Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.07.2012 11:37
Jā, ļoti laba piebilde par tiem logiem. Es arī gribu piebilst, ka gadijumā izvēle par labu plastasas logiem tiek izdarīta tāpēc, ka tie ir lētāki tad tā jau ir kļūda. Tie vienkārši ir lēti plastmasas logi. Normālā gadijumā par cena būtiski atšķirties nedrīkst. Bet par tiem knifiņiem labprāt gribētu redzēt kādu mada komentāru. Tāpēc, ka šie knifiņi lielā mērā attiecas arī uz koka logiem. Jo mūsdienu koka logs ir pavisam cits logs un pēc savām tehniskajām īpašībām ir ļoti tuvs plastmasas logam. Precīzs, un blīvs. Tas vairs nav vecais logs (bet vecos arī vēl var pasūtīt) kuram "iebūvētā" ventilācija bija jau pašam par sevi.
Tātad divus no knifiem varu nosaukt uzreiz. Pirmkārt tas ir ventilācijas funkcija. Otrkārt, mūsdienu logā jābūt vismaz 3 stikla kārtām. Par to ventilāciju gribētu kādu viedokli sīkāk jo tas ir ļoti aktuāli mājām kur agrāk stāvēja "pašventilējošie" vecie logi.
Cik zinu tad ir divi šie ventilācijas veidi. Viens ir atsevišķs regulējams papildus ventilācijas mezgls, otrs ir visas vērtnes nostādīšana ventilācijas pozīcijā. Kādas ir kuram priekšrocības un trūkumi?

Es tam visam ticu, jo man rados ir 2 cilvēki ar dziedināšanas un vārdošanas spējām un 2 cilvēki, kas kārtīs pasaka patiesību, kas tiešām piepildās. Sāls un ūdens ir vislabākie vārdošanai. Tas, ko vārdotāji runā, ir lūgšanas. Dažādas, dažādās valodās u.t.t. Un cilvēks, kurš netic Dievam un netic šiem vārdiem, nesaņem palīdzību. Tā nu tas notiek. Domās ir spēks. Ja nākam pēc palīdzības un domājam, ka nekas nemainīsies, tad mainīties nevar. Vārdotāji un burvji ir spēcīgi. Viņi ir visās valstīs. Viņu ir daudz. Un ja problēmas rodas noskaušanas vai ļaunas acs rezultātā, tad patstāvīgi ar to galā netikt. Krustmāti radinieks knapi izglāba no nāves. Pateica, lai ar mašīnu uzmanās. Viņa nebrauca nākamajā dienā, bet ļāva braukt krusttēvam. Viņš iekļuva avārijā, bet tikai sasitās. Lai gan avārija bij tāda, ka dzīvs nevarēja palikt. Būtu krustmāte-viņa būtu pa priekšējo logu izlidojusi. Krusttēvs tikai laicīgi atbalstīja rokas pret jumtu. Arī par ugunsgrēkiem un zādzībām tas radinieks ir vairākas reizes savus draugus brīdinājis. neticēja, bet tā notika. Zādzībai pat zagļa vārdu nosauca. Pārbaudīja-tiešām pie viņa daļa mantu bij.
Bet nevajag ticēt katrai tantiņai. Labāk iet pie vīriešiem-viņi ir spēcīgāki. Pati pie 1 viltvārdes aizgāju. Naudu noplēsa, sasolīja palīdzību, itkā novārdoja.. Un tolka nekāda.
http://www.sapnupardeveji.blogspot.com/
Vārdotāja nosaka visus ļaundabīgos audzējus, izņemot 1 stadijā kā neārstējamus. Aģitē pret operatīvu audzēju ārstēšanu un zālēm.
18.07.2012 23:19
Interesani, kā viņa nosaka stadijas? Principā, tiem kas nodarbojas ar okultismu utt, vajadzētu prast noteikt IR/NAV .
Ko vairāk? Nezinu.
Vārdotāja šajā gadījumā nez vai spēj sniegt PLACEBO efektu. Pesimistisks uzskats ( medicīna 2 stadijas gan neuzskata par neārstējamām, apārstē ( izārstē) arī 3 stadijas).

Principā, vārdošanai it kā nevajadzētu ticību. Ja nav Placebo efekta, tad objektam NAV obligāti jāzina par vārdošanu utt.
Ticība vārdošanai - reliģisks uzskats daudzās reliģijās. New Age- daudznozaru individuālas ticības.
Vārdotājai būtu jābūt vienalga vai ķīmīja, stari, operācija bijuši vai nē.
Noliegt tradicionālu ārstēšanu nav prāta darbs!
18.07.2012 23:29
ar stadijām u.tml.nezinu, bet arī vārdotāji ir dažādi. šīs te tantiņas parasti ir tikai tādas iesācējas (pat ja gadiem ar to nodarbojas), jo viņām ir mazāk tā spēka, kas dziedē. Vīrieši šajā ziņā ir spēcīgāki (parasti) un viņi var novārdot bez ticēšanas. Radinieks (tas pats) krusttēvu apvārdoja, jo bij uzlikts lāsts. Sieviete, kurai viņš patika, saņēma kurvīti un aizgāja pie pazīstamas čigānietes. Viņam riktīgi sāka neiet. Veselība arī pavisam. Apvārdoja ūdeni un krustmāte to ūdeni iedeva. (krusttēvs netic tādām lietām). Ticiet-neticiet, bet tgd viss kārtībā. krustmāte teica, jau nākamajā dienā cilvēks kā samainīts-vairs nav īgns, nebļauj par katru nieku u.t.t. Tāds, kāds bij agrāk. :)
Aicinām uz jaunu ezotērisko portālu astral-temple.com.....forums , raksti , pieredzes apmaiņa,konsultācijas...tiem ,kam ir smadzenes un kaut minimālas zināšanas pasaules un cilvēka uzbūvē...un cita .ļoti vērtīga informācija, kas nāk no Ķīnas , Indijas, Austrumiem....
Labdien. Meklēju ekstrasensi kas var palīdzēt tikt vaļā no bijušā vīra. Paldies
apnik_skaidrot
01.12.2019 18:45
bail dzīvot Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien. Meklēju ekstrasensi kas var palīdzēt
> tikt vaļā no bijušā vīra. Paldies

Kapec uzreiz jatiek vala? Kapec bijusais? Kad vienreiz beigs testos iejaukties. Tad sapratis ka esmu ari normals pacans. Tikai bez pieredzes un spejam. Bet to tak var labot. Nu blin es neaugu lai izaugot butu kacaks izsitejs. Tad vajadzeja audzinat par karaviru no mazotnes. Mani.audzinaja ikdienai. Aj..karoc Bosiki tiesam nav tadi ka pa kino. Maca berniem par taisnigumu bet pasi nodarbojas ar netaisnigumu. Un nav tada sarkana. Ir tikai dualitate. To pasu nerada. Neticu ka Keilijai ir vairaki gadi no variantiem. Un man draud gan. Kipa ja turpinasu rakstit ka patiesiba ir ar konkursu(Simple Life un Gloria Sol) man pazudis majas.
apnik_skaidrot
01.12.2019 21:02
Interesanti kada veida ekstrasensi izskaidros to ka JC tiesi vienkarsajos laikos ziedojas? Nevis musdienas. Jo musdienas to butu gandriz neiespejami realizet. Atkal apstiprinajums ka istais Dievs nekludas vispar.
apnik_skaidrot
03.12.2019 05:31
Es tak nezinu kapec man galva lika kaiminu vardu(s), bet lika. Un kautka neiet kopa dazas lietas. Sanak mani vakar gribeja upuret? Bet es esmu nothing special. Tacu tas tikai apstiprina ka brivdienu infa korekta. Nepatik ka sistas (var) atklajies bet es neticu par sviestmargariniem absurdismarazmiem. Otra puse '"Sienai"' citadak darbotos.
apnik_skaidrot
03.12.2019 11:00
Vakardienas "testu" jau nevareja pabeigt jo es nezinu kadas bailes ir mitologiskajiem teliem..pagaidam. Varbut no spogula..
apnik_skaidrot
03.12.2019 21:22
Nu pagaidiet. Varbut tiesam notika kautkada pagruzsana no kaiminiem bet konteksts ir parprasts. Varbut es vienkarsi sasteidzoties pateicu patiesibu bet nejau par sevi tikai partveru impulsu un varbut pagruda kadu citu taja bridi vai ari bija neredzams liecinieks|domu licejs. Varbut ta bija (tehnologijas) psyempatija (kopija)? Bet es tad nipricom. Es biju par mazu lai saprastu kas un ka.
apnik_skaidrot
04.12.2019 14:12
Es nezinu ko tie Bosi gaida no manis ka pareizo reakciju testos jo es JAU visu paskaidroju. Pagaidam man vairak nav ko teikt jo neliek papildus domas galva un rakstit neko jaunu. Vienigais kas varbut nak klat bet to es pats pratoju ka manu 3o spuldzi sledz ieksa|ara ar Remote Control tie kas to modificeja lai man cakaretu dzivi kautkadu iemeslu del..bet neprasiet detalas.
apnik_skaidrot
05.12.2019 03:17
Vovciks vai komanda joprojam ir analfabeti? Es jau visu paskaidroju. Ieklaujot teoriju par shapeshift. Bet ar visu shapeshift jeb imidz-klonesanu konkursa JAU vinneja Simple Life un Gloria Sol un es nezinu kur kuri palika. Bet blin ieborejiet vienu teikumu sava pauri ka es nesaluzu bet saliecos jo pa istam nepretojos. Man ir depresija. Neredzu jegu.
apnik_skaidrot
05.12.2019 08:32
Bl3. Dualitates valstim ari ir sarkanais bet tas nenozime ka vinneja sarkanais.
apnik_skaidrot
05.12.2019 11:54
Es tak jau skaidroju ka konkursa JAU vinneja dualitates valstis jo visam 3jam devu consent bet realizejas zelta viduscels proti Simple Life bet Gloria Sol un Anglija ar vinneja tik citadak. Parejam valstim es vel nedevu consent.
apnik_skaidrot
06.12.2019 03:18
Bl3. Kas tas ir? Kapec mani joprojam megina iespaidot ar draudesanas (dekor) draudiem gan pa dienas gan nakts kino? Tapec jau rakstu ka nodarbojas ar bullying metodem pret mani. Katru reizi ka kautkas nepatik. Kura vieta es "aiztieku vecas lietas"? Es vienkarwi gribu saprast kapec mani soda par to ka nipricom. Kaimini(vai tie kas izliekas par kaiminiem) ir divaini pasi. Vai tad es jau neieveroju noteikumus? Vovciks ir mudaks stoli? Un es nebaidos no tiem kas te apbizojaa no neesmu nekads lupata. Vienkarsi saku mainit dzives uzskatus izmantojot katras nakamas dzives pieredzi. Varu ari nerakstit par brivdienu infu un citplanetiesiem bet tad lai beidz provocet. Esmu normals.
apnik_skaidrot
06.12.2019 03:21
Zel ka iespejams neredzesu sejas izteiksmi kad beidzot kautkad pieleks ka tiesam biju niprigelah.
apnik_skaidrot
06.12.2019 03:23
Es nezinu kuri grib lai es kurma esmu bet acimredzot un ausimdzirdot kadus tas interese spriezot pec noverojumiem..
apnik_skaidrot
06.12.2019 04:30
LOL? Vienu bridi man skaidro ka esmu teoretisks JC|1|M|citi sveto gramatu teli un ienaidnieku saraksts bet tad sak atkal piekrist realitatei ka neesmu. Logiski ka man ari ir sarkanas acis bildes BET man ir ari cilvekgala tapec tas nevar but pareizi par saistibu ar "tiem"..drizak Orphan Black ir patiess sovs.
apnik_skaidrot
06.12.2019 05:00
Lai to apliecinatu es varu vispar nenemt telefonu(s) darba bet ka tad ar mani sazinasies un es sazinasos ja ko vajadzes?
apnik_skaidrot
06.12.2019 06:04
Stillbirth jau nozime ka nav dzivibas bet tas lauj Old cell phone reunion iespaidot uzvedibu.
apnik_skaidrot
06.12.2019 06:56
Bet man vel bija vairakas "kartis" palikusas neskatoties uz atvienojumu. Tapat nekas nesanaktu. Tapec jau rakstu ka mani nesalauza bet es saliecos jo apzinati nepretojos. Dubults neplist bet lokas. Ari es neesmu vakar piedzimis. Tas nekas ka ar '(d)efektu'. :P Nav ko baidet kakus ar cisiniem un sunus ar kauliem.
apnik_skaidrot
06.12.2019 07:11
Pricom tur telefons(i)? Es jau 101 reizi skaidroju ka JAU ir bond ar dualitates valsti. Un es JAU grekoju. Vienkarsi 100% visu man neatnems. Man ar besit. Un ko var vipsnat zavaties un telot. Es zinu labak vai mani komenti ir patiesi vai ne.
apnik_skaidrot
06.12.2019 07:23
Par musaru vareja apbizoties ari ta vidusskolas ucene. Bet pati vainiga ka crazy. Visiem skolniekiem nav jadanco pec stabules. Skolotaji nezkapec iedomajas ka krutaki tikai tapec ka vairak gadi. Es biju normals un paliku.
apnik_skaidrot
06.12.2019 19:00
Vot sodien bija kartejais apliecinajums ka neatkarigi vai es kautko uzrakstu vai nerakstu "testa" laika man tapat parmetis ka nedariju preteji. Es butu uzrakstijis par atgadijumu uz paklaja(kipa "noliksana uz lapstinam" viltota veida jo nebija pa istam) ja vien nebutu pirms tam sutijusi uz wc par to ka rakstu piezimi. Bet tas gadijums ar telefoniem nozime ka manas smadzenes darbina tehnologiskie gadzeti? Tad jau nevis ar mani kas notika bet ar telefoniem..jo atrodoties 'tuvuma' tie iespaido psihiku. Laikam stillbirth ir savi plusi ari ne tikai minusi. Bet es neesmu balts vovcik. Es vienkarsi neesmu melns. Tas nozime ka tie "uzbraucieni" par biorobotiem nenaca no manis.
apnik_skaidrot
06.12.2019 19:02
Bet tas atgadijums ganjau bija kartejais kas lika domat ka esmu bezrakstura cilveks.
apnik_skaidrot
06.12.2019 19:20
Hej vovcik. Bet ja mani ietekme masinas tas nozime ka testetajmasina ari iespaido un tas nozime ka tie kas kontrole testa masinu ir pasi pricom. Domas liek caur masinu un masina liek man. Tikai sodien man nebija ka publicet. Arpus piezimem. Tapec jau skaidroju ka es nenodevu komandu. Normals. Un '"sienu"' ari neesmu nopelnijis. Esmu derigs bez. Bet nelieciet man mulkibas darit jo tad testi neizdosies. Es meslus needisu. Piemers.
apnik_skaidrot
06.12.2019 19:22
Beg tas ari nozime ka mani tiesam taisija par proxy tool grekazi. Un konkursa JAU vinneja dualitates valstis. Beidziet hijackot un taisit kartejos fck_u.
apnik_skaidrot
06.12.2019 19:44
Tapec jau es jutu galvassapes itka vairaki censas kautko pateikt vienlaicigi. Rodas vajadziba pret prestapju lidzekliem. Un beidziet baidet ar w un z u m utt. Es respekteju komandu un jebkutu ikdie a bet nebaidos un ari man ir diskriminejosie noteikumi gulta. Nav jau godiga cina. Redzes ko pasi daritu mana vieta kad ielenkuma.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 18?
Ziņa: