Raimonds

Aizsāka 666 

666
Raimonds
10.09.2006 22:08
a Raimonds ir atgriezies???? :-))) Es pamanîju viòu te pat, nesen, tad jau bûs atgriezies??? :-) bez Foruma nekâ? ;-)
Re: Raimonds
11.09.2006 12:51
man gan liekas, ka viòð ir atradis sev cienîgâku auditoriju...
666
Re: Raimonds
11.09.2006 14:15
kurð tad bija izteicis savu viedokli tçmâ "Ðaubas pirms pârcelðanâs uz ârzemçm"??
Re: Raimonds
11.09.2006 21:54
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:58 by Dr.asist. Raimonds.
666
Re: Raimonds
12.09.2006 09:35
þçl, Raimond!
Guntis
Re: Raimonds
12.09.2006 14:43
Viens Raimonds mçìina tikt Saeimâ
Re: Raimonds
13.09.2006 00:46
d



Edited 4 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:58 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
13.09.2006 13:17
Es esmu tas sliktais .
Nu un ko tad vçlçtâji piedâvâ - stâvçt malâ un noskatîties?
Re: Raimonds
13.09.2006 13:20
:-)
Ceri kaut ko mainiit?

Labaak jau protams pasham tikt pie lielaa putras graapja ;-)
Re: Raimonds
13.09.2006 13:41
Es ar neatteiktos politikaa patuseet, ja kaut kur pa augshu... man kaa reiz ir paaris idejas, kuras nevar izbiidiit bez normaaliem sakariem ;)
Re: Raimonds
13.09.2006 13:47
Varu plaðâk pastâstît par trim, manuprât, galvenajâm problçmâm, kas lîdz ðim kavçjuðas Latvijas valsts labâku attîstîbu. Pirmâ ir mûsu valsts ierçdòu un politiíu nekompetence. Kâ piemçrus ðim apgalvojumam varu minçt aplamu Bankas Baltija uzraugu izvçlçðanos, kas izmaksâja vairâk kâ 150 miljonus, 1995.gada izlgîtîbas reformu, kas atïâva nemâcîties fiziku, íîmiju, matemâtiku tiem, kas to spçj, bet jaunîbas pieredzes trûkuma dçï izdarîja nepareizu izvçli, kas arî izmaksâ un turpmâk izmaksâs miljardus, kâ arî daþâdas sîkas ierçdòu un politiíu pârteikðanâs un nezinâðanas enerìçtikas krîzes laikâ, sajaucot megavatus ar kilovatiem , valsts ðîs nozares plânoðanâ pieïaujot tûkstoðkârtîgas kïûdas ( þurnâls -Enerìçtika un Pasaule, Enerìçtiíu biedrîbas prezidenta pârdomas) un citi piemçri, kurus pats varat atrast ðim apgalvojumam par labu. Ðîs problçmas ir novçrðamas ar labâku kritçriju un lîgumu ierçdòiem un plaðu informatîvo darbu, tâs ir speciâlistiem labi zinâmas problçmas, kuru risinâjumi ir zinâmi, bet nezin kâpçc Latvijâ nav pat apspriesti. Otrâ problçma ir augstas pievienotas vçrtîbas raþoðana, kas tieðâm dod nodokïu masu, ar kuru valsts darboties. Treðâ problçma ir gudri cilvçki, kas 1. Savlaicîgi tiks pamanîti un izglîtoti. 2. Tiks piesaistîti lçmumu pieòemðanâ. 3. Paliks Latvijâ vai atgriezîsies, ieguvuði pieredzi.
Masu mçdijos kâ galvenâs valsts problçmas figurç praids, vçstniecîbas darbinieka piedzîvojumi, lemberga tiesâðana vai kratîðana un citas bezgala valsts nâkotnei bûtiskas problçmas. Tajâ paðâ laikâ tas pats NAP tiek apspriests bezgala vçgi, arî Eiropas naudu ieguldîjumi izglîtîbâ un zinâtnç.
Tâtad, lai gan labâkas dzîves iespçjas ir gudri cilvçki, kas pârvalda labi izglîtotu valsti, kas raþo pieprasîtas preces, kurâs ir daudz intelektuâlâ darba, patiesîbâ tauta un politiíi rîko danèus, melno PR un apsprieþ dzeltenus tematus.
Re: Raimonds
13.09.2006 13:49
1. Savlaicîgi tiks pamanîti un izglîtoti. 2. Tiks piesaistîti lçmumu pieòemðanâ. 3. Paliks Latvijâ vai atgriezîsies, ieguvuði pieredzi.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD miiliishi turiet mani!!!Es tuliit buushu gar zemi :D

Eu... a Tu ko... tagad viens pats taisies valsti vadiit ka soli kaut kaadus paarmeriigos murgus? :DDDDDDDDDDD Ja nemaldos tad ne jau 1 cilveeks kaut ko lemj un vispaar.. visi zog un Tev arii jaazog :D
Re: Raimonds
13.09.2006 13:52
Kura partija tâ ira?
Re: Raimonds
13.09.2006 13:54
Kaut kaa neticu vairs shitaadiem lozungiem. Veelmi tikt pie naudas par neko nedariishanu gan varu saprast ;-)
Re: Raimonds
13.09.2006 13:56
Mateus

Tavs platais smaids shajaa gadijumaa ir nevietaa. Valsti patieshaam ir paarnjeemusi vispaareeja debilizaacija un tagad sheit nav vairs palikusi pat desmitaa dalja no taas zinaatnes un augstajaam tehnologhijaam kas padomju laikaa bija.
Re: Raimonds
13.09.2006 14:00
ku!
Tu laikam nesaprati lietas buutiibu :D
Es gribeetu zinaat kaada veezii tiks apzinaati un notureeti shie gudrie :DDDD (platais smaids)
Re: Raimonds
13.09.2006 14:08
google.lv Ko liksim amatâ? un tad meklç tâlâk...

Nevar viens pats vai kaut kâda demokrâtiski niecîga grupa da jebko izdarît, bet nu tiem domâjoðiem jâorganizçjas gan...
piemçrs - tâpati atïauja nemâcîties eksaktos - inþenieru, virpotâju, metinâtâju, elektriíu trûkums - viesstrâdnieki - zemas pievienotas vçrtîbas raþoðana -- valsts paºvaldç humanitâristi, kas nezin, kas ir kilovats utt utjpr iznâk pakalpojumu sniedzçji un nekustamo îpaðumu spekulanti, nav augstas pievienotas vçrtîbas raþo''sanas

kad to izlçma, neprotestçja ne skonieki, ne skolotâji, ne augstskolu mâcîbspçki
tâtad jâbût kaut kâdai gudrîðu grupai, kas tos procesus uzrauga

http://www.iauto.lv/viewtopic.php?topic=20554&forum=20
Re: Raimonds
13.09.2006 14:10
TV1 29.aug.7.50 Rîgas domes Izglîtîbas, jaunatnes un skolu departamenta vadîtâja Modra Jansone

Skatîtâja jautâjums: Sakiet, lûdzu, kâ vispâr varçja notikt tâ, ka nav ðo eksakto zinîbu skolotâju, vai tie 20Ls pielikums to jautâjumu atrisinâs un vai tas ir normâli, ka ðis jautâjums .. ir tik nesvarîgs, salîdzinot ar citiem jautâjumiem un vispâr - kâ tas varçja notikt, ka ðo eksakto zinîbu pieïâvums to nemâcîties - ka to nepamanîja ne skolnieki (nu, protams), ne skolnieku vecâki, ne raþotâji – darba devçji, ne augstskolu mâcîbspçki, ne kas. Kâ tas fenomenoloìiski varçja notikt 1995.gadâ, ka mçs ðâdu kïûdu pieïâvâm. Paldies.
Þurnâlists. Paldies jums.
Jansone: Tâ ir zinâmâ mçrâ visas mûsu sabiedrîbas kïûda, tâdçï, ka es arî tajâ laikâ strâdâju skolâ - skolas administrâcijâ un skolâs bija brîvâ priekðmetu izvçles sistçma. Varçja izvçlçties tos, kurus gribçjâs, zinâmâ mçrâ nu un gan vecâki gan skolnieki pieprasîja un izvçlçjâs vairâk humanitâros priekðmetus, visi gribçja vairâk mâcîties vçsturi, kultûras vçsturi un tâda rakursa priekðmetus.
Un protams, ka fizikas skolotâjiem un íîmijas skolotâjiem slodze palika maza, viòiem vairs skolâs nebija darba skolâs palika maz ðo skolotâju un viòi sâka meklçt darbu firmâs Tâ tas arî notika - skolâs palika maz ðo skolotâju - nu lûk ir pagâjuði vairâk kâ 10 gadi, un, teiksim, sabiedrîbas domâðana veidojâs savâdâk, ir pieprasîjums pçc eksaktajiem priekðmetiem, bet cilvçki ir aizgâjuði, viòi ir savâs citâs darba vietâs un skolâs mums trûkst ðo skolotâju un, savukârt, nu, skolnieki ne labprât dodas uz ðîm specialitâtçm, jo viòi ir redzçjuði, ka viòu skolas laikâ, kamçr viòi mâcîjâs, ðie priekðmeti tika atstâti otrajâ plânâ.
Þurnâliste: Sakiet, atgrieþoties pie specializçtajâm skolâm, vai Rîgas dome kaut kâdâ veidâ nosaka, kâdas skolas bûtu vajadzîgas, jo mçs VISI zinâm , ka ir kaut kâdas noteiktas profesijas, kas mums trûkst, tad varbût bûtu vçrts attîstît jau no mazotnes jau kaut kâdas skolas, kur bçrni varçtu... jeb tas notiek paðplûsmâ, pçc skolu brîvas izvçles..
Jansone: Tas notiek pçc skolu brîvas izvçles .. jo tâ situâcija jau nav tik vienkârða - pirmâm kârtâm skolai jâgrib attîstît ðo virzienu, jâpiesaista pedagogi, jâveido materiâli tehniskâ bâze - tas nav tâ no augðas nosakâms , bet tâ pozitîvâ ziòa ir tâda, ka îstenîbâ ðîs izglîtîbas programmas - tur fizika, matemâtika, íîmija ir pilnâ apjomâ vai pat matemâtika un datorzinîbas padziïinâti - viòa pçdçjo 3-4 gadu laikâ iegûst arvien lielâku atbalstu no skolniekiem, viòi izvçlas viòas - îpaði par vidusskolas posmu sakot, un, protams ðîs programmas tiek arî atbalstîtas - ir nacionâlâ programma izveidota valstî - tieði eksakto zinâtòu attîstîbai skolâ. No Rîgas ir 8 skolas ðajâ programmâ iekïautas, tur ir gan valsts finansçjums, gan paðvaldîbas finansçjums, lai attîstîtu ðajâs skolâs materiâli tehnisko bâzi, lai skolniekiem bûtu interesanti mâcîties fiziku un íîmiju.
Þurnâlists: Lieliski, nu ar ðo pozitîvo ziòu arî atvadamies...
Re: Raimonds
13.09.2006 15:58
Hellou?
Kura partija ðitâ ruunâ?
Re: Raimonds
13.09.2006 16:11
es labâk lasu par pumpâm ânusâ nekâ par partijâm un politiku...
Re: Raimonds
13.09.2006 16:12
Raimond, a tu labaak pastaasti ko ta tagad darit tiem skolniekiem, kuriem nogrieza obligato fiziku. varetu prasit kompensaaciju, tas tacu tagad moderni. un kadas tavai partijai ir idejas sakaraa ar melno cilveku dzives uzlabosanos. planot un paarplanot jau ir labi, tikai to visu es dzirdu jau 10gadus:)
khmkhm
Re: Raimonds
13.09.2006 16:27
tavuprât, valsti jâpârvalda cilvçkiem ar eksakto izglîtîbu? tb inþenieri,fiziíi un visa veida matemâtiíi, utt...bet "humanitâristi" lai sçþ darba ïauþu vidû, un nemaz nedomâ kandidçt?
k-kas te oþ pçc diskriminâcijas, ne?
Re: Raimonds
13.09.2006 17:01
Ezîti, a ko ar to fiziku var pasâkt? Es arî bûtu bijusi priecîga, ja man tâda nebûtu bijusi jâmâcâs, tâpat neko vairs neatceros, ja nu vienîgi Arhimçda likumu un brîvâs kriðanas paâtrinâjumu, bet to jau laikam pamatskolâ mâcîja:)
plants no cita PC
Re: Raimonds
13.09.2006 17:13
Fizika, matemâtika, íîmija asina domâðanu, iemâca domât loìiski. Lai iemâcîtos ðos priekðmetus nepietiek ar vienkârðu iegaumçðanu. Vajag domât un saprast. Literatûra, vçsture bagâtina cilvçku. Nekâdas zinâðanas nevar bût liekas. Ja skatâs no viedokïa - noderçs/nenoderçs, tad pasakas vispâr nav jâlasa. Nenoderçs.
Re: Raimonds
13.09.2006 17:27
Tieði pasakas ir jâlasa. Interesanti, kâdas maòas un kâdâ veidâ jâasina, lai uztvertu pasakâs esoðo?
plants no cita PC
Re: Raimonds
13.09.2006 17:43
Nu kur tev ikdienâ pasakas noder? Ka labais vienmçr uzvar, ka kâds piepilda vçlçðanâs, ka atbrauks princis....
Cita lieta fizika - virzîta elektronu kustîba. Ar pirkstu rezetkâ un jûti, kâ tie elektroni virzâs, un nemaz nebrînies .
Re: Raimonds
13.09.2006 17:54
es te plantam piekrîtu - par to domâðanas asinâðanu un loìiskâs domâðanas attîstîðanu. Pasakas, savukârt, veicina iztçli un fantâziju, asociâcijas, doble meaning utt. (manuprât), kura arî ir absolûti nepiecieðama.
Re: Raimonds
13.09.2006 17:58
Man loìiskâ domâðana ir iedzimta, matene un íîmija bija mani mîïâkie priekðmeti, bet par fiziku gan nejûsmoju, kaut arî visu augstskolas laiku arî to esmu visâs tâs izpausmçs dabûjusi mâcîties. Tâpçc man patîk pasakas, kur ir tâdas lietas, ko bçrnîbâ netiku uzíçrusi:)
Re: Raimonds
13.09.2006 17:59
mja, piemçram Skalbes pasakas.
Re: Raimonds
13.09.2006 18:03
Jâ, Skalbes pasakas ir jaukas:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 5?
Ziņa: