Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 11:42
Sodien atkal kartejo reizi aizdomigas zimes un replikas un uzvediba no apkartejiem..es neko neparpratu. Biju iepits kautkada afera pret savu gribu.. Un savaldzinasana nedarbojas. Counterhijack eksiste. Un normals zens. Kriteriji nav.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 11:43
Tada sajuta ka katru dienu ta bus..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 11:43
Un es jau izdariju..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 11:44
Kas komandai ir pret patiesibu un to ka Parisa Hiltone vinneja konkursa? Ko jums ta Vacija tadu izdarija? Dzivot trauce?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 11:58
Vacijas karoga ir 3 krasas un viena no krasam nav dzeltena bet zeltaina bet majas grib testet tikai uz sarkano(visapkart sarkani prirksmeti)..nav cesna..a tas ka melna darbojas neinterese..afigenna godiga cina. Sanak ka mani spiez lai sarkana izdotos bet ari Vacijai ir sarkana. Un ts nav telosana vai maldinasana. Ar veselibu tiesam kautkas notika neatkarigi vai del virusiem vai magijas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 11:59
Rush typo nemaina to ka patiess.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 12:06
Tas nav DejaVu..ta ir patiesiba. Parisai tika consent skatoties The Simple Life..apnik skaidrot. Dasi ir ieciklejusies strideties preti. Tak nenemu nost Parisu bet Parisai tika buca. Parisa tak pati regule ar ko tuset un ko netuset. A es puika no albuma. Un to piedavajumu no vairakam teorijam nesaprotu joprojam.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 12:21
Veikalos jau netirgoja lidzigas preces ar citu Made in faktoru. Tas nav raditajs. Butu tas Gigaset panemtu ari. Nebija. Testi ir iestudeti lai izgaztos. Notikumi tiek manipuleti lai iestastitu ka nebija Parisa..bet notikumu seciba gan nemaldinaja.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 13:49
Ja nebutu bojajusi veselibu tad nebutu jasudzas ka biezi sez "pie datoriem"..no vienas puses grib lai strada tad cakare tad atkal piesienas ka nestrada..un apkartejie tik pietelo..kad liekas ka izdevigi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 14:12
Un vispar..deretu no sakuma paskaidrot kas notiek. Bisku par daudz teorijas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 14:56
Iedot uz laiku un aizdot kautko nav atteikties. Hijack neskaitas consent. Un jau esmu darijis..neesmu truls. Skaidroju par Parisu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 15:12
Yeah right..not worry what others think..somehow i guess my rivals sabotaged my health because i did not worry about them..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.04.2020 17:09
Consent buca tika Parisai vai kadai tml...un tie hijack meginajumi tika counterhijackoti. Savaldzinasana ar nesanak jo normals calis. Ta ir iluzija ka sanak lai atsutos..un ko nozime ta replika "viss" un "fū"?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 09:16
A ko citu tie mulki pie teiksanas gaidija? Skaidroju ka Parisu bucoju..skaidroju ka normals..tacu ja grib paverdzinat tad nesanaks abus. Lielie varoni 'negomiki' kolijas dzekam klat..un vel saka ka man novirzes..tapec skaidroju toreiz pie skolas ka neesmu gomiks. Tas nebija uzbrauciens. Aizstaviba. Ta ir ka ignore vienkarsus komentarus bez zemtekstiem. Apbizojas uz realitati. Pasi un pasas stulbi..mekle problemas kur nav.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 09:18
Pat ja ta bija Nikija vai Eliza vai cita shapeshift Parisa ta vienalga bija Parisa.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 09:47
Es tak nenemu nost Mario Peach un Lexam ko citu utt ar fanosanu, vini tak var but kopa un ganjau ir..bet kapec man piedava(ja) slavenibas pameginat tad atsuj? Tapat ka ar stradasanu..grib lai stradaju bet taisa slimu..ka var slimigs pastradat?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 09:57
Un del subliminalas programmesanas un latvija.tv video es skaidroju ka pastav liela varbutiba ka mani ieprogrammeja sutit uz poda bet es nesutiju un man nav atslega polubomu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 10:20
Illusion of interest is not interest..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 11:13
Berna nebija jo zens bet consent buca tika Parisai(Vacijai).
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 15:40
Bet ka jau skaidroju es dueliem nepiekritu tapec nevar ne vinnet ne zaudet un neesmu vel kvalificets. Tapec Draw. Un mani nepiekava..speciali nepretojos..pasnavnieciskdepresivienaldzigas tieksmes biezi..nebutu 21.12.2012. varbut butu aizgajis ari..vai aizlidojis..bet nemeloju. Tas koronaviruss tikpat labi var but nanoviruss kas spiez uzvesties preteji.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 15:41
Tad kad teste vai kad virusu veidotajiem izdevigi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 15:42
Bet visas pogas vel neinficeja nervu sistema tapec kautkada ceriba vel ir.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 15:43
Bet to virusu injiceja ar slirci? Ta injekciju tema ari nebija pabeigta..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 18:39
Models do not fall..they trip..then get noticed and|or saved..aka damsel in distress scenario..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 18:58
Person is not cop or robber just observer. But it makes sense there are those who love and those who hate cops..just like criminals..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.04.2020 20:03
Tas darba nometnes nav sliktas bet nejau katru dienu un nejau caur provokacijam un cakaru..visi nav raditi slodzem. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 07:57
Bet ja Peach (varbut) ir kopa ar Luigi vai kadu citu..kapec man problemas ar Mario un citiem? Es tak ne Lex'am ne kadam citam slavenibu nenemu nost..fanot neaizliegs. Apnik skaidrot.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 08:07
Es nenogalinaju. Es vienkarsi nezin(aj)u. Centos palidzet un glabt ja iespejams. Un uzrakstiju par Parisas vietu del ta citata ka patiesibai ir pasaizsardziba jau iebuveta un nav jasarga muzigi. Pirms tam del traveleriem un citiem centos neizpaust korektu iemeslu del. Kas vispar mira? Es joprojam tikai virsrakstu zinu ko kaimini pateica(kartrja "sakritiba")(kapec tie kaimini visur mani pin ieksa?) bet nezinu detalas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 08:10
Un es biju&esmu patiess. Testos vienkarsi bija un ir iejauksanas. Butu labak noverojusi kad neteste un paverojusi ka uzvedos pirms mani informeja. Atskaitot depresiju biju normals un pareizs. Joprojam tads esmu. Kad lauj.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 15:43
Nezinu ko man jadara..atslegu tad neiedeva..ierobezota forma pagruti ko izdarit..un ja jau atceros to mesanu ar akmeni tad man vareja sacakaret 3o spuldzi berniba ari..lai daleji spid bet nespid.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 4?
Ziņa: