ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:22
Eu... es par dzintaru neko nejautaaju... Tu atbildi labaak uz manu jautaajumu - putras katl... vaaraas tik savaa sulaa :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:24
Man bija ausu iekaisums, kuru aarsteeju ar antibiotikaam un "drusku" sagraavu savu imuunsisteemu. Bet analiizhu rezultaati (es nezinu, kaadas analiizes taas bija) joprojaam uzraadiija iekaisumu. Izrakstiija man veel antibiotikas. Nospljaavos un nelietoju neko no taam zeeleem ko man izrakstiija. Saaku dzert vitamiinus. Peec meenesha atraadiijos un aarsts teica, ka esmu vesela (arii asisnaina bija krietni labaaka). Var jau buut, ka ir nepiecieshami visaadi sarezhgjiiti paarbaudiijumi, lai noteiktu, vai preparaats iedarbojas, tachu man pietika... katram sava pieredze. Dazhas aarstnieciibas iestaades taapat, kaa Amway arii piedaavaa Folla diagnostiku... par to efektivitaati shai metodei.... Nu nezinu, var jau buut, ka viss ir sarezhgjiiti un ir nepiecieshama vesela aarstu komisija, lai noskaidrotu, kas tev kaish, bet biezhi vien taadaa viedaa var izteereet lielaaku naudunju. :)
Bet vispaar... man tak Tevi nav jaapaarliecina! Domaa par Amway ko gribi! Man ir savs daliitias viedoklis un pie taa es palieku. ... pagaidaam :)
Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:31
Kaa tas ir Tev nav mani jaapaarliecina.. Tu tikko uzmaacies ar to ka medikaments straadaa :D Un Tev nevienu nav jaapaarliecina :D:D:D:D iestaasti to PVD pipemeeram :D:D:D

A kas teica ka tu izveseljojies no vitamiiniem? tie ir Tava aarsta vaardi? vaardu uzvaardu luudzu - gribu Tavam aarstam to pajautaat.

Meenesha laikaa vitamiini vispaar saak kaut ko dariit tikai... nevis sasniedz kulminaaciju un kaut ko izdara.
Un atkal jau nekaadu argumentu tikai tupa vaariishanaas.

Kad Jums luuzeriem pieleks, ka shis nu NAV tas iistais forums kur meegjinaat savas kakas iesmeereet.

Gan jau ka neko sliktu tas viss nenodara. bet staastiit shitaadus bulshitus... :D:D:D

Suudiigs tirgotaajs no tevis.. nemaaki paarliecinaat.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:31
Man arī parasti viss pāriet, kad es beidzu dzert antibiotikas, jo Latvijā valda AB sērga, bet tas ir atsevišķs stāsts. Nedos, skaitīsies neārstēts.

Nupat man mājās arī viens izdakterējās, jo nedzēra AB. Un vēl čakli ēda kaut kādu LIVOL vai citu ērmu – skata pēc, jo ārstēšanās procesam jābūt vizuālam. :)

Amway tak visi produkti no Acerola ķiršiem, kas auguši slepenā dārzā... Ko nu...



Edited 1 time(s). Last edit at 12.03.2009 15:32 by Runcene.
Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:41
Nu labi, izaarsteejos no svaiga gaisa! :D tas tachu ir ticamaak :D
Nu tikai jautaats viedoklis, kuru es arii izteicu, ti, informeeju par savu pieredzi ar Amway. Taa ir tikai un vieniigi mana pieredze nevis gatava teorija! Ja es gribeetu kaadu paarliecinaat, tad veiktu eksperimentus, ziimeetu tabulas utt., bet man to nevajag.
Un kaadaa viedaa es uzbaazhos? Es Tevi aiz rokas kaut kur velku un lieku lietot to un shito?!
Drusku saasinaati Tu to visu uztver...
Ja gribi dziivot veseliigi, tad pakaveejies drusku ilgaak veikalaa pie plaukta un izlasi, kas "laaciitim veederaa" (ar piebildi, ja razhotaajs tieshaam noraada visu, kas tur iekshaa) :) un izveelies, tavupraat, labaako. Un nesatraucies par to, ko lietoju vai nelietoju es. Gan jau pati zinaashu.
Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:43
Tas nav tikai viedoklis, jo veel tikko Tu apgalvoji, ka Tavs aarsts atzina - shie vitamiini straadaa. Esi uzmaniigaaka ar izteicieniem medikju virzienaa, medziciinas forumaa. Kaa jau mineeju - ne taa publika. Ej uz cali.lv tur tik pasaki un visi tic ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:48
Labi, palaboshu, aarsts atzina, ka mans veseliibas staavoklis ir uzlabojies. Var jau buut, ka tas nebija medikamentu deelj :) Tachu tas bija tikai mans noveerojums. Var jau buut ka placebo efekts tieshaam darbojas :D
piedāvāju Amway bizness projekts,
!!!šis nav nekādas izplatīšanas,vai tiešās pardošanas projekts!
Tātad cik Jūs saprotat,tagad jums ir divas iespējas-
1,-ticēt tam,ko jau zinat par šo ,firmu,un pateikt ,ka tas,jūs neinteresē,jo interneta lasiju,draugi teica ka...utt!
2.tagad piesardzigi un daļeji uzticēties man,ka šis nav ne krāpniecisks nolūks,ne kautkada piramīda!
-jo lemumu par to vai velaties šaja biznesa projekta iesaistīties un to veidot jau galu galā pieņemsiet Jūs,ne tā?
Tapēc es piedāvāju noorganizēt tikšnos ,kurā Jums tiks izskaidrots kā darbojas šis biznesa projekts,kas taja jādara, un cik var nopelnīt!
Ja jums interesē tas ko piedāvāju,tad varam runāt tālāk! Tātad ir interese,?
Re: ko zinat par amway?
15.03.2009 13:00
nav intereses :)
Re: ko zinat par amway?
15.03.2009 18:20
Cītīgi meklēju interesi kopš pusdienlaika - neatradu.
Re: ko zinat par amway?
15.03.2009 19:07
Puiss, Nauri, nu izlasi vēlreiz to savu gabalu...

Šeit pārsvarā sirmas, hipohondriskas kundzes pusdienas pārtraukumā, uzkožot kruasānu, palasa par ģikti, grēmām un liekajiem zobiem, bet Tu mels par kaut kādām uzticībām – mēs esam tajos gados, kad tikai veci, bagāti fabrikanti patīk...



Edited 1 time(s). Last edit at 15.03.2009 19:16 by Runcene.
Re: ko zinat par amway?
16.03.2009 21:10
tikai divas iespeejas?










man praataa ir treshaa.....
nauris
Re: ko zinat par amway?
18.03.2009 23:46
gudrinieki atradušies-tad dzivo savā pasaule,kur tev tik tiks tas kas paliks pari!ja jau drosme un merkis naw,tad nebrinieties ka tiesi jus neko nevarat sai joma sasniegt-tas ir tikai jusu aprobezotas domas!atnac un paradi ka naw iespejams uztaisiit!,tad izskaidro kpc es to vareju izdarit?ah nu!!planā galdiņa urbēji atradušies...:D
PGU (Plānā Galdiņa Urbēja)
Re: ko zinat par amway?
18.03.2009 23:57
Ai, Naurīti, nu ko Tu te baries? Mums no Tevis neko nevajag, ko Tev no mums vajag?
Re: ko zinat par amway?
19.03.2009 12:31
Viņš gribēja pateikt, ka ir kruts puika...
Re: ko zinat par amway?
20.03.2009 23:10
Naurīti... neticēsi, bet es tīri labi dzīvoju un sasniedzu mērķus bez Tava mega biznesa kas "nav" piramīda ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Jā! Diskutējat jau Jūs te smuki!
Bet vai kāds var piedāvāt alternatīvu, ja ir tik gudrs? Labāk gulet mājās un kasit.......
Tādi mēs latvieši esam - kūtri un skaudīgi - sūdzamies par krīzi un apd.... censoņus, kas tic un grib dzīvot labāk!
Kāpēc ir jāraksta negācijas un jāaplauž citiem spārnus!!!
Starp citu, arī šajā biznesā, lai pelnītu ir jābūt komersantam un jāmaksā nodokļi!
Kāmene
Re: ko zinat par amway?
26.03.2009 13:30
Amway zobupastu man ieteica pat zobārste, jo bija izpētījusi, ka tur ir labākas sastāvdaļas nekā kaut kādos colgate un blendamedos.

Man interesanti šķiet, ka viņiem baigi plašs tas preču klāsts - man ir ne tikai zobupasta no amway, bet arī apakšveļa. :D
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 14:50
Visi 500 produkti ir izcili! Nan jau noslēpums, ka piem mums tirgo tādu preci, kādu varam atļauties nopirk :(! Arī pats bizness šobrīd ir uzņēmis daudz straujākus apgriezienus! Esmu superdinamiskā atzarā, kurš strādā dmb sistēmā - katrs jaunais partneris tiek apmācīts, atbalstīts 3 mēnešus.



Edited 1 time(s). Last edit at 31.03.2009 16:47 by puce.
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 15:15
Laesa - paraadi man savu ikgadeejo deklaraaciju kuru Tu iesniedzi VID par pagaajusho gadu kaa nodoklju maksaataajs no savas uznjeemeejdarbiibas. Gribu redzeet cik nomaksaaji nodokljos, peec kaa ri pateikshu cik Tu pelni. Ja vis saizgaaja izdevumos ari nekas, tas arii tev bija jaanodod VID publiski pieejamaa veidaa. Labpraat apskatiitu juusu - pseidouznjeemeeju atskaites. nu hotj pasaki ar kaadu kodu esi regjistreeta VIDaa, paareejo jau es pats varu uzzinaat.

Preteejaa gadijumaa - viena tante teica, nevienam ar smedzeneem domaasjosham cilveekam nestraadaas

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 15:54
Matues - ko Jūs šeit darat, ja tik labi dzīvojat, bet tai pašā laikā šeit ''kožat'' ne tikai man:))!
Veiksmīgam cilvēkam parasti šādas īpašības nav raksturīgas!!!
Un kas ir piramīda - vai Vatikāns nav lielākā piramīda???
5249 ieraksti - redzkur veiksmīgais bizness!
Matues vienkārši strādā šeit!!!
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 16:15
Kaut kaa veikli Juus izvairaties no atbildes.
Mani maac aizdomas, ka peec LV likumdoshanas aatri vien VID panjemtu prekshaa Juus ka mazos - nelegaala uznjeemeejdarbiiba, izvairiishanaas no nodoklju nomaksas. Tad sekotu PVD - UB tirdznieciiba bez attieciigas licences, nesertificeetu UB tirdznieciiba, uzglabaashas normaal atbilstoshas noliktavas neesamiba.

Veiksmiigs cilveeks dara ko grib ar savu briivo laiku. Un neuzbaazhas ar nestraadaajoshaam reklaamaam. Ja kaut VIENS no Jums man buutu kaut VIENU reizi pieraadijis savu super duper biznesu, es jau sen pats ar to nodarbotos. Taa kaa neesmu redzeejis NEVIENU pieradijumu taam super lietaam... neredzu jeegu puudereet citiem ar to smadzenes.

Sekta ir un paliek sekta... lai gan es jautajaumus uzdevu un Jums ir visas iespeejas apgaazt manu teoriju par Jums, tikai neviens no Jums uz to nav speejiigs, jo vnk nav ko atraadiit!

P.S.
par piramiidu es shobriid neko nejautaaju, bet paldies, ka atgaadinaajaat... Juus tak esat MLM, par ko SSE jau pirmajaa kursaa maaca kaa par lielaako iespeejamo kraapnieciibas sheemu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 16:49
No kurienes nez ir zināms, ka visi 500 produkti ir izcili? Mazums, ko ražotājs saka. Pašām, jaunās dāmas, būtu jānotestē un tad mūs te jāaģitē. Ja viena eksemplāra testēšanai veltīsiet 1 dienu, tad pēc 500 varēsiet mūs apgaismot. pacietīgi gaidīsim.
Bet vispār pavirša attieksme. Būtu vismaz šo diskusiju no sākuma izlasījušas un neatkārtotu savu priekšgājēju kļūdas.
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 16:49
Neitrālā = Laesa
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 17:04
Nu, kaut kā taču jārada iespaids, ka te pilns ar ļoti loģiski domājošām, progresīvām būtnēm, tik Mateus viens neko nesajēdz :)
Ja runā no krāpniecības puses, tad kas ir katrs lielāks uzņēmējs?
Sēž augšā - zem viņa ir pāris cilvēciņi augstākos amatos, bet zemāk vēl struktūrvienība,
kur katrs saņem itkā pēc nopelniem. Bet var atlaist kuru grib un kad grib!
Par - nevīrišķību, resnumu, nezilām acīm, par to, ka pārāk bieži dzemdē vai bērni slimo!
Un neviens LV likums nepalīdzēs - viss ir tikai teorija!!!
Ja jau pensijas līmeņiem arī vairs nav nozīmes, tad kāda jēga nodokļiem!
Kā nekā esam eiropā.......ir citas iespējas.
P.S
Man liekas, ka šeit neviens necenšas neko pārliecināt!
Mēs katrs esam pats savas Laimes kalējs!
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 17:12
Amway sektas izpratnē laimes kalšana ir jaunu rekrūšu vākšana. Te tautai cits viedoklis. Slikti iet, ne?

A kā var iet labi, ja 1 llitrs trauku mazgājamā koncentrāta maksā gandrīz Ls 9? Putniņus izpurināt no galvas nevajag?

Beidziet tak līst kā miegs ar visiem saviem maksts tamponiem un trauku lupatām, advancētās būtnes...



Edited 1 time(s). Last edit at 31.03.2009 17:13 by Runcene.
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 17:23
http://www.youtube.com/watch?v=ot31XhgE_XE

Vatikāns te aiz kauna nobāl...
Redzu, ka Visi jau šim biznesam kādreiz ir gājuši cauri!
Tāpēc tāda attieksme!
Tikai arī palikuši tai 2004. gadā!
Šobrīd traku mazgāšanas līdzeklis maksā 3.50ls.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 10?
Ziņa: