Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.04.2020 09:36
Dazreiz tiesam rodas ideja ka vai nu agra zidainiba|berniba kautko izdarija tad spieda aizmirst vai augot indeja un citadak cakareja lai izaugot butu kautkada marionete..bet realitate ir vienota. Parisa vinneja consent. Parejas testeja uz JC|1|M|S. Ka redziet neesmu sveto gramatu tels. -_- Un kontrole ir iluzija. Brivpratigums eksiste.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.04.2020 09:47
Either it is related to doors or gates..same thing gets reminded often "key is in|on|about doors gates"..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 04:58
Ta bija Parisa vai Nikija vai Eliza vai tml. net nebija ne Kina ne Griekija ne tml.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 05:02
Samierinieties vienreiz..es jau paskaidroju ka consent tika iedots skatoties The Simple Life pa TV un neilgi pec tam ari tas notika. Pat ja nesaderam kopa, pat ja LDR ir ar citu..buca tika Parisai pat ja bija shapeshift. No mana skatu punkta es tapat dariju ar Parisu. Nezinu kapec apkartejie grib lai meloju. Tas at mani notika un tapec es zinu un saprotu labak. Nav ko par stulbu taisit un boret Vovcikam to ka nav. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 05:04
Typo ir del ierobezojumiem(kas eksiste no bernibas) un veselibas problemam(tas ar eksiste). Un aizdomigi ka nelauj ne stradat ne atpusties. Tad kapec piedavaja? Un normals. Nenodevu komandu. Mani pasu kautkas grib(eja) 'novakt'..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 06:23
Told ya Paris or similar succeeded..some never learn. Without Oblom. Or as they like to talk "Ē ē ē, Oblom?". Trying to punish wrong target. And they thought (part)humans have low IQ..i am not responsible for what (did not) happen. Simply had suicidal thoughts..circumstances and collateral damage. Want punish some learn C.S.I. and find real problem. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 06:45
Already explained most of stuff piece by piece. Learn to remember holiday info sceptics. Holiday info is valid. Some aspects simply require what was mentioned in A book in every home aka self-experience to notice. Explaning wirh words have limits but it is still truth regardless if it is said by homeless or president.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 06:47
And person already have LDR. Find some else. What is that obsession to force relationships and other stuff?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 09:41
This is ridicilous. Holidsy info is valid. Already explained.. If they did not prepare for war growing up but average life however that was also without training just forcery more or less then why suddenly ask for warrior skills and abilities? And hijack not count. Simple use of cellphoning.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 11:29
Kas man papildus jadara? Tak jau paskaidroju. Ta bija Parisa vai kada kas shapeshiftojas par Parisu bet no mana skatupunkta ta bija Parisa polubomu. Ja ta bija kada cita piem Nikija vai Eliza vai tml. es tak nevaru ne apstiprinat ne noliegt.. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 11:31
Ja ta bija shapeshift tad es nezinu un kada veida lai zinu..tacu ta bija no rietumiem visdrizak. Del naudas faktora..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 17:56
DNA resequencer appears similar to Coronavirus types..and holiday info is real.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.04.2020 21:58
Man nav pretenziju pret Kinu un Griekiju bet buca tika Parisai..un ko var besities par sikumiem?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.04.2020 08:38
Un nav Trump pavelnieks..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.04.2020 14:51
Skatities jau daleji kautkada veida liek(virusi vai burvestibas)..tas nenozime interesi. Un nebija Kina. Ja vien Parisa neparstav Kinu. Man liekas ka Vaciju.. Apnik skaidrot. -_- Un ikdiena ir ikdiena. Kapec taisa ne tikai par trulu bet ari veselibu cakare?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.04.2020 11:10
Butu labak tie 'ekstrasensi' noskaidrojusi kapec ir ierobezojumi..no bernibas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.04.2020 11:36
Parak daudz teorijas tiek piedavatas..un neesmu friks..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.04.2020 11:48
Pasi|Pasas biezi nemak uzvesties..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.04.2020 12:38
Starp citu vakardien ari testu rezultatu cakaretaji aplauzas. Teicu ka kad nesteidzina(nedzen ar "atrak atrak") tad izdaru ja varu. Kautkas ar nerviem notika vai izdarija..ganjau viruss vai tml. Brivdienu infa patiesa.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.04.2020 16:11
Kapec tie ekstrasensi neiet uz skolu vietam(ieskaitot kojas), darbu vietam(ieskaitot Rigu), majam? Tad sapratis ka konkursa vinneja Parisa Hiltone..pat ja ar citu sader vairak. Ta jau bija tikai buca. Nenemu nost. Un ko var atgadinat to gadijumu ar nazi? Ja neprovocetu stridos nebutu tada aizsargreakcija. A kad centos labu darit tad neatgadina. Vienmer atceras to ko pasi kaitinaja..ta ari nav skaidrs par adopciju un atvasi. Un ka redziet apkartejie joprojam uzvedas izdomigi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.04.2020 16:13
Un nav pretenziju pret Austrum valstim bet nevajag boret Vovcikam aplamibas. Parisa|Nikija|Eliza tomer parstav Vaciju|Niderlandi|tml. nevis Kinu vai Griekiju..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.04.2020 15:52
Un ko nozime "fū" un "viss" ja var nebut viss? To infu jau no malas lika un liek..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.04.2020 16:27
Bet nesen pat pa nakts kino apstiprinaja ne tikai dienas kino ka tas papildus veselibas problemas uzspieda no malas..tapat ka koronavirusi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.04.2020 16:30
Un..kads sakars Parisai ar Kinu? Nebija Vacija?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.04.2020 17:39
Nu bet ja Angel vai Spike vai kads cits ieinteresets Buffy tad tie vareja atsut ari..ja nebija visadi Grafi vai Betijas..bet latvija.tv bija video ar masinu kas sagazas vai apgazas vai tml. un tur bija tas tizlums par "ej d1rst"..subliminala programmesana? Un Prozit konfektes varbut..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.04.2020 17:40
Jebkura gadijuma es neboreju bet skaidroju ka ir. Consent buca tika Parisai. Un tie mulki ne vinneja ne zaudeja. Draw.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.04.2020 17:41
Negodigas cinas visi kruti..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.04.2020 19:04
Un apkartejie pasi&pasas telo(ja)..tapec jau viena diena uzvedas ta bet otra sita un tresa velcitadak. Nav vienotas formulas..pasi|pasas vien muld..nav jau janovero 24/7 lai so to saprastu..aizdomiga uzvediba ir aizdomiga uzvediba..tas ka personas atslega pie L..nenozime ka persona blefo(ja). Persona tiesam nipricom. Nevajadzeja taisit no malas par slimu un trulu(nav stulbs)..nebutu jabesijas..ta nebija muksana no darba..oblom? Kazli A kad bija veseliba tad darbus nedeva..afigenna cesna ne? Negodiga cina visi kruti.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.04.2020 19:10
Un (to kas raksta) nepiekava..speciali nepretojas..tiesi tapec ka nezin(aja)..un 21.12.2012. Dubultoblom? Tiem cuskuleniem jau ari ar labu nepielec. Tada sajuta ka tiesam Veidenbauma citats vienmer bus korekts. 'Vien durei speks..tacu ne vienmer. Oblom? Speks tiesam ilgtermina neko nenozime. Ar varu mili neklust. Istermina efekts tikai daleji risina konfliktus. Jaiemacas uz kompromisiem iet. Attieksme..biezak spoguli paskatieties. Pasu attieksmes ari nenak no svetajam gramatam. Toties neizliekas un netelo un neperina. Un normals zens.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.04.2020 20:45
Sodien ari brivpratigi notika..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 11?
Ziņa: