LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !

Aizsāka lasilapatmas 

lasilapatmas
LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
29.10.2006 15:05
Marijas sarakstes fragmenti


Sarakste ar Cemal (îstais vârds esot Denîzs, 24 gadi, no Turcijas)

Cemal:mani draugi saka, ka esmu pats smieklîgâkais puisis un arî forðs, traks, drosmîgs. Tev tâdi patîk? Es esmu arî ïoti rûpîgs un romantisks! Kâds ir tavs telefona numurs?
Marija:+ 371--------...tas ir mans...jâ, man patîk, kâ tu raksti par sevi…bet, klausies…vai tu vçlies 14 gadus vecu meiteni?…
Cemal:man vecums nav svarîgs, bet es vçlos nevainîgu meiteni un varbût mçs varam par apprecçties pçc daþiem gadiem. Es ïoti vçlos dalîties visâ ar savu meiteni un es ticu patiesai mîlestîbai…Es tikko tev uzpîkstinâju…redzçji manu numuru?…Man nepatîk meli un es nespçlçjos ar tevi.
Marija:...jâ...redzçju, tu pirms 3 minûtçm zvanîji…bet kâpçc tieði nevainîgu?...daudziem mana vecuma dþekiem nevainîgâs nepatîk…
Cemal:es tev sacîju, ka ticu patiesai mîlestîbai un varu precçties tikai ar jaunavu, ja viòa patieðâm mani mîl, un tev jâsaprot…es nemeklçju seksu. Esmu ïoti karsts puisis un sekss ir svarîgs, bet man vajadzîga mîlestîba! (…) es tagad ieðu pastaigâties ar maniem suòiem uz pludmali. Skumðu pçc tevis un domâðu par tevi. Es tev atsûtîðu sms ðovakar. Uz redzi! Skûpstu tavas skaistâs acis un vaidziòus.

Îsziòas:

Cemal:es patlaban mâjâs gatavoju svaigos zaïos salâtus ar vistu…vai tev patîk gatavot?
Marija:es dievinu gatavoðanu! Kâdreiz mçs bieþi kopâ ar mâsu kopâ gatavojâm visâdus gardumus (…) Vçlçjos jautât, kâpçc tu tieði meklç sev meitenei Latvijâ, nevis, piemçram, Turcijâ?
Cemal:Man pârsvarâ patîk latvieðu un krievu cilvçki. Es nesaku, ka man noteikti vajag latvieðu meiteni, bet ja es tev patikðu, es tev nevarçðu pateikt NÇ, jo tu esi mana Sapòu meitene.
Marija:Ko tu paðlaik dari? … un kâpçc tu draugiem.lv neieliki savu îsto fotogrâfiju?
Cemal:Skatos tv. Es neieliku îsto fotogrâfiju, jo daþas meitenes gribçja seksu ar mani. Es slçpjos. Kâdâ vecumâ tu vçlies savu pirmo seksu?
Marija:nu es nezinu…man tas bûs…kad es satikðu savu îsto puisi…Kâdçï tu nevçlies seksu?
Cemal:es ïoti vçlos seksu, bet es gribu seksu, kad ir patiesa mîlestîba! Ja mçs mîlçsim viens otru, vai mums bûs sekss katru dienu? Meitençm ïoti patîk mans lielais l…*! (* - vîrieða dzimumorgâns)

Turpinâs sarakste draugiem.lv

Cemal:meitenes saka, ka es vislabâk skûpstos un esmu vislabâkais gultâ. Vai es tev patieðâm patîku?
Marija:...tu izskaties labi...pçc izskata…tâds, ar kuru varçtu satikties….vai tu dzîvo Marmaris?
Cemal:jâ, es tur dzîvoju un tur esmu dzimis…vai tu vçlies atbraukt pie manis uz brîvdienâm? Es tev varu nopirkt lidmaðînas biïetes un apmaksât visu. Patieðâm!
Marija:...es jau gribçtu redzçt Turciju…ko tad mçs darîtu, ja es patieðâm atbrauktu?
Cemal:…man ir maza motorlaiva, es tevi aizvestu uz daþâdâm un paðâm labâkajâm pludmalçm, kur varçtu katru dienu peldçties. (…) mçs varçtu doties vakariòâs un pasûtît dzçrienus pludmales restorânos. Vakaros es tevi vestu uz Eiropâ lielâko klubu Areena. Ar savu motociklu es tevi vestu uz forðâm vietâm. Ko tu vçl vçlçtos darît?
Marija:...tas izklausâs ïoti skaisti…man patîk motocikli… man liekas, katrai meitenei patîk…un tavs motocikls izskatâs vienkârði maìisks…kâdi romatiski plâni arî bûs plânâ?
Cemal:man ir daudz plânu. Bet tev ir tikai 14. Vai tu vari ceïot uz citu valsti? Vai tu vari atbraukt viena vai tikai kopâ ar kâdu? (…) kad tev ir Ziemassvçtku brîvdienas?
Marija:no 23. decembra lîdz 2.janvârim…mani vecâki no Îrijas bûs atpakaï, lai kopâ svinçtu jauno gadu…
Cemal:Â, tad tu nevari atbraukt uz Ziemassvçtkiem. Vai ne?
Marija:...es nezinu...es vçlçtos braukt...bet man patieðâm nav naudas...tas ir neiespçjami...
Cemal:Hei! Nauda nav problçma. Es tev nopirkðu lidmaðînas biïetes, vîzu un visu! Vienkârði atbrauc un paskaties, kâ es te dzîvoju! Varçsi braukt?

Tâs dienas vakarâ:

Cemal:man liekas, ka man pats labâkais sekss bûs ar tevi, jo tad kad es domâju par tavâm skaistajâm acîm, es visu aizmirstu un jûtu kaut ko siltu. Tas sniedz man laimi (…) Kas tev paðlaik ir mugurâ? Pastâsti! Vai tu vçlies, lai tevi dr..* lçnâm vai âtri? (* - dzimumakta darbîba)
Marija:bet es esmu nevainîga…es baidos, ka var sâpçt…nedaudz…
Cemal:Lai arî man ir liels l.. * (* - vîrieða dzimumorgâns), tas sâpçs pavisam nedaudz. Es laizîðu tavu pussy kamçr tas kïûs slapjð un slidens, tâ ka tu varçsi manu l..* ieòemt pavisam viegli.

Sarakste ar Gunti (apgalvo, ka 19 gadi, no Rîgas)

Guntis:Èau no kurienes esi? Vai esi brîva? un ko doma par seksiòu? vai interesçtu arî nopelnît?
Marija:âm…es îsti nesaprotu, ko tu ar to domâ?...tas ir nopietni, ko tu raksti?
Guntis:nu jâ, nopietni! ja tevi tas protams interesçtu?
Marija:...nu, es galvaspilsçtas meitene...bet es nesaprotu, ko tieði tu vçlies...
Guntis:vai varam satikties? un kâda attieksme tev bûtu pret seksiòu vai pret minetu?
Marija:...nu, es zinu, kas tie abi ir ...kâpçc tieði man atrakstîji?...
Guntis:simpâtiska esi…
Marija:...âm... varbût mçs varçtu sâkt ar to, ka tu pastâstîtu kaut ko par sevi?... cik tu vecs, kâ tu izskaties, no kurienes... citâdi tâds aklais randiòð te tiek runâts…
Guntis:nu, tad ko tu saki, lîdz cik gadiem tev der dþeks, cik vecs? un vai bûtu ar mieru maðînâ ar seksu nodarboties? (…) Vai tu gribi pamçìinât man ats..* ? (* - domâts minets)
Marija:...ja runâ par cilvçku, ar ko es vçlçtos kaut ko, tad vecumam nav nozîmes...bet ir nozîme, ar ko es tagad sarakstos...cik tad tev ir gadi?...es neeju uz satikðanos pilnîbâ nezinot, kas mani sagaida...
Guntis:nu ok, man 19, ja ir, tad tev derçs tâds dþeks? un cikos satiekamies ðodien? un kurâ vietâ?
Marija:..pastâsti nedaudz ko tu vçlies un kâ....tu zini, man nav daudz pieredzes...
Guntis:…nu tagad jau nevar pateikt ko un ka velçðos, vienkârði, kad satiksimies tad redzç ko tu pati varçsi izdarît, tas arî bûs labi!!

Marija:...bet tevi netraucçs tas, ka man ir tikai 14 gadi?...ka nebûs tâ pieredze varbût ko gaidi?...
Guntis:nç, nav jau svarîga tâ pieredze... galvenais, ka esi simpâtiska!

Marijas sarakste ar Arvîdu (54 gadus vecs, no Rîgas, vârds mainîts)

Arvîds:Tu tajâ sauïoðanâs krçslâ...izskaties satriecoði...iekarojama, ja Tu bûtu…peldkostîmâ…Tu manu sirdi uzreiz salauztu...
Marija:paldies par komplimentiem...nu, sauïoties man ïoti patîk ...bet tagad jau nav tâ sezona, lai tâdas bildes tagad liktu...Tu arî sauïojies?...ja jau tâ trençjies, tad jau noteikti...

Arvîds:Ja ar sportu esmu draugos…visu dzîvi...jaunîbâ nodarbojos ar akrobâtiku...armijâ ar boksu, bet daudzus gadus cilâju 32 kg svaru bumbas...tagad tikai, lai sevi uzturçtu normâlâ fiziskâ formâ....
Marija:...izklausies Tu pçc kârtîga sportista... kas îsti ir akrobâtika?...Tu teici, ka ar to nodarbojies...
Arvîds:... akrobâtika var bût daþâda...kâ cirka akrobâtika, kâ spçka akrobâtika...kad man bija 16 gadi, tad divus gadus noòçmos ar spçka vingroðanu...kad viens vingrotâjs meta otru pa gaisu...bet tas jau sen aizmirsts, man tagad ir darîðanas, bet vçlâk Tev uzrakstîðu kâdu vçstulîti...jaukâ…Meþonîte..

Tâlâkâs nedçïas sarakstes fragmenti:

Arvîds:Mçs laikam varçtu bût laba komanda...es kâ...Mauglis…draudzçtos ar meþa zvçriem un lçkâtu pa koku zariem, bet Tu varçtu aplaupît tos biezos, kas ar dârgajâm maðînâm pa meþiem braukâ un vandâs...mçs dzîvotu zaru bûda un darîtu vçl daudz traku lietu...vai nebûtu baigi forði…
Marija:...izklausâs brîniðíîgi...un romantiski...Maugli!...un tev nemaz nevajadzçtu tâs hanteles cilât... jo lçkâðana pa zariem jau dotu tos efektus...un ko mçs tai zaru bûdâ darîtu?
Arvîds:Nu protams...meþonîgi kvçli Tevi mîlçtu...vai tas Tev patiktos...
Marija:...nu...ja tas ir tâds Mauglis...un tie apstâkïi tik meþonîgi...un brîvdomîgi...hm...
Arvîds:Par visu jau var vienoties... neesmu jau tik traki meþonîgs...ko...Meþonîte…vçlçsies tas…Mauglim…bûs likums izpildît…
Marija:...nu...jâ...Maugli ...bet tev jau daudzas tâs meitenes tai zaru bûdâ varçtu viesoties... ...ja jau tev seðpadsmitgadîga draudzene bija...
Arvîds:Esmu uzticîgs…vienai, ja viòa ir mîïa un jauka...komplimenti...skaistâkie ziedi un aplidoðana tikai viòai…
Marija:... a kâdus ziedus tu savâm meitençm dâvâ? ...piemçram, tai seðpadsmitgadîgajai dâmai?
Arvîds:Man visvislabâk patîk dâvinât koði sârti kvçlas rozes, kas tikko sâkuðas atvçrt savas maigâs ziedlapiòas…kâ mîïotâs meitenes puspavçrtâs lûpas...kuras vçlas Tev ko mîïu pasacît, bet man patîk dâvinât arî citas...neïíes lielas margrietiòas veselu klçpi, bet tagad esmu brîvs vîrietis...mana burvîgâ meitene ir aizbraukusi, es viòai esmu pateicîgs par to…ka viòa man tâda bija...jauka ..mîïa un saprotoða, lai viòai veicas...

Arvîds:Tu esi ïoti jauka…Meþonîte...un tieðâm man ir nâcies dzirdçt no jaunam meitençm, ka viòas priekðroku dotu pieredzçjuðam mîlniekam vîrietim nekâ sava vecuma puisîðiem, kas vel ir gauþâm zaïi...man bûtu liels prieks Tev sagâdât patîkamu baudu, un es to spçtu novçrtçt...ne tâ kâ jaunie(…) domâju, ka mçs par galvu un kaklu nemetîsimies...zaru bûdiòas gultâ, bet pamazâm tam gatavosimies...kâdas ir tavas domas ðajâ jautâjumâ...?
Marija:nu jâ...es arî domâju, ka mçs varam lçnâm nonâkt pie tâs bûdiòas ... labprât pastaigâtos kopâ dabâ, vienkârði apskatîtu rudeni un tâ...gribçtos dzirdçt kâ tu kâdu no saviem dzejoïiem man tieði nolasi...un gribçtos, lai tas notiktos pavisam drîz....man jau tâ ir apnicies bût pavisam mierîgai meþonîtei, kâ visu ðito vasaru....
Arvîds:Mani tas tikai priecç...ceru, ka nelikðu tev vilties ðâdai tavai izvelei...tagad laikam tieðâm vairs naktîs negulçðu, bet sapòoðu par Tevi...bet Tev jâbût gatavai, ka esmu jau gados vîrietis un nevajadzçtu no manis kautrçties...sen atpakaï man bija gadîjums, kad viena meitene arî vçlçjas, lai bûtu pirmais vîrietis, kurð iegûtu, bet viòa galîgi sakautrçjâs un tâ mûsu draudzîba arî beidzâs...
Arvîds:Ka tu pati domâ un velçtos, tad uzrakstîtu tev garu vçstulîti, kâ to samîïoðanu biju domâjis...
Marija:..nu man patîk maigums, mîïums...man jau nav tâdas pieredzes...kâ tev...pastâsti tu...
Arvîds:Mçs aizbrauksim...skaistâ vietiòâ, kur mûs neviens netraucçs...kâdâ Maugïa dþungïu paradîzes nostûrî...pastaigâsimies pa manu valstîbu...apjûsmosim dabu un tad Mauglis vçlçsies samîïot savu Meþonîti...viòð glâstîs matu pînes, vaigus, kaklu, jaukos krûts galiòus un tad to visu darîs ar lûpâm...skûpstîs tavas sârtâs lûpas, krûtis, seksîgo vçderiòu un vel zemâk...glâstîs tavu jauko dibentiòu, kamçr mçs nonâksim...baudas varâ es novilkðu tavas...seksîgâs biksîtes un vçlçðos skûpstît tavu burvîgo trîsstûraino vâverîti...lîdz mçs saplûdîsim abi kopâ un izbaudîsim jaukus laimes mirkïus.. .tad Mauglis savu Meþonîti…sçdinâs savos plecos un iesim ..kur tu vçlçsies...
Arvîds:Meþonît…kur tu tagad pazudi...u..û...
Marija: ...nu Meþonîte pa telefonu ar draugiem runâjâs...tas apraksts ïoti mîïð...bet cik meitençm tu tâdus raksti...tâds man jautâjums...
Arvîds:Vari bût droða...no klades nenorakstîju un nemaz tik daudziem neesmu savas seksuâlâs izpausmes atklâjis...Tu…Meþonîte taèu esi îpaða izredzçta...Mauglim...vai ne tâ...? Es skatîjos uz Tevi, kâ tu tik kârdinoða tur sçdi un tâ vien gribçtos Tevi sabuèot...no matu galiòiem...lîdz kur sâk augt kâjiòas...
Marija:...kâpçc tieði lîdz tai vietiòai...
Arvîds:Bet, vai tev nepatiktu, kad es ar mçles galiòu kutinâtu tavu jauko...trîsstûrîti, var jau ari zemâk, ir kuram patîk, kad laiza kâju pirkstus...
Marija:...nu es jau nezinu...cik nopietni tu to domâ...ko tu darîtu...vai tu tikai raksti vai arî tâ tieðâm darîtu...
Arvîds:Ja Tev patiktu...es to darîtu...kamçr Tev bûtu ïoti labi, parasti jaunam meitençm tas patîk...tikai man atkal nepârmet, es taèu ðajâ pasaulîtç dzîvoju jau diezgan ilgi un man pieredze ir arî liela...tâpat...kâ tev, kad bûsi manâ vecumâ...
Marija:...nu, cik tad tev liela pieredze ar tâm jaunâm meitençm, Maugli? ...kurâm esi tâs jaukâs lietiòas darîjis?...cik ir bijuðas tâs laimîgâs?
Arvîds:Meþonîte...iedomâjies, un es ari tâ iedomâðos...ka esi pirmâ...kam to daru un mums nebûs nekâdu problçmu...

Arvîds:Vai tad... Mauglim ar Meþonîti var bût kâdi ðíçrðïi...pârvarçsim...salauzîsim...apèakarçsim...mçs visus...vai tad ne tâ...
Marija:...nu, ðíçrðïi jau tikai cilvçku prâtos esot...vai tad tâ nesaka?...ko tu ðovakar daries, Maugli?...
Arvîds:Neko nopietnu...izòemot…ka ar tevi sarakstos...jo dziedçju vçl caurvçja cirstâs brûces...tâdçï nekur ârâ nevazâjos, kaut darbi ðâdi tâdi mani gaida...
Marija:...nu, tu jau man itin reti raksti...tev jau pilns draugu komplekts ar smukâm meitençm...ar kurâm rakstîties...
Arvîds:Vari nesatraukties...tu paðlaik esi stafetes sâkumâ un, protams, viss atkarîgs...kâ mçs abi pa to skriesim...vai vienâ virzienâ vai katrs kur pagadâs...
Arvîds:Meþonîte…u…û…es vçlos novilkt tev to balto blûzîti....
Meþonîte...es vçl vçlos novilkt tavus ðortiòus...
Meþonîte...bet tagad dikti vçlos novilkt tev biksîtes...
Meþonîte...kâ es vçlos pavçrt tavas kâjiòas un samîïot tavas ieguròa lûpiòas... O…jâ...Meþonîte es vçlos ieiet tevî ar savu...vai drîkst...
flegma slinkums registreties
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
29.10.2006 17:12
Neizlasîju ðito garo penteri, bet pietika jau ar rakstu Dienâ.
Nu un? Ja neatbildçtu tâ Marija uz tekstiem, neviens ar neuzbâztos. Kâ arî, droði vien ielikusi provokatîvus foto. Nav ko taisît vçtru ûdens glâzç. Esmu draugos, bçrni draugos, sazinâs ar draugiem, nekad dzîvç nav neviens sveðs uzbâzies. þurnâlistiem nav ko ºakstît acîmredzot..smiek1igi.
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
29.10.2006 17:40
es par prostituucijas legalizeeshanu un sodu pastiprinaashanu par uzmaakshanos / sex ar 18 g vecumu nesasniegushaam personaam.
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
29.10.2006 22:06
veèi tik labâ literârâ valodâ neraksta. pasaciòas...
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
29.10.2006 22:26
14 gadîgas meitenes arî. Dikti jau profesionâli tiek uzdoti jautâjumi.
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
29.10.2006 22:31
a kas taa par Mariju?
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
29.10.2006 22:33
tepat ir "Topiks" par tiem, kas uzbâzas mazgadîgajâm - galvenâ varone - izdomâta beibe - ekperiments, tipa dienas "Frankenðteins" . 6Dienâ arî ir.
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
08.03.2008 18:50
Slinkums lasît bet kur ir problçma? Tur ka meitenei 14? 14 gadîgs skuíis ir absolûti un nepârprotami pisamâ kondîcija... un kas to nesaprot ir vienkârði dauòi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
08.03.2008 20:12
...izskreju pa diagonâli...vissmieklîgâkais ir tas, ka paðas maucas virsû...un problçma kâ tâda neeksistç...eksistç no brîvâs pasaules atvilktâ...un nu visiem liekas - nu, bïa, kâ pisîs...he, he, kam lemts, to izpisîs...:)
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
08.03.2008 21:20
perversie vechi, staav tik uz maloletkaam, ko?

zheel, ka pistole uz klaviereem palika, apshaut juus.
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
08.03.2008 21:40
...fiziski jau ir pisamaa, bet citaadi...
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
09.03.2008 11:42
He, es jau neteicu, ka tas neskatoties ne uz ko ir jâdara...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
gribçji teikt, ka ar mazgadîgâs piekriðanu var viòu pist ?
Tu nebaidies, ka ðeit kâds droðibnieks var ieskatîties...
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
09.03.2008 13:42
Ku! viedoklis sen jau paziistams, domaaju, ka vinjam nav jaabaidaas.
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
09.03.2008 14:17
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
Iesûtîjis: maria_magdalena ()
Datums: 08-03-2008 21:20

perversie vechi, staav tik uz maloletkaam, ko?

zheel, ka pistole uz klaviereem palika, apshaut juus.



Manupraat kaadam skauzh, ka ir jaunaakas un smukaakas :D
Un vispaar... klubs... nakstklkubs, kur ieeja tikai no 21 gada. Ienaak caca minjukos un pupi veljas aaraa... visi uzreiz noteikti nodomaa nu vinjai noteikti ir tikai 16... Tad kad vinja naak klaat un pati reaali lien uz loceklja (atgaadinu, naktsklubaa kur ieeja no 21 un visi lieto alkoholu)... joprojaam visi domaa, ka vinjai noteikti 16...

utt...

noshaut vajag tos vecaakus kas nezin KUR vinju mazgadiigaas meitinjas beernus sadziivu un koku sashnjaucas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
09.03.2008 14:34
oi, Mateus, buus Tev tiinene, tad redzeesi ;)

mammu, eju pie draudzenes, mums skolaa projektu nedeelja, mees kopaa straadaasim...

draudzene mammai to pashu izstaasta...

labi, ja draudzenju mammas nav naivas un taa pabiezhaak sazvanaas un paarbauda versijas...
Re: LÛK ARÎ SARAKSTE AR MARIJU !
09.03.2008 21:13
.

Tas jautâjums man? Laimîgâ kârtâ vçl nav atgriezuðies laiki kad soda par domu izteikðanu... Kas attiecas uz mazgadîgo seksa industriju pasaulç, tad tâ plaukst un zeï... protams ka atseviðíi indivîdi tiek noíerti bet kopumâ tâ industrija pâriet to cilvçku rokâs kas parastajiem droðîbas orgâniem nav aizsniedzami... Savâ ziòâ tas labi jo atstumj nost visâdus deìenerâtus bet citâ ziòa slikti, tas novirzâs tur kur pa naudu viss ir iespçjams...


Runcene

Pilnîgi piekrîtu... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 18?
Ziņa: