tattoo -cik maksâ?;)

Aizsāka ;)) 

daaa esmu viens no,kursh jauniibaa bez prata uztaisij nelielu tatto uz sejas tagad tik intresee nonjemshana un lai reetas nepaliek lasiju ka taa ar vareetu buut bet cena lai ir sapratiiga nesuudzetos ja tie pat buutu ap 500 ls
vnk man intresee kur to var izdariit
Re: tattoo -cik maksâ?;)
02.10.2009 03:15
Ksse Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> daaa esmu viens no,kursh jauniibaa bez prata
> uztaisij nelielu tatto uz sejas tagad tik intresee
> nonjemshana un lai reetas nepaliek lasiju ka taa
> ar vareetu buut bet cena lai ir sapratiiga
> nesuudzetos ja tie pat buutu ap 500 ls
> vnk man intresee kur to var izdariit
BET VARBŪT IR SMUKIŅŠ.kas uztetovēts?
Bez pēdām?
Nezinu,Ādas saliņu plastika?Lāzers?
Ar lāzeru ir tādi,ko var izņemt, īpaši negraujot skatu, ir kad paliek pēdas.Tur seansi,uzsūcas krāsa organismā palēnām pēc apstrādes.
Ir ablācijas lāzeri, tur izdedzina.Loģiski,pēdas paliek.
Atkarīgs, kāda ir tuša.Varbūt Zaržecka klīnikā pakonsultēties, esot labs.Ir jau vēl citas klīnikas, prakses.
Katrā ziņā zinu vienu,kam patecis ārsts- nu ar parstu nevarēs, Jums paliks rētas.Plastika.Arī nav garantijas,ka nepaliks OP pēdas.Dārga,neērta, jo tā āda no kaut kurienes ir jāņem nost, ko likt vietā.
Svešu ādu šim gribēt arī nebūtu īpašs prāta darbs.Āda piedalās imūnprocesos, tā ka labāk ka pašam no ... noņem, ko mainīt.
Tā pa forumu nevar pateikt, tikai specs klātienē var labi konsultēt.
Jāsaka,ka tā,ka es ieiešu pie ārsta un tai pašā dienā varēšu iet pa ielu ar parastu ādu tai vietā- tā nebūs gan.Nav ātrs process.
Re: tattoo -cik maksâ?;)
27.03.2010 12:32
"VADIM TATTOO STUDIO" Kr. Barona iela 60, Rīga Tālr./ fakss 7844144.

Tikai nezinu vai tur vēl kaut kas notiek!
Man ir doma uztetovēt sev uz labās apakšdelmas lībiešu valodā 'latvietis' jeb 'Letli'. Senraksta fonts - tikai kontūrās. Cik tas varētu maksāt? Es zinu tikai divus tattoo salonus - Slepenā Eksperimenta vietā un uz Brīvības ielas, varbūt zināt kādus citus..?
Re: tattoo -cik maksâ?;)
21.10.2010 14:35
Rīt būs jauna tattoo salona atklāšana Alberta ielā 11. (Bijušais tattoo salons Impulss) Tālr. 29447992
meow
meles pirsis
19.12.2010 21:50
cik maksa meles pirsis?
Cik vareetu maksaat tatoo 45cm garumaa un 11cm platumaa (vaards no 6 burtiem)
uga_uga
Re: tattoo -cik maksâ?;)
27.02.2011 12:23
80 - 120 Ls.
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nonjemt??? Laikam laba parasha uztaisiita ;) Nav
> taadu saraatiigu cenu, nonjemt tattoo ir daargi un
> eec tam tai vietaa vienmeer buus baals plekjis,
> piem sauljojoties neiesauljojas utt. Njem aaraa
> tattoo jebkuraa plastiskaas kjirurgjijas
> kliinikaa.
>
> Bet ja runaajam par labiem saloniem - Vadim
> tattoo... 90% manu tattoo tur taisiiti
>
> Tattoo cena atkariiga ne tikai no izmeera, bet
> arii no sarezhgjiitiibas pakaapes.

vari jau taisit ne salona bet caur kadu citu cilveku kurs taisa tatoo majas! tad un cena buss mazak.. man ir draugs kurs taisa tatoo un ne loti dargi bet riktigi smuki!
Re: tattoo -cik maksâ?;)
03.06.2011 08:50
ar ko un kā draugs sterilizē adatas un citus instrumentus?
Re: tattoo -cik maksâ?;)
03.06.2011 17:59
prieksh kam?
Re: tattoo -cik maksâ?;)
11.06.2011 00:29
Draugs- a las ta tada dezinfekcija vispar ir? Un taa sterilizacija- kam taa vaajadziga? Un kaa vispirms- mazgajam uun dezinficejaam un tad sterilizejam , vai vispirms sterilizejam? Ar ko sterilizejam?
Divi putni (nu tādi izzīmēti ar spalviņām un tā) izmērā apmērm 3 x 5 cm. Cik ta maksā ? Un kur labāk taisīt ? Un tad vēl - uz ribām baigi sāpīgi ?
Re: tattoo -cik maksâ?;)
22.06.2011 15:46
Prieks kam tas vajadzigs?
Kāds nezin vai rīgā taisa tattoo uz mēles? ;p
UUpis
Re: tattoo -cik maksâ?;)
19.11.2011 18:04
waldeks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 50-100ls.


Haa haa... Tu kada ekstrema salonaa tetuvee
Cik apmēram maksātu ja es gribu 10 x 5 cm tetovējumu? :)
Re: tattoo -cik maksâ?;)
28.12.2011 19:15
gribēt nemaksā neko ;)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: tattoo -cik maksâ?;)
28.12.2011 19:32
es atvainojos, bet cilvēkiem laikam ir priekšstats, ka šajā forumā glabājas slepeni cenrāži par visu ko...

tāpat šeit "zina" visu par rindām un cenām pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs. forumu var atrast, bet vajadzīgo kantori nevar.
Re: tattoo -cik maksâ?;)
29.12.2011 21:22
Vecums,augus,svars,dzimums? Pareizāk būtu jautāt vai vajag? Vai nav bīstami? UN kur ir bīstamāk?
Cieņā.
Cik varētu maksāt tetovējums uz rokas.? Apmēram tāds
https://www.google.lv/search?q=tetovejumi+uz+rokas,+putnini&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.48340889,d.bGE&biw=1517&bih=741&um=1&ie=UTF-8&hl=lv&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=3zDLUe2pBueu4ASW14DwDQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=0xTSYbxLkD4sAM%3A%3BdEQu5HfIFWc5DM%3Bhttp%253A%252F%252F2.bp.blogspot.com%252F_4oKe1-xUo74%252FTMGqU_0NnWI%252FAAAAAAAAA5g%252FH1-Gz1XxKaI%252Fs1600%252Ftattoo%252Bbirdies.jpeg%3Bhttp%253A%252F%252Fpiensunmedus.blogspot.com%252F2010_10_01_archive.html%3B400%3B267
pirags
Re: tattoo -cik maksâ?;)
23.03.2014 22:11
emm cik varetu aptuveni maksaat 1,65 - + garam cilvekam pa visu muguru tatto kur ir 3D elementi iekshaa ?
Re: tattoo -cik maksâ?;)
23.03.2014 22:29
Mums te nav nekādas pricelists, lūdzu, ej uz salonu un jautā tur.
Re: tattoo -cik maksâ?;)
24.03.2014 12:13
~15-30€/h par meistara darbu. A cik h... to neviens nepateiks

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tattoo -cik maksâ?;)
31.03.2014 23:01
Pastāv tik daudz un tik nopietni riski,ka es pat par baltu velti netaisītu tetovējumus un pīrsingus. Pat pie pasaules klases ģēnija. Esmu pārāk daudz redzējis puišus ar niknumu un izmisumu acīs,kad viņiem pasaka ,ka Tev ir konstatēta saslimšāna. B vai C hepatīs .Arī AIDS. Lielāko tiesu visi viņi bija tetovēti. Es jau teicu,ka pirsingi rada rētaudus,kas pēc tam viegli kļūst par ļaundabīgo audzēju iemeslu. Sevišķi uz sejas. Jo saules radiācijas ietekmē ar vien biežāk Latvijā saslimst ar ādas vēzi. Melanoma viena no bīstamākām vēža formām.
Re: tattoo -cik maksâ?;)
31.03.2014 23:10
Kuru tas interesē? Nu tā reāli?
Un Tu tā runā, it kā pats būtu pārbaudījis visus salonus, kuros ar likumu ir jābūt vairākiem instrumentu komplektiem un sterilizatoriem.

Un no ādas vēža mirstība pieauga solāriju laikmeta ietekmē, kas nu jau ir izpētīts, ka no "indoor-taning" izraisīta ādas vēža mirst vairāk cilvēku, nekā no smēķēšanas izraisīta plaušu vēža.

Bet par tiem tetovējumiem... Tev kāds ar varu spiež tetovēties??? Ja jau tik dedzīgi gribi piespiest netetovēties
Man ir 2 palieli un būs vēl...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tattoo -cik maksâ?;)
01.04.2014 09:39
Mateus teica: Bet par tiem tetovējumiem... Tev kāds ar varu spiež tetovēties??? Ja jau tik dedzīgi gribi piespiest netetovēties
Man ir 2 palieli un būs vēl...
_________________________________________
Katrs savu likteni izvēlas pats. Vienkārši es zinu ar ko medicīnā beidzās sterikizācijas ēra. Bija spiesta pāriet uz vienreizējiem operāciju komplektiem un šļircēm.Kādas tikai sterilizācijas metodes neizgudroja.Pārgāja pat poliklīnikās uz centralizēto sterilizācijas metodi,lai izslēgtu cilvēcisko faktoru. Neizdevās. Es nekad un nekur neesmu teicis,ka saslimst visi tetovētie un pīrsingotie.
Lai spēks un skaistums.Ļoti cienu cilvēkus,kas rūpējas par savu ķermeni.
Re: tattoo -cik maksâ?;)
01.04.2014 09:43
Es daļēji saprotu arī Tavas bažas, bet saproti...
zobārsts manuprāt ir vieta kur drīzāk Tev gaļā tiks kāds nesterils instruments, jo neviens nav spējīgs maksāt tik daudz, lai tam zobus labotu vien ar jauniem instrumentiem. Nu un primitīvi ...frizieris, manikīrs... :) tattoo te ir krietna vien eksotika

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tattoo -cik maksâ?;)
01.04.2014 16:04
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es daļēji saprotu arī Tavas bažas, bet
> saproti...
> zobārsts manuprāt ir vieta kur drīzāk Tev
> gaļā tiks kāds nesterils instruments, jo
> neviens nav spējīgs maksāt tik daudz, lai tam
> zobus labotu vien ar jauniem instrumentiem. Nu un
> primitīvi ...frizieris, manikīrs... :) tattoo te
> ir krietna vien eksotika
________________________________________________
Diemžēl piekrītu. Tāpēc ir jārunā, jārunā un vēlreiz jārunā. Jo biežāk un plašāk tetovējamies, jo lielāka iespēja,ka beidzot dabūsim B un C hepatītu.
Vēl pavisam nezināms ir lauciņš par slimībām, ko izsauc prioni. jeb super mazie vīrusi. Zināms vien tas,ka viņu inkubācias periods ir no 2 līdz 20 gadi. Arī tas,ka viņus (prionus) neiznīcina nekādas sterilizācijas metodes. Izņemot atklāta liesma ( 400 t*).
Re: tattoo -cik maksâ?;)
01.04.2014 16:45
Nu neko, tad jāiet tetovēties kādos 70 gados, un prioni neskars :)

Bet kāpēc gan meistari gribētu zaudēt darbu, karjeru un visus klientus nesterilu instrumentu dēļ? Ir zināms, cik procentos gadījumu aizdomas var krist uz tetovēšanu, ja cilvēkam ir B vai C hepatīts? Domāju, ka pašiem arī jāskatās, kur iet. Ja apnarkojušies viens otru tetovē vai vnk taupa naudu kā pusaudži, tad kurš gan var kaut ko garantēt?

Un varētu jautāt tālāk: vai ir Latvijā pēdējā laikā kāds gadījums, kad tiešām ir aizdomas uz zobārstu?
To pašu varētu jautāt par reģistrētajiem tetovēšanas saloniem, kurus jebkurā mirklī var pārbaudīt.

Ja tas būtu mans bizness, es ļoti uzmanītos.

Kur ir gājuši tie puiši, kurus min Mazdakteris?
Starp citu, provincē mājās strādā viena otra manikīre, gan jau lielajās pilsētās arī. Viņas neviens nevar pārbaudīt. Kurš ir muļķis, lai tur iet. Vai tāpēc manikīrs vispār nedrīkst būt?

HIV, piemēram, var dabūt arī no seksa. Vai tāpēc klapējam ciet seksu?
Nu nē taču, bet domājam par drošu seksu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 8?
Ziņa: