tattoo -cik maksâ?;)

Aizsāka ;)) 

;))
tattoo -cik maksâ?;)
25.09.2007 12:01
Sveiki! vai kâdam nav info, cik aptuveni maksâ vidçji liels tattoo?;):) muguras lejasdaïai.
Re: tattoo -cik maksâ?;)
25.09.2007 14:07
50-100ls.
;))
Re: tattoo -cik maksâ?;)
25.09.2007 17:12
paldies;)
varbût kâdam ir atsauksmes par kâdu labu vietu? citâdi nav ideju..
un cik ilgi apm. dzîst? gribu pirms ceïojuma ziemâ paspçt gan uztetovçt, gan sadziedçt, gan uz solâriju pastaigât...... (bet to jau nevar kâdu laiku pçc tattoo..)
Re: tattoo -cik maksâ?;)
25.09.2007 17:26
domâ, ka vajag?
Maljorkâ jutîsies kâ pâíis? :)


meita tagad tik apmierinâta, jo pierunâju netetovçties.
;))
Re: tattoo -cik maksâ?;)
26.09.2007 09:06
waldeks ;):)):DDDDDDDDDD ;))))))))))))))))))
un tomçr.... moð kâds var kaut ko ieteikt?;)
Re: tattoo -cik maksâ?;)
26.09.2007 09:42
tu padomâ - pârsvarâ tu dzîvo Latvijâ, tetovçjumi obligâti tikai noteiktâm grupâm kâ piederîbas zîme. Aizbrauksi tu uz Maljorku, tur bez tetovçjuma tu tâds kâ atpalicis, bet tâs ir tikai 2 nedçïas, pieòemsim, - tâs âtri paskries, bet tetovçjums paliks.....uz mûþu,ja noòemsi - vienalga paliks nelielas rçtas, pie tam diezgan lielu tetovçjumu noòemt ir sareþìîti.
Mans dçls pirms 5 gadiem aptetovçja visus savus draugus un draudzenes, paðam gan neviena tetovçjuma nav (mani arî noteikti greznotu kâds in-jaò simbols, bet viòð atteicâs savçjos tetovçt :)
daamm
Re: tattoo -cik maksâ?;)
26.09.2007 13:48
..vadima tatoo salons!.es samaksaaju 25LS; tetoveejums diametraa 7cm!.dziist apmeram 2vas nedeellas, nu Ok, bissku mazaak, galvenais ir neiet uz solaariju, saunu un kasiit nost to kreveliiti-jaalaauj sadziit!
;))
Re: tattoo -cik maksâ?;)
27.09.2007 10:11
paldies daamm,paldies, waldeks:))
Kur varetu par sapratigu cenu nonemt tetuvejumu?
Re: tattoo -cik maksâ?;)
07.11.2007 17:30
Nonjemt??? Laikam laba parasha uztaisiita ;) Nav taadu saraatiigu cenu, nonjemt tattoo ir daargi un eec tam tai vietaa vienmeer buus baals plekjis, piem sauljojoties neiesauljojas utt. Njem aaraa tattoo jebkuraa plastiskaas kjirurgjijas kliinikaa.

Bet ja runaajam par labiem saloniem - Vadim tattoo... 90% manu tattoo tur taisiiti

Tattoo cena atkariiga ne tikai no izmeera, bet arii no sarezhgjiitiibas pakaapes.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
;)) Wrote:
-------------------------------------------------------
> paldies daamm,paldies, waldeks:))


cik apmeram maksa tetovejums, kas ir apmeram 10 cm liels???
Re: tattoo -cik maksâ?;)
16.07.2008 16:59
10cm kvadraats 10Ls ;) 10cm izmeeraa portrets 500Ls

Tieshaam ir idioti kas domaa ka visa cena izmeeraa? PSc

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tattoo -cik maksâ?;)
17.07.2008 01:44
kaa cena mainaas no kraasas? piemeeram - cik maksaatu ultravioletaa gaismaa redzamaa kraasa vs tas pats kjiburs ar zilo kraasu?
Re: tattoo -cik maksâ?;)
17.07.2008 21:07
Kur kur redzama? :) hihi... ok idejas kaa majas ;) :D
Kraasa cenu nekad nav mainijusi jo kraasa ir kraasa un viss. Bet nu taadu briinumu kaa tattoo kas redzams uv... :D psc... je njem veeraa ka tattoo kaa taads jau 6meeneshu laikaa nedaudz papluust un tas kas spiid klubos vel vairaak izpluust vizuaali tad skats buutu vnk satriecoshs ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tattoo -cik maksâ?;)
19.07.2008 07:00
paskaties internetaa - UV redzamie izskataas diezgan interesanti
Re: tattoo -cik maksâ?;)
21.07.2008 12:36
Es laikam esmu vnk konservatiivs :) Man pat kraasainie tattoo ne paaraak ja neskaita tos ko tie tur... jakudza tetovee :D :)
Es klubos esmu labi ja 1x meenesii un neredzu taadiem jeegu. Katraa zinjaa pat nezinaaju ka taadi ir :) Ir jau cool kam vajag :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tattoo -cik maksâ?;)
21.07.2008 13:30
...vienam vecim uz krûtîm bija uztetovçta bïoda ar uzrakstu - vsju þizò ne tebja rabotaju, suka...
Re: tattoo -cik maksâ?;)
21.07.2008 18:13
Tagad tak jaatetovee uz rokaam Armani, DG, Versace, Pinko, Burbery, RB utm ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tattoo -cik maksâ?;)
22.07.2008 14:00
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tagad tak jaatetovee uz rokaam Armani, DG,
> Versace, Pinko, Burbery, RB utm ;)
>

Labais :))))) un vçl birciòu, kâdâ temperatûrâ mazgâjams, balinâms un gludinâms >:) Ak jâ, cenu arî vajag ;)
Re: tattoo -cik maksâ?;)
23.07.2008 18:06
Bez cenas nu nekaadi ;)
Lai gan ja godiigi... cik esmu redzeejis normaalaas shmotkas no daargaa gala brendiem.... nu nevienai neesmu redzeejis priekshaa pakaljaa konkreetaa brenda reklaamu :D Ja nu vieniigi Nike Adidas utm, kas nu galiigi nav daargaa gala brendi.. ok... taadus nedriixt tetoveet :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tattoo -cik maksâ?;)
27.07.2008 01:33
:) un vel - made in Latvia :D
Re: tattoo -cik maksâ?;)
27.07.2008 10:52
I nesmej... nezinu kaa tagad, bet pirms neilga laicinja dalju Hugo Boss uzvalkus shuva Latvijaa un Nike treninjteerpus Leishos :) Viss notiek ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Amm, cik vareetu maksaat tetoveejums uz rokas pirksta? nu piemeeram mans vaards- Beatrise? :)
Re: tattoo -cik maksâ?;)
27.07.2008 17:13
Tieshaam ir tik gruuti aiziet uz jautaat to salona? Ja jau grasies uz visu muuzhu sev kaut ko uzkljeksaat sanjemies arii nopietnaak par to uzzinaat salonaa mosh... nee nu var buut nevajag, es tik taa iemineejos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tattoo -cik maksâ?;)
31.07.2008 12:59
http://bp0.blogger.com/_lLsdaCVk3Kk/Rtlcqqg7FkI/AAAAAAAAF-k/GhktBHKC79A/s1600-h/DwayneJohnson12.jpg

labs tattoo ar dzilju jeegu:
What Does Dwayne's Polynesian Tattoo Mean?
In early 2003, Dwayne traveled to Hawaii to have his family history tattooed on him—a Samoan tradition. Here he reveals the meanings of his tattoo.
A) These are coconut leaves, or niu, which denote a Samoan chief-warrior.
B) This is the sun which brings good fortune.
C) This isa/ga fa'atasi (three people in one). That's me with my arms open. As it continues on my chest, it connects to my o lo'u to'a/ua (my wife, Dany) and my o lo'u afafine (my daughter, Simone Alexandra).
D) These descending swirls represent past, present and future, with the future becoming ever bigger. The pattern continues under my arm, where its meaning is written: "It changes in the place where it is found to be gone."
E) These two eyes, called o mata e lua, represent my ancestors watching over my path.
F) This is the Great Eye, It's an intimidating symbol that allows its user to possess the spirit of his enemy. The eye is used to distract the enemy in a confrontation.
G) This broken face, marked by shark teeth—a symbol of strength—is my spirit protector and a symbol of my struggle.
H) This is the priest and spiritual guide, who raises a warrior to enlightenment and supernatural power under the eyes of the warrior's ancestors.
I ) These are stones of achievement and abundance. They're the foundation of my life and symbols of my dedication. They bring the right to stand and speak with honor as a Tula Fale—a high talking chief—and they maintain mana, or supernatural power.
J) This is a tortoise shell, to deflect evil spirits. Warriors used shells as shields.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Briiviibas un ceesu ielas krustojumaa
Ak dievs es uztaisiiju tattoo...pa 30.Ls....Esmu nereali apmierinaata.....Taisiiju uz saana....15,16...cm!!!!....Ja vajag uzzinat - KUR - rakstat uz e-pastu....Kristuks-36@inbox.lv
Gribētos zināt cik pie vadiim salonaa maksātu tattoo kaadi 8cm liels. melnbalts.?
kaads vareetu paliidzeet ar info
Re: tattoo -cik maksâ?;)
08.08.2009 12:18
Painteresējies Bruņinieku 36, tattoo salons Impulss, nav dārgi, bet kvalitatīvi. Tel. 29447992
melanie
Re: tattoo -cik maksâ?;)
08.08.2009 15:29
man nekad nav bijusi veelme,lai man butu tetoveejums:) draudzene gribeja taisiit, bija izdomaajusi taisiit kaut ko vienu, kad sho peec laicinja satiku, taa jau bija izdomaajusi, ka to netaisiis, tagad tasiiis kko citu, pat vietu citu izdomaaja.... Tad skaidrs,ka tikpat aatri kaa maina leemumu tikpat aatri arii tetoveejums apnnkiks un nost dabuut nevarees.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 20?
Ziņa: