loceklis,ja tas ir erekcijas stavokli,visadu firmu prezervativi der normali,nekur nekulajas.ta ka ,ja reiz esi nolemis uzskat dzimumdzivi,tad atstaj to lietu varbut savas meitenes rokas.redzesi,ka viss ir ok gan ar tavu locekli ,gan prezervativiem.
nu man ir14.5 un apkaartmeers 11
es nezinu kaa bez tiem reklaamas produkties es veel varu palielinaat, vai ir kaadi dabiski liidzekli, vai kaut kaadi vingrinaajumi, buutu labi ja kaads iedotu sho informaaciju...
_______
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
07.03.2006 20:31
vingrinaajumi, haha
_______
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
07.03.2006 20:33
dF vai zini, ka prezervatiivam galaa jaaatstaaj briiva vieta, kur sateceet spermai?
______
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
07.03.2006 20:36
ai shii teema jau veca
Toms
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
08.03.2006 09:57
Nu nesaprotu, man atkal visi kurus pçrku ir par maziem. Pagrûti dabût virsû. Parasti tâda stîvçðanâs sanâk, kas nav îpaði patîkama.
Mçrîjies nçesmu, bet man ir standarta izmçrs, vismaz man tâ ðíiet
nice
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
22.07.2011 20:21
man ar neder jo gals pa lielu
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
25.07.2011 22:31
Bet prezim taču var regulēt augstumā, ja vajaf parullē vēl uz leju to prezi, kur problēma, tad sanāk tev apkārt mērs ir maziņš, kā izspauas tavs preža pārāk mazs??
AKdievs, MAZS gan. Man ir 13.Gai mana Locekļa garums ir jau 16.cm Un Resnums 14.Cm..


Mērīju Prezi Un derēja.!;)
dF Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man ir 17 gadi un mans dzimumloceklis ir diezgan
> mazs 14cm garuma un 11.5 cm apkartmera , dazas
> reizes pirku prezervatîvu piemerishanai , ja
> varbut liksies smiekligi , bet japiemera ta4u ir
> , lai pec tam kad butu sex nebutu problemas ar
> prezervatîva uzvilkðanu , un secinaju ka
> prezervativs man ir krietni par lielu gan
> apkartmera ,gan ari garuma , pec tam panemu
> izmeriju prezervativu ar linealu tas bija 19 cm ,
> vai tad tiesham visiem tik lieli peni??? pirku 3
> reizes dazadas pacinas un visas bija shis garais
> 19 cm prezis ar lielu apkartmeru , kas man krietni
> par lielu , stulbums zinu jau zinu ka man mazs
> penis , bet vai tiesham nav man piemerots prezis ,
> es ta4u neprasiðu pardevejai cik lielam izmeram
> shis prezis ir un kam vins ir domats , uz pacinam
> isti rakstits ari nav , kada firmas un krasas
> prezervativu pacina ir man piemeroti manam
> lielumam....
sexman
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
07.04.2013 02:55
Ma jau ar nav labak man pavisam lielels ja un man ir tikai 20gadi ja un sexa man vaig katru dienu jo draudzene ir pa pusei lezbe taaaaa un mans draugs ir gejs ar 20 cm peni varbur kads grib iemeiģinat baigi labais izdrāzīs jeb kuru viņam baigi labie tatos ja iesaku pirkt frestyle sex prezervatvus
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
09.04.2013 09:15
Mums gan ar draugu bija cita problēma - viņam visi prezervatīvi pa mazu, viņam bija sajūta, ka nožņaugs peni. :D
Tā arī izsargājāmies - ar pārtraukto...
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
09.04.2013 09:17
Toņa!
Noteikti ar sevi ne pa jokam lepojies! :D



Edited 1 time(s). Last edit at 09.04.2013 09:18 by serea.
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
09.04.2013 09:25
serea Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mums gan ar draugu bija cita problēma - viņam
> visi prezervatīvi pa mazu, viņam bija sajūta,
> ka nožņaugs peni. :D
> Tā arī izsargājāmies - ar pārtraukto...
--------------------------------------
Pārtrauktais dzimum akts ir bīstams abiem.Vīrietim draud ar impotenci, neirozi.Izvairīties no grūtniecības arī pilnībā nevar.
Tiem, kas manu informāciju grib parādīt ,kā biedēšanu paskaidroju.Rietumos sen jau ir pieņemts, ka pacientam ir jāsaka visa patiesība.
Padomijas praktika,ka slimības smgākais variants ir jāslēpj, ir liekulība un kaitniecība.
ananaas
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
08.06.2013 11:02
Ja godīgi cik es esmu pircis prezervatīvus, izmēri nebija rakstīti un tad sanāca, ka visi bija par mazu, čakarēšanās, lai uzvilktu un pēc tam toč liekas, ka žņaudz.

Bet ko es neietektu pirkt long love prezervatīvus, jo par spīti tam ko raksta, tie var ietekmēt erekciju. Bija diezgan liels kauns un dusmas, kad mazais atteicās strādāt :D Pēc tam vajadzēja kādu laiciņu, lai mazais atgūtos no tās anasteziējošās vielas.
Re: Prezervatîvs pa lielu:(
08.06.2013 19:28
Ja vajag mazākus, jāņem Contex. Cik atceros, tos ļoooti grūti virsū dabūt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 22?
Ziņa: