partiotisms

Aizsāka curious 

Re: partiotisms
01.09.2006 09:07
...mîïumiò ar sprancisko niku...uzmanîgi paanalizç textus...agresija spieþas no bezdzimtenes íermenu puses...:))...
Re: partiotisms
01.09.2006 09:53
paris

izskaidro man luudzu jeedzienus "patriotisms", "nacionaalisms", "rasisms" ?

neesi speejiiga? nu tad piever klabekli, viedo "atshkjiriibu" zinaataaja.

p.s. un par to francuuzi... naakamgad francijaa buus prezidenta veeleeshanas, uzvaru prognozee pashreizeejam francijas iekshlietu ministram nikolaa sarkozii. Tici man - francijas politika imigraacijas, rasu, nacionaalisma, utt jautaajumos krasi mainiisies un... sheit citeetajaam idejaam par labu :D
Re: partiotisms
01.09.2006 11:52
...nu nevaru nomierinâties...:))
...jâ, esmu rasists...antisemîts arî...nacionâlists arî...vells, ar homofobiju arî sirgstu...tikai tas man neliedz cienît citas rases un tautas to DZIMTAJâ zemç jeb :) izplatibas areâlâ:)...izòemot Izraçlu...smags gadijums...okupants ir un paliek okupants...nu neko nevaru padarit ar sevi...
...tâ kaman piemît piemît visi netikumi, ko var normâls ïauþs iedomâties...
...tolerance...kas tâ tâda???..diagnoze, vai???...nja...:))
Re: partiotisms
01.09.2006 16:19
madcynics:

þçl gan, ka nevari nomierinâties...
Re: partiotisms
01.09.2006 18:57
gh
iisti nesapratu, par ko taa lielaa dusma.. par to, ka pats nezini atshkjiriibu starp shiem jeedzieniem???? :D smiekliigi
es labi zinu, ko rakstu un labi zinu atshkjiriibu, kas ta nu- aizvaino patiesiiba?! un nevienam nav nekas jaaizskaidro!!!

madcynics
nav jau noziimes no kuras puses, fakts, ka taa vienkaarshi ir un zheel, ka taa



Edited 1 time(s). Last edit at 01.09.2006 18:58 by paris.
Re: partiotisms
01.09.2006 19:27
paris
''es labi zinu atshkjiriibu'', ''man nevienam nekas nav jaaskaidro'', tie nav argumenti.
palieku pie taa, ka tev nav izpratnes par shiem terminiem. un lai turpmaak neblameetos ar saviem ''es visu zinu????!!!!'' iesaku pieveersties teemaam a la ''manam milljaakajam riit dzimshanas diena'' ;D
madcynics ielûkojoties
Re: partiotisms
01.09.2006 19:48
...atvainu, bet tîri subjektîvas donmas...uz tolerantajiem jâja, jâj un jâs...diemþçl...
???
Re: partiotisms
03.09.2006 15:02
Kalnciema ialaa restauree maajas...skaisti!...gatavojas NATO sammitam...zeel,ka ne aiz miilestiibas pret vietu kur dziivojam.
Latvijaa maz patriotu? ... zivs puust no galvas
Re: partiotisms
08.09.2006 00:20
Nu,nesaspringsim tik ïoti.
Latvija ir zeme kur var runât,dziedât un lamâties latviski.Kaut vai rîmkaïa L.Stiprâ vienkârðâ ,panaivâ dzeja.

Senèus Jâòos pieminot.

Pâr Latviju mazo deg Jâòuguns liesmas
Visapkârt skan senatnç dziedâtas dziesmas
Tik Dievi zin(a) lielie cik sena ir tauta
Kam mûþîbu radît caur liesmâm ir ïauta

Vis îsâkâ naktî tiek iesçta sçkla
Kas tautai diþai ïauj gadsimtos zelt
Caur liesmâm un dziesmâm tâ nâkotnei vçsta
Ka laimîbu vajag caur svçtîbu òemt

Lai svçtî mûs uguns un dziesmas senâs
Un mûþîbu dod mums cieòa pret senèiem
Kaut neredzam naktî zvaigznes tâlâs
Paldies par visu mums jâsaka viòiem

Bieþâk ieklausîsimies ko mums saka sirmie,seviðíi laukos dzîvojoðie.
Ïoti svçtîgi dzirdçt.
Re: partiotisms
08.09.2006 09:25
shajaa tekstaa nav ne vaarda par gejiem un vinju tiesiibaam, ka arii nav labveeliigaa veidaa piemineets neviens citas rases cilveeks...

sanaak, ka Tu & autors esat homofobi un rasisti, un ja jau homofobi & rasisti, tad jau 100% ka arii fashisti ;(
Re: partiotisms
08.09.2006 11:13
...jâ, un nacists arî esmu...
lasîtâjs
Re: partiotisms
08.09.2006 14:38
madcynics:
Tas, ka esi nâcists bija skaidrs jau no paða sâkuma. Tâdiem cilvçkiem ir jâdzîvo dziïi laukos, meþâ, un sabiedrîbâ nav jâlien.
Re: partiotisms
08.09.2006 19:11
...nâcists gan..te nâku, te nenâku...:)
Re: partiotisms
08.09.2006 19:19
Èukèa Èitateljs nevis pisateljs (ak dievs, ko es te sarakstîju)
Re: partiotisms
08.09.2006 19:21
..pârzviedzos...:)
Re: partiotisms
24.09.2006 16:49
pie ðitâs humanitâristu - pr specu, manipulatîvâs þurnâlistikas un citu smadzeòu skaloðanas lîdzekïu koncentrâcijas, iespçjams, tas patriotisma jçdziens var izsmçrçties un palikt jokains, bet nu pç[c manas sapraðanas, patriots spçj ziedot vismaz daïu sava laika, lai padarîtu dzîvi Latvijâ labâku un jçdzîgâku, nevis doma't tikai par izdzîvoðanu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 5?
Ziņa: