Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)

Aizsāka Mateus 

Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 10:05
Aizvakar treninjaa sanaaca uzstaadiit personigo rekordu pietupienos. 2x pietupos ar 160kg stangu uz pleciem. Tik taal palielijos. Tagad probleema: tai pat dienaa ne tikai paiet nevareju, bet pat guljot nenormaali saapeeja muskulji (okok - pienskaabes, mikropliisumi utt). Tagad ir daudz maz ok, be tomeer. Kaadam ir zinaami kaadi liidzeklji kaa tikt valjaa no shiim saapeem. Diclofenaks nepaliidzeeja. Diclogels uz muskuljiem arii nee un arii Fastumgel neko nedeva. Bet varbuut pret to nekas taa iisti neliidz?
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 10:10
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 10:12
Nu jaa... laiks :D
Zini kaa.. shodien ir ok kaa jau mineeju, bet treninja dienaa pakaarties gribeejaas un vispaar visu pamest. Bet protams tagad gribas vel kaadu jaunu rekordu uzstaadiit. Eniivei... laiks ir laba alternatiiva tableteem, kuras taapat nedarbojas.
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 10:18
Nu, man shito mazohismu nesaprast...
Bet katrs pa savam juuk praataa...
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 10:24
Nav tas mazohisms. Vienkaarshi azarts. Tiek sasniegta viena virsotne, tad tiek noskatiita naakamaa. Tas ir sports
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 11:02
Atradis ar ko lieliities....miikstmiesis kautkaads.....
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 11:16
eziitis: iisteniibaa man shito jau ieteica, bet es taa uz sitiena neko nevareeju iedomaaties. Vieniigaas masaazhas ko zinu kur taisa ir shiacu, jo vinjiem ir baisaa reklaama :D Bet nu tas laikam nav shii gadijuma risinaajums :)

Varbuut Tev ir zinaams kur taadas veic (nu normaalaas masaazhas)? Varetu pameegjinaat vispaar, peec normaala treninju perioda izmaseeties.
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 11:16
Turks Wrote:
-------------------------------------------------------
> Atradis ar ko lieliities....miikstmiesis
> kautkaads.....


Nestriidos :)
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 11:19
Tad jau, Mateus, Tu kâ nieku vari pastiept 2 barangas madâmas- katru pa 80 kg!! :)
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 11:20
Jaa shito staastu man jau darbaa piedeeveeja. Vieniigi taam daamaam nebuus tik preciizs izsvaroums kaa stienim :)
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 14:36
nezinu, kad aktivi trenejos, tad mums bija savs masieris. bet man jau liekas, ka lielajos fitnesa un sporta centros ir tie masieri. tapat ir ari poliklinikas, nu tipa Arsaa, vc4 jabut.
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 17:58
jockerklubâ paralçli ûdensrelaksâcijai masieris ar esot (pati gan neesmu gâjusi).
ir vçl viens, pie kura mançjie iet regulâri, bet to, ja vajag, privâti pastâstît varu.
Re: Jaapalielaas taèu IR!!! :D (es te lielos)
13.09.2006 21:37
Sâp ja neesi pietiekoði iesildîjies.
Mikro asins vadu plîsumi.
Laiks. un viss,kas veicina asins uzsûkðanos un atkritumvielu izvadîðanu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 14?
Ziņa: