Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????

Aizsāka sun 

Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
25.02.2011 17:09
Mani moka viens jautājums.....
Vai ir pareizi pārgulēt ar puisi pirmajos randiņos ???

Man vnk nepatīk, kad puiši cenšas mani pēc iespējas ātrāk ievilkt gūltā, kad ir pagājusi piemēram tikai nedēļa vai kad es ar viņu tiekos otro vai trešo reizi, un ja pat tas vel nav mans puisis bet vnk kandidāds par tādu iespējams kļūt....

Es varbūt neesmu tādā ziņa mūsdienīga vai kā, bet mans uzskats ka tā nav pareizi likties uzreiz gūltā, jo tad man to sex partneru būtu bezgala daudz, bet man gribās tikai vienu un to kuru es mīlētu un kurš būtu mans puisis.
Un vel tracina ārā ka aizbrauc pie puiša palikt pa nakti un sarunājām lai pat nemēģina uzbazties, vinš tavitā uzbāžas un kad protams es neiedodu apvainojas un sāk prašņat es tev nepatīku, tev ir tādi principi, bāāc nesaprotu tādā ziņā vinus....
Sākumā taču ir tuvāk jāiepazīstas, jārodas kautkādām jūtam un tik tad jālien gūltā, nevis sākumā sex un tad domāt par kautko vairāk....???


Ko jūs domāat par to vai ir pareizi pec paris tikšanas reizem uzreiz pārgulēt?
sun Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> ... aizbrauc pie puiša palikt
> pa nakti un sarunājām lai pat nemēģina
> uzbazties

šitais labais
Re: Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
25.02.2011 18:24
Kas tad tur tads ira?? (mes ar vinu bijam kaa draugi izklaidejamies viskaukur gajam atpusties un es redzeeju ka vinam ir simpaatijas pret mani, bet vins teicaa ka viss bus ok un neuzbasisies vnk lai palieku pie vina pa nakti jo pie vina tonakt bij tuvaak lidz majam :) un man bij saluzis tonakt papeedis ;) kaukā tā, neredzu tur neko tādu ka viņam kauko tādu pateicu :D
Re: Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
25.02.2011 22:01
Ir ir pareizi, priekš Tevis jau toč. :))
...bija salūzis papēdis...:DDD

Neņem ļaunā, bet pēc Tava rakstīšanas stila redzams, ka labāk cītīgi mācies skolā...bet sekss Tev vēl ir stingri par agru...tas, ka puiši Tavā vecumā dzīvo ar vienu domu-kur iebāzt savu pimpuku, lai paliek viņu ziņā...Tu būsi tikai ieguvēja...
Pirmkārt-neļauj piesārņot savu rumpi;
Otrkārt-varu dot 100% garantiju ka tas beigsies ar grūtniecibu.
Bet Tu, uzdodot savu jautājumu, jau pati esi atbildējusi!
mad uzjautrinās
Re: Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
26.02.2011 12:16
...ko piesējāties meitukam???...un ja nu viņai nav, kas paskaidro, no kura gala kājas aug???....

...mazs moralizējums...pipeles varoņi šajā vecumā reti kad atnes jumpravai kaifu...vienkārši nepieprot izmantot savu instrumentāriju...vismaz liela daļa...tad kapēc ļaut kādam tupii bakstīt ar pimpi dzīvā miesā???...pasūti tādus nosist saujā...ja vien pašai nav iekāriens uz drāzienu...:)
Re: Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
26.02.2011 12:56
pareizi, lai vinji iet pamaaciities kaut kur citur. varbuut arii taapeec autore negrib, bet izgudro visaadas atrunas par iistajiem, kas jaagaida.

bet shitas tieshaam labs:

"aizbrauc pie puiša palikt pa nakti un sarunājām lai pat nemēģina uzbazties, vinš tavitā uzbāžas un kad protams es neiedodu apvainojas".
Re: Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
26.02.2011 15:38
:)

jaa nav verts likties gultaa ar saviem vienaudziem 20 gadu vecumaa un labak izvairiities pie vinjiem iet pa nakti dzert teju vai est zupu....
Bet attureeties bezgaligi ilgi tikai principu del ari nav jēgas, sevisķi ja pašai gribas... :) Un visa trīci no domas vien par seksu ar šo puisi... un ja tas ir abpuseji - tad vienalga vai pirmajaa vai otrajā vai trešajā randiņā... ja pat nebus nakotnes šīm attiecībām, būs lieliska nakts, pat ja puisis nepratīs, Tu tak nepielausi to, un parādīsi kā vajag... :D Taas ir tikai manas domas.
Re: Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
27.02.2011 16:54
wooowch milsh paldies jums visiem par komentaariem :D:D:D :) :*

hehe Vijolit es eju jau augstskola un manupraat pat pirmklasnieks zin ka zabaciniem ir papedis vai ne taa vai kaa savadak tas saucas? :D:D:D:D
Un neuztraucies ar grutniecibu tas viss nebeigsies man ir galva uz pleciem un stavokli palikt es nepalikshu :D:D:D:D

-Mad uzjautrinas- heee man patikaas tavs texts-vienkārši nepieprot izmantot savu instrumentāriju...vismaz liela daļa...tad kapēc ļaut kādam tupii bakstīt ar pimpi dzīvā miesā???...pasūti tādus nosist saujā...ja vien pašai nav iekāriens uz drāzienu...:) TAA VINS IRA :D:D:D:D
un _kleo- ar vienaudziem es netiekos :)
ujjjj paldies velreiz visiem par jusu komentariem :)
Sun, tad kāds ir rezumē? Sex pirmajā (otrajā) randiņā ir labi vai slikti? :))
Re: Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
27.02.2011 22:04
Hmmm, nu es palieku pie taa, ka puisiem ir meiteni jaiekaro un pirmajas naktis nav jaatdodas :)
Sun. A tu netiecies ar vienaudziem bet ar ko tad? ar vecakiem par tevi? nu protams ka ne jau ar sikajiem no pamatenes? :D
Re: Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
01.03.2011 14:02
Nu bet protams, ka ar vecakiem par manim puisiem :)
Nekad neesmu tikusies ar puisi kurs butu mana vecuma vai jaunaks :))
NU un no cik lidz cik gadiem tad parastri ir tas vecums tas ovelamais? :)
a kas tev pret vienaudžiem? Man, piemēram, ne īpaši pievelk jaunākas meitenes, jo bieži ir prātā vēl tādām jāpaaugas. Un ja vecāks čalis tiekas ar jaunāku meiteni (kas visbiežāk arī notiek) tad ir diezgan liela iespēja, ka viņam arī nekas vairāk par sexu neinteresēs no jaunākas. Pats esmu puisis, zinu ;)
Re: Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
02.03.2011 16:16
es sastapos otradak ka jaunakiem puisiem iznemot sexu nekas nav galva, bet pieaugusie puisi ir vairak nobriedusi ir jau daudzmaz iztrakojusies un zin ko velas no dzives, ir jau kautko sasniegusi sava dzive un ar viniem ir intresanti :)
bet ar vienaudziem var tikai atpusties un pasmieties :D
Un es jau parasti tiekos ar puisiem kuri ir vecaki tatad ja man ir 21 tad minimum puisim jabut 23-31.g. :)
Re: Sex pirmaja(otraja) randina-labi vai slikti????
02.03.2011 21:21
Nav svariigi kuraa randinjaa, bet gan vai vispaar gribi TO darīt ar konkrēto vīrieti. Vai Tev nekas nebūtu pretī no viņa ieņemt bērnu. Izņēmums, ja arī Tevi interesē tikai sekss...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 15?
Ziņa: