Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 17:47
Atkal opisi un omites jeb tantinas un onkuli uz patiesibu apbizojas? Vienu bridi interese tad neinterese tad atkal interese tad atkal neinterese tad atkal intereses lai atkal neinteresetu..un butnes uz Zemes JAU ir vienlidzigas. Tik nejau burtiski visas jomas 1:1 bet kopsavilkuma. Un ko nozime tas pukes un tml.?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 17:50
Man apnik skaidrot ka tiem|tam kam pretenzijas uz Parisu un to ka consent konkursa buca tika Parisai vai Nikijai vai Elizai lai iet skaidroties ar Parisu aci pret aci nepinot personu(mani) ieksa! Mana attieksme tad visulaiku bijusi normala. Es vienkarsi del Traveleriem centos nerakstit..bet tad mani informeja ka var rakstit..patiesiba paliek patiesiba. Vai tad tas nav taspats ko Parisas BFF lyrics rakstija? Someone who would always tell truth.. Ja pitalsa iz zasiti skrivat. Nehotel stobi obmanovali i otmenali.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 17:52
No ja ne predal. Ja normalnij.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 17:53
Pats nesaprotu kada(s) afera(s) iepits nepiekritot..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 17:56
Ta jau nebija melosana un maldinasana bet patiesibas nezinasana un kautkada speka klausisana ko nesaprotu. Mani jau lieto ka proxy..butu extra tizli iebilst augstakiem spekiem bez pamatota iemesla..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 20:34
Lai nesauc par 'stulbiem citplanetiesiem'..ja persona nebutu izrucijis un palidzejis(vareja ari nepalidzet bet nu komiskiem liela ietekme)..visi butu gandriz genoht..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 20:36
Bet ta ideja par to ka citplanetiesi dzivo citu kermenos ari nav talu no patiesibas.."inside human body" bija video vai tml..tapec jau nevar redzet jo skatas uz arpusi nevis iekspusi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 20:38
Persona jau speciali toreiz(tur kur vareja) nepretojas..butu pretojies nevaretu platities. Oblom?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 20:46
Kuri tagad ir stulbi? Nebutu persona brivpratigi(kontrole ir iluzija) informejis nebutu piefiksejusi ka daudzos cilvekos un varbut ari necilvekos dzivo "svesie"..nav ko besities uz realitati. Realitate ir 24/7/365 noturiga. Nepiekaus.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 20:49
Tapec skaidroju ka persona nipricom. Cilveki un necilveki pasi biezi sev problemas taisa. Vaino tos kas pa rokai..un tie "svesie" ir nepieciesami organismu korektai funkcionesanai..lidzigi bakterijam..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 20:57
Kas notika NASA'isti? Oblom? Ja jau Zeme atbilst dzivosanai tad tie kas dzivo uz Zemes ari atbilst dzivosanai..ka host|vessel..tapec skaidroja par citplanetiesiem uz Zemes..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 21:01
Bet viruss neradas no personas. Persona tikai palidzeja sakt beidzot saprast cilvekus vairak vai mazak. Ieprieks jau bija parprasti.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 21:48
Those Alien cell machines also give idea what happens if they stop working properly..alien invasion is more than possible. With proper instructions even if not sick..coexistance is key.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 21:49
So much for Independence Day..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.04.2020 22:14
Ko var zavaties? Kontrole ir iluzija un personu nepiekava..speciali nepretojas(tur kur vareja pretoties). Un puika no albuma. Normals.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 00:24
Man jau sak piegriezties ka kautkas iejaukties grib katru reizi ka atslabinas. Kad vienreiz pieleks(ja vien nav AI infekcija) ka neinterese apkartejie gulta? Beidziet domas no malas likt ieksa. Normals ar LDR.
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 01:24
Es neticu, biju pie Elejas Veronikas arī ekstradziedniece vizīte 30euro, man neko patiesībā nepateica, un pēc 5 minūtēm izgāju ārā. Tātad par 5 minūtēm 30euro. Šarlatāni!
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 09:29
Dooh. Told ya infected(viruses) with something and|or interventions(magic) that alter behaviour sometimes. Before that was completely normal. Now also normal but with sickness..and not cat|dog..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 10:02
Nebrinisos ja visadi "dziednieki" salika lastus..
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 10:07
Man jau te arī teica, ka lāsts, kas devis viņiem tādu varu uzlikt lāstus cilvēkiem! Bet kad galīgi neiet tad gan sāku domāt visādas domas, ka esmu grēcinieks, man ir uzlikts lāsts, mana 7 paudze cietis, visādas domas bija.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 11:38
Es vienkarsi censos saprast ari kas notiek. Es nipricom. Mani grib sodit par noziegumu ko pat nesaprotu..nemaz nerunajot ka neesmu darijis.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 11:40
Un tas melnais calitis toreiz trenninos bija un kautko centas darit ar kajstarpi jeb libido. Tapec jau man ir libido problemas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 12:27
Kapec nevar normalas domas likt galva? Man nav nekas jaatzist. Es nipricom. Tajos brizos ar to kontekstu ta bija korekta uzvediba. Un par mani ari augot panirgajas(panema uz zoba). Ka ari mani konkretos brizos lieto ka proxy. Es neapbizojos. Vai nu daziem|dazam ir apbizosanas apsestiba vai salikusi man virusus..bet nu tas domas es nedomaju. Man tas liek galva. Un atkal pa miega kino bija par kaiminiem..sak likties ka Nekhbet var ari bijusi tikt iepita..un telefons man nav jaliek miera tapat ka atslegu neiedeva. Parpratumi. Bet nu mani nepiekava. Es speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 13:11
Ko man darit? Es jau paskaidroju ka ta bija Parisa vai kada kas telojot Parisu bija Parisa..bet bija Parisa.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 15:24
Ko tie kas mani cakare grib lai mirstu? Stradat normali nelauj..atpusties tik daleji lauj..ka kautko dara ta iejaucas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 16:00
Atkal ka bija ideja par iesanu ta uzreiz nak ieksa uz 'turieni' kipa atsuj bet tad kapec japiedava..es neko neparpratu..mani novero un cakare..a ko vini grib? Es kad vareju normali stradat man nelava normali stradat tagad slimibas..nav energijas ari..pretigas domas ar intervaliem liek galva..vai tiesam ceret uz kautko lidzigu Senajam Civilizacijam kuras necakare vieni otrus ir kas slikts? Un esmu zens. Un pedejais vards bus man nevis komandai. Es nenodevu. Mani iepina pret manu izveli. Manu viedokli neprasija.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 16:40
Beidziet cakaret. Esmu normals zens. Kaimini un apkartejie sava dzimuma neinterese. -_- Hijack neskaitas Consent. Man pretejais dzimums interese bet cakareja libido..ka meitenes doma lai apmierinu?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 16:48
Un tie savaldzinasanas meginajumi papildina atgadinajumus par kaiminiem..kada viniem dala ar ko kopa?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 17:43
Teicu ka Vacija vinneja bet bore ka Kina vai Griekija..tapec aplauzas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 19:18
Nu jebkura gadijuma es redzeju Parisu. Bet tas darba nometnes..neesmu dzimis vergosanai..piepalidzet ir kas cits. Bet lai sakarto nervus un energiju vispirms. Sabazusi viaadus virusus vai magiju..
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 19?
Ziņa: