sieva grib mani izdrazt!!!

Aizsāka apmlusushais 

Man ar biezi gribas savu puisi izdrast pakala.vienreiz es vinam jautaju, ka vins velas lai es vinu iepriecinu, vins man paludza, lai es izlaizu vinam pakalinu. Sakuma mani tas parsteidza, bet ta ka es vinu bezgaligi milu, es neatteicu.Man tas patika, jo jutu cik loti uzbudinats vins ir.Tagad vienmer pirms mes milejamies es vinam izlaizu to saldo vietinu un visas parejas, ieslidinu pirkstinu ieksa un uzbudinos no ta, ka vina kermenis dreb no baudas.Vins tik loti uzbudinas, ka vina loceklis paliek tik ciets un vins mani var drazt stundam ilgi.Man ari ir ienacis prata nopirkt apakhsbiksites ar daiktu, lai varu vinu kartigi izdrazt.Man tik loti to gribas,esmu parliecinata kadu dienu es to izdarisu un vins man prasis, lai es to daru vel un vel.Cik saldi ir tas, kad nav nekadu ierobezhojumu starp mums abiem!
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
15.04.2009 00:05
Hmm? Nu, kā saka, priekā...!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ananāss
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
11.07.2011 17:26
laikam rakstītājs ir vecis kuram patīk veči
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
12.07.2011 15:07
Es uzskatu ja seksā ir apusēja vienošanās un ja abus tas apmierina var darīt jebko, kas abiem rada baudu. Bet no otras puses, tā jau ir galejība, man liekas, ja sievietei ausī būtu lielāks caurums, vīrietis arī tur gribētu iebāzst savu daiktu. Es sievietei varētu vēl dildo atļauties iebāzst ānusā, bet lai man bāzstu, nekad! Nēsmu nekad mēģinājis anālo seksu, bet gribētu tikai izmēģināt, kas vīriešus piesaista pie tā ānusa, bauda vai zvērīgas izjūtas sievieti pamocīt.
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
12.07.2011 15:13
Vina. Izklausās, ka tavam vīram ir gejiski gājieni, varbūt viņš grib lai viņu paņem ānusā ar īstiem pautiem. Labi okei ja kārtībi izsbērž dupsi, un vis ir tīrs un smaržo varbūt , es sievietei vēl varētu palaizīt ānusu, bet sievietei es noteikti neļautu laizīt manu ānus. Vīriets sievietei daudzko var darīt jo sieviete, ir tāda būtne, bet ja sieviete vīrietim, tad tas izklausās pēc dabas kļūdas.



Edited 2 time(s). Last edit at 12.07.2011 18:14 by enfuego.
mad uzjautrinās
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
13.07.2011 13:57
...enfuego, ar šādām pareizrakstības kļūdām raksta kārtīgi veči, kuri pisās kā tvaika dampji...klau, savai meitenei esi devis aiz vaiga?...jeb iespraud, paraudams šai naktskreklu mazliet virs nabas..

...kāda kuram daļa, kā kuram patīk drāzties...vai uzvilkties...
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
13.07.2011 16:12
Nu man ir pokuj par manām pareizrakstības kļūdām, zini mad tu visu laiku pie kāda piekasies, tu esi tik vientuļš, ka sāc piekasīties pie pareizrakstībām, tici man nevienam manas kļūdas neiteresē, domu saprata tātad viss kārtībā. Es forumā neapspriežu savas intīmās lietas.
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
13.07.2011 20:47
Gan sievietēm, gan vīriešiem ir erogēnās zonas. Viena no tām varētu būt anālās atveres rajons , bet ne visiem. Slikti ja šis fakts, sajaucas kopā ar vēl vismaz diviem faktoriem. Jaunības hiperseksualitati (13-25.g.) Un anālā rajona kairinājumu. Anālā rajona kairinājumu varētu iedalīt fiziskajā kontaktā un vizuālajā kontaktā.Vai abiem vienlaicīgi. Hiperseksualitate ir stāvoklis kad zēna organismā ir izsviesta jauna viela- testosterons. Tā reibina,liek meklēt objektu,kas apmierinatu radušos trauksmi un saldkaisli. Testosterons ir vīrišķais hormons,kas domāts indivīda virzīšanai uz dzimtas( bioloģiskās būtnes) vairošanos. Tās spēks ir līdzvērtīgs tikai vel vienam instinktam- dzīvības saglabāšanas instinktam. Dažreiz tas izrādās pat spēcīgāks par pēdējo.Testosterons ir jauna viela un niecīga deva izraisa eiforiju. Salīdzinoši šī viela jaunieša organismā ir pat desmitiem reižu lielāka par nobrieduša vīrieša organismu. Vēl stāvokli pasliktina adrenalīns- mobilizejoša viela jeb mērķtiecības eleksīrs. Vīrieša organisma šī viela reizēm ir milzīgos daudzumos.Jāņem verā, ka izpildot dabas mātes gribu-vairošanos ,organismā , kā balva tiek izsviestas dabiskās narkotikas-endorfīni.
Ja šo vielu kokteiļā maksimālās koncentrācijas brīdī, tiek kairināts anālais rajons. Ja šis rajons ir erogēnā zona. Un ja notiek sēklas noplūde,tad var uzskatīt,ka lamatas ir aizcirtušās. Indivīds uz visu mūžu ir saistīts ar domu par anālās atveres kairināšanu, kas ir nesaraujami saistīts ar vienu no pasaules spēcīgakajiem instinktiem- vairošanos. Jo seksuāli spēcīgāks indivīds, jo lielāks vilinātāja spēks ir šai procedūrai.
Šeit veselais saprāts gandrīz neko nevar līdzēt. Anālā atvere un taisnā zarna nav paredzēta frikcijām.Anālā atverē un TZ ir mikroorganismi, kas nebūtu vēlami sievietes makstij un mutes dobumam.Anālās atveres audu īpatnības ir tadas, ka tur iekļuvusī infekcija rada lielas nepatikšanas indivīdam.Var novest par līdz invaliditātei.
mad ieņirdz
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
13.07.2011 21:39
...patīk pakomentēt klaju stulbumu...

...klau, tad kad kļūdu gandrīz nav, klavu grabini Tu, vai Tava sieva...žēl, ja anafabēte būtu Tava sieva...

...johaidī, kas notiks, ja Latvijā paliks tikai bauri?!?
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
14.07.2011 00:09
Mad klausies tu mad smikņādam vai ieņirdzam, sāku saprast, ka tu esi sīka ute. kas visu laiku grib kādam iekost! Manā dzīvē nav nekādas baigās izglītības mani izmācīja dzīve, jo man nekas no debesīm nav nokritis, kā daudziem citiem, kamēr citi sēdēja forumā es ganīju govis, tu mad nejauc dažādus laikus, un dažādas ģimenes. Daunis tāds, domā ko runā. Perdeli.
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
14.07.2011 00:10
Kāda Latvija Mad es tev pateikšu bez visas izglītības kas ir latvija!! Latvijā tā jau ir dauņu bars kas iestājās par eiropas savienību! latvieši tā jau ir pastulba, piedodiet tirsā līdēju tauta. Vot rekur ir tava visa smirdīgā pareizrakstība!! Ja smadzenes ir dotas, tad nevaig nekādu aukstāko, lai saprastu visu grobanās Latvijas sistēmu!



Edited 1 time(s). Last edit at 14.07.2011 00:11 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: sieva grib mani izdrazt!!!
14.07.2011 19:22
...atkal vismaz vidējā...:)...bet stipri videjā...

...laikam šoreiz rakstīja enfuega...:)
Izklausās, ka esfuego ir visai maza cieņa pret sievietēm, viņš var visu, viņa neko, es vairāk uzskatu ka jābūt līdzsvaram un jābut abiem līdzvērtīgiem, citādi nevar
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 17?
Ziņa: