Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.04.2020 12:26
Pie citiem apstakliem tas skaititos ziedosanas. Tie Bosi parprata. Tacu komandu nenodevu. Es pat nezinu kas un kur notika. Tikai virsrakstus. Tos pasus kaimini pateica. Nebutu aizgajis ta ari neuzzinatu ja vien pa kajam neraditu citadak..es visu laiku esmu bijis neitrsli neinformetaja puse. A mani sodija ar problemam. Nav godigi. Pelnijis kompensaciju.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.04.2020 12:28
Dazreiz nav skaidrs. Audzina normalai dzivei bet piesienas ka nav specifisks piem karotajs. Piesienas ka nav meitenes bet Parisai tika buca..utt. Dazreiz tada ideja ka..nav verts dzivot..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.04.2020 12:38
Ja man lautu aiziet gulet un bez sapniem|murgiem 'aiziet' ja tik sausmigi vajag sen butu aizgajis..dzivot nelauj..nedzivot ari nelauj..tada sajuta ka berni izaugot neko nevar un nedrikst bez specialam atlaujam..kur tadas dabut? Un libido ari cakareja bet grib lai publiski paradu ka normals..nu nevar publiski apmierinat ar CDR ar svaku libido..LDR ir kascits. Tacu ari tur svaks libido.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.04.2020 12:44
The reason i know it is because i am not dumb and honest. Black dude was i guess 20 June and kiss was guess 20 or something January..holiday info is valid.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 08:47
Tas mulķiks par 3galvaino peli nesen kas lido uz menesi domajot ka no siera ari papildina to ka tas viruss nebija nejauss..kads|kada|kadi to ieplanoja..tad inficeja..tapec apbizojas ka pamaniju..ganjau gribeja gazt esoso varu..tikai kapec visi un visas bija jainfice un kapec man problemas jataisa?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 08:50
Bet buca JAU tika Parisai vai shapeshift(teoretiski vareja but ari ar citu Parisu vai Alien) Parisai(kas nebija Kina vai tml) tapec..Parisa jau vinneja a ja nevinnetu butu ari cita. Milestibu forset caur hijack nevar. Binara.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 08:51
Pat ja nebija Vacija bet vajadzeja but del Nikijas|Elizas tapat centos palidzet Vacijai un melna krasa ir.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 09:11
Atkal apbizojas? Kas citiem bedri rok lai sev ari pierok..var iekrist.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 09:28
Kads|kada|kadi laikam ari pie reizes jaizglabj..Prison Break..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 09:30
Un man nav ko nozelot tapec nenozeloju..man jau apkartrjie boreja to ka nav piem ka genijs..drizak citi geniji aplauzas domajot ka genijs..Simple Life with simple mind.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 09:54
I dunno what happened what is happening and what will happen, outside media info, but i am on planet itself side regardless who rules it, be it Aliens or none or Light Kings or Dark Queens ot whatever else, as long as planet and life on it not suffer. But i got problems even before i was informed about investigation so it was not comments..something else..as i mentioned i was probably used as pawn in some agenda..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 09:56
But something is still going on in background..also that falling sleep during driving was no random..it rehappened before and after aswell..some want me to be involved in "accident"..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 10:00
But Earth is enough size for all types|kind of rulership(government,anarchy,patriarchy,matriarchy,etc.) so my vote is still CoExistance with or without borders..therefore citizens of Earth will have choices and experience. Uniting Nations or ressurecting someone from within can still be done but if Earth will become boring and all will be same i not sure if it will be interesting. People need vote or something.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 10:03
I was never afraid of unknown and known..just clueless and cautious and worried in case Change will be negative instead of positive..also not informed.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 10:04
And i do have limitations and health problems..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 11:55
Man jau liekas ka tas Lauren Stillbirth ir par cita tipa laciti..tikai negribas konfliktet bezjedzigi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 19:14
Deistvitelno..policaji toze iznasilovajet..kto nih budet nakazat?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.04.2020 22:11
Lauren var paradit stillbirth..kapec parejas nevar? Jo bore to ka nav..brivdienu infa patiesa. Vienatne pret baru gruti paskaidrot.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.04.2020 02:26
Kadi var tos tusetajus kas atkal uzdarbojas vaktet? Katram gadijumam..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.04.2020 02:28
Un pasi lai iemacas ne tikai runat bet ari uzvesties..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.04.2020 10:17
Mainoties teorijam mainas ari apkartejo attieksme..bet mana situacija nemainas. Es nipricom un censos saprast kapec problemas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.04.2020 11:22
Brivdienu infa ir korekta. Atkal domas ielika par dvinu ideju ieskaitot izspiegosanas nolukos.. Kadi spele speliti "izdaris vispirms un pec tam pateiks kas notika"..jautajums vai apkartejie to zinaja vai nezinaja..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.04.2020 11:24
P.S. Orgasms were faked. Oblom? Counterhijack..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.04.2020 20:35
Un ka saprast to repliku "viss?" un "fū"? Esmu iepits afera ko pat nesaprotu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.04.2020 10:13
If nerve system gets compromised by some Covid type "disease" then it would also explain..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.04.2020 11:16
Tapat nesaprotu..viena teorija saka ka Stillbirth vel cita ka ir tineidzere|tineidzeris vel cita ka no citas..pec tam brinas.. Tacu tas thumbnail lacitis atgadina polaro vai citu..un es nenosaku kad ir vai nav vai jau bija "viss"..un nevienu nenoladu..un ko var muzigi iejaukties..apbizojusies ganjau..ierobezojumi man eksiste no bernibas un nav nonemti. Kundalini stresa iespaida jau pieejams visiem (%)cilvekiem. Tacu man nav iemesla un iespeja un jega pretoties tapec speciali nepretojos. Kapec grib lai pretojos? Tas ir taspats kas sist|spert pa cietu virsmu. Varu ja vajag un esmu darijis bet cietis kermena dala ar ko to daru..var jau uzskatit ka sizikis bet zinojumu butiba patiesa. Neesmu nodevejs. Drizak iepits kautkada afera pret savu izveli. Ta Mikaboshi teorija ari ticama..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.04.2020 12:16
Vovcik man regulari atgadina to "attieksme besi"..tatad vai nu Caroline ar Elena nevar kautko sadalit vai Klaus ar Caroline vai tml. Bet es tur pricom?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.04.2020 12:20
Un spriezot pec ta ka ari par Robi bija kautkada glabsanas podskazka..tikai no ka? Pec idejas varbut no genu medniekiem|medniecem bet man tas nav vajadzigs. Normals "pacans"..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.04.2020 12:22
Es tik zinu un noveroju ka kautkadas teorijas del mani pin ieksa par proxy tool grekazi..kautkadas aferas realizesanai..neatkarigi vai Mikaboshi vai tml.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.04.2020 12:23
Ja tas koronaviruss hijacko nervu sistemu tas izskaidrotu papildus veselibas problemas..velviens apliecinajums ka biju patiess un ar veselibu kautkas papildus notika.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 13?
Ziņa: