Kapec cilvei zaude berna dotibas?

Aizsāka Spega 

Esmu noverojis ka jo vecaks cilveks klust jo vinam paliek uz visu arvien lielaks pofigisms, nav vairs tik juutiigs gan fiziski gan emocionali..vai tiesam cilveks pec 21g sak novecot un saput? Piemeram tai pasa muzika pec dazam normalam dziesmam sak laist kartejo komercialo situ..taspat citas nozares..vai teisam kapitalisms un vecums iznicina to kas mums jauniem esot liekas muzigs?
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
15.04.2009 19:40
Laba doma, vecums un kapitālisms patiešām spēj daudz ko iznīcināt... Bet vispār cilvēks neglābjami noveco jau kopš dzimšanas brīža bet daži pat vēl mātes vēderā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Es biju domājis dvēseles novecošanu nevis miesas!=)
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
15.04.2009 20:02
Vispār tu pieskāries divām atsevišķām lietām - novecošana ir viens, un komercializācija kaut kas cits... Bet cilvēki novecojot iegūs citas vērtīgas īpašības kas ļauj darīt to ko bērnībā un jaunībā nebija iespējams - kā reiz garīgu apsvērumu dēļ...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
15.04.2009 20:47
Un kad cilvēks ir pavisam vecs, tad viņš atkal ir bērna prātā ;)
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
15.04.2009 23:39
Kad cilvēks ir vecs, tad viņš ir gudrs. Jo nevajag domāt, ko citi padomās.
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
21.04.2009 18:56
Ko darīt , ja pagadās jauns cilvēks ar vecu prātu ? :)
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
21.04.2009 19:01
Es te palasījos Malahova ''Organisma attīrīšana''. Man kā topošajam ārstam ientriģēja , kas tad ''lācim'' zarnās :D
Pie tam netieku vaļā vēl no nelielām sāpēm kreisajā pusē.
Ku!, vai drīkstu palūgt Tev nedaudz apgaismot ar to padarīšanu, izlasot vienu grāmatu uzreiz tā ticība nerodas.
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
22.04.2009 16:36
snukers

Droši vien kaut ko pastāstīt varu :) Kas tieši tev interesē? Kas "lācim" zarnās - sūdi :) Kas vēl? Nu tam Malahovam jau arī 100% ticēt nevajag... Ar tām sāpēm kreisajā pusē ir tā, ka nav garantijas, ka tīrot no viņām tiks vaļā un var pat pastiprināties taču dažkārt palīdz... Tā kā visas tās tīrīšanas jāskata individuāli. Noteikti nepiekrītu daudzu "naturopātu" viedoklim, ka tur baigi daudz būtu ko tīrīt tačū viena otra persona tur ir izveidojusi diezgan bagātīgus krājumus...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
23.04.2009 18:01
Malahovs bija pacenties cilvēkus iebaidīt . Tik uzsvērti apgalvoja, ka ''dārgumi'' otrā poda galā noteikti sagaidāmi :D
Man interesē tā aparatūra, kas nepieciešama un šķidruma recepte :) Negribas vēl lielākus sūdus savārīt :D
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
26.04.2009 23:35
snukers

Viss atkarīgs no tā, ko un kā tu gribi tīrīt. Tā teikt, no kura gala tu tai lietai pieiesi. Ja no dibengala tad viss ir diezgan vienkārši un iespēja kaut ko sačakarēt ir diezgan minimāla... nu baigi jāpacenšas... Bet ja sāksi ķimizēt no augšas tad tas jau ir nopietnāk un rūpīgas apsvēršanas vērts.
Principā neuzskatu ka posmā no kuņģa līdz ileocekālajam vārstam kaut kas īpaši būtu jātīra. To visu labi regulē dazu nedēļu laikā ar ēsanu. Kā kompromiss būtu uzskatāma metode ar sālsūdeni - ja nu kādam tik loti gribas... Pasākums ar eļļu un citrona sulu ir stipri apšaubāms. Tāpat arī urīna lietošana. Cita situācija ir ar resno zarnu un tur tad arī var vairāk vai mazāk izvērsties. Ari kaut kādu rezultātu tur var vieglāk izjust un barības vielu uzsūkšanās process netiek traumēts... Aparatūra varētu teikt vēsturiskā, recepte - ūdens. Nu protams es vienkāršoju :) Un vēl jau ir tāda lieta kā iemaņas kas daudz ko nosaka...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nu i asociacijas par teemu jums???
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
27.04.2009 11:16
Hmm? Jā. laikam no tēmas novirzijāmies... :) Bet ja cilvēkam tāda interese, vai tad man grūti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
27.04.2009 18:27
Paldies! :)
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
01.05.2009 20:58
Ku! tu man varētu vēl pastāstīt par organisma attīrīšanu ar uzturu! Domāju, ka reizi mēnesī tādu, kā atslodzi derētu utaisīt :D
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
07.05.2009 18:19
Atslodze reizi mēnesī, tāpat arī reizi nedēļā tāds fufelis vien ir. Efekts ir no metodiskas uztura mainīšanas uz pareizo pusi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kapec cilvei zaude berna dotibas?
08.05.2009 07:39
Kāds tad tas būtu ? Tējas un dārzēņi ? :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 2?
Ziņa: