izmirîba

Aizsāka ,, 

,,
izmirîba
22.12.2007 15:38
pa visu dienu tikai 1 jauna tçma un kâdi 3 jauni posti
Re: izmirîba
22.12.2007 16:15
Cilvçki nodarbojas ar kaut ko jçdzîgâku :)
Re: izmirîba
22.12.2007 18:12
Tas gan, tachu pagaajushajos, aizpagaajushajos un aizaizpagaajushajos bija savaadaak.
Re: izmirîba
22.12.2007 18:36
Pagâtne nav tâ vieta, kur dzîvot, Plant ;)
Re: izmirîba
22.12.2007 18:38
Protams, ka nee. tachu taa ir lieta, ko var analizeet, saskaitiit un izdariit secinaajumus.
Re: izmirîba
22.12.2007 19:01
Un ko mçs secinâm? Pçc vielas nezûdamîbas likuma, ja kâdâ forumâ paliek mazâka rosîba, tad kâdâ citâ tâ palielinâs. Nu þçl jau, protams, ja tuva un mîïa vieta pârvçrðas un pazûd, bet es tâdas vairâkas esmu pârdzîvojusi un konstatçjusi, ka drîz vien vietâ rodas kaut kas jauns.
Re: izmirîba
22.12.2007 19:02
Tad neaizmirsti te ielikt linku, uz kurieni jaaiet, kad buus veelme ar Tevi diskuteet
Re: izmirîba
22.12.2007 19:06
Plant, es jûtos pagodinâta: Tu gribi ar mani padiskutçt? :)
Re: izmirîba
23.12.2007 14:24
vai, cik sen te neesmu bijusi! Paldies strawberry, ka caur citu forumu atsvaidzinâji manâ atmiòâ ðo taciòu (gribas tâ poçtiski teikt - aizsniguðo, bet nepiedienîgi izklausîsies ðajâ rudenîgajâ laikâ...)
To tu labi pateici, bet kâdçï gan mums (nu labi, man) vienmçr gribas atgriezties?
Priecîgus ziemassvçtkus visiem!
Re: izmirîba
23.12.2007 14:26
izkrita tavs citâts:)))
par to, ka pagâtne nav tâ labâkâ vieta, kur dzîvot
Re: izmirîba
23.12.2007 16:47
nfA, es Tevi arî pamanîju citâ forumâ...atmiòas tâ nezûd, tieði iedomâjos, ka neesi te redzçta, un nopriecâjos, ka ieraudzîju Tevi tur.
Priecîgus Tev arî svçtkus!

Tâ gaisma, ko izstaro svece,
Tas gaiðums, kas liesmiòâ plîvo,
Izplçn, pazûd un gaist,
Bet gaisma, kas cilvçkâ dzîvo,
Un siltums, ko izstaro sirds-
Tas nezûd.
Tas paliek.
Un mirdz.
ridziniece
Re: izmirîba
23.12.2007 16:59
Avîzç "Diena" publicçtajos bçru sludinâjumos ðis ir viens no visbieþâk citçtajiem dzejolîðiem... :) Laikam tâpçc tas man vienmçr izraisa jautrîbu, kad to izlasu tâdâ kontekstâ, kur tas adresçts dzîviem cilvçkiem... :)))
Bet galvenais jau ir sirsnîba! :))) Tad nu daudz laimes svçtkos visiem arî no manis! :)

strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Bet gaisma, kas cilvçkâ dzîvo,
> Un siltums, ko izstaro sirds-
> Tas nezûd.
> Tas paliek.
> Un mirdz.
Re: izmirîba
23.12.2007 17:09
Es nelasu Dienas bçru sludnâjumus, kaut kâ nav ienâcis prâtâ, ka tas varçtu bût interesanti...piedodiet, ja kâds saprata, ka nekrologu rakstu :-)))
Re: izmirîba
23.12.2007 17:16
Bet vispâr, nfA, kontekstâ ar to, ko Tev rakstîju, tâ varçja iedomâties...gribçju tagad atrast citu pantiòu, bet par Ziemassvçtkiem ir tikai par klusumu, mieru, baltiem cilvçkiem...tieðâm nezinu...:-)))
Re: izmirîba
23.12.2007 17:40
ir OK:)
es neuztvçru to nekrologa formâ:)))
Drîzâk ka gaismu no kâdreiz kopâ pavadîtâ laika, kaut tagad daþâdus ceïus ejam... bet nekad nesaki nekad;)

No otras puses- ðíirties esot mazliet nomirt? Ar labu vârdu pieminçt aizgâjçju ir labais tonis arî ðâdâ kontekstâ:)))
Re: izmirîba
23.12.2007 17:52
Interesantâkais, ka ðai tçmai ir arî tâds nosaukums: "" Izmirîba" :D...bet vieni aiziet, un citi atnâk :)
Re: izmirîba
23.12.2007 18:12
Zârks jau nevar palikt tukðâ, teica klasiíis :)))
Re: izmirîba
23.12.2007 18:45
Ieliku ðo teicienu googlç un pârsmçjos, cik plaði tas tiek lietots :D

Pat tâ, ka klasiía teiktais jau pârvçrðas par sakâmvârdu:

"Kâ saka tautas sakâmvârds: «Zârks nevar palikt tukðâ. ... bet tas jau ir atkarîgs no katras sievietes emocionâlâ vai pat morâlâ stâvokïa. ..."
ridziniece
Re: izmirîba
24.12.2007 12:27
Es lasu "Dienas" bçru sludinâjumus divu iemeslu dçï - pirmkârt, lai redzçtu, vai tur pçkðni nav minçts kâds paziòa vai radinieks. Un otrkârt (atvainojiet par melno humoru :)) tâpçc, ka tie Kornçlijas Apðkrûmas stila pantiòi tur reizçm ir vienkârði "kolosâli", it îpaði tâpçc, ka katrs rakstîtâjs pçc atmiòas tos pârfrâzçjis pa savam, un reizçm vienâ lappusç ir pat vairâkas viena dzejoïa variâcijas.. :) Tur reizçm patieðâm var pârsmieties! :))

strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es nelasu Dienas bçru sludnâjumus, kaut kâ nav
> ienâcis prâtâ, ka tas varçtu bût
> interesanti...piedodiet, ja kâds saprata, ka
> nekrologu rakstu :-)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 24?
Ziņa: