pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?

Aizsāka asâ 

Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
19.02.2007 13:32
Lietuvaa taapat kaa Polijaa ir stiprs katolju iespaids un tur var buut visaadas diivainiibas shajaa jomaa un es nebriiniitos ja tur liftus un sabiedrisko transportu sadaliitu prieksh dzimumiem... it iipashi jau nu Polijaa...
Vai Tu ej vannâ apìçrbies???
Un kâpçc pirtî jâiet ar apgçrbu?
Vai pidþamâ viegli mazgâties?
Ir daudz rakstîts par to, ka ir neveselîgi peldçties apìçrbâ. Ne tik daudz peldçties, cik - sauïoties pçc tam slapjâ apìçrbâ, kad daþas zonas ir siltas, bet slapjâs - aukstas. Tâpat tas ir arî pirtî, gan slapjajâ gan sausajâ, lai gan ar mazâku temperatûras starpîbu apìçrbtajâs un kailajâs zonâs. Ja cilvçís sçd saunâ, satinies lîdz galvai dvielî, tad viòð dara pilnîgi nepareizi. Tad labâk var aptît galvu, jo
galva jâtur aukstumâ, bet kâjas siltumâ.
Tâpat daudzi iedzîvojas daþâdâs kaitçs, izmetot no vannas istabas vannu un ieliekot duðu. Ja duðâ mazgâjas, tad, nepareizi mazgâjoties, kâjas ir aukstumâ, bet galva lielâkâ karstumâ.
Tâka atbrîvojieties no Padomju laika aizspriedumiem. Jebkurð kails íermenis ir skaists. Nevajag tikai uz to skatîties kritiski. Seviðíi forði ir, ja esi pirtî kopâ ar mîïoto sieviòu un citu pliku pârîðu kompânijâ. Tad vakarâ mâjâs gultiòâ ir kolosâls emocionâli uzlâdçts sekss, jo tâ ir kâ ïoti gara emocionâla priekðspçle.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 09:16
"Jebkurð kails íermenis ir skaists"- paskaties jûrmalâ vasarâ un tad atkârto vçlreiz....

varbût dabisks, varbût nav vçrts stresot, varbût var samierinâties, bet ne jau skaists
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 14:30
vot nav ko braukt uz jûrmalu, lai uz citiem skatîtos, bet lai sauïotos un peldçtos :P
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 14:58
Zin, ko es daru- vasarâ dzîvojos pa vientulîgu Kurzemes jûrmalu, bet vismaz 1x sezonâ sanâk bût Jûrmalas kûrortzonâ.Tur es relaksçjos âtrâ gaitâ nobrienot pa jûru marðrutu no Bulduriem lîdz Dubultiem un pa ceïam pavçrojot atpûtniekus.Neizteikðos vairâk, jo neko labu nevaru pateikt...
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 15:13
labâk vçro jûru, nevis atpûtniekus - labâk savis nervus atpûtinâsi
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 15:26
Tieði tâ arî atpûðos :D
vai Tu arî piederi pie tiem "jûras lauvâm", kas visu dienu zviln smiltîs un tad iebrien lîdz vçderam ûdenî paðïakstinâs un saka- es izpeldçjos?:)
Un mums brîva valsts-kur gribu, tur skatos, ko gribu , to domâju!
#1 Vai vispâr peldçt mâki?
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 15:32
oga
svçtdienas peldçtâja lîmenî jâ, tomçr labprâtâk baseinâ kâ jûrâ.
pat ziemâ gandrîz kartu weekendu lîdz juurmalai aizbraucu (parasti ar riteni) arî pagâjð6dien :P, pastaigâjos no bulduriem liidz lielupes ietekai un tad ripoju atpakaï uz riigu :) vasarâ patîk arî pazvilnçt :) ar peldçðanu juurmalâ tâ ir kâ ir arî cita iemesla pçc: nav kas sargâ mantas - vislaik paðai jâvaktç, ka nenosper...
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 16:05
Kad vasarâ atkal brauksi uz jûru, paíer garâmbraucot lîdzi gh ar suni, viòð turpat Zoïikâ dzîvo- pasargâs drçbes! :)
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 16:21
noup oga,
negrasos gaidît vasaru - droði vien braukðu ðajâ weekendâ atkal un ar riteni pa ðoseju :) tikai suòu tur vçl pietrûkst!
velosipçda atslçgai vairâk uzticos, kâ vidçjam gh-veidîgajam :( ...
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 16:27
kas tieshi manii tev ir tik nepienjemams? :D
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 16:48
Mana vçlme braukt uz jûru vai braukât ar riteni jebkurâ gadalaikâ ar Tevi nekâ nav saistîta :)

Kâda garantija, ka tikai no foruma pazîstms tipâþs neaizlaidîsies ar manu maðînu, paíerot lîdzi visu, ko vçl pagûs? Apmçram tikpat liela, kâ visu vnk atstâjot pludmalç :(

Toties ar velosipçda atslçgu var tâ sapiòíçt velo riteòus kopâ ar râmi un somu, ka aizbraukt ar to velo bûtu tieðâm grûti. protams, ka tas tikai mazliet apgrûtinâtu zagðanas procesu, bet labâk kâ nekas ir - ar lielu varbûtîbu vai nu velo, vai soma man tomçr paliks pat pçc profesionâla zagïa vizîtes...
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 17:15
sievietes logjika...
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
21.02.2007 19:14
Tçma sâkâs ar plikumiem, bet beidzâs (vismaz pagaidâm) ar zagðanu...
palabs_back
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
25.02.2007 20:51
Runâjot par plikumiem, cilvçks pliks izskatâs labâk, kâ ietçrpies peldkostîmâ.
gârfîlds
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
26.02.2007 20:37
Ak, nabaga cilvji! Ta jau pirtî ejat pa vienam vai arî dvieïos vai peldkostîmos?!

Daþâdos pârtijos parasti gan tâ notiek. Tas ir saprotams, bet nu ja es normâli ar èomiem aizmaucu uz laukiem tad man bûtu kauns iet apençs pirtî...
#1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> vot nav ko braukt uz jûrmalu, lai uz citiem
> skatîtos, bet lai sauïotos un peldçtos :P


Gar jûru labâk arî pastaigâties pa pliko:-) Þçl, ka Latvijâ to reti kur var baudît. Vîrieðus norej par izvirtuïiem, sievietes par palaistuvçm... Natûrisms ir veselîgs dzîves veids, bet ne pie mums:-) Arî baseinâ jâvelk drçbi lai izskatîtos pçc "normâla":-(
Mçs ar sievu (abiem kopâ 100) labprât pastaigâtu uz pirti, bet visur ir dalîts pa dzimumiem vai arî seksa vakari. Lîdz Vâcijai pa tâlu un nav pa kabatai.
Balanss
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
16.05.2008 23:32
Îsi izskaoties - intimitâtes vçrtîbas devalvâcija. Var arî kâ pie pigmejiem, bet tas nebûs ne inteliìenti, ne pilnvçrtîgi. Kopjot un sargâjot intimitâti, mçs iegûsim vairâk, nekâ cenðoties lîdz nejçdzîgam maksimumam bût brîvi un ar brîvu domâðanu. Kails íermenis (lai arî kâds) ir pamatâ tâds pats kâ mums visiem, bet ikdienâ ne savu, ne citus íermeòus mçs kailus neredzam - un tam ir iemesls. Tâpat arî tas nav jâredz kails nedz pirtî nedz kur citur publiski, jo lai arî pirts, tâ tomçr neatðíiras no dzimðanasdienas svinîâm, kur atrodas tie paði cilvçki (bet "nezkâpçc" tad vienmçr apìçrbti).
Cilvçkiem vienmçr ir gribçjies rast vietas, kur var atïauties.
gunarsg
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
05.02.2011 17:58
īet pirtī pa pliko - tas ir tikai normāli
tas ir normali, bet es negribetu.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
09.02.2011 18:14
Somija ir peņemts to darīt. Cilvēku attieksme pret kailumu ir normāla un nav tik liela homofobija un liekulības.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
17.02.2011 15:58
Iet pirtī ar peldkostīmu NAV normāli! Ja nevari ieiet pirti kails, tad neesi kopaa aizgajis uz pirti ar istajiem cilvekiem. Mans augums nav ideāls, bet es izvēlos pirti iet kaila - jo tas ir tik pashsaprotami, un citu kailums man netraucē - vienkarsi ir tads režīms, kuru ieslēdzot, neredzi citus kailus un nejuties pats kails, ja esi kopa ar tadiem cilvekiem, tad nevajadzetu but problēmām. Ja tomēr pirtī ir visādi ņergas un onanētāji, tad var piesegties ar nelielu kokvilnas paladziņu.
ne pirti iet peldkostiima IR normaali, ja tie, kas iet taa veelas.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
22.02.2011 09:45
Nē, normāli cilvēki pirtī iet virsdrēbēs.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
22.02.2011 17:23
Viss ir atkarīgs no mūsu domāšanas...
Esmu bijusi ar svešiniekiem, man nepatika, ka apkārt veci veči ar savu nēģera laso plvinās. :p Tāpēc arī vairs neeju. Neuzskatu to par problēmu. Nepatīk - neeju, un otrādi.
Ar ģimeni iet mazgāties šķiet pilnīgi normāli. Man gan pieņemamāks variants - kamēr bērni mazi, tikmēr kopā, kad jau paaugušies tad meitenes un puikas atsevišķi. Tā esmu augusi un radusi. Un kā mēs zinam - audzināšanai liels iespaids uz turpmāko dzīvi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 8?
Ziņa: