Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 11:50
Par mīlestību. Lūk lasu cik savu mīlestību un mīlas dzīvi ļoti slavē Laima Muktupāvela. Goda vārds neskaužu, jo neticu, ka mīlas plaukumam noteikti vajag publisku apstiprinājumu. Tur ir kāda problēma, nezinu kāda un kāda man īsti daļa - sāp vēl aizvainojums pret vīru, kas viņu pameta jaunākas dēļ , vai ? Nezinu.
Meklēties ... kā lai saka. Mīlestība nav tas, ko mēs varam atrast. Pārējais jau ir tikai Tava interpretācija. Tikai un vienīgi.
mad uzjautrinās
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 12:36
...lasu pliko un no sajūsmas miezu baltu...inka trāpīgi piezīmēja par plikās ideālu - bruņinieks sarūsējušās bruņās...

...klau, kaza, vai tālāk Tavas ingliš zināšanas nesniedzas par life too short??...

...starp citu, niuļeņ arī maukšu kājās sarkanas kurpes...tā ka ne Tev vienai sarkanas kalašiņas, kunkulīt...:)
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 12:40
Galvenais nepārcenties ar gariem caurspīdīgiem svārkiem, āzi, mad !
Seksīgu dieniņu gudrākais no gudrajiem !
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 18:09
kailā

Vispār es nekādas vainas Tevī nemeklēju. Es vados pēc tā, ko Tu raksti un no tā izriet, ka vēss aprēķins un noteikumi ir galvenais Tavā izvēlē un tādām lietām kā galvas zaudēšana aiz mīlestības nav vietas Tavā dzīvē. Tā vismaz sanāk :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 18:25
Un kas tieši tevi stindzina manos aprēķinos ?
Ka zinu ko vēlos un ko nē ? Ka pirms bērniņa taisīšanas jāizdomā ko ēdīs un kā dzīvos bērniņš un mamma , kamēr viņa nevarēs strādāt ? Ka par visu jāuzņemās atbildība , nevis jāvaino īsa dzīve, slikta pārtika vai nezin kas vēl ?
Varbūt Tu jūties no manis iekārots un apdraudēts ? Tad padomā , kas tev par fantāziju - apsveicami vispār.
mad uzjautrinās
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 18:34
...aiz Līvāniem, tieši pēc pilsētas zīmes, defilē āzis...sirms, stalts, baru bārzdu...nezi, vai šovasar arī priecēs garāmbraucēju acis???...

...plikā ir viena no tām, kura grib, bet nevar...ko, savukārt, kompensē ar sapņošanu...raugi, viņai Muktupāvela kko piefantazē...hmm, un ja savelkam paralēles???...

..kailā, vai nav tā, ka Tevi visi drāž, bet kopā būt negrib???...nja...ja man viena dura blakus jūsmotu par mirāžām un paģērētu no manis to pašu...

...savu baltu balodīti palaidīšu mežā...
...labāk saujā nolaidīšu, nekā tavā (tālāk katrs pēc savas samaitātības pakāpes)...
mad pārdomās
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 18:37
...pārlasīju, un dziļas skumjas iezagās dvēsl'ē...ku!, neapbižo pliko...
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 18:43
Tavas rupjības mad ir izcilas, protams. Neredzu problēmas - es sapņoju, tu darbojies kā nu sirds vēlās - saujā vai kraujā vai vienalga . Visiem labi. jeb tev tomēr kaut kas traucē ?
Kur problēma ? Man jau šķiet, ka drusku tāds patriarhāls aizvainojums džekiem. Bet nekas. Arī tāda ir dzīve. Cik nesen vēl bija tā, ka sieviete bez vīrieša nevarēja pastāvēt. Ar visādiem kretīniem bija spiestas samierināties. Tagad citi laiki -citi tikumi.
Muktupāvels bija no Līvāniem.....nez kāpēc atcerējos.....ā, jo lasīju pa diagonāli :)



Kailā, esi elastīga, ......vakar skatījos jauno Šerloku Holmsu un domāju= vai tādi cilvji ir arī dzīvē sastopami...vai tikai pasaku tēls?
mad seksīgs
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 19:28
...kailā, nestreso, te visi savējie...
saujā vai kraujā,
vai uz kraujas rudzu laukā.


no šeit mītošajiem personāžiem sanāktu kolorīts stāstu krājums Selindžera stilā......vai Hamsuna :)
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 19:56
Kailā, vai tad Tu domā, ka es nevarētu iztikt bez visādām bābām kas to vien prot kā sapist prātu? Ļoti labi protu savu balto balodīti palaist salvešu mežā. Bet es to nekad neesmu uzsvēris un varbūt tikai kādu reizi pieminējis pa saviem n-tajiem komentim. Neskatoties uz to, ka pieejamo sieviešu kvalitāte "precību tirgū" ir ļoti zema.
Toties Tu to periodiski piemini, "Cik nesen vēl bija tā, ka sieviete bez vīrieša nevarēja pastāvēt. Ar visādiem kretīniem bija spiestas samierināties. Tagad citi laiki -citi tikumi.", tiklīdz kādas asākas sarunas raisās.
Tas viss ir tāpēc, ka es ļoti labi saprotu, ka gan sievietes gan vīrieši var iztikt viens bez otra. Taču dzīvot pilnvērtīgu dzīvi tie var tikai kopā. Tāpēc, ka katrs ir puse no viena vesela.

Es personīgi domāju, ka no tām feministiskajām noskaņām arī ir tās Tavas problēmas un kā normāls vecis to lietu saož tā uzreiz saprot, ka spēle būs galvenokārt vienos vārtos un ieziepē slidas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad apcerīgs
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2012 20:21
...esmu gan drīzak pardoksu cienītājs




...kkā Hašeks daudz tuvāk būtu pie īstenības...:)
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.05.2012 18:26
Ja ņem vērā, ka tikai niecīgs % no tiem, kas sevi sauc par dziedniekiem, tādi arī ir, tad varu teikt, ka man ir pozitīva pieredze.
palidz gan
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.06.2012 13:25
Burves ir. Cilveki, kas reali kaut ko var izdarit, interneta nav atrodami.
Sevi vairak reklame, kas neko nevar izdarit.
Bija kad melna svitra, neveiksmes un slimibas. Viss tikai sliktak. Apmekleju vairakus reklametus brinumdarus. Jegas nekadas. Pazina ieteica bioenergetiki, biju ta nomocijusies, ka viss vienalga. Aizgaju, palidzeja. Eksiste lasti, kurus uzliek, kaitejumi, bursanas. No manis to visu nonema, sakartoja auru. Interesanti, ka nonema, saka slimot mana kolege. Vina saka slimot viena gabala. Ta 2 gadu laika vina 11 menesi ir nosedejusi uz lapam, slimo. Tagad slimo ari vinas berni un virs.
Man atkal viss tikai labak paliek un dzive nokartojas. Sakritiba vai ne, kops nopirku ipasus amuletus no energetikes, visiem, kas man trauce dzivot bojajas veseliba. Sataisa man problemas, trauce, dabun bronhitus, infarktu un zarazas.
Tas noticis jau 2 citiem neliesiem, kas man trauceja stradat, gribeja izest. Pareizi, uz manu vietu cer daudzi. Nekas, visi, kas man kaite, slimo.
Vienalga, vini nezina par energetiki, tapat iedarbojas! Energijas eksiste. Teikt, ka energetiki ir sarlatani, alakatigas, pelna lielu naudu nav labi. Energetike kur eju, nereklamejas.
Fizisko veselibu arsteju pie arstiem. Pec launuma nonemsanas veicas dzive. Atradu labu arsti, labu fizioterapeitu, satieku labakus cilvekus. Pirms tam dzivoju vienas ciesanas, kamer atradu istos arstus, istos celonus.
Bioenergija eksiste, darbojas uz visiem.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.06.2012 15:11
prātiņ nāc majās!



Edited 1 time(s). Last edit at 11.06.2012 09:29 by existential fool.
ko jūs visi ēdat kailo, man gan viņa liekas pat ļoti sakarīga sieviete. Laikam esmu tāda pati maita un aprēķinātāja kā viņa.Un vēl ar feminisma vēsmām, bet tikai tad, ja vīrietis pazemo. Bet tādu nu dzīve, notikumi, apkārtējie cilvēki arī vīrieši, arī sievietes ir izveidojuši. Kailā, Tu man patīc. Kā var spoguļattēls nepatikt :p Jauku nakti visiem :)
mad laisks
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.07.2012 13:36
...vēl viena sufrāžiste...man jau arī plikā patīk...bet tā gribas padirsties!!!
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2012 18:11
Sveikiņi.
Ak , mad, tu cāļa cīpsla. Tiktu Tu manās rokās, nedēļas laikā Tu man drasētu kā ķeizara Vilhelma karavīrs, saprastu mani no skatiena, vakaros man rokas bučotu. Izlaidies valodā un liels varonis. Cienītu un godātu Tu sievietes.
Bet , ku, es vispirms nosūtītu uz sulu kūri. Konjaku aiz atslēgas , izsniegtu tikai augstos svētkos un no smalkām glāzītēm. Arī izlaidies bezjēgā. Kā gribētu rokas palaist , tā pats tādu kavienu dabūtu, ka raudādams man piedošanu lūgtu. Bet es uzreiz nepiedotu, liktu palūgties.
Lūk. Seksīgu vakariņu visiem.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2012 18:19
Ujjj...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2012 18:24
vai , vai , nekāds ujj , ku !
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2012 19:11
Ujjj... kāda Tu briesmīga... upe... Lūdzu nepārplūsti!!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.07.2012 11:44
labi, uzraksti, ku, kas ir labāki - koka vai palstikāta pvc logi.
Biju jau tā izdomājusi koka, bet atkal izlasu, ka tas ir bezcerīgi Latvijas klimatā. Mocos, nevaru izšķirties kā darīt.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.07.2012 12:03
Ja gribi celt apziņu un draugu priekšā taisīt razpaļčovku tad protams, ka koka. Bet ja gribi lai ir pasākums ar prognozējmāku rezultātu tad labāk plastmasa. Viņa ir daudz mazāk atkarīga no materiāla, tehnoloģijas un apstākļiem. Protams, ka daudz ko nosaka interjers. Ja Tev ir tjipa "jevroremont" tad plastmasnieki būs ļoti ok. Bet visapkārt ir daudz koka tad nu pati saproti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad laisks
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.07.2012 17:25
upe Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveikiņi.
> Ak , mad, tu cāļa cīpsla, Tiktu Tu manās
> rokās, nedēļas laikā Tu man drasētu kā
> ķeizara Vilhelma karavīrs, saprastu mani no
> skatiena, vakaros man rokas bučotu. Izlaidies
> valodā un liels varonis. Cienītu un godātu
> Tu sievietes.

...sievietes ir jāsit ar pletīzeri, tad tām nenāks prātā visādas aplamības...

> Bet , ku, es vispirms nosūtītu uz sulu
> kūri. Konjaku aiz atslēgas , izsniegtu tikai
> augstos svētkos un no smalkām glāzītēm. Arī
> izlaidies bezjēgā. Kā gribētu rokas
> palaist , tā pats tādu kavienu dabūtu, ka
> raudādams man piedošanu lūgtu. Bet es uzreiz
> nepiedotu, liktu palūgties.
> Lūk. Seksīgu vakariņu visiem.

...klau, ku, sanāk, ka mēs ir izlaidusies kā sūdi uz šķipeles...visār gribētu redzēt šo te jumpravu ar grenadiera manierēm...:)
mad par logiem
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.07.2012 17:27
...nemakulīgi ielikts plastikata logs - pizdec mājai...:)
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.07.2012 18:38
Džeki, nu galīgi bez disciplīnas esiet. Sevišķi, jau mad tik neko zin pateikt.
Man te jāmocās neziņā. No jums labums nekāds.
Inka ezerā
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.07.2012 20:22
karstumiņš....a jūs te par logiem :)

tas tā....labi, ka neviens no mums nepazūd....pavisam.....viss plūst, viss mainās it kā.......it kā viss izrunāts....it kā viss garlaiko.....sēžu un domāju, ko man tādu labu sagribēt....ies dzīvi saldināt ar saldējumu, ogām un riekstiem :)
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.07.2012 09:25
Vakar braucot ārā no lielpilsētas, karstums bija tāds, ka domāju ka dumjš palikšu... :( Siguldā vairs nebija sajēga, kad bremzēt vajag kamēr sieva nepateica :) Saldējums ir laba lieta. Jabrauc būs uz pagastcentru pakaļa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad labsajūtā
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.07.2012 10:13
...upe, gribi izvērstāku?...plastikāta logiem ir daudz knifiņu, lai tie kalpotu nevainojami...bet tie palielina izmaksas...izlaižot vai apcērpjot šīs it kā lielākās izmaksas, radīsies liekais kondensāts, kurš novedīs pie zināmām neērtībām...logi, siltināšana un hidroizolācija ir sajūgti vienā veselā...man te viens džeks liek šos te logus..un ņirgājās par plastikāta logu licējiem ar tekstu - izvelas lētāko, apcērpj it kā to, bez kā, viņaprāt var iztikt un sabrauc sūdos...ieliek plastikātu ar turpmākām problēmām visai mājai...:)

...es te papļauju mauriņu, paēdos ķiršus iesviežu kādu upeni mutē, palienu zem laistītāja...pēdējais laiks sasiet slotiņas pirtij...viss notiek...kgan pārvietojos karstuma iespaidā zinamā autopilotā...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 19?
Ziņa: