domas.......jûsu......

Aizsāka nav nozîmes 

nav nozîmes
domas.......jûsu......
07.09.2006 19:51
Grupveida sekss, labi vai slikti, pieòemai vai nosodâmi?? Viss ko gribçju jautât. Paldies.
Re: domas.......jûsu......
07.09.2006 20:04
man nav pieòemami
Vistiòa
Re: domas.......jûsu......
07.09.2006 20:23
Kâ nu kuram...
Re: domas.......jûsu......
07.09.2006 20:34
...ir periods, kad interesanti...
Re: domas.......jûsu......
07.09.2006 21:03
Pilnîgi nepieòemami. Pat vislielâkajâ dzçrumâ nepieòemami.
Re: domas.......jūsu......
07.09.2006 21:19
Ja patīk un gribas izmēģināt - kāpēc gan nē...
Re: domas.......jûsu......
07.09.2006 22:36
Taa kaa jautaajums ir par general truth, tad es teiktu, ka man vienalga, ko kursh dara savaa guljamistabaa, ar cikiem gabaliem un kaadiem dzimumiem. Es neskatu shiis lietas peec labi vai slikti, kur nu veel peec pienjemami vai nosodaami. Ja taa ir briivpraatiiga vienoshanaas -- kaada kuram dalja. Piegriezies tas puritaanisms. Kaadeelj vispaar Tu tik diivaini jautaa?

Es to uztveru apmeeram taapat kaa shaadu jautaajumu: vai labi dzert zaljo teeju ar kaneeli vai ar ehinaaciju?

Ja runa ir par mani, es pieeju jautaajumiem par sexu peec patikshanas principa. Tu gribi peec likumu graamatas, kuras nav? Ko Tu dariisi, ja visi teix, ka nosodaami, a pati/pac dikti gribeesi nomeegjinaat? Nedariisi, jo citi domaa taa un taa?
Re: domas.......jûsu......
07.09.2006 23:19
hehe, runcene ieknaaba provokaacijai :)
Re: domas.......jûsu......
08.09.2006 11:07
Kad jauns biju tad vienubriid likaas interesanti un es saaku domaat kaa to realizeet bet veelaak kaut kaadas privaatiipashnieciskas tieksmes mani paarnjeema un negribas vairs daliities ar savu sievieti.
Re: domas.......jûsu......
08.09.2006 12:05
nesen izlasîju apcerçjumu, ka cilvçks pçc bûtîbas un tieksmçm ir poligâms un tikai sabiedrîba viòu "savaþojusi",
man liekas, ka grupveida varçtu bût interesants kâ spçle, draiskulîba, bet ne kâ attiecîbu forma.
m?
Re: domas.......jûsu......
08.09.2006 12:19
nu, manuprat, uz 3stura attiecibam (nevis sex) ir spejigi tikai izcils retums...anyway, personigi tadus nepazistu...
Re: domas.......jûsu......
08.09.2006 12:28
Runcenei forshi sanaaca to domu izklaastit. aber piekriitu:)
Re: domas.......jûsu......
08.09.2006 22:20
Es gan zinu vienu pâri pçc nostâstiem, jo viòi mçìinâjuði trijniekâ ieviest daþus savus kolçìus. Neviens gan neparakstîjâs...Kaut viena dâma teica - ja bûtu simpâtiskâki, tad ...Ej nu sazini.
Re: domas.......jûsu......
08.09.2006 22:27
Es gan zinu vairaakus,kas ik pa laikam to piekopj...
Nu, vechi jau sapno,kaa vinjus 2 vecenes ....

Nu,es pass
mazuliite
Re: domas.......jûsu......
10.09.2006 19:22
nu tu doctus esi diezgan izvirtis tomeer.
Re: domas.......jûsu......
11.09.2006 14:52
Ja mazuliite nezin, ko nozîmç teiciens "es pass", tad nav ko apsaukât doctus!
Re: domas.......jûsu......
11.09.2006 15:00
esmu kristietis!
Re: domas.......jûsu......
11.09.2006 15:27
kristietisms ir pretrunîgs attiecîbâ uz poligâmiju...
Re: domas.......jûsu......
11.09.2006 15:37
kaut kaa neatceros biibelee piemineetos grupnjikus... atgaadinaasi?
Re: domas.......jûsu......
11.09.2006 15:46
kalvinisti un mormoòi;
un Vecajâ Derîbâ pat homoseksuâlisti atrod sev fundamentu, tâ kâ vajag tikai rakt.
vienîgi- poligâmija laikam nav gluþi tas pats, kas "grupòiks"
double
Re: domas.......jûsu......
11.09.2006 16:53
Nav Biibelee taada teksta, kas to atbalstiitu. Poligaamija ir atrodama dazhaas vietaas, piem. pie Daavida, un tapusi nosodiita. Grupnjiki bija Ashtartes kulta sastaavdalja, tadeelj tas ir greeks. Nevajag aizmirst, ka Biibeles kjeeninji nebija taisnpraatiibas un labas uzvediibas paraugi, bet parsti cilveeki.
Kalvinisti un mormonji neskaitaas. Vinjiem pamataa ir biibele, tachu viss paareejais jau ir pravieshu ineterpretaacija, cita Jaunaa Deriiba.
double
Re: domas.......jûsu......
11.09.2006 17:00
veel iisumaa - bija gan dazhaadi likumi, piem. - ka, ja sieva bija neaugliiga vareeja apaugljot kalponi utt. piem. Abrahama un Saaras gadiijumaa, tachu - grupnjiku jau nu 100 % VD deriiba neatbalsta, nerunaasim jau par JD, kur vispaar viss ir skaidrs.
Piebilde - vismaz taa Biible, kaadu mees shodien paziistam. Par origjinaalo versiju lai striidaas bazniicnieki, peetnieki un rakstnieki.
Re: domas.......jûsu......
11.09.2006 17:01
manas zinâðanas par reliìiju ir acîmredzami virspusçjas, ticu, ka esi liela sapratçja ðai jomâ- visu cieòu!
Re: domas.......jûsu......
12.09.2006 08:24
Several prominent men in the Old Testament were polygamists. Abraham, Jacob, David, Solomon, and others all had multiple wives. Solomon had 700 wives and 300 concubines

Tas jau laikam tapis vçlâk nosodîts...bet vienalga interesanti, kâ tie veèi ar to lielo baru tikuði galâ :)



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2006 08:30 by oga.
Re: domas.......jûsu......
12.09.2006 09:30
...:))...par ko òematies...ja jau tiek ieòemta kosmopolîtiska nostâja (daâiem loti mîïa), tad ko??...tad arî korâns ir jarespektç un autrumnieku nostâja ðajâ jautâjumâ...kur nu vçl budisti...:))
doble
Re: domas.......jûsu......
12.09.2006 10:01
Tieshi taa, poligaamijai bija - dazhaadaas sev tiikamaas variaacijaas, tachu grupnjiki ne, jo tas apdraudeeja seno eebreju veseliibu - pavisam praktisks iemesls.
VD pamataa ir viens iemesls - neaizmirst savu ticiibu. Vienalga ko tas prasiitu, saglabaat asinis tiiras un radiit speeciigus peecnaaceejus, kaa Dieva izredzeetai tautai.
Starpcitu - Hjuu Hefners peedeejaa FHM saka, ka galvenais poligaamaas attieciibaas ir, lai meitenes buutu personiibas un savaa starpaa labi saprastos. Vinsh zina ko runaa :)
Re: domas.......jûsu......
12.09.2006 15:15
man domaat hjuu hefnera gadiijumaa galvenais ir nauda :DD un varbuut arii iespeejamaa slava.
Re: domas.......jûsu......
13.09.2006 21:42
Grupveida sex ir nepieòemams kaut vai tâpçc ka daudzkârt palielina infekcijas briesmas.
Pârâk lielas iespçjas dabût vençriskâs slimîbas un tâ saucamâs seksuâli transmisîvâs slimîbas( AIDS,"C" ,"B" hepatîtus)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 6?
Ziņa: