Neaug bārda

Aizsāka marii 

Neaug bārda
24.03.2009 17:57
Puisim ir 22,5 gadi,citādi attīstīts,sportisks,uz kājam apmatojums ir ,bet....neaug bārda,nu nemaz,pat ne pūciņa.Smejos ka ietaupam uz skūšanās līdzekļiem,bet patiesībā esam satraukušies,tas taču nav īsti normāli.Kā domājat Jūs?
Gliemis
Re: Neaug bārda
24.03.2009 19:40
Nju jā, normāli jau tas nav. Parasti puišiem sāk augt jau ~ 16 gadu vecumā. Man 18 gados jau bija melni rugāji pēc 2 dienu neskūšanās .. =D

Lai aiziet līdz ārstam, gabals jau nenokritīs, cerams ..
Re: Neaug bārda
24.03.2009 19:52
Pie kāda ārsta būtu jāiet? Viņam ir bijusi ķīmijterapija,varētu domāt ka tāpēc,bet tas bija 20gadu vecumā ,kad jau būtu jābūt bārdai ,bet nebija ne pirms,ne pēc.
Gliemis
Re: Neaug bārda
24.03.2009 20:22
Varbūt pie dermataloga, bet neesmu paŗliecināts ;) Var aiziet pie ģimenes ŗsta un apjautāties.
Re: Neaug bārda
24.03.2009 21:34
Tas varētu būt indivīda īpatnības.
Jāskatās apmatojums kaunuma rajonā,padusēs,uz galvas.
Ja tur viss kārtībā,tad ar laiku būs arī uz sejas.Cilvēks ir jāredz.
Jāzin iemesli ķimioterapijai.
Jāzin,kādas tautības pārstāvji bija senči...
Jāaprunājas ,kāda ir tieksme uz pretējo dzimumu.
Par potenci arī jāzin.
Jāskatās miesas būve (plecu platums,gurnu šaurums,balss tembrs)
Var aiziet pie androloga-vīriešu ārsta.Tāds ir Gaiļezera slimnīcā.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.01.2011 12:05 by Mazdakteris1.
Re: Neaug bārda
19.01.2011 14:32
Man ir gandrīz 30 gadi, esmu sportisks, atletisks un uz kajam, padusēs un citur apmatojums ir kā nakas, bet uz sejas bārda nav tada ka citiem. Ir uz zoda un usas, bet ari salidzinoši pašķidri, bet bakenes un gar vaigiem nav pilnigi nekā, tapat ari uz kakla, rezultatā izskatās ka gandriz neaug bārda. Sakuma domaju ka ta ir attistibas problema, bet nu jau ka tuvojas 30, nekas nemainijās, vienkarši tads esmu. Arī rokas nav ipaši spalvainas... Domaju tas ir gēnos un katram cilvēkam specifiski.
Re: Neaug bārda
19.01.2011 17:11
Atliek vien priecāties, ka nav jālieto žiletes un sievietes arī nesūdzas par rugājiem.
Re: Neaug bārda
23.02.2011 21:10
Sveiki!! Esmu 26g vecs un driz bus 27g , precejies un viss savas vietas, tik lieta tada, ka man neaug barda, kaut kadas pucinas un i to 2-3ned jagaida. Manam bralim ir 24g un noaudzis ar bardu, un otram bralim ir knapi 18g un ar noaudzis ar bardu. Jutos ka kaut kads puiselis. Paskatoties uz vienaudziem tie visi bardaini un izskatas ka viriesi , a es ka neattistijies tinis. Ko man ludzu darit, dzert kadus viriesa hormonu zales vai ko citu!! Tas vairs nav smiekligi, ka var aizbildinaties par bardainajiem, redz, var redzet kurs velak no koka nokapis!!! :)
Re: Neaug bārda
23.02.2011 22:21
Būtu priecājies! Manam bālim ir 31. Skujās ļoti reti, un bārda ir gaiša un "šķidra". Bet viņš priecājās, ka reti jāskujās, līdz ar to aiztaupa sev liekas rūpes. Turpretī tēvs mums skujās katru dienu...
Re: Neaug bārda
12.01.2016 15:15
Lieto cinka tabletes
Re: Neaug bārda
12.01.2016 16:41
marii
Kādēļ tik īsi? Kāda ķīmija, cik devas un reizes, kāpēc deva? Konkrēti jāuzraksta. Dusmas, ka to neraksta.
Bārda reizēm neaug visu mūžu pilnīgi veseliem cilvēkiem. Mēdz būt, kad bārda aug, ūsas nemaz. Var augt ūsas, bārda nemaz. Apmatojums jāskatās ne tikai uz sejas.Pie norādes ka saņemta ĶT, primārais ir potence un spermogrammas rezultāti. Plus hormonu līmeņi utt.



Edited 2 time(s). Last edit at 12.01.2016 17:42 by smail.
Re: Neaug bārda
13.01.2016 12:27
Noskumušais rakstīja 2011 gadā. Vai ceļam "miroņus"?
Re: Neaug bārda
14.01.2016 12:00
Datumu arī neievēroju. Skatos, jauns ieraksts. Lasu tekstu ka 22,5 g un 20 gados bijusi ĶT. Neraksta kāda, kam, cik, jautā forumā. Tur jau pie onkologa vēl notika novērošana. Noteikti,
Re: Neaug bārda
15.01.2016 14:35
Es no tās bārdas netieku vaļā :)))
Re: Neaug bārda
16.01.2016 14:53
Tev jauns ieraksts ir VISS forums vsp :D
mad uzjautrinās
Re: Neaug bārda
22.01.2016 01:23
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es no tās bārdas netieku vaļā :)))

viens variants - lodlampa...otrs - vaksācija...:)

...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 5?
Ziņa: