Prostituutas arii ir sievietes ;PP

Aizsāka Bi*ch. 

ahh,cilveeki ir tik diivaini!
Prostituutas tak arii ir cilveeki,tikai sevi paardod.
Daudzas meitenes,kuraam ir gaajis gruuti,tgd ir laimiigaakaas sievietes pasaulee.
Vinjas dienaa nopelna vairaak nekaa Shlesers :D
+ vinjaam ir regulaars sex..
+ vinjas var kaartiigi izbaudiit dziivi.
un vispaar ir veel 101 +.


Es dienaa nopelnu ap 950 ls.
un pasakiet,ka es slikti dziivoju? :)
Man ir viss,perfekts dziivoklis,mashiiina,manikiirs,masaazhas,pedikiirs,frizieri,garderobe pliist uz puseem,un es vienreiz meenesii ziedoju naudinju dazhaadaam labdariibaam- dziivnieku patversmeem,beerniem ar iipashaam vajadziibaam.
Daudzi man paarmet,ka es taadaa veidaa nopelniito naudu ziedoju.
Bet pasakiet plds vismaz par kko ....
Mana dziive ir tikai ceelusies.!
proteīns
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
30.03.2009 10:29
vai raksta autore tik tēlainā formā aicina ziedot dzīvnieku patversmēm un bērniem ar īpašām vajadzībām ?
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
30.03.2009 18:21
da nav sievietes, taas ir kuciites dziivniecisku vajadziibu apmierinaashanai:)
"Dzīve ir cēlusies".........bet dvēsele pagrimusi,izkropļota......nožēlojami....
Ehh,cilvēki ir tik dīvaini........tas gan taisnība.........un vēl lielās...DDD
Nauda - puteklji
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
30.03.2009 19:38
Katrs ko māk, to pārdod... kurš savu māku programmēt vai tirgot zivis, kurš savu māku apmierināt vīrieti... vai vieni ir labāki par otriem?... nezi...
Labi teikts
Ja jau viss kārtībā, tad kāpēc par to ir jārunā?
mad uzjautrinās
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
31.03.2009 09:51
...katram amatam zelta pamats...:)
...komatiņš trāpija kā pa aci...
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
01.04.2009 08:41
Viņas ir nelaimīgas sievietes.
STS izplatītājas.
Bet Dievs esot gatavs piedot arī viņām,ja tās adzīst savu grēku
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
01.04.2009 09:45
Vieni ir tie, kam to vajag, otri tie, kas grib to dot...

Abi satiekas un savstarpēji apkalpojas. Lai viņi dzīvo.
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
01.04.2009 09:53
Kapec lai vinjas buutu nelaimiigas? Mazdakteris domaa ka visaam to piespiezh ar varu dariit? :D
STS izplatiitaajas.. psc... tjipa AIDS tikai no narkomaaniem, bet STS no prostitutaam? mnjaa...
dievs... ja Tavs dievs tik kruts, lai pazudina visas siis slimiibas
un vispaar... paavests domaa savaadaak :D Vinjsh saka ka STS izplataas deelj prezervatiiviem ko buutu jaaizliedz :D Un tas nav joks - vinjsh tieshaam taa uzskata :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
01.04.2009 11:00
a ko?
prezervatiivi neaizsargaa no visaam STS.
oraalo seksu piekopjot, neko nelieto, nav pat dzirdeejushi par taam lateksa pleeveem.

paavestam taisniiba.

prostituutas buutu jaatur rezervaatos, nokjer un uz rezervaatu prom :), atveseljot , sadaktereet un dod tuuristiem fukseet.
naudu labdariibai, rezervaata uztureeshanai, nedaudz arii pashai prostitutkai vizuaalaa skata uzlaboshanai, lai apmekleetaajam buutu luste kaapt virsuu :)))



Edited 1 time(s). Last edit at 01.04.2009 11:00 by inka1.
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 01:47
inka1
Tu galvu huraas nafig tik smagaas durviis saspiedi???
Taatad piekriiti paavestam ka prezervatiivu lietoshana ir greeks un buutu jaaizliedz? jop... cik stulba meedz buut tauta :D tu laikam ideju nesaprati...paavesta praat PREZERVATIVI veicina sts izplatiishanos.

un ko noziimee oraalaa laikaa neko nelieto? Maukas lieto un kaa vel.

Taadas kaa inka buutu jaadod aafrikaanjiem lietoshanai.
mad uzjautrinās
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 09:27
...mateus, mateus...
...man aizdoma, ka šī te inka nav tā pati inka, kas bija inka...jebšu dzīve smagi iebelzusi???...:)

...kkādi mācīti vīri jau izpētījuši, ka latekss laiž cauri visu ko...he, kas mazliet mazāks par zirni...

...savulaik esmu komunicējis ( nejaukt ar - pisis) ar šā te aroda pārstāvēm...pie tam - nopelniem bagātām seksualās frontas kareivēm...mazliet šīferis gan nošķiebjās augstākminētajām...neizbēgami...profesionalā iezīme...:)
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 09:54
Mateus, tagad atcereejos paavesta viedokli par prezervatiiviem, bet tas nemaina manas domas :)
jaadraazhas ir ar miiljoto cilveeku bez prezha.....tfuu, riebjas prezhi, tad labaak bez seksa.

afrikaanji? patiik, bet paldies - nee:)
sekss seksa peec - noiets etaps, tad labaak masturbeeshana.




vechuk, par kaadu dziives iebelzshanu tu runaa? peec sevis vadies? man viss ok - miiljotais viirs stabilaam attieciibaam un stabilas attieciibas ar miiljoto miiljaako, viss harmonijaa :)
bet agraakaa tieshaam neesmu....noguru ciiniities ar savaam seksuaalajaam veelmeem.....vnk ljaavos.....:)
mad uzjautrinās
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 10:26
...iezviedzu...izlasīju Tavā vēstijumā- stabilas attiecības ar mīļotā mīļāko...un nodomāju pie sevis - re, kā te dod...

...kā tas meldiņš tur skanēja...inkas sen jau apvītušas...johaidī - gribeju - rozes sen jau novītušas..atvaino, saldumiņ...:)

...knieš jautājums - tātad beidzot esi atļāvusi mauciskajam ņemt virsroku pār rimtumu???...

...izstaipoties...ehh, saulīte spīd...
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 11:04
nu, bet es tachu skaidri uzrakstiiju - ko tu veel jautaa? :)
mazais naivais sirmgalviitis :)

un ne jau mauciskajam - gribas romantiku, seksu ar jaunu viirieti, maigumu,kveeli, apbriinu, jaunas jutekliskas sajuutas....tam tachu ir noziime 55gadiigs vai 30gadiigs :)
piekriiti?
un ne jau tikai fiziski....jaunaakam viirietim citaadaaka domaashana, uztvere utt

bet viirs - taa ir stabila veertiiba, kopeejas atminjas un kopeeji naakotnes plaani :)

buchas, kurkuliit :)))
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 12:38
...man te paziņās ir stipri apvītusi vecava...tas tā saudzīgi...mazliet nojūgusies uz netveramā saglābšanu...reizumis mazliet smieklīgi novērot, kā augšminētā frišinās un nepārtraukti uzskaita citu gadus...kgan pašai smiltis jau birst...bet nekas, citādi gana sprauna...kad ieliek falšplati...un nemēģina laist kādu danci...

...tā gadās, bumbulīt...nesatraucies tik dikti par saviem...:)
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 12:54
tu par vijoleenu? :P
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 12:57
...jāāā, smagi esi norāvusies...saprotu, saprotu...padzer remens...redz, kā reklāmās rāda - palīdz pret visādām kaitēm...:)
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 13:01
:)))
tu tachu esi jociigs viirelis, ko tik ilgi dusmas turi? es vnk nespeeju ne ar vienu eceeties....shobriid :)
varbuut uznaaks kaada kriiziite, tad piekaapshu, ieliiksmoshu tevi :)))

zinu, ka gaidi mani :)
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 13:09
...OOOO...kā man šis te patīk!!!...
...patikami bija patērgāt...
...saldumiņ...:)
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
02.04.2009 23:21
Tulīt vēl vijolīte te ielūkosies... :)
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
03.04.2009 00:01
...ja jau mani gaida...:)))
Kāda vaina prostitūtām? Kāda vaina viņas ziedotajai naudai-nauda nesmird,bet tiem kam tā vajadzīga, vienalga kādā ceļā iegūta no devēja puses. Nodarbošanās, īstenībā,grūta un ne katra to spēj...ja ir pieprasījums,ir piedāvājums...
Slimības? Smieklīgi.To pašu hepatītu B,C var saķert pie zobārsta un nemaz nav jābūt prostitūtai.Kāda kuram darīšana kā kāds pelna naudu?Kurš ir tiesīgs viņas nosodīt?Mūsu politiķi,brīžam,ir lielākas prostitūtas...te var ilgi rakstīt...

kachenīt...redz,esi te tikai gadu-pašu interesantāko, no augstākminētās sarakstes, esi palaidusi garām:DDDD
...ek...vajadzētu ko jaunu,savādāk te tā klusi un mierīgi...nekādu kaislību...:)
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
03.04.2009 14:30
Nekas, tāpat bija interesanti palasīties! :)
mad zviegdams
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
03.04.2009 15:15
...man ari...:)
Par prostituutaam nezinu bet par modeleem un izveeliigaam prostituutaam gan varu tiekt tikai to ka vinjas TIESHAAM ir cilveeki nevis galjas gabali kuri ir nojaati liidz nelabumam..un tas ka vinjas ir tupas govis ir steretips un steretipi ir BULLSHITs. Mazaak TV vajag skatiities..
Re: Prostituutas arii ir sievietes ;PP
15.04.2009 23:46
Hm, priekš kam tik ļoti nosodīt? Jāsaka paldies augstākajam, ka pašiem tas gājis secen un jāatceras, ka katram ir brāļi, māsas, bērni, vecāki. Un kas zin, kā viņu dzīves līkloči iegrozīsies.
Kaut gan, ko nu kurš saprot ar vārdu "prostitūta". Vienam, sieviete, kas bojā ģimenes idilli, otram, sieviete, kurai maksā. Par vīriešiem nerunāšu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 3?
Ziņa: