Erogeenaas zonas

Aizsāka anoniimaa 

Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 14:31
1)par èibriku râdîðanu var sodît
2)nosliece man tikai ir uz kaitinâðanu
3)pupi man ir B-tâtad vidçji
4)tagad mazliet pastrâdâðu...
ziki
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 14:49
nu jau izklausâs ka te iet vaïâ-kuram garâks....
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 16:03
oga, apvainojies gan tu aatri ;) kaut kaa neiet kopaa ar to noslieci uz kaitinaashanu...


ziki,

a tu ar piedalies? :D jeb tu esi no tiem - "fuj, fuj, cik pretiig... paraad veel!"
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 16:12
...un vispâr aerobikâ mçs- sievietes ar mazajâm 1kg hantelîtçm trençjam krûðu muskulatûru, ja nezinâjât un nevarçjât iedomâties, cienîtais gh
un par tâm "muskuïainajâm krûtîm"- tas ir mûsu standartjociòð

un vçl-studiju gados spçlçju rokasbumbu faka izlasç tâ kâ vçl ðobrîd par celulîtu nesûdzos
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 16:27
ojojoj....

sori, neapmekleeju aerobiku, standarta JUUSU jocinjus nesaprotu un treninju metodiku 1 kg smagaam hanteleem nepaarzinu ;)

kaut gan klubos ir redzeetas taadas cipochkas, vjsa v "naiki" un tik kachaa ar mazajaam hanteliiteem... kauko :D

"tâ kâ vçl ðobrîd par celulîtu nesûdzos" - cik ta ir tagad (gadi)?
Es arii esmu viena no taam nedaudzajaam, kurai pat nepatiik ka aizskar kruutis, visur kur, tikai ne tur.Mans viirietis ar to jau sen kaa samierinaajies-ja ne, tad ne.
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 16:36
gh
par gadiem,dçls, labâk i neprasi - cik nu vairs lîdz penzijai atlicis...
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 16:44
tas tev shkjiet smiekliigi? :D
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 17:00
gh

paldies par izklaidi- darba diena galâ! :)
rît atkal parâdi èibriku :)))))
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 17:05
daamaam par prieku, riit 8.30 shai pashaa vietaa :)

kto neuspel, tot apazdal :D
ziki
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 19:25
a tu gh gribi ko redzçt,vai vienkârði skatîtâju vâc-cienîjamais mâksliniek:)))
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 19:41
... cik ta tur taas drebites muguraa, visu var redzeet, kas apaïð un kas karâjas, tâ kâ jûs man pliki pie galda nenâkat!!!!
ziki
Re: Erogeenaas zonas
08.08.2006 20:53
eziit bij tak teiciens-kas dabisks,tas nav riebîgs,un vai ta nu nu visiem nav zinâms,kas ir puisîtim un kas meitenîtei:))
Re: Erogeenaas zonas
09.08.2006 19:29
Krushu gali var arii nebuut erogeenaas zonas. Bet par erogeeno zonu var buut pashas kruutis. Ausu lipina.Ieksheejaa elkona lociitavas virsma.Arii peedas rajoni.Tas kuram ,kurai kaa. Seezha. Vagiina,klitors. Pie tam vis mainaas ar gadiem un beernu piedzimshanu. Neaizmirsiisim ari sievietes unikaalo speeju uzbudinaaties no verbaalaa kairinaajuma.
Vai ne mana skaista,jaukaa,mazaa.Miilaa.Maiga buutne. Mans acu raugs.Drostalina,sirsnina mazaa.Kaa smarzo tavi mati,mirdz tavas acis,tviikst tavi vaigi.
Kaads nektaaram liidziigs valgums ir tavaas luupaas...

Nu kaa?Mekleejiet un juus atradiisiet.
Re: Erogeenaas zonas
09.08.2006 21:39
-Who's driving my car? Senator Ddick Hotchkiss! California state Senate!
Listen, somebody just stole my car! You, in the red Corvette! Pull over
immediately!

-Yeah, yeah. These monkeys are following me because I took this car. Obviously the car doesn't belong to me, it's not my style. It belongs to Dick, Dick Hotchkiss, a California state senator. You remember Dick. He tried to ban rap
music... because he feels the lyrics promote violence. It's music, Dick!
He also wants to pull every video game off every shelf in the country ... because he feels that the video games diminish the intelligence of our youth.
Come on, Dick. It's the only education we got.You're a bad man. You know what we do to bad men. We punish them.

Dick, you've just entered the Xander zone.

I'm coming in hot with a side of bacon!

Go, go, go!

Pull it! Pull it!

Yes!

Go get the cameras! Go! Go! Go!

Moral is, don't be a dick, Dick!
liize
Re: Erogeenaas zonas
23.08.2006 21:54
pilniba piekritu Martinam. Kaut vai deja - ar vienu ta bus neaizmirstama, pat tad, ja roka tikai nedaudz noslides uz dibenu, bet cits var vai no adas list ara un grapstities da jeb kur, bet nekadas skudrinas un taureni nebus...
??
Re: Erogeenaas zonas
29.08.2006 16:46
katram cilvekam ir sava erogena zona.. taa var but gan mugura gan pirkstu galinji.. taa varetu but pilnigi katra kermena dalja.. un tas vnk nozimee ka krutis nav tava erogenaa zona..
???
Re: Erogeenaas zonas
29.08.2006 18:24
to Mazdakteris 1
Ak,Jçzu!
Man pat dûða apskrçjâs.Iedomâjos vçl to skatienu kâds varçtu bût ðâdu teksu runâtâjam tai brîdî.Tas vairâk izklausâs pçc mazu bçrnu pavedinâðanas uz netiklâm darbîbâm....nu èabulîti,manu mazo bumbulîti...tas ir patîkami-nebaidies...nu drostaliò,paskat kâds onkam daiktiòð.
Re: Erogeenaas zonas
29.08.2006 19:32
mazdakteri, vai ðî ir Tava teorija vai prakse? :)
Re: Erogeenaas zonas
31.08.2006 21:57
...mazdakteris sabiezina krâsas..vai sasaldina speciâli..bet ja es savai - da vienalga kam - pateiktu "nu, kas i, vecâ kaza, nopisîsimies", noteikti dabûtu pa galvu...ausis kâ erogçnâ zona...nja...tâ nu tas ir :)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 25?
Ziņa: