ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
04.04.2012 17:00
:D

__________________
dr.puce@gmail.com
nu ko lai saka. mani neviens nekodēja :D pastāstīja, paskaidroja. rezultātā - tagad vari domāt, vēlies vai nē. neviens nezvanīja. netramdīja, neuzbāzās :D
šo to no produkcijas bijām pirkuši jau 2006 gadā. šo to pat tagad nepērku. nu nav vajadzīgi man katli pa 780Ls. pērku to kas patīk un kas lētāks kā veikalā. viss. kaut gan tos katlus ir ērtāk kopt, un ilgāk kalpo. zupa jau savādāk negaršo :D
man neviens nezubāžas ka pērc pērc pērc...
vienai draudzenei švaki ar līdzekļiem bija, uzdāvināju ko zināju ko viņai vajag. pagāja laiciņš, tagad pati pērk un saka kur bija agrāk ka nezināja ka var šādi ekonomēt.
un jā - zobu pasta mums 2 ar vīru uz gadu, pusotru stabili lielā tūbiņa. ja daudz ciemiņu, tad protams tik gadam pietiek :D
trauku mazgājamais līdzeklis 1,2 gadi.
cepeškrāsnij - uz gadu.
starp citu L.O.C ir arī maximā. tikai atšķaidītāks, un līdz ar to cena augstāka. sākot no 3Ls bija...
uz sanāksmēm (openiem) nebraucu. kad piedāvāju cilvēkiem arī saku - pastāstīšu, tad domāsi. gribēsi, sameklēsi mani. ja nē, tad arī nejautāšu. viss. kāda tur draugu zaudēšana, kāda izplatīšana????????? nekad neemsu ņēmusi maisu un skrējusi apkārt :D čau. tas laiks beidzies.
starpība starp amway un oriflame, avon, faberlic utt - amway ne tikai dod tev atlaidi bet maksā % no tavas grupas. protams uzreiz tev miljoni nebirs. jāpaiet laikam... oriflame, avon utt dod tev tikai atlaidi. viss.
lai amway sasniegtu labus rezultātus citam paiet gads, citam pusotrs. divi. kādam paies 5 vai 7. atkarīgs no tā cik tev būs cilvēki. nevajag jau pašiem kļūt par debiliem visiem uzbāžoties. cilvēkiem tagad naudas maz. kāds nopērk sev (sev nevis izplatīšanai) par piečuku mēnesī. kāds par 100Ls. kāds 20... kāds 300Ls.
man draudzenes ieraudzīja ko lietoju mājās - arī pasūtīja no manis. nevienai nebiju uzbāzusies. nez ko māžojusies. ieteicu kapēc pašas negrib - ai tur nezin kas. ok, negribi, tēmu slēdzam. kad gribēsi, pateiksi. ja gribi ko pasūtīt - zini kur mani atrast. viss. vairāk par amway nerunājam. ja nu vienīgi uzprasa kā man iet. tā kā nejautāja neko par reģistrāciju vai neteica ka gribot, es arī neuzbāzos.
vairāk par amway nerunājām.
kur te kāda uzbāšanās, zombēšana, draugu zaudēšana :D
tikai viena lieta mani tramda - kas bija tas, ko varēja smērēt uz apdegumiem... sit kaut nost neatceros ;( superīgi smaržo... paziņa bija uzlējusi eļļu uz kājas. apsmērēja. pat čūlas neesot bijušas... un arī neatcerās kas tas bija...
runājot par kvalitāti vai ekoloģiju - katrā ķīmijā savi sū**di. vienā vairāk, citā mazāk. ja amway ir mazāk kā citos piedāvātajos - kapēc nepirkt? plus vēl sanāk ekonomēt.
ja kāds nezina kā notiek ekonomēšana. zobu pastu agrāk pirkām ap 2Ls tūbiņa 125ml. pietika uz 3ned. amway 150ml 4Ls plus mīnus - 1-1,5gads. sanāk mēnesī 0,22-0,33Ls. tāpat arī ar visu pārējo. šādi rodas tā maģiskā mistiskā ekonomēšana. viss. nekas ārkārtējs.
zaudējusi pagaidām neemsu neko. 8Ls iemaksāju reģistrējoties ko pus gada laikā esmu jau 3x saekonomējusi pērkot viņu produktus.
agrāk visiem pulveriem, pastām uc ķīmijai mājai tērējām ap 70-80Ls mēnesī. tagad labi ja 40...
kremi man par dārgu. pērku citur. veļas pulveris ļoti labs, ja lieto kopā ar citiem mazgāšanas līdzekļiem. izmazgā vnk kolosāli. lai to saprastu - ir jāaiziet uz kādu produktu ''degustāciju'' pie kāda paziņas.
starp citu - paskatieties youtubā video par pulveri un zobu pastu. daudziem domas mainīsies. tāpat palasiet par P&G Fairy un Ariel... tante google pastāstīs...
fairy ir piedeva kas izraisa neauglību. uz jautājumu vai tiešām tā viela tur ir klāt - atbildes vēl līdz šim nav...
vīram alerģija no veikalos nopērkamiem pulveriem. no amway pulvera vēl nav bijusi...
respektīvi ko ar šo visu gribēju teikt - vienam patīk māte, otram meita, trešajam kleita. tātad vienam patīk zobu pasta no amway, citam no drogām :D citam no maximas. kaut gan tajos veikalos viss no P&G izņemot amway... kādam patīk pastas, kādam maksaroni, citam ziepes un mašīnas pulieris...
ja kāds vēlas iestāties - nu nevajag ārprātā pirkt visu. taču veikalā arī neizķerat tukšus plauktus jo ir tāds piedāvājums. šomēnes nopērciet to kas akūti nepieciešams, nākošmēnes iepērciet citas nepieciešamās lietas. aiznākošmēnes vēl citas. ja viss jau sapirkts - uzdāviniet draudzenēm, omītei. par labu krēmu, kaut vienreiz dzīvē cilvēks būs stāvā sajūsmā. visi apdāvināti? atdodiet bērnu namiem.
būs jums apgrozījums, ienāks %, un būs mantai pielietojums. ja pašiem vairs nevajag...
kāds no radiem draugiem paziņām kam uzdāvinājāt - nākošreiz pats nopirks...
ja vēlaties, varu iemācīt vēl ļoti daudz knifiņus kā labi amway iepirkties un kā pelnīt... nevis kaut ko haotiski bez rezultāta purgāties...
lai jauka diena
ps. tas līdzeklis apdegumiem un puķu laistīšanai ir L.O.C universālais :)
Papucs
Re: ko zinat par amway?
12.04.2012 02:21
Labrīt!
Divas dienas lasīju :)

Lai man, lūdzu, piedod visi pērļu autori, taču īpaši gribējās izcelt šo te 25. lapā.

Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Progresu nopietni bremzē tas, ka Amway,
> gatavojoties ienākšanai tirgū, ir nopietni
> ķēries pie tirgus sakārtošanas. Uz vienu
> Polijas adresi vairs nevar piereģistrēt 20
> cilvēkus, bet tikai divus. Līdz ar to mēs
> nevaram pieslēgt pie sistēmas kuru katru, kas
> grib pasūtīt produkciju, bet esam spiesti
> atlasīt tikai tos, kas vēlas nopietni būvēt
> biznesu.


Tb, Amway sakārto tirgu, pilnībā atmetot produkcijas tirgošanu un atstājot vienīgo uzsvaru uz piramīdas būvēšanu.
Tas bija tiešām skaisti :)

:)
Biju uz tādu sapulci. Neapšaubu, ka produkcija ir laba un arī to, ka tur iesaistoties var nopelnīt. Bet. Tur iesaistoties, viņi visi kļūst vienādi, visu dara pēc vienota plāna (neapstrīdu, ka varbūt- veiksmīga), runā vienādi utt. Tur cilvēks zaudē jebkādu savu identitāti, radošumu un orģinalitāti. Vai tā nopelnītā nauda ir tā vērta? Nu, kā kuram...
zilbite
Re: ko zinat par amway?
17.04.2012 18:56
licenze amway maksaa 7ls, citaas valstiis noteikts savadak, bet anglijaa bezmakas
desina
Re: ko zinat par amway?
19.04.2012 23:01
Pēc principa - viena tante teica???
Vari pierādīt?
vito vilks - kāda tev ir oriģinalitāte tavā ikdienas darbā? vai piem pārdevējai? katru dienu labrīt, labdien, maximas kartiņa.... sētnieks slotu savādāk tura šodien ielu slaukot? :D datorprogrammas tiek sastādītas savādāk? pavārs mainījis recepti? :D nu pieej radoši pie šīs lietas :) pastāsti ko jaunu :) būs tev pārmaiņas :D
mani sponsori ir ļoti gudri un starp citu - pieklājīgi, izglītoti cilvēki. ne tikai amwejisti, bet arī klasiskais bizness ir. kaut gan saka ka vairs aktīvi nedarbojoties. esot atstājuši partnerim max daļu :) es nevaru teikt nevienu sliktu vārdu dēļ tā ka nav ko :D
desiņa - par ko ir runa? :)
cik man zināms - vienu un to pašu runā, jo nekas cits jau nav jāizgudro. ir sistēma, kas strādā. kādēļ kaut kas jāmaina?
piemēri - mums dolbī vienas un tās pašas reklāmas, katru dienu daram vienas un tās pašas darbības - vannas istaba, brokastis, apģērbs, darbs, pusdienas, vakariņas, bērni, tv, atkal jau tās pašas reklāmas, gulta :D
kad ieejam veikalā, mēs arī domājam vienu un to pašu ko parasti - jānopērk. nevis jānopeldās piemēram... skolā arī to pašu māca. katru gadu. vienu un to pašu skolotāji pasniedz. oi tā var turpināt līdz bezgalībai :D es savu suni katru dienu pabaroju, laižu paskriet, kaķim dodu konservus pēc sausās barības... brokastis taisu kad dzīvnieki paēduši... zobus tīru pēc brokastīm utt utt... viens un tas pats...
kādēļ tik daudziem ir vēlēšanās šo lietu mainīt, bet nevēlās izkāpt no dīvāna un savu dzīvi mainīt? iet sākt beidzot strādāt. piemēram. nav jau obligāti amway. var ielas slaucīt. var pie kompja rukāt. katram savs...
jā tagad koncepcija pamainījusies. 2007g bija uzsvars uz izplatīšanu. tagad uz to ka pērk sev. un ir daudz vieglāk. nevienam neuzbāzties. ja ir interesenti, iedod info...
mana māsa sākumā arī kā fanātiķe bija. :D tagad pa 3 mēnešiem jau atkal domā pati :D varu paknābāt - ko es teicu :D bet svarīgi jau nav tas vai man (man MAN) bija taisnība, bet gan tas ka cilvēks pati atkal domā :D
atkārtošos - ja nepatīk amway, nu nedari. nepatīk viņu prece, nepērc :) man nepatīk OMO :D nepērku. man nepatīk govis slaukt - neslaucu :) kaut gan, ja maksātu tāāāāādu algu ka acis sprāgtu no pieres, gan jau ka slauktu arī :D
tā kā nekad nesaki nekad :D
lai visiem veicas savējā meklējumos :) un lai trāpās normāli cilvēki - normāli sponsori, kas visu izklāsta normālā LV valodā :D nevis jūsu aprakstītie briesmoņi :D no kā atsakās radi un draugi :D
lai sokas....
Patiesības meklētājs
Re: ko zinat par amway?
26.04.2012 13:55
Njāaaaaaaaa . . . Ir te kāds kristietis?
Re: ko zinat par amway?
26.04.2012 21:02
Un kādiem nolūkiem vajadzīgs kristietis?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
asrs
Re: ko zinat par amway?
03.05.2012 10:47
Njā, nepagāja pat divas dienas, kad visu izlasīju no pirmās lpp :D un vairusm ierakstu bezjēdzīgi - gluži kā mans.

Bet lasīju, jo pats tiku pāris reizes piestaigājis uz šāda veida sapulcēm, tikšanās vai kā veļ savādāk to nosaukt. Uzaicināja uz sarunu par biznesu, bet neminēja nedz kādā jomā, kas un kā un es devos, tad nu priekšā bija tantu bars un Maway. Dīvaini, bet ierados vēl divas reizes. Šī man jau ir entā kompānija kur piestaigāju un dīvaini, bet man tas ir kā azarts uzzināt šo kompāniju mārketinga plānus, kas savā ziņā ir līdzīgi, bet tikpat arī atšķirīgi.
Atsauksmes - visādas, piemēram, iestāšanās, cik atminos, Ls 38, kur 8 Ls vinreizējais maksājums par savu virtuālo kabinetu un par 30 Ls iegādā produkciju pašpatēriņam, prezentiem vai kā savādāk, tātad, kopējais ieguldījums ir 8 Ls. Tim traki(?) nedomāju gan. Vai pats esmu iesaistījies(?) vēl neesmu, bet doma ir, tiesa gan, ne nopietnam biznesa vai mega reklamācijai, tikai pašpatēriņam un, ja nu kāds frends sagrib to pašu, ko lietoju es.

Bet ir forši, kad Amway seminārā, sapulcē stāsta par baigāko peļņu, tūkstošiem, pensijām un sazin ko vēl, cilvēki vienkārši staro, īpaši, kas nekad šajās borģelēs nav bijuši, bet neko teikt, vismaz ir ļauts pasapņot ;)
cuciic,
man jautājums, vai Tev ir mazais business?

grāk visiem pulveriem, pastām uc ķīmijai mājai tērējām ap 70-80Ls mēnesī. tagad labi ja 40.

Kas ir jādara, lai ķīmijai tērētu šādu naudas summu???

Par zobu pastu. Kā var izlietot 3 nedēļās zobu pastas tūbiņu? cik reizes dienā jātīra? Man 1x dienā tīrot (brokastis neēdu, līdz ar to no rīta atkrīt) ir vairāk kā gads. Kur ir atšķirība starp amway un colgate? Amway reģenerējas? esmu dzirdējis par baktērijām sausajās tualetās, tās tur vairojas.

Tu kaut ko līdz galam nestāsti vai arī nes " bredu"

Lai veicas!
Inka@
Re: ko zinat par amway?
26.05.2012 12:17
grāk visiem pulveriem, pastām uc ķīmijai mājai tērējām ap 70-80Ls mēnesī. tagad labi ja 40. (c)
pusjucis cilvīc.

nauda, izdevumi.....kas kam...man vienīgā interese - kā samazināt sadzīves ķīmijas lietošanu.
kad tīru māju, vienmēr atceros bērnību - grīdas mazgāšanai nekas netika pievienots, trauki - tikai ūdens, dažreiz kaut ko netīrāku paberzām ar veļas pulveri.

kaut kad nopirku tvaika tīrītāju, bet rezultāts nepatīk.

tjipa ekoloģiskie līdzekļi neinteresē.....skeptiska.


pasūdzējos un dodos uz vannas istabu, apbruņojusies ar gumijas cimdiem.
Re: ko zinat par amway?
26.05.2012 16:25
70-80 Ls, tagad 40...

varbūt tā ir kāda internātskola...
PatsTuAm
Re: ko zinat par amway?
27.05.2012 21:13
Man te viens pieklīda, briliant-veidīgais. No jautājuma, kādēļ koncerna-miliardiera prezentācijā man VISPĀR kaut kas jāmaksā, viņam nokūpēja galva, sāka pa ausīm amway velties. Tāda interesanta vārdu spēle!
Attīstītajās Eiropas valstīs ... tīkla mārketings ir aizliegts! :)
PatsTuAm
Re: ko zinat par amway?
27.05.2012 22:04
P.S. :)
http://www.bildites.lv/images/av5sr3ic03ba7xqtpnx.jpg
PatsTuAm
Re: ko zinat par amway?
27.05.2012 22:54
mad rīta apgaitā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
...man patīk, ka amevjisti sevi uzskata par
izredzēto kastu...

...šeku, viņu nostājas kvintesence: < es
lepojos, ka esmu Amweyā ar sabiedrības
inteliģento daļu. es neskaitu ielu tirgoņus.
skaitu lietotājus.>

Aha! :) - Man ir starptautisks bizness! (Lasi: Kauņas viesnīcā reiz netīšām aizmirsu Amway zobu pastu, tika kāsai leišu istabenei.)
Pirmkart visi amway produkti ir pilnigi dabigi !
Principa visu sastava ir auglskabes ,kas nekada gadijuma nav indigas
amway sludina par ekologiski tiru produkciju, kura nak no amerikas un iet caur poliju, cik ekologiska nonak lidz mums? kad man amway parstavis dedzigi stastija cik tas ir forsi ,ka tirgo pilnigi visu un driz ari bus partika ekologiski tira, kas ari nak no amerikas. tad es vaicaju: tad mes ari busim tik pat resni ka amerikani ,kas veseligi ed?. mute bija ciet. bet lielisanas turpinajas un tirgo pilnigi visu amwey ,iznemot olas ha,ha.
Zinu to ka nekas nav zināms arī nolādētā amerika ir visu pasauli piedisrsuse ar Raundapu un ĢMO tagad visiem dzied to pašu dziesmiņu, ko par Raundapu, kur ir pievienoti pētījumi Latvijā, neticu ka kāda iestāde to nav veikusi, jo jau gadiem šī produkcija ir pieejama.Kāpēc šobrīd jaunajā lapā nav pievienotas sastāvdaļas kas ietilpst produkcijā. un tiek rūpīgi slēptas, cerot uz parastajiem lauku auniņiem, ka tie jau tāpat neko nelasīs un nesapratīs.
Ja kādam ir ziņas par aprunātajiem produktiem un sastāvu , kāpēc to neievietot šajā sarakstē? Kādi pētījumi un ieteikumi ir tieši no mūsu labaratorijām, kāpēc (Lielais) uzņēmums to nav izdarījis mūsu Valstī? Tie ir daudz svarīgāki jautājumi, nevis kā te vairākums varžu pirdieni peļkēs
kādas kaislības :D
gadu vecā tēmā, ko izmet google :D
jautājums - cik no tiem pozitīvajiem pelna tagad?
man pagāja 4 mēneši, kad sāku plenīt ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 22.08.2012 16:01 by puce.
es neteiktu ka pilnīgi dabīga produkcija. bet gan pēc iespējas dabīgāka...
vismaz vīrs vairs nekasās kā bija ar ariel... un mani teflona katli un pannas nesmird pēc fairy :D
ps Rībentropam :)
neieciklējies uz produkciju. bet gan biznesu... mēs ar čaļiem tagad 2mēnešos taisam 21%....
paprāvu summu - tas ir 8Ls reģistrācijai?
vai arī cilvēks vnk nopirka to ko lieto visu laiku? šampūnu, ziepes, zobu pastu, makaronus, veļas pulveri, ūdens filtru.... ?
:D
Re: ko zinat par amway?
04.09.2012 23:19
Ar to amwey ir ta ka dzive esu saskaries bet isti neesu nemies tapec ka tas nau manai saprashanai aptverams shkita ka futlo bet es atteicu mamma ar draudzenem saka darboties ja tu njemties vajag visu uztvert ljoti nopietni tad var labi pelnit ja nevari sapras kas un ka tur isti or katru gadu ir mitingi esu pats pat braucis uz peterburgu lai satikt tos saucamos dimantus kad tu ar vinjiem satiecies protams tautas i nezheligi daudz un kad cilveki kuri ir bijushi pat nakomani no ielaw un t.t vinji tagad ir multimilionari un tas ir viss reali (moi sovet ) ja njemies nemie pa isto tur ir daudz jastrada . Aizbrwucot
z atiksahnos ar dimantiem tu sapratisi cik tas ir viss reali
Re: ko zinat par amway?
04.09.2012 23:22
Un par vinju veikalu tur viss ko tu ne perc atmaksajas divkarshi lietoshanas Inja tjubik zubnoi pasti mesic a amwey zubnqja pasta takoizhe tjubik pol goda estj raznica?
Kādā topā tad jūs esiet, ka nevar atrast?
Tās web lapas kur šī kosmetika ir topā ir ar amway paplašinājumu vai amway organizacijas atzari- piem.Quixtar, dmb utt.Vai lapas atbildēm uz jautājumiem par kosmētiku topu, kur atbild amvejisti.
Patiesībā - normālos pasaules blendu saitos tādu Artistry vardu neatradu.Tas viss ir tikai amvejistu izdomas.Izmeklēju jan top 10, gan 50 - nekā.
Re: ko zinat par amway?
21.09.2012 14:40
Kā, kādā topā? Amway, protams... Amway ir varens un viņam ir pašam savs tops...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
11.10.2012 14:32
Ar so kompaniju ir tā :
Viss balstās uz vienu lielu ražotaju amwey. Un visu bļauj ka viens ka plaši pazīstama kompanija (tikai es to dzirdēju pirmo reizi )
Pirmkart ta ir reklāma pašai kompanijai. Otrkart ar cilvēku palīdzību viņi izplata dārgās lietas un ka pasi apgalvo kvalitatīvās . Tik tālu nu viss ir skaidrs.
Bet kas notiek talak -Tipa bizness- Latvijā to nu nekadi nevar nosaukt par biznesu. Ja tu esi aktīvs tev nevajag AMWEY tev pietiek ar mazu biznesiņu un naudu nopelnīsi daudz atrak.
Bet bizness sākas ar brīdi kad tu cilvekus iesaisti nākt uz konsultācijam , par kuram tu maksā 1-2Ls pa reizi un nesaņemot pretīm čeku(starpcitu)
Vai arī ta saucamie wikendu trīsdiennieki uz kaimiņzemem kur par piedalīsanos seminara maksā no 60-100Ls +ceļš +viesnīca un tt.
Un redzot uz vietas seminara kā tur viss notiek un cik aktīvi tev katru reizi prasa kurš tevi ir rekomendējis tu saproti ka par to tu saņem procentus.
P.S
Es nēesmu pret ideju šim projektam -es esmu pret to kā tas tiek pasniegts
Ar Amway ir tā, ka oficiālā Amway politika ir tāda, ka cilvēki paši reģistrējas interneta veikalā, paši veic sev pasūtījumus, kad vēlas un pie viņu durvīm to piegādā DPD kurjers divu darba dienu laikā (ir pārbaudīts), tas ka kāds izplatītājs jums uzbāžas ar savu preci un spiež viņu pirkt, ir viņa paša kļūda, jo amway māca nevis uzspiest, bet radīt interesi un ja viņas nav, nelūgties, jo tas bojā imidžu.
Par precēm, cilvēki ir dažādi, ādas tipi ir dažādi, citam ir arī alerģija pret citrusiem, citam tie nepatīk, bet tas nenozīmē ka viņi ir slikti. Tie nav brīnumlīdzekļi un nederēs 100% visiem un nav tādu līdzekļu, kas iztīra pilnīgi jebkuru traipu un būs arī cilvēks, kuram vate liksies par raupju.
Gaumes lieta. Es lietoju, man patīk, ja tev nepatika nu labi, lieto to kas tev patīk, tev uz to ir tiesības. Tā būtu jādarbojas Amway izplatītājiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 6?
Ziņa: