apseestiiba

Aizsāka hmmmm 

hmmmm
apseestiiba
01.12.2007 02:15
man ir pastaaviigs draugs, bet jau kaadu laiku turpinaas apseestiiba ar vienu paziistamu viirieti, nezinu, vai taa ir miilestiiba, bet pamatiiga iekaare gan, ir periodi, kad ne par ko citu nevaru padomaat, gribu no taa tikt valjaa, kad vinju satieku, sarkstu un mulstu, censhos tikt no taa valjaa, bet mani spaarno doma vien, ka es vinju driiz kkur satikshu.
par vinja attieksmi neko nezinu, nav izraadiijis gandriiz nekaadu ieintereseetiibu,tikai sajuuta, ka vinjam vareetu buut liidziigi (vai arii esmu to sev iestaastiijusi).
ko lai dara? kaa uzzinaat, ko vinjs domaa? kaa tikt no taa valjaa?
Re: apseestiiba
01.12.2007 11:08
ðai situâcijâ lieks izskatâs "pastâvîgais draugs"... kam Tu viòu pieturi?
Re: apseestiiba
01.12.2007 12:25
oga - labaak ziile rokaa... ;)
Klasika - ka tik kaads, ka tik viirishkjis! :)

Pamet "draugu" un ej mediibaas. Varbuut vinneesi, varbuut ne. Bet vismaz nechakareesi savam viirietim dziivi.
hmmmm
Re: apseestiiba
01.12.2007 18:27
mans draugs man ir 1.vietaa, es vinju loti miilu, ja nemiileetu, buutu jau sen prom.
turklaat es juutos loti vainiiga shito blakusparaadiibu deelj.
:(
Re: apseestiiba
01.12.2007 20:10
vakar es skatîjos vienu raidîjumu pa krievu TV, un tur tika apspriests jautâjums vai cilvçks ir poligâms vai monogâms. Slçdziens bija, ko lielâkoties poligâms, labi ja 1 % plançtas iedzîvotâju ir monogâmi. Tâpçc nepârdzîvo. Blakusparâdîbas nâks un ies:)
Re: apseestiiba
01.12.2007 20:28
labi skan: mana vîra/ sievas blakusparâdîbas...:)
un piedevâm- 99% nenovçrðamas
Re: apseestiiba
01.12.2007 21:12
:-)))))))))
Re: apseestiiba
01.12.2007 22:17
Nez kâpçc poligâmiju visi grib atïaut SEV, bet monogâmiju uzkraut OTRAM?
Re: apseestiiba
01.12.2007 22:37
Hmmm, jâ...ko teiktu hmmmm, ja "blakusparâdîba" bûtu arî draugam? :D
hmmmm
Re: apseestiiba
02.12.2007 00:03
es esmu par to domaajusi, un zinu, ka mani tas loti saapinaatu taapat kaa jebkuru cilveeku, taapat kaa vinju, ja vinjs to uzzinaatu.
taapeec es loti gribu tikt valjaa no taa otra cilveeka ar praatu, bet manas emocijas ir pilniigi nekontroleejamas, kad vinjs uzrodas
visvairaak man gribas uzzinaat, ko vinjs domaa, vai ir pamaniijis, cik stipri vinjs mani ietekmee
kaa lai es to noskaidroju?
Re: apseestiiba
03.12.2007 09:54
nu traki, ko lai saka- uzzinât tu vari vienîgi ar vinu parunâjot- ne kâ savâdâk. Satiksi- tâ arî pajautâ - vai tavs prâts arî ir nodarbinâts ar to paðu, ko mans..

Bet kopumâ - tu ïoti mîli savu vîrieti, bet nevari beigt domât par otru- Nu tad acîmredzot tu nemîli pietiekami stipri tomçr.... Jo kad mîl cilvçku, tad mîl ar visu sevi un diez ko nekârojas uzskriet ikdienâ kâdam otrajam, treðajam... pârdomâ labi, vai tu vçlies bût kopâ ar savçjo, vai tomçr vçlies ïaut vaïu savâm blakusemocijâm.. abus apvienot neizdosies
Re: apseestiiba
03.12.2007 10:23
hmmmm Wrote:
-------------------------------------------------------
> visvairaak man gribas uzzinaat, ko vinjs domaa,
> vai ir pamaniijis, cik stipri vinjs mani ietekmee
> kaa lai es to noskaidroju?

...labais...:)...zemapziòâ strâdâ - varçðu sacakarçt iekâres objektam galvu lupatâs vai ne???...
Re: apseestiiba
03.12.2007 22:52
ek, nu kas tâ par tauri, ka nevar mîlçt vairâkus vienlaikus?!?! Vispâr jau var gan - katru savâdâk.
Mçs tak arî protam mîlçt mâti, dzimteni, kaíi (pavisam neperversâ veidâ) u.t.t., tad kâpçc nevar mîlçt 2 cilvçkus katru mazliet savâdâk? Varbût abi kopâ bûtu viens gandrîz ideâls, bet kâ par nelaimi un kâ parasti tâs labâs îpaðîbas vienâ nav savietojamas da kaut vai to pretrunîguma dçï.
Re: apseestiiba
04.12.2007 09:27
nu bet vienalga, kopdzîvei ir jâizvçlâs viens, lai neèakarçtu 2 cilvçkus...
Re: apseestiiba
04.12.2007 22:25
kaíus un suòus kâ reiz vb miil perversaa veidaa, jo cilvis gulj gultas pashaa malinjaa, bet zveers ap 35 kg -- pa diognaali...

hmmmm

nu tas, ka kjiimija nostaigaa, jau nav nekas shaushaliigs. viss atkariigs no taa, kas notiks taalaak. ja Tu pa variiteem gribi noskaidrot, ko jams juut un domaa, tad tas jau ir celja turpinaajums un tieshaam var izveersties par blakusparaadiibu...
baltijas zivs
Re: apseestiiba
05.12.2007 02:42
hmmmm Wrote:
-------------------------------------------------------
> visvairaak man gribas uzzinaat, ko vinjs domaa,
> vai ir pamaniijis, cik stipri vinjs mani ietekmee
> kaa lai es to noskaidroju?
_______________________________________________________
iestâjoties mîlas sakaros
bet, ja viòð ir darba kolçìis, tad labâk pakârties
hmmmm
Re: apseestiiba
05.12.2007 04:22
nav, kolçìis, par laimi, un krâpt es nevienu netaisos, jo nevaru iedomâties, ka pçc tam normâli varçtu skatîties acîs savam tagadçjam draugam.
turklât izgâzties ir ïoti bail, pat ja man nebûtu tagad attiecîbu, es nezinâtu, kâ ðim cilvçkam izrâdît savu uzmanîbu,
ieteikums uzjautât pa tieðo nekam neder, tam es nekad nevarçtu saòemties, neesmu sieviete visurgâjçjs.
ja nu kâdam bûtu kaut kadi testveidîgi paòemieni, kâ to noteikt. ðî ziòkârîba mani neliek mierâ, bet nevienam dzîvi èakarçt netaisos.

turklât, vairâkkârt esmu sev jautâjusi, ja tagad jâizvçlas vîrietis, ar kuru bût, es vienmçr izvçlos savu paðreizçjo draugu. kâ jau teicu, tas otrs galvenokârt izraisa spçcîgu iekâri..
Re: apseestiiba
05.12.2007 09:44
nu kamçr nezinâmais ir kaut kur tur- tikmçr tev viòð ir iekâres objekts... tiklîdz tu saprastu, ko viòð par tevi piemçram domâ, varbût viss mainîtos... ja viòam interese nav... arî tev tâ noplaktu.. a ko tad, ja vinam arî ir?? Tad tu spertu tâlâkus soïus.....?
Re: apseestiiba
05.12.2007 16:19
...da nopisies ar iekâres objektu, moþ pâries...
baltijas zivs
Re: apseestiiba
05.12.2007 22:18
kas tad îsti ir krâpðana tavâ izpratnç?
Kâ tad tu vari gulçt blakus vienam, bet domât par citu? :)
un iekâre vai ziòkâre ir jâapmierina,ja tas tik ïoti traucç dzîvot. Viss ticamâk tu aplauztos:) un draugs daudz vçrtîgâks ðíistu. Tikai ieej duðâ pirms satiec draugu :D :D :D
vins.
Re: apseestiiba
06.12.2007 08:41
turklât, vairâkkârt esmu sev jautâjusi, ja tagad jâizvçlas vîrietis, ar kuru bût, es vienmçr izvçlos savu paðreizçjo draugu. kâ jau teicu, tas otrs galvenokârt izraisa spçcîgu iekâri.


Tu esi zelts sieviete, man sadi nepaveicaas.
Re: apseestiiba
07.12.2007 11:16
...un pçc tam sanâks, kâ parasti...seksa nav, jo iekâre pazudusi...vîrs kâ cirvis mugurâ ar saviem mçginâjumiem pamîlçties...dilemma - lai sit saujâ vai laiþ pa kreisi...un pçc kâda laika pîðïa nejauði nodrâzîsies ar kâdu, pâc kura sapratîsi - O, TAS IR SEKSS...O, ðIS IR RIKTîGAIS...bet...laulâtais draugs ar alus vçderiòu, papliko galvvirsu un saviem nemitîgajiem rokas darbiem bûs bezgala mîïð...kâ nomîtâs filcenes, kuras izsviest þçl, bet jaunas, ai, kâ gribas...
vins.
Re: apseestiiba
07.12.2007 18:33
visa dzive jau nav viens vienigs pisiens draudzin. sorry tev varbut ir.
hmmmm
Re: apseestiiba
07.12.2007 20:33
kaapeec zelts??
Re: apseestiiba
08.12.2007 13:05
...dzîve bez pisiena kâ saldais brandavs bez grâdiem...
vins.
Re: apseestiiba
08.12.2007 19:07
ja tev nogriezis peni man tev piedavat bezalkaholisko alu?


to hmmmm.
tapec ka lielakais vairakums sieviesu sen skrietu pie ta otra, ja vins tev nepariet nedelam, menesiem.. tad rikojies.. tikai atceries lai kaut ko iegutu no kaut ka jaatsakas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 14?
Ziņa: