Elejas veronika

Aizsāka betsija 

betsija
Elejas veronika
12.07.2006 21:34
Varbût kâds zina Elejas Veronikas koordinâtes? Vai uz pieòemðanu jâpierakstâs vai arî vienkârði dzîvâ rinda? Paldies!
Re: Elejas veronika
12.07.2006 21:48
esmu bijusi pie Elejas Veronikas..interesanti bija,pierakstiities nevar,jaabrauc un jaagaida garum garaas rindaas..lidz kadiem 1 , 2 nakti.. koordinates nezinu,pameklee Google..
Tulpe
Re: Elejas veronika
12.07.2006 21:57
Un..vai aarstee nopietni? Kaadas ceriibas?
Re: Elejas veronika
12.07.2006 22:13
hmm.. vai aarstee..labs jautajums,es biju vairaak aiz zinkaariibas.. :) bet manu labu draugu gan paarsteeja,vina ir maziel sherpa daama,mos taads ir vians tilins,bet vinas runa ir nepieklaajigaa tonii..tads man bija iespaids,bet tas nekas,vajag tikai teikt ja ja..un klausities.. loti interesanta sieviete :)
Re: Elejas veronika
13.07.2006 00:04
Bija ar vinu intervija viena mediziinas zurnaalaa, man nejausi patraapiijaas. laikam 36,6 zurnaals. un tur vina runaaja kopaa ar kaut kaadu ginekologi, un staastiija, ka vina praktiski neaarstee cilvekus, tikai pasaka kas par vainu un pie kaada daktera jaaiet. man liekas, ka ta ginekologe bija Renemane. nu zurnaals bija vecs, laikam veel tad taa kliinika arii bija vel. peec taa raksta likaas, ka vina ir taada forsa taa Veronika, taada reaala tante, uz galvas kaapt sev nelaus:)
Re: Elejas veronika
13.07.2006 00:06
Ja tâ padomâ, tas ir traki, ka tâdi cilvçku pûïi pie viòas gâþas. Kâ to vispâr var izturçt?
Re: Elejas veronika
13.07.2006 09:28
cerîba- muïíu mierinâjums...
Re: Elejas veronika
13.07.2006 09:35
Ceriiba mirst peedeeejaa :)
nepareizi
Re: Elejas veronika
13.07.2006 09:37
cerîba mirst pirmspçdçjâ ;)
melnais humors.......
Re: Elejas veronika
13.07.2006 12:12
jaa,sii Eleja veronika tikai pasaka,kaa vareetu tikt galaa ar slimiibu,iesaka,pie kaa veersties,un kur ir probleema. ari tas jau ir labi,ja kaads speej pareizu diagnozi noteikt.. vot kad aizbrauksi,pastaasti mums atkal kaa tev gaaja,labi?
Re: Elejas veronika
05.11.2010 14:48
LUDZU ATSUTIET MAN ELEJAS VERONIKAS DZIEDNIECES TEL.NUM!?
Re: Elejas veronika
05.11.2010 15:06
PA MICI GRIBI DABŪT? :D
Fiona
Re: Elejas veronika
09.11.2010 12:34
Man radi ir braukuši un reiz bērnībā līdzi tiku nosūtīta, viņa tiešām neārstē, bet nosaka diagnozi un sūta tālāk. Es mocījos ar baisām galvassāpēm, tieši, kad biju tur arī sāpēja, viņa man glaudīja galvu un mierināja :) Atstāja jaukas tantes iespaidu, lai gan pirms tam uzgaidāmajā telpā nepieklājīgi uz visiem sabrēca, ejot skatīties Panorāmu, bet tad ieraudzīja mani, pienāca, teica: vai bērns, kas tev ar to galvu un atlika savu Panorāmu... mani nomierināja tie glāsti :)
Bet zinu, ka viņa nejauki izturas, ja cilvēks netic un gājis tikai okšķerēt, jūt jau :) Atceros, ka mana radiniece viena brauca un visu ceļu runāju, ai nu es jau neticu, ko tad tāda babuliene var utt, aizbrauca ar tādām negatīvām domām un šo izlamāja :D Braucu es un domāju, bāc, es tak arī neticu, izlamās mani arī, bet mamma lika braukt, galva dikti sāpēja, ārsti nespēja palīdzēt, braucu.. un visu laiku pārdzīvoju, ak šausmas, es taču neticu, utt. Man neviena slikta vārda nepateica :) laikam jau tāpēc, ka es neticēju, bet gribēju ticēt, nevis gāju jau ar skepsi un sliktām domām...

Vēl es domāju, ka cilvēki paši sevi iedvesmo veseļoties.. vairāk tic tantiņām kā ārstiem, jo nereti viņas izrāda vairāk intereses un iejūtības... cilvēks var izārstēties, ja tic un grib, ja šādi cilvēki spēj iedvest ticību, ka slimība ir izārstējama, ļoti labi.. ja vēl nosaka diagnozi kaut kādā man nezināmā veidā - vēl labāk :)
Re: Elejas veronika
14.01.2011 14:32
Dr. Veronikas nr. var dabūt tikkai, pie viņa personīgi!!!
Re: Elejas veronika
14.01.2011 17:57
varbūt kāds uzrakstīs kam reāli palīdzēja vai kādam paziņam???
Re: Elejas veronika
14.01.2011 23:00
Manam tētim neviens nevarēja patiekt, kas viņam ir ar locītavā, nepateica lkm viņa ar, bet iesita ar kkādu miroņkaulu pa locītavu un sāpes pazudušas uz vairākiem gadiem. + vel pateica, kpc tēvam klepus, izrādās, ka viņam palušu gali bijuši ūdeni. + viņa pateica, ļoti pa ātru dzimušam bērnam, ka, ja visu darīs, kas iespējams, viņš sāks redzēt ap trim gadiem. Zēnam šogad paliek vasarā 4 gadi, bet jau pagāšgad viņš sāka skriet pakaļ bumbai un sunim. ;)

Vienīgi pie viņas jābrauc skaidrā un nedrīkst būt dzēris vienu mēnesi. ;)

Pie cerībām varu piebilst, ka cerība ir tāds striķīts, kurā daudzi ir pakārušies. :D
Bet cerību viņa dod, un bieži vien, tas ir galvenais, kas vajadzīgs.
Re: Elejas veronika
04.03.2011 20:07
A psihiskos traucējumus laikam nevar viņa novērst?
Re: Elejas veronika
04.03.2011 20:48
viņai pašai ir psihiski traucējumi... vismaz lielummānija gan.
Re: Elejas veronika
05.03.2011 00:45
...pie tam izteikta...manam džekam sievas klātbūtnē pateica, lai beidz maukoties...kgan aizbrauca pie viņas ar muguras problēmām...da nu...
IlzeDana
Re: Elejas veronika
27.03.2011 13:19
vai taa elejas veronika veel pienjem un dziiva?
Re: Elejas veronika
15.04.2011 10:13
To ka ir dzīva un pieņem es noteikti zinu. Piemēram šodien Liepājā. Par citām vietām nemācēšu teikt. To , ka vinja var uzstādīt diagnozi esmu piedzīvojusi, vai izārstēt, nezinu. Vel šobrīd nemācēšu objektīvi spriest, jo nav tādas pieredzes, bet esmu procesā :) Lai jauka diena visiem un mazaak negaaciju, vairaaak sapratnes un nenoliegsim to, ko nespeejam izskaidrot.
Re: Elejas veronika
03.09.2011 12:09
Vai kāds varētu uzrakstīt dziednieces adresi ?
Re: Elejas veronika
03.09.2011 13:16
Vai Veronika nav stāstījusi no kā mantojusi šīs spējas(lāstu)?
Vijolīte:)
Re: Elejas veronika
03.09.2011 13:45
Ir, viņai bērnībā,kopā ar tēvu, iespēra zibens un kad viņus glabāja (jau zārkā un kapos), viņa piecēlās no zārka...tad viņa slēpusi savas spējas, lai nenonāktu trakajā mājā...utt.,utjpr.
Vijolīte:)
Re: Elejas veronika
03.09.2011 13:52
...patiešām spējīgam dziedniekam reklāma un raksti masu mēdijos nav vajadzīgi, tad darbojas "klusais" telefons...bet ja nav kur naudu likt droši var pārsūtīt man uz kontu...:)...es atsūtīšu atpakaļ burvju vārdus:kreks-peks-feks, kas Jums palīdzēs visās Jūsu problēmās:DDD
Re: Elejas veronika
03.09.2011 22:59
http://catholictube.ru/mediadetails.php?key=b0256415d892748bb14b&title=Pravda&language=german
Re: Elejas veronika
03.09.2011 23:00
man ammma bija pie viņas un pateica pilnīgi visu par mūsu ģimeni! es saku 50 uz 50 var ticēt tikai!
Re: Elejas veronika
03.09.2011 23:18
Noskatieties manis dotās adreses video, tur ir spēcīga ekstrasens dzīvesstāsts, šais pat domas lasīja.
Re: Elejas veronika
05.09.2011 00:12
man nepalīdzēja,kaut ko glupi runāja,mātei tāpat...kad vīrs bija sīks ,dzīvoja kaimiņos,un bija saslimis,tad šamējā ņēmās,ņēmās tipa ārstēja un nihuja nepalīdzēja,līdz devās pie īsta doka kurš izārstēja,kaimiņi par viņu rēca,vismaz tad... :DDD
Re: Elejas veronika
05.09.2011 11:31
Adrese, Jelgavas rajons, Elejas pagasts, Lietuvas šosejas un Bauskas ielas krustojums, braucot no Jelgavas puses jānogriežas pa labi, pretī Ugunsdzēsēju bāzei atrodas māja, kurā viņa dzīvo, tur vienmēr daudz mašīnas stāv :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 23?
Ziņa: