Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.05.2020 14:38
Laikam jau bezcerigi gaidit kad C.S.I. pieleks ka nipricom..bet tad paskaidrojiet kadas man citas iespejas jo es tiesam nipricom un nesaprotu ko darit. Un consent tika Hiltonei.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.05.2020 14:40
Un ar adopciju&atvasi ari laujiet vismaz caur internetu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 08:24
Pa radio atkal atgadina par Kinu..ak tad ta valsts ir draudziga? Tad kapec stridas preti par Vaciju un kapec izspiegoja, centas forset attiecibas bez consent kaut nesaskan(tapat gribeja citu), kapec citadi sazverejas(nebrinisos ja del koronanovirusiem papildus veselibas problemas) ar vai bez Egiptes lidzdalibas un ar vai bez apbizosanas..utt.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 08:27
Visam valstim ir "attieksme"s problemas ja pielieto to pasu logiku.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 08:27
Latvijai ar no ta bardaka problemas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 08:39
Spriezot pec pedejo gadu notikumiem mani centas caur bullying tipa metodem ari iespaidot..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 08:44
Kapec joprojam pielieto "nezin" ja vairakus menesus jau skaidroju? +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 09:34
Es esmu normals zens bet sakara ar sito visu 21.12.2012. izmeklesanu un libido cakaresanu man domas ir pieverstas ne tikai meitenem..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 16:27
Zdali kovo? Ja uze obisnil. Nedrazumenija. Ja ne tot kotorovo isut. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 16:43
Es tak nenemu nost ne Parisu ne citas slavenibas bet es neatsuvu un normals..es vispar pedeja laika vairak gribu saprast kas notiek saistiba ar 2012. un pec tam pienemt izveli. Ja jau neatbilstu kriterijiem tad vismaz palidzesu sakartot planetu. Tas ka es toreiz negribeju tuset uz Nibiru nenozime ka esmu noziedzies.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 19:14
Vovcik vispar varu pieradit ka es nipricom neatkarigi kuri vel nipricom(un velviena lieta..skola varbut es ignorejos bet es nesaskatiju problemas un nekavos; tad vispar nezinaju)..tie kas mani iegazt gribeja agrak vai velak caur atslabinasanos(nevar muzigi domat par izmeklesanu) atzisies kaut vai "caur pukitem"(ja ieradums sifreties) vai meginas to lidz galam izdarit(jo nesanaca) un slepena noverosana to piefikses. Ja tiesie testi nesanak kautkadu iemeslu del tad vajag novelotus netiesos negaiditos brizos..kipa lai doma(domat var daudzko) ka mani iegaza un ka viss beidzies un ka esmu cietuma bez iespejam izklut ara vai tml..tapat ka ieprieks tikai ar lielakiem intervaliem un citu pieeju. Bet pa vidu lai atgriez pamatveselibu un pamatenergiju lai var pamatdarbus darit(nebrinisos ja koronanovirusi iespaido(ja) nervus) ka ieprieks normali. Es niprigelah tapec man vienalga. Es pat mierigi varu laut lai piem auto uzlaiz gaisa ja izradisies ka pricom bet tas nenotiks. Es apzinati nenodevu a neapzinati neskaitas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 19:29
Whole class except..but why turn into proxy tool scapegoat..unless at least one of those theories are not theory..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 19:32
Kak minimum odin iz nih stoto znal..takiji aferi tolko s opitom mozna probovat..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 19:38
Tas bildes lai ekstrasensi apstrada..kautkas tur bija|ir..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.05.2020 20:56
Ak tad melnais calitis toreiz nebija trenninos un neko nedarija libido? Tikai lai nelej..un jau paskaidroju. Consent notika neilgi pirms. Nav ko meklet otmazkas. Toreiz aiz berniskiguma izvairijos nevis bailem. Un nedevu piekrisanu cakaret.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 07:53
Un velviena lieta. Kapec tam dziesmam nosaukums ir Just a Dream? Tas nebija tikai sapnis..Hiltonei tika consent.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 08:03
Es tak jau visu paskaidroju Vovcika komandai. Beidziet mocit vienreiz un sutit tur kur nesutiju(latvija.tv video). Ja esmu koma vai VR tad pat neapzinati nevareju nodot komandu un apbizot..un par ko apbizojas skola|majas|darbos? Smaku? Nekontroleju. Attieksmi? Normala nesen (par)dzimusa attieksme. Atslegu neiedeva bet var but pie kaiminiem. Tada sajuta ka tiesam iepriekseja dzive..un apkartejie neinterese..piesardziba vienkarsi. Patiesiba par savu situaciju interese lai varu pienemt pareizos lemumus. Un Parisai tika consent pat ja sobrid ir ar citu del kriterijiem vienalga bija Vacija un brivdienu infa ar sajutam korekta. Citplanetiesi ir divaini. Un normals tik ierobezotaks.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 08:14
Ta otra gimene toreiz piestradajot ari ierunajas par to pasu ko tajas filmas..Orphan..tapec man ir pamatotas aizdomas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 08:37
Kas uz "musaru" apbizojies? Tas Janitis ar niku fck_u vai ta ucene toreiz? Itka pasi veikala neiepirktos..nu ir brivdienu infa ar sajutam patiesa. Pat ja interpretacija gandriz neklibo..pamatbutiba nav skiba.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 12:07
Es tak nenemu nost Parisu bet ja ta Keilija tiesam eksiste man ir tiesibas vismaz zinat ja ne tikties. Es tad toreiz nezinaju. Man toreiz citas teorijas spieda domat. Vai tad nevareja redzet ka nebiju informets? Un ja grib lai ikdieniski darbojos lai atgriez pamatveselibu un pamatenergiju. Kapec no manis taisa energijas bateriju un kermena donoru un vergu? Tad kad vareju pallidzet tad negribeja lai palidzu a tagad peksni gtib lai ar pacakaretu..palidzetu. Kur ir Bosiem logika un veselais saprats?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 16:26
Un es nevainoju, citadak ne tikai es varu but nepamatoti apsudzets, bet kautkas liek to butni caur vardu galva biezi kas ir ari sodien kalendara..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 16:28
Es tak nevaru areji paradit ieksejas problemas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 17:03
Ja mani inficeja ar to covid veidigo zarazu un indeja jau augot tad logiski ka testos nevaresu apliecinat ka nipricom..bet tas mani netaisa par meli bet par neziniti. Bet apnik skaidrot ka Hiltonei tika consent un buca ari. Tas ir komplekts. Un normals zens tik ar cakaretu veselibu un energiju.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 18:09
Man tas spelites ar psihi piegriezas. Paskaidrojiet kas notiek tad ari palidzesu..ja varesu. Ja jau %cilveciba eksiste tad kautkur japielieto bet no sakuma veselibu un energiju atgrieziet..bet consent tika Parisai neatkarigi kas notika.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 18:29
Ko tie Bosi grib no manis? Sitas pasakums tapat ir negodigas cinas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 19:02
Nu blin Vovcik aizej ar ekstrasensiem uz Veselibas Fabriku. Tas melnais calitis bija un cakareja libido. Tas netaisa mani par friku. Drizak ar libido problemam. Pirms tam tak automatiski uz jebkuru celas. Tas neinterese? Beidziet mani par gomiku taisit. Normals calis. Tik ierobezotaks.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 19:05
Es to datumu speciali pierakstiju lai neaizmirstu 20tais Junijs|Julijs bet vasara..toreiz trenninos. 7tais gads vai tml. Pitms mani nepamatoti sodit varbut der parbaudit? Es nemuldu. Man vienkarsi nelauj iziet testus. Apbizojusies.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 19:08
Un pat ja bija shapeshift Parisa tapat bija ar meiteni un es esmu zens. Kada veida tradicionala kombinacija mani taisa par LGBTQ+? Tapec jau man sak likties ka ta KP dziesma bija gan trollings gan atgadinajums man lai nenojugtos..atgadina ka esmu normals un bucoju normalu pretejo dzimumu. Apkartejie taisa par friku..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 19:09
A Keilijas eksistenci no manis slepa.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 19:40
Un velviena lieta Vovcik. Vai tik tie kaimini negribeja sev manu kermeni pievakt vai nu sev vai upuresanai vai ari prieks kada kam nav..tapat vien jau neveidoja tas notikumu "sakritibas"..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 25?
Ziņa: