Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.04.2020 12:31
Un dziesmu tekstos ir vismaz viens zinojums slepts no parasta klausitaja ausim..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.04.2020 12:33
Bet visas teorijas esmu iepits ka proxy tool grekazis. Dazi tiesam vai nu uz mani vai apkartejiem apbizojusies ka pat no bernibas cakare..

Un spoguli paskatieties uz savu attieksmi. Atradusi par ko besities.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.04.2020 12:44
Ja jau par to balkonu|garazu ari atgadinaja..ja ne pa setas|galvenajam durvim tad balkonu|garazu..kautkas nav ritigi ar pagatni..megina ieboret to ka nav tapec jau censas apklusinat..nesen jau bija ta replika "caur tiem ierobezojumiem apklusinat.." kas tads..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.04.2020 08:36
Un ta "attieksme besi" darbojas vairakos virzienos..ka var besit normala attieksme?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.04.2020 13:40
Just because it is pointless for me to fight so i do not resist on purpose does not mean i am responsible for health problems and nerve damage. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.04.2020 20:41
Nu consent buca tika Parisai. Nav nekas pret Kinu bet lai izbeidz akstities. Mums tapat nesaskan. Vina jau Robi vai tml grib..ganjau lai uzlabotu robotiku..lidzigi Japoskam..bet mani nedabus.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.04.2020 10:39
Tas gimenes nevar sadraudzeties? Es nenodevu nevienu bet ja ir adopcija|atvase..nezinu kapec stillbirth..varbut del gramatas vai tml. Un man ir nervu problemas..nezinu kas kontrole bet ir.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.04.2020 10:42
Un es jau izdariju un vajadzeja Piteram jau tikt..kapec joprojam mani moka? Es tad nipricom. Ar svaku veselibu un maz energijas pastradat nevieni normali nevar.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.04.2020 13:24
Ja man kiskas ir inficetas ar kautkadu koronanovirusu tas izskaidrotu papildus veselibas problemas..un kapec nervi tiek bojati..man ir vairakas teorijas bet visu nosaka adopcija un atvase..bet kapec netesteja kad bija energija un veseliba? Un kas tur slikts ka Laurai(dzeltenajai) tika buca vai tai otrai(melnajai)? Kapec no ta jataisa skandals..parejas testeja uz JC tapec neticu ka radas sikie..
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.04.2020 20:39
Varbūt, kāds to matrix 4 nomierina?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 05:18
Negodigas cinas visi kruti.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 09:14
Why would so called God allow Stillbirth? Probably cause fake Deity..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 11:58
Es palidzu SAVU interesu del(man tad ari japelna iztika)..tam nav nekada sakara ar tiem kas ara un|vai ieksa bet joprojam apkartejie pielagojas(telo ka vienadas intereses utt)(tapec jau saku ka brivdienu infa patiesa un neinterese)(bet es tak nenemu nost..kapec man nem nost iespeju?)(kapec man ir aizliegts pameginat ar tam kuras mani interese?) maniem komentariem un piedevam ir augot spiegojusi..nebrinisos ja apkartejie to virusu taisija(kad braucu vizinaties bija pat info bilde "data collection" vai kas tml)..un vakardiena atkal noradija uz kaiminiem..varbut atslega pie kaiminiem..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 12:00
Un lai ari es neticu ka man ir atvase bet adopcija un atvase var but..ta apkartejo pielagosanas tikai apstiprina ka visapkart telo. Kolidz dabu ko grib ta ies pie nakosa. Bet mani nedabus es jau esmu izdarijis. Bet es no bernibas esmu neitrali draudzigs kad man nedod iemeslu..ta reakcija kas mani rodas ir pretreakcija. Man neinterese.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 12:10
Kur paliek Earth project? Vai tad tikai Mars un Venus ir projekti?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 12:17
Tiem ekstrasensiem gruti aiziet un parbaudit tas citas vietas? Mani jau vairak tur ieksa nelaidis(ne es macos ne stradaju)..no arpuses jau neskaitas..es nemuldu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 12:19
Augot tas stillbirth berns nebija. Tas paradijas agrakais pedejo skolas gadu laika un darbos..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 12:21
Un speciali braukt velreiz uz Veselibas Fabriku ari negribas. Tas melnais calitis toreiz bija tur ja nemaldos 20taja Junija..vasara. Lai nestasta ka nebija. Cakareja kajstarpi. Tapec jau apbizojas ka ta ir taisniba. Negribeja lai Vovciks uzzin.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 12:43
Man sita spaidu taisisana par trulu(slimiba nav stulbums, kad pasi saslims ar lidzigu veselibu cakarejosu zarazu tad tadi pasi bus)(vesela stavokli ar energiju esmu normals) un pelnas(dns, nauda, proxy scapegoat) avotu jau noriebas..un galvenais ka joprojam turpina meginat..
P.S.Un tie nebija ne majinieki ne kaimini. Ta bija Vacija. Laura vai ta otra..lai vienreiz parstaj hijack.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 12:47
Ja za svoj bazar vsegda otvecal. Jesli ne veriti iditi i proveraite. Tam i bil poceluj. Nado i bidt etoj pticoj.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 21:14
Kura vieta patiesibu skaidrojot bija lielisanas?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 21:16
Es nevaru saprast par ko tiesi apkartejie uz mani apbizoti? Par to ka ierobezojumi? Tos es neliku sev. Tapat ka visadus koronanovirusus..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 22:34
Ko var zavaties, skaudit utt? Komenti patiesi. Speciali nepretojos, nesavaldzinaja utt. Tiesi tapec ka nipricom. Lai tie ar pieredzi izligst mieru tad pin mani ieksa aferas. Tas ka Vacija vinneja nenozime ka nemu nost..savienojums tad var but ar kadu citu kas nav..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.05.2020 22:35
Un atkal bija iebaidesanas meginajums..nakamas velesanas nav talu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.05.2020 12:46
It was Germany type and normal.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.05.2020 17:32
Nu blin. Es tak nezinu kuri pricom ja kautkas (ne)notika un bez pieradijumiem citus neliksu sava pozicija[nepatiesi apsudzets]..es tik zinu ka es nipricom(es pat nezinu kas-kur-kad-ka notika)..bet kautkas grib lai sanaidojos ar apkartejiem un atgadina regulari par kaiminiem ari..un consent tika Vacijai.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.05.2020 17:37
Vovcik un velviena kaiminiem lidziga lieta..tie divi autobusa toreiz ari atgadinaja kaiminus. Viens no tiem dzera..otra teloja dziednieci..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.05.2020 17:39
Apkartejie mani kautkadu iemeslu del tais(ij)a par stulbu bet apbizojas kad nesanaca..tapec skaidroju ka man var ticet. Es tad nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.05.2020 17:40
Slimiba(koronanovirusi vai magija vai tml) jau netaisa par stulbu..vienkarsi slimaku neka parasti. Tacu ari kad nebiju slims biju ierobezotaks.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.05.2020 17:42
Un nevar "savakt"..vajag atrisinat to kas tik citigi grib lai es vai nu palieku par vergu vai aizeju vai tml..un buca ar Vaciju netaisa par LGBTQ+.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 13?
Ziņa: