Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 19:23
Karoc kas notiek? Man ir vairakas teorijas..bet mani nevinneja|nezaudeja..nespeleju duelos un speciali nepretojos..neizskirts..pagaidam neesmu kvalificets un neredzu jegu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 19:26
Nu ja ta nebija Parisa tad kada lidzigi domajosa butne. Bet bija Parisa. Pat ja ir kopa ar citu..bet es nenodevu un nenogalinaju. Drizak esmu iepits kautkada afera pret savu saprasanu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 19:53
Nu blin. Es varu pie sitas ierices bezmazvai apzveret ka nipricom un ja pricom lai ta ierice uziet gaisa. Bet neiet gaisa. Niprigelah. Samierinieties. Normals un radies parpratums.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 19:54
Nav jau cesna. Mani taisa no malas par slimu un stulbu. Pat vesela stadija nebutu godiga cina. To kino redzeju kojas bet vareja but citur.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 19:56
Un neesmu JC..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 20:09
Not pregnant but that kick below ribs showed that was correct. Some not want solve conflicts diplomaticaly. Only by force and hierarchy. Even if other side tell truth and honest. It is not cowardice but caution..just in case..anyone can take candy from actual newborns..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.04.2020 20:45
So i was in a Car Accident? No wonder can't kill..already dead.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 08:11
Nebutu man cakarejusi libido nevajadzetu saubities ka interese pretejais dzimums..ar svakaku libido grutak apmierinat.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 08:12
Un consent buca JAU bija..ar Parisu vai Nikiju vai Elizu bet bija..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 08:16
Un man visulaiku ieprieksminetas intereseja..vienkarsi apkartejie iejaucas..vai nu lai izjauktu vai pievaktu sev..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 08:40
Nu nebija ta Aija|Dana|tml..Parisa|Nikija|Eliza|tml
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 08:43
Tapec jau Vacija darbojas..bija Parisa|Nikija|Eliza|tml
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 10:51
Ko tie kaimini regulari par sevi un saviem nedarbojosajiem meginajumiem atgadina? Es viniem dzivot netrauceju bet patiesiba un taisniba dienu beigas ir mana puse.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 12:37
Kas tas ir ka man nervus cakare katru reizi ka skaidroju par Parisu..ko jums ta Parisa tadu (ne)izdarija ka apbizojaties? A ja izradisies ka nebija Parisa bet shapeshift Parisa? Ka kompenses man problemas? Ierakstiet audivideo savu attieksmi ari ja besi mana..tad paskatisimies kuriem skibas attieksmes..man normala. Neitrala ari ir normala.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 12:38
audiovideo..un atkal iejaucas ka kautko gribu darit..pec tam besijas ka neko nedaru..nelauj jau..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 12:39
Un savas bernibas ari ierakstiet lai butu kino ko paskatities..salidzinat..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 12:41
Kuri kurus kaitina? Ja gribat lai mirstu es jau paskaidroju: laujiet bez murgiem&sapniem aiziet gulet un nepamosties..ja ne tad laujiet normali darboties.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 14:56
Atkal bija zavasanas norade uz sazveresanos..blin Vovcik. Parisai tika consent buca pec The Simple Life skatisanas. Ko var regulari strideties preti? Tas ar mani notika. Es zinu labak. Parejas testeja uz JC. Kamer Parisa neparstaves Kinu un Griekiju tikmer Vacija konkursa vinneja.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 14:57
Es neesmu tizls. Es skaidri atceros ka majas skatijos The Simple Life un pec tam bija buca. Bet mani nesakava. Es speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 14:58
Es nezinu ko tiem kas zavajas vajag..bet mani nedabus.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 15:30
Un man nepatik risket..tapec skaidroju ka nav tikai sarkana krasa.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 17:15
A ko vini grib? Teikt var daudzko. Es vel ar acim un ausim neesmu ne redzejis ne dzirdejis to adopciju un atvasi..tikpat labi es ar varu pateikt ka kaiminiem ar ciriem kaiminiem sikie..pat bildi nevar paradit..bet buca tika Parisai vai kadai kas shapeshift ka Parisa bet bija Parisa.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 17:17
Mana uzvediba bija dabiska pirms izmeklesanas, tad vispar nezinaju..nezinu kapec saubas ka normals.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 21:03
Haha-hihi. Atkal gribeja vainot personu un|vai personas prieksmetobjektus bet "tie kas pricom" bija citur..pasu prieksmetobjekti..kad vienreiz beigs boret Vovcikam to ka nav un atzis ka persona zin un saprot labak.. Parisa vinneja un ta nebija veiksme. Skils.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 21:18
A kapec tik sausmigi grib(eja) lai pretotos? Speciali nepretojas. Nebija jau nodevejs. Nebija jega. Nebija ari podgatovka..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.04.2020 21:20
Nu nepiekavat personu. Speciali nepretojas. Persona vel ir nekvalificets. Kapec tik sausmigi grib lai butu duelis? Agrak vai velak bus..kad bus godiga cina. Nevis negodiga..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.04.2020 09:53
Bet es vienalga nesaprotu..kapec piedavaja Parisu taja The Simple Life un pec tam atsuva? Saprotu ka slavenibas ir "aiznemtas"(Mario interese Peach bet Luigi ar laikam interese, Lex interese ta otra.. utt.) bet nu ja pat pameginat nelauj..sanak necesna. Nirgasanas. Tacu ja ta nebija Parisa bet kada cita piem Nikija vai Eliza tad kapec neinformeja? Vizinoties jau nezinaju..domaju ka cakare..un daleji ta bija..visas tas nepelnitas provokacijas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.04.2020 09:55
Es nenemu nost bet es stabili zinu ka nav ar to...citadak neievaktu informaciju bet tapat zinatu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.04.2020 10:00
Es vienkarsi 100% zinu un sajutu ka man savienojums nav ne ar Kinu ne tml. Mums tapat nesaskan. Kinai jau interese Robis ne es. Ja nav Vacija tad ar velkaducitu ar melno krasu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.04.2020 12:15
Ko tie Bosi grib? Es del Traveleriem(celotajiem laika kas var teoretiski izcakaret notikumus) par Parisu kojas nerakstiju(patiesibas neteiksana lidz galam jau nav muldesana|melosana)..parejais ari ir patiesiba. Brivdienu infa ir patiesa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 21?
Ziņa: