Nespeju vairs iemileties :(

Aizsāka sun 

Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 14:56
Sveiki ;)
Man ir 21.g. un man parnem skumjas......
Skumjas - par to, ka vairak nespeju nevienu iemilet.....
kaut gan agrak gan biju milejusi - loti to atkal veletos ....
ieprieks 18.g. man bij attiecibas ar puisi2.g. garas tad es patiesi mileju un zinu kas tas ir par sajutam, pieradums, milestiba, laimes sajuta :) protams ari stridi un dusmas bet ja tu cilveku mili tu atri visu piedod un nespej ilgi dusmoties, nespej dzivot bez vinja, un juties loti brivi blakus vinam mmmmmm
(bet tomer tas cilveks ar kuru es tikos 2.g. nebij mans istais un mes izkiramies.....)
___Pagaja laix saku protams tikties ar citiem, pasa sakuma likas, ka katrs ir mans iistais, vienigais :))

bet tagad, kad eju uz randiniem, man nerodas nepret vienu jutas, nav nekadas "dzirkstelites", vai "taurentini vedera" vienigais, kas maximum rodas ir maza simpatija... :( neskatoties uz to cik virietis ir skaists, naudigs, gudrs, vai vnk jautrs un intresants...
Man ir pazudusi veleshanas ka agrak pat izpatikt kaadam, es visu daru prieks sevis, ta lai pati sev patiktu ....

Ludzu, ja varat iesakat man ka, lai atkal atgustu speju kadu iemilet, ka lai atkal mani atgriezas tas kas bij agraak :) tas sajutas pret puisiem.....????
Re: Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 15:13
vnk paliec gudrāka :)
Re: Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 15:23
ka saprast "paliec gudraka"?......
Saubos ka sajutas ko velos atkal atgut ir sasititas kautkada veida ar to cik es esmu gudra un cik vel gudrakai man butu japaliek....
Re: Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 15:43
nē, vnk 18 gados, iespējams, biji naivāka, bet tagad labāk saproti visu un skaidrāk redzi cilvēku trūkumus...
Re: Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 16:11
nu ja, varbut ari tas :)
kaugan neviens mes neesam ideals, un es nezinu -pedeja laikaa itka puisi man labi gadas gan izglitoti, gan turigi, kopti utt,, bet divainaa kartaa man nerodas ne pret vienu ne juutas ne kautkada padzilinata intrese..... :(
mazliet psiha
Re: Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 17:01
loti labi saprotu tevi.
man ari agrak, kad biju jaunaka vareja iepatikties visadi dzeki, daudzi likas forshi un njemami, kamer atradu vienu, kuru iemiileeju pa iistam. Un tas notika 21 gadu vecumaa. Pec 3 gadu kopaa buushanas mums iet kaa pa kalniem un biezhak kaa pa lejaam, ir bijushas domas par shkjirshanos, bet es zinu, ka es vairs nevareeshu nevienu iemiileet, jo man neviens cits vairs nepatiik. Visi liekas sveshinieki. Ar sho puisi es vareju buut taada kaada esmu, bet ar citiem buus atkal jaaizliekas, jaapielaagojas. Un es vairs nejuutos taa, ka speetu sevi mainiit. Agraak likaas, ka forsha puisha deelj vareetu. Lai gan nejuutos paaraak laimiiga shajaas attiecibas, jo puisis ir iigns, nesaka miiljus vaardus, piekasaas par visadiem siikumiem, es to visu pacieshu, jo apkart neko labaku neredzu, ja arii redzu ko labu, tad tie jau ir aiznjemti.
Re: Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 17:08
sun, Tu vienkārši vēl esi parāk maza un duma.
Re: Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 17:26
nu mjaa - taa jau ir, ceru ka es vel speeshu atrast to kuru velreiz no jauna iemiileeshu....
bet tev veelu veixmi un izaugsmes, talaako attistibu attiecibaas ar savejo puisi :)
Re: Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 17:29
maza un duma, hehe nu ceru ka tikai tur vien taa vaina :D:D:D
kautgan manuprat jau neesmu vairak ne maza, ne ari duma ;)
un daudz maz zinu ko no dzives velos... :)
Re: Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 20:44
Ir beigušās hormonu vētras.Ir radies pieradums pie laimes hormoniem. Nevar , neviens nevar pastāvīgi iemīlēties. Katrā vecumā savas izjūtas. Ja nu vienīgi uzķersies kāds ar superferomonu. Nomierinies.Meklē puiai ar kuru vīt ligzdiņu. Laiks radīt bērnus. Būs veselīgāki.
Lai saprāts.
mazliet psiha
Re: Nespeju vairs iemileties :(
24.02.2011 23:36
Brizhiem liekas, ka jaatiek no tagadeejaa valjaa, jo biezhi tik ljoti saap tas ko vinsh runaa un attieksme.
Liekas, ka mani neuzskata ne par ko! Tai pat laikaa vinjam pat nav labu draugu, tikai pazinjas.
Es esmu kaa labaakais draugs, kad to vajag...
bet vislaik taa sajuuta, ka mani nenoveertee.reizeem juutos kaa mazsvariigs putekliitis.
Arii ja vinju pamestu...es vairs neesmu gatava islaiciigam attieciibaam, atkal vilties kaadaa, atkal no jauna kaadu iepaziit no 0 man tam nav drosmes un nav arii veeleeshanaas. Man gribas vienu visai dziivei. Man liekas ir jau tas vecums!
Vinsh bez emocijam var runaat par to, ka kads no mums aizbrauc prom un mes vairs neesam kopaa. It kaa mums atsevishkji butu jaaciinaas katram par savu meerkji un laimi, nevis kopaa. :/ Bet, manuprat, laime ir but kopa ar kaadu ko miil.
Vinsh jau meeneshiem man nespeej pateikt , ka mani miil. Kad jautaaju - vai nemiil. Atbilde nezinu, izvairiigi... briizhiem saka, ja nemiileetu, tad jau man viss par tevi buutu vienalga, bet neesot vienalga u.tt. Kad 2 nedeljas neesam tikushies pat nevar sms uzrakstit ko jauku. Lai gan saku, ka veletos vakara pirms miega sanjemt kaut vai vienu vardu - arlabunakti! nafig ko tad sakuma rakstija un teica to visu, ja tagad vairs nevar...
Re: Nespeju vairs iemileties :(
25.02.2011 09:48
-mazliet psiha- es pat nezinu ka un ko butu pareizi darit tava gadijuma, bet nu acim redzot tavam puisim ir vienozimigi parlieciba ka tu nekur nepazudiisi no vinja tapec manuprat vins ir tik mierigs un mazliet vienaldzigs pret tevi... :( varbut pamegini ari but vesaka pret vinu, un pati aiznemt savu laiku ar ko citu piem satiksanam ar draudzenem, vai ariklausities pozitivu muziku, viena gramata lasiju kad ja tu esi kopa ar puisi un tev trukst uzmanibas tad megini ar kautko sevi aiznemt un piem lasit kadu gramatu izlikties ka kautvai tev ta intrese un mazak pieverst uzmanibu vinjam lai vins saak domaat kapeec tu paliki vienaldziga pre vinu un juties taapat labi ari bez vinja uzmanibas, tad principa puisi saak pasi pieverst vairak uzmanibas un vairak domat kas nau taam kapeec vinja bez manis ir labi, un intresanti :) kaut ka taa, kad man bij attiecibas es ta biju meginajusi un rezultaats bija :D:D:D
Re: Nespeju vairs iemileties :(
25.02.2011 09:51
-Mazdakterit- Hmmm bet lai vitu ligzdinu un veidotu gimeni tad man tac sakuma cilveku jaiemiil un tik tad javeido gimeni-bernus.....
Es tac nevaru vienkarsi ar puisi kurs man pec manam prasibam atbilst bet jutu pret vinju nav, sakt veidot gimeni, lai velak vnk pierastu pie vinja....???
Re: Nespeju vairs iemileties :(
25.02.2011 15:13
nevajag no katra puisa gaidiit, ka iemilesies vinjaa, paraak daudz prata analizes visam klaat. ka zinams milestibai nav nekada sakara ne ar puisa stavokli sabiedriibaa, ne izglītibu ne naudas maka biezumu... Drīzāk ar manierēm, balss tembru, kustībām un vārdiem, acu skatienu, nu jaa un veel tie hormoni, un garshigaam siekalaam... :) Es domaju, ja otram siekalas ir loti garshigas, tad laikam baigi sapas ne???? ;)

ja esi nogurusi no randinjiem tad vajag ietureet pauzi un padomaat par sevi - ka sevi iepriecināt - kursi, dejas, mācības...

mans personigais viedoklis, ka iemīlēties var vienmeer, un tam sagatavoties nekad nevar...
Re: Nespeju vairs iemileties :(
25.02.2011 16:48
Njus paldies par padomu, un jā, laikam tik tiesam taisniiba, nevar jau sagatavoties tam lai kada iemiletos, vnk man gribas atkal sajust pret kadu puisi siltumu, lielu simpatiju, pievilksanos pie kada, rupeties par kadu, vnk kādu puisi ļoti, ļoti mīlēt :)
Bet nu ceru, ka kautkad drīzumā sastapšu tādu vīrieti kurš spēs iekarot manu sirsniņu un es iemīlēšos :)) hehe :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 8?
Ziņa: