sekss

Aizsāka mia 

sekss
25.09.2010 09:26
..nezinu, ko iesākt.. esam kopā jau 8 gadus, bet sekss paliek aizvien dranķīgāks, tiesa, tad, kad tas ir.. es viņu cienu, laikam arī mīlu, bet gultā vienmēr ir vilšanās.. esmu ļoti temperamentīga, man patīk izmēģināt ko jaunu, esmu skaista, iekārojama sieviete... bet ja tu pat nejūti, ka tavs vīrietis tevi grib....ar to, ka pasaka jau nepietiek, gribas to sajust..
tagad domāju, ka sekss - varbūt tas nav tik svarīgi - pietiek ar viņa labajām īpašībām..
Moljers
Re: sekss
25.09.2010 13:02
KAs kuram svarīgs, jāsaprot pašam
Re: sekss
27.09.2010 14:52
gribētu uzzināt, ja kāda ir līdzīga situācija, pieredze..
Re: sekss
27.09.2010 16:25
Daudzām ir līdzīga situācija... Pēdējā laikā tā ir aktualizējusies divu iemeslu dēļ. Pirmkārt vienmēr, kad iestājas grūti laiki, vīriešu "kvalitāte" samazinās. Tie ir nostrādājušies un neveselīgāki (kad šie vispār ir veselīgi bijuši)... Otrkārt modernās kosmopolītiskās (feministiskās) idejas ko pauž masu informācijas līdzekļi kā rezultātā seko komentārs "...esmu skaista, iekārojama sieviete..." un tas nozīmē, ka ar viduvēju vīrieti Tu noteikti būsi neapmierināta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mia
Re: sekss
27.09.2010 17:38
..nu par tām feministiskajām idejām..tā gluži nav... man ir pašai savi uzskati un šis komentārs - esmu iekārojama un skaista nebūt nav radies tā.
Pašlaik vnk mēģinu saprast, vai sekss var būt otršķirīgs ne tik būtisks. par to, ka daudzām līdzīga situācija -nebiju aizdomājusies.. un kas būtu, ja visas mestos meklēt kkādu ilūziju?...
Re: sekss
28.09.2010 10:27
Vadies pēc tā, kurā dzīves posmā Jūs atrodaties. Ja Jūs esat jauni un Jums ir īstais laiks taisīt bērnus tad seks priekš tam ir absolūti nepieciešams. Ja jūs vairs neesat tik jauni tad seksam arētu būt arī otršķirīga nozīme. Taču jāņem vērā, ka seksa trūkums nelabvēlīgi iespaido or ganismu un veicina sastrēguma veidošanos iegurnī ar visām no tā izrietošajām sekām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad uzjautrinās
Re: sekss
30.09.2010 00:32
...maskulinizētās feministes, kurām liekas, ka ir neatvairāmas savā seksualitātē, džekam var sakrist uz nerva tik stipri, ka garīgā erekcija (te nepaudīšu par tīri miesisko) izčib kā pērnais sniegs...un tad iestājas periods, kā pauž tautas gudrība; SAVU BALTU BALODĪTI PALAIDĪŠU MEŽĀ, LABĀK SAUJĀ NOLAIDĪŠU, NEKĀ TAVĀ PEŽĀ...
Re: sekss
14.10.2010 18:38
To mia:
Mani mazliet pārsteidza mia's rakstītais, jo vienmēr esmu uzskatījis, ka attiecībās vīrietim sekss bijis vairāk svarīgs pasākums...? Varbūt tā domāju, jo piedzīvoju kaut ko līdzīgu mia's rakstītajam.
To ku!:
Ja es pareizi sapratu, tad mia's gadījumā sekss notiek(tāpēc par fiziskām sekām runāt nav pamata), bet cilvēks negūst baudu... Man šķiet, ka mia cieš vairāk emocionāli, kas ilgākā laika periodā samilzt tik lielā problēmā, ka gribās pēc iespējas ātrāk no tās tikt vaļā - kaut vai šādi, izkliedzot forumā!!!
Re: sekss
15.10.2010 21:59
apmaldījies

Terētiski jā, bet praktiski tad kad netiek gūta bauda vai citāds emocionāls gandarijums tad no tā automātiski cieš seksa biežums un kvalitāte (jā, tieši tā, kvalitāte atkarīga no kvalitātes - apburtais loks) un tur arī nav tāku līdz visiem tiem sastrēgumiem, histērijām vai kā nu kurš to sauc...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sekss
19.02.2011 15:01
mia!

Esmu līdzīgā situācijā. Drīz būs 8 gadi, kopš kopā. Sekss man šķiet garlaicīgs. Visu laiku viens un tas pats...
Nu jau arī orgasma sasniegšana ir problēma... Tāpēc arī mīlējamies reti, pat ļoti reti. Viņš īsti neizprot, kas un kā. Negribas jau arī sāpināt, bet viņš kā vīrietis mani vairs neuzbudina. Tās pašas retās reizes, kad seksojam, lielākoties nākas sakost zobus un cerēt, ka ātri viss beigsies.
Bet viņa labās īpašības sadzīvē... arī man šķiet, ka varu samierināties, jo cilvēks ta labs...
Re: sekss
20.02.2011 01:26
Tad ko jūs ar memļakiem tur ņematies? Dūšas pateikt, ka viss ir galīgi čābīgi arī nepietiek?

Zinu šitos stāstus mūža garumā-" nu jā, dzērājs jau viņš ir, par bērniem galīgi neinteresējas, sekss galīgi garām, bet nu TĀS ZELTA ROKAS!!! Pilnīgi visu prot izdarīt!" - un šitā nodzīvo visu mūžu a beigās ta abloms.
Re: sekss
20.02.2011 10:44
Piekrītu, bet zinot mūsdienu vīriešus... Var ieberzties vēl lielākos mēslos.
Ja sāktu dzert, tad gan sūtītu pārdesmit mājas tālāk. Nedomāju, ka būtu laimgāka kopā ar tādu, kas dzer, blandās apkārt, apspiež tavas vēlmes un vēl iemauc pa muti, ja kaut kas nav riktīgi... ... bet seksuālā dzīve būtu uz goda....:p
Re: sekss
20.02.2011 19:25
Bet Tu tak tiko aprakstīji normālu latviešu veci, tik pa muti maukt gan nevajag. :))
Re: sekss
20.02.2011 23:12
:D
Nu tad tas nozīmē, ka man ir vai nu citplanētietis vai galīgs idiots.
Varu iet uz tusiņiem ar meitenēm, nepārbauda manas lietas, nav slimīgi greizsirdīgs, apkārt nedzerstās, nesmēķē un neesmu arī pieķērusi maukojamies. Mērķtiecīgs, māja un ģimene ir pirmajā vietā.
Tāds atradums!!!! Cita varētu būt pārlaimīga. :p
Re: sekss
21.02.2011 22:51
A bet chiki briki :/ ?
Re: sekss
22.02.2011 17:07
Nu tur jau ir tā galvenā sāpe... :p
Agrāk viss bija normāli, bet tagad vairs nepavelkos... Varbūt rutīna pie vainas? Lai gan... pat izdomājot ko jaunu sadzīvē, tāpat neuzvelk...
Re: sekss
22.02.2011 21:50
Ko tur daudz izdomāsi- tā viena un pati miesa visu laiku jau apnikusi.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.02.2011 22:01 by existential fool.
Re: sekss
23.02.2011 22:30
Njāāāā... kā cilvēki ar to sadzīvo visu mūžu?
Re: sekss
23.02.2011 23:05
Tie jau i nūģi, kas tā sadzīvo. :)
Re: sekss
24.02.2011 08:58
Bet visu mūžu mētāties pa dažādam gultām... tas ir nenūģiski un normāli?
Re: sekss
24.02.2011 16:30
Sievietei- nē, vīrietim- jā. :)
Re: sekss
24.02.2011 22:13
...ak šie stereotipi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 17?
Ziņa: