Visaam daamaam sveiciens!!!

Aizsāka Mateus 

Visaam daamaam sveiciens!!!
08.03.2008 14:58
http://www.netfuncards.ru/your-card823-48635244.html
Nu tad... ar to martu!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
08.03.2008 16:24
Nu, tâds apsveikums!!! :)
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
08.03.2008 16:26
A 4o... vai tad orgasms ir tjipa taa nevajadziigs siikums? ;) :D:D
Eniivei.. visaam daudz pukjes un visa paareejaa! :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
08.03.2008 16:40
Juutos ljoti pagodinaata. Nu taadi runchi. pie tam divi...



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2008 16:40 by Runcene.
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
08.03.2008 16:56
daamaam? tu gribeeji rakstiit - runceneem....
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
08.03.2008 17:56
kaadam kaa vienmeer jaaizceljas mm ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
08.03.2008 18:09
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
08.03.2008 20:26
...nja...klâra panmatîgi iedzinusi mietiòus kustonu galviòâs...he, he, ziedus dâvâsim tikai astotaja martâ, pienesîsim pie gultas nemakulîgi sataisîtas sviestmaizîtes, gaidîsim, kad apsveicamâs uzsauks ko ieraut un paðas arî pielies bieti, pirksim ziedus nevis iekðçjas nepiecieðamîbas vadîti, bet tâpçc, ka jâapsveic...un no rîta ar kajas sperieniem izdzîsim vakardienas apsveicamâs uz bodi, lai atnes ko uzlâpîties, salâpoties savilksim pa muti - formas pçc, lai zin savu vietu...kustoòi ar mazliet lielâku smdzeòrievu skaitu varbût pa muti nevilks, bet ideja saglabâsies tâ pati...pçc svçtkiem atkaliòâs daudzi no bikðainajiem slçpsies ar sievu platajâm un varenajâm mugurâm...un vakardienas cçlie vârdi - kâ es tevi mîlu - tiks vareni atðíaidîti ar - dod çst, es esmu nostrâdâjies...
...
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
08.03.2008 21:15
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> kaadam kaa vienmeer jaaizceljas mm ;)
>

nu ja, sevishkji jauniem runchukiem:))

eh, hormonu sakritiiba!
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
09.03.2008 12:19
mm: s*kaa taalaak tante.

mad: iisteniibaa savas sievietes taapat tak visi lutina arii ikdienaa :) Man piem pat ljoti patiik briivdienaas uztaisiit kafiju ar maiziiteem vai piektdienas vakaraa pagatavot vakarinjas. Vnk taapat vien kaadaa dienaa uzdaavinaat pukjes vai kaadu nelielu daavaninjum, vai arii peekshnji iztiiriit visu maaju :D (as laikam ir gruutaakais :D ) - taa tak dara katrs kas miil, jo miil :) Vai ne taa? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 09.03.2008 12:21 by Mateus.
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
09.03.2008 13:18
Mateus, tu te pa dr.lv njemies kaa taads vecs tantuks, slimiibu nomociits :)))
man jau patiik shitaadi pidarasiki:))

(ne jau dziivee, bet netaa:)))
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
09.03.2008 14:12
Paklau nogribeejusies tantiit. Es saprotu, ka es njemos kaa vecs tantuks, bet necereeju, ka atradiisies kaads, kas speec atrast laiku lai visu laiku (!!!) sekotu liidzi manaam darbiibaam un vel taas komenteetu - luuk tur jau jaabuut maximaalai apnjeemiibai un teereetam praatam. Shit topiks bija lai apsveiktu sievietes. Saprotu, ka Tu pie taam neattiecies, bet varbuut savaldi klimaksa radiitaas blaknes un vnk atpuuties kaut ar glaazi konjaka! :)

Tuliit sekos naakamais mm posts, jo TAM tachu laiks ir vienmeer ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
09.03.2008 16:09
hm... kâda vaina klimaksam? Vai kâda bez tâ iztiks? Jeb kâdam atcels andropauzi?
Gluþi kâ ar pubertâti. Vârti uz nâkoðo dzîves kvalitâti.
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
09.03.2008 22:43
Man viens koleegjis, kas peec izgliitiibas ir aarsts un kaa reiz arii 1.slimn reaali straadaajis kaut ko pa siev liiniju njeemaas, staastija taadu pieeju... cilveekiem kam iestaajas klimaks/impotence paveras cits skats uz dziives... vinji atlklaaj, ka maajaas ir interesantas graamatas un saak pamaniit kuraa meenesii uzzied pirmie ziedi ;) Sava romantika tur ir :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
09.03.2008 23:01
Vai tas bija Imanuels Kants, kas atviegloti uzelpoja, kad saprata, ka kïuvis impotents?
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 09:18
Apsveicu arî es visas foruma dâmas.
Veiksmi.
8.martam piemît vçrtîga îpaðîba-audzinâðana.
Vismaz vienreiz gadâ jaunatne redz, ka sieviete ir jâciena.
Tagad jau vçl ir Mâtes diena arî....
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 09:55
...audzinâðana ir ikdiena...kampaòas dod pretçju efektu...tas tâ...:)
...mateus, sadod atgrieztajai dvçselei...tagad pieleca mm nika dziïâkâ jçga - nopisties ar ko nav, var tapt atgriezta...:)
...magdalçnît, tas tâ, draudzîgi...:)
mar.mag.
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 12:45
darba daudz, nav laika dirsties.

(jociigi gan, ja nopisties nav ar ko, netaa katru dienu var dabuut 5-10 piedaavaajumus, ja tik ir veeleeshanaas:)))
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 14:40
...un visi Tavi..:)
mar.mag.
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 14:41
par niku::)

MariaMagdaleena radaas , kaa atgrieshanaas uz Dao celja, no kura ik pa reizei nokriitu. Dao piekriteeji skalji nerunaa par savu piederiibu Dao, bet es varu runaat - taa kaa shis celjsh paaraaak lauzh mani, nekaada ieshana pa vinju nesanaak....
sevi var lauzt, bet ja arii dziive gruuzh nost, dubulta ciinja nav iespeejama.
tas par MM.

par klimaksu : :)
nav pieredzes.

par sexu: )
nespeeju miileeeties bez miilestiibas.
(diezgan traki, gan jau ir veel kaada, kas saprot, miileeties gribas, bet riebums pret viirieshiem, ko tur sleept...)
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 15:42
Kaarteejaa ar beerniibas traumu... viirieshi cuukas utm, lai gan jau sen pieraadiits, ka cilveeks katru naakamo partneri jau neapzinaati izveelas no taa pasha psihologjiskaa tipa kaa ieprieksheejais... luuk arii visa dziljaa razgadka...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 15:45
...klau, kas Tev, Magdalçnît, liek mîlçties???...var tak ikdieniðíi, vienkârsi nopisties..:)
...vo...
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 16:16
mad : tad vinjai nebuus lielaas miilas.nu tur princis baltaa zirgaa, kuru ieniist un taa... no taa visa - viirieshi sux, bet sex bez miilestiibas nee... secinaajums VTO! ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 16:32
...gan jau atjâs un izjâs...

...ar spoþu zobinu, kas saulç dzirkstî...
...ar saldiem vârdiem ausis pielies pilnas...
...un mîlas tveicç atgriezîsies prâts...

...nedabûjusi sieviete - vâks visam...it seviðíi pirmsklimaksa vecumâ...
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 16:34
...he, he, kâ reize ðajâs svçtdienâs 10 no rîta raida Raiòa Zelta Zirgu...Antiòu viòai nedabût...:)
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 17:11
re, re, kâ puiði atlaida sveiciena sakarâ.. nebeidzât vçl aiz sajûsmas paði par sevi? :)))
Re: Visaam daamaam sveiciens!!!
10.03.2008 17:46
...trîs reizes...izlasot Tevi - ceturto...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 4?
Ziņa: