Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 19:54
Pa TV ari radija Ekstrasensu cinas. Lai aiziet uz tam vietam un parbauda. Apstiprinasies ka brivdienu infa patiesa. Ko tad sleptiki daris? Bus Oblomi. Tapec jau besijas. Un istais Dievs eksiste(ja)..cits jautajums kada veida..bet bija|ir|bus.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.05.2020 19:56
Un negodigas cinas visi kruti. Kad pasi bus bez atslegas un ierobezoti tad lai paprovoce uz dueli..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 08:55
Kakoj jesjo poslednij? Ja uze obisnil sto menja podstavili ili zakazali na pervih. Tolko neznaju kto immeno i zacem..ja nekidal. Kidalki po drugomu vedut seba. Jesli ja bil bi predatelom po drugomu delal. Eto ne moi podpis deistvij. I menja bili problemi daze prezdi rassledovanijie i togda ja neznal pro kanikuli. Mne uze toze 'besit' obisnit. Ja niprigelah. Pocemo hocet stobi ja vinu na seba vzjal? Ja daze neznaju sto immenno slucilsa. To sto sosedi pokazali nazvanija filma neoznacajet sto znaju sto vnutri filma..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 09:46
Vecas dziesmas joprojam atkartojas..tapec jau skaidroju ka neko neparpratu un nemuldu. Ta bija podstava. Laika jautajums tik no kurienes un kapec..nav jau jatic bet lai netaisa par blefotaju. Preteja virziena ari nav pieradijumi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 09:59
Kapec apkartejie pielagojas? Ikdiena kad nenotiek "testesana", iejauksanas un savaldzinasanas meginajumi u.c. tad uzvedas citadak..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 10:02
Bet ja ta ir koma(ka tada gadijuma var pamosties?) vai virtuala realitate(kas lidzigs Matrix?) tad pat nespeciali nevareju nodot komandu. Nespeciala palidzesana ir vienigais pie kada sledziena nonacu. Tacu par to sodit nevar. Var jau taisit mani par jukusu kosmonautu(kada sakara ta iesauka radas?) bet vismaz patiess.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 10:05
Un tas melnais calitis cakareja gan libido. Tas nebija halucinacijas. Ja gribeja pievakt sev libido bez piekrisanas tad veljovairak. A kermeni ganjau kam citam(varbut kadiem gariem) gribeja. Pie reizes suca energiju(bet pasam ar jaeed un jadzer). Tik neesmu sveto gramatu tels tapec aplauzas. Savejo apbizoja. Vacija vinneja tapec jau atgadinu vacieti.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 10:21
Because was not worthless..framed|set up.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 11:55
Nav ko parejiem apbizoties uz Parisu. Nenemu jau nost. Tapat ar citu kopa. Tacu consent buca tika Parisai.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 13:25
Kad vienreiz pieleks ka hijack tika counterhijack..neinterese kaimini. Switchtasking ir lidzigs Multitasking..nenotiek vienlaicigi.. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 14:05
Man jau likas ka nekas nemainisies pat ja to speli izies..tapec ari speciali nepretojos.. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 14:06
Made in Germany
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 16:47
Ko lab lab? Apnik skaidrot ka tie cakaresanas meginajumi nesanak tiesi tapec ka normals. Ir kautkads parpratums vai ari afera..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 17:04
Tie Bosi tak ir dunduki. Sudzas ka libido svaks bet melno caliti neaiztiek testos. Lai kompense un atgriez. Ta nebija halucinacija toreiz..visas tas teorijas..un vientuliba netaisa par friku. Nezinu ko darit. Pat nezinu 100% kada situacija esmu ielikts pret savu izveli..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 18:50
Un vispar..varbut pie ta pasa melna calisa bija|ir atslega un|vai zin(aja) pie ka bija|ir? Mos pie tiem kas taisija koronanovirusus vai tml. Negodiga cina visi kruti. Tapec jau izvairas no godigas..un tas ka Vacija vinneja consent nenozime ka nemu nost man vienkarsi ari sak nedaudz besit ka ignore realitati..pat ja kautkur esmu nevis piemanits bet smadzenuskalots sajutas nemelo un esmu normals. Kautko izdarijusi ar nerviem..vai nu lai izspiegotu vai pievaktu savam vajadzibam vai taisitu tai upuresanai(citati no TV) vai tml.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.05.2020 22:33
Kas tiesi ir atpakal? Es jau 101 reizi esmu skaidrojis ka patiesiba bija|ir..nevis ka apkartejie grib..Laurai tika consent.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 09:12
Nu cik var Vovcik mani nepamatoti mocit? Bosi ir truli vai man apkart ir AI kas ir ieprogrammeti katru dienu vienu un to pasu darit un strideties un cakaret un meginat savaldzinat? Es jau paskaidroju vairakas reizes: Es komandu nenodevu(vismaz apzinati) bet pats esmu iepits pret savu izveli un lidz izmeklesanai nezinaju. Un es apdomajot visu so bardaku esmu nonacis pie sledziena ka vispirms palidzesu planetai ja varesu(bet tad sakartojiet atpakal manu veselibu un energiju un izskaidrojiet bez sifrejumiem skaidra tiesa valoda kada veida varu palidzet Justice League bez superspejam) un tad tik parejais ja bus lemts. Tas 21.12.2012. datums visulaiku par sevi atgadina. Zeitgeist un Thrive ir iespejams uz Zeme. Tapec jau negribeju uz Nibiru parvakties..man tak ari albuma bija ta pati fica kas citiem focejot. Un ta dziesma..man nelauj realizet savu likteni tapec jau dzive atgadina citadak. Tacu tad nesudzieties ka bez vertibas. Tacu lai realizetu likteni man vispirms vajag uzzinat par adopciju&atvasi un briefing. Tad pec padenem un podjobkam varu meginat kautko darit. Podgatovka prasis laiku. Neesmu stulbs tikai tapec ka neesmu genijs. Man jau tos ierobezojumus nenonema. Un ja esmu koma tad vispar..bet tad butu kautkas cits.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 09:14
Lai citiem palidzetu no sakuma japalidz sev vai ka tur bija..tacu tad ir jazin kas un ka. Un ja indeja un virusoja un smadzeni pielagoja augot tad nebrinisos kapec problemas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 09:17
Man tiesam atslegu neiedeva toreiz ja ta bija atslega..ja bija kas cits tad ari neiedeva..bet pa kino redzeju ari kaiminus. Tie kaimini regulari par sevi atgadina gan pa dienas gan nakts kino. Neticu ka sakritiba. Tad jau parejie ari atgadinatu. Un ta bija Laura kurai tika buca es tikai nezinaju lidz izmeklesanai del tam teorijam un ari kad uzzinaju saubijos jo naca klat vel citas teorijas ieskaitot Saturdays un velsoto..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 09:38
Un Independence Day ari sakrit ar 2012..tikai es pats ierobezojumus savam speles personazam neliku tapec nezinu ka tos nonemt. Un kapec figure ideja par komu un VR? Ironiski ka ta pati dziedataja ari izlaida pareizu dziesmu..tiesam ir apnicis justies ka manipuletam Kenam kam visas durvis taisa ciet.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 09:40
Es tak jau izdariju TO pirms izmeklesanas. Parisai vai shapeshift Parisai tika buca..butibu tas nemaina. Neesmu nojudzies.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 10:36
Tas melnais calitis kautko darija..visticamakais magija vai tml. Tas bija straujs notikums tapec nebija iluzija.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 11:24
Also i do not deserve mind mapping coronanoviruses so..i was trying to achieve state of clarity and noninterventions before making choice(s) due to limitations that prevent shortcuts. Otherwise comments valid. I was honest. It is misunderstanding either due to circumstances or agenda by others.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 12:59
Uzlieciet tak tiem kaiminiem slepeno noverosanu un|vai veiciet kratisanu..nav ritigi ka nevar nomierinaties. Ja pasi nevar suta savus majdzivniekus iejaukties "testos". Kautko zin(aja).A vispar bez nevienas iejauksanas nevar? Ka kadreiz kad nezinaja. Lava sava nodaba. Neiejaucas. Darija savas lietas. Slabo? Es nipricom un jau paskaidroju savu situaciju bet nezinu isto situaciju no vairakam teorijam.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 17:13
Un sajutas nemelo vienkarsi vienatne pagruti pieradit..apkartejie jau negrib lai kautko specifisku noskaidro..tapec jau caur pukitem censas iebiedet un kontrolet..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 18:58
Man ta majinieku un apkartejo pielagosanas uzvedibas korekcijpietelosana..es nesaprotu kapec mani cakare. Es jau paskaidroju ka nipricom un ka Vacijai tika consent. Parejais ari ir korekti bet tas atklasies laikam velak nevis agrak.. Un ta nebija veiksme bet skils. A tiem kam bija|ir atslega vareja vienkarsi manipulet ar uzvedibu lai izgaztos testos..mana problema jau ir ta ka es nezinu kuri ir pricom tik aizdomas bet es vienkarsi zinu ka es nipricom. Un man nekad nav traucejis palidzet. Tas neskaitas. Drizak jautajums kuriem interese man problemas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.05.2020 21:01
Lai ari neesmu Kens kas mekle tikai Barbijas tomer nesaprotu kapec tads naids pret "lellitem"?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.05.2020 11:02
It is more than possible my character in game was brainwashed since school to be completely average and ordinary..fits one of those agendas..for this reason change is not needed.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.05.2020 11:04
But if was also poisoned and infected..it would explain extra problems.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.05.2020 11:06
Aliens are smart. But it does not make people like me dumb. Just victims of naiveness. Any recently (re)born can be manipulated to do bidding without their knowledge. That is not skill.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 4?
Ziņa: