Vot tāds jautājums...

Aizsāka Johan 

Johan
Vot tāds jautājums...
27.02.2011 21:01
Bet nopietnus komentārus. Vai reāli tiešām parastam mājas sunim tā vienkārši saceļas dzimumloceklis no tā ka seksu veics nevis kuce bet sieviete? Un vai iespējams ka suns tiešām liks to dzimumlocekli sievietei vagīnā? vai tur reāļi jabūt tikai kāda speciāli uz to pieradinātam sunim? Vienkārši man viena stāsta ka viņai patīk arī, kad suns viņu paņem vagīnā, bet viņam pirmkārt ir tikai 16 gadus veca un dzīvo pie vecākiem un diez vai kāds viņas suni būs pieradinājis, ja vien speciāli neradinās, bet vai viņai tiešām reāli to dara jeb mani vienkārsi āzē?
Re: Vot tāds jautājums...
27.02.2011 22:07
Baigi, manuprāt viņa vnk tevi āzē, es kautkam tam neticētu, turklāt ja viņai ir tikai 16.g., tā jau netikai to var izdomāt :D
Re: Vot tāds jautājums...
27.02.2011 22:38
Nu meitene nav īsti vesela. Pa, ja joko, tad tāds joks ir sevis pazemojošs. Turklāt zoofīlisms ir krimināli sodāma darbība, diez vai gudri būtu ar to plātīties.
vee
Re: Vot tāds jautājums...
27.02.2011 22:54
fuj cik pretigi un nozhelojami. nu ja taa ir taisniiba, tad sanak, ka arii suns ir zoofils, bet, protams, suni nevar vainot, un taa meitene tiesham nav garigi vesela.
mad iezviedz
Re: Vot tāds jautājums...
28.02.2011 00:51
...katrs izklaidējās, kā māk...
I-JOhan
Re: Vot tāds jautājums...
28.02.2011 11:06
protams ne tikai to vien. veel vinja gribot meginat ar zirgu. es teicu lai tikai neliek iekšā jo citādi sieviete var nomirt jo vagina nav paredzeeta tada lieluma loceklim.
Re: Vot tāds jautājums...
28.02.2011 23:00
Es, Tavā vietā, pat tik idiotiskās sarunās neielaistos!!!!!
I-Johan
Re: Vot tāds jautājums...
01.03.2011 12:28
Man vnk tadu meiteni gruti atradiit. tikai delj ta ka vinja iet ar suni. varbut mazliet jutas ir man pret vinju
vee
Re: Vot tāds jautājums...
01.03.2011 22:01
nu tu jau pats ari neesi iisti riktiigs! diskusija beigusies!
I-JOhan
Re: Vot tāds jautājums...
07.03.2011 18:47
E Yo Tieshi taa. janka no rajona. piss :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 17?
Ziņa: