Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.05.2020 12:57
Something and|or someone is manipulating behaviour either using science(virus control, virus sabotage) or religion(magic) or both..and hijacking everyday routine..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.05.2020 17:39
As Ancient Aliens mentioned..those historical structures to contain and keep message for futurr people were done using materials that last. Like stone.. Otherwise message would be ignored and lost..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.05.2020 18:17
Nekas netika parprasts..vismaz viena un pat vairakas teorijas var but korektas: Vieni taisa par energijas vampirisma bateriju otri par kermena donoru citi par grekazi vel citi|citas par cita tipa pelnas avotu.. Parisa ari kad tika pie consent tika uztaisiti apstakli ta lai atsutu un pec tam butu citas problemas. Tas melnais calitis ari kautko darija ar libido. Kautko citigi grib slept..lai nenoskaidrotos. Un joprojam neizskirts. Nav jau godiga cina.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.05.2020 18:18
Un speciali nepretojos tiesi tapec ka nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.05.2020 18:21
Vakardiena ari bija kartejais apstiprinajums..un tie meginajumi nesanak tiesi tapec ka radies parpratums. Normals. Tik man jautajums: No manis gaida patiesumu un tads ari biju. Kapec parejie izliekas ar vai bez "caur pukitem"? Dubultstandarti
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.05.2020 21:10
And lolsense nonsense generator also not count.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.05.2020 09:01
Joprojam majinieki un iespejams parejie nevar nomierinaties un gaida izdevibas..es jau paskaidroju ka patiesiba ir nevis ka apkartejie grib lai butu. +_- Un lai es palidzetu planetai man vajag briefing. Man tas spelites ar nerviem jau piegriezas..es neesmu tas ko doma tapec neesmu kruts bet vienkarsi neesmu ari (pretejs krutam). Un komandu nenodevu. Uz poda nesutiju. Es tak Vaciju nenemu nost bet mani neinterese tas valstis kas spiez sevi ar vai bez "caur pukitem"..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.05.2020 11:25
Ieprieks nezinaju ka skaidrojot patiesibu|taisnibu un pretojoties smadzenu skalosanai un dzives bojasanai var sabojat reputaciju..tagad zinasu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.05.2020 12:53
Un velviena lieta Vovcik. Man regulari dod podskazku ar dziesmu "If i can't have you"..iespejams kada|kads vai nu safanojas vai samilejas un grib no manis atbrivoties ieriebjot un tas ari izskaidrotu savaldzinasanas meginajumus u.c. tml..tas ari izskaidrotu kapec atsuva Parisu ieprogrammejot smadzeni..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.05.2020 15:03
Nu blin. Bosi pasi uz mani uzedusies? Neatceros ka butu V.....u vai kadu citu apbizojis..kas ar maniem nerviem manipule(tie virusi un parejais jau kadiem izdevigi)? Briziem (uz mazu laiku) darbojas un biezi nedarbojas. Bet esmu pamanijis pattern. Kolidz mani vajag testos lai nesanak(tas calis no youtube pareizi teica ka ja bus nelaime tad neintereses kuri pricom un kuri nipricom tik glabs sevi) attirit reputaciju ta iejaucas..un atkal bija ari kaimini..spriezot pec ieprieks izfiltrets tam bija|ir saistiba ar Gaia..un kadu no komandas..man sak likties ka kadi ar mani kartis spele. Uztaisa situacijas tadas kur abi varianti(piekrit un nepiekrit darit|nedarit) nepareizi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.05.2020 15:16
Teicu ka slepena noverosana un nejausa testesana kad aiznemti un|vai nezin apstiprinas ka brivdienu infa patiesa agrak vai velak..sajutas ar sak rasties kad nav skersli salikti ieprieks. Ta bija podstava vai zakaz un lai butu gali udeni ari personu gribeja "aiztikt"..tas nekas ka nezinaja..vai tik nebija kads no "vecajiem comiem"..un ikdienas interese nav seksuala interese.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.05.2020 15:53
Pie kada(s) butu zobs|zobi? Kautkada veida izspiego(ja) un kaut daleji kontrole(ja)..nav nekas parprasts..vienkarsi tie kas cakare(ja) negrib lai noskaidro.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.05.2020 16:31
Why am i getting sent to restroom for being honest but clueless and confused?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.05.2020 17:41
Pie manis nemaz nav&nebija atslega. Nevaru atdot. Tacu "atslega (varbut) ir durvis"..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2020 04:53
Interesanti ka nakts kino ari apstiprina komentarus. Ka skwptiki iebildis pret to? Es nezinu ka tas kino rodas vispar. Kuri tagad Vovcikam grib boret to ka nav? Atskiriba no dienas kino nevaru parprast. Neko neparpratu. Tiku iepits kautkada afera pret savu izveli..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2020 10:54
Teicu ka vismaz viens no kaiminiem zin(aja) kautko. Tapec jau streso(ja) un megina(ja) novirzit vainu..tacu vel kautkam vareja intereset problemas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2020 11:39
Nebrinisos ja pie tiem ari bija|ir atslega..sakrit caur atslegvardiem ari: kartiba..notikumu seciba..balanss..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.05.2020 20:46
Nope. Bill Gates did not succeed over logic and common sense. Simply everyday requires salary aka utility expenses.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.05.2020 17:07
Kas besi? Patiesiba un taisniba? Kapec ari sodien bija tie absurdismarazmi? Jau skaidroju ka nesutiju uz poda un nenodevu. Un problemas ar ierobezojumiem ari neteloju.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.05.2020 19:20
Ko jums komandai ta Angela Merkele tadu (ne)izdarija ka gribat nepamatoti vinas radu(s) likvidet? Tada sajuta ka pasi Bosi uz Vaciju apbizojusies..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.05.2020 19:42
Ko var meli radit, teikt aizdomigas replikas, uzvesties aizdomigi ka "fu"..kas komandai ir pret Vaciju? Parisai tika buca. Apnik skaidrot.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.05.2020 19:43
Un ja nebutu nervus bojajusi ar vai bez koronanovirusiem nebutu problemas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.05.2020 21:47
Interesanti kura vieta ir atrunas ja pat pirms un pat pec uzzinasanas par 'i' neprotu sekmigi melot? Kautkas uz mani ir sazverejies..es tikai nesaprotu kapec pat pasi Bosi nesaprot ka vaza aiz deguna.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.05.2020 22:04
Ja Vovciks komandu turpinas slepeni noverot tad agrak vai velak pasi atzisies..jo es nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.05.2020 22:13
Ko tiem Bosiem ta Angela Merkele tadu (ne)izdarija ka..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.05.2020 18:07
Those seduction attempts failed anyway..hijackers got counterhijacked. Therefore did not resist on purpose.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.05.2020 18:18
Holiday info is more or less valid. Either way it is not incorrect if deception. It is someone(s) with way more experience to pull of some hidden agenda that affects whole team using proxy tool scapegoats to hide behind..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.05.2020 19:40
Sodien man radas zime ka varbut Merkeli uz poda sutija gomiki caur mani del "attieksmes" jo pats neesmu LGBTQ+. Ganjau uz mani ari apbizojas par to ka pareizi pateicu. Friki nevalda par pasauli. Orientacija ir hardwireota. Tas notikums ar melno caliti un libido cakaru netaisa mani par friku bet aseksuali. Es nekludos taja par framery|set up es tik nezinu kuri ir vainojami pie problemam..merki varbut ir citi..vidusmera smadzenes jau skaitas "tiny"..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.05.2020 21:44
Nu blin Bosi. Ieejiet www.archive.org un pameklejiet www.latvija.tv Taja portala bija video kur uzvakoja vai apgaza masinu un tad vairakas reizes teica tos divus vardus pat ko mani apsudz bet es tos nedariju. Tad ta bija subliminala programmesana. Tas ir tas ko es skaidroju. Podstava un|vai zakaz. Daleji jau ari to citata autoru par skaudibu turu aizdomas bet toreiz bija vairaki kam butu bijusi interese cakaret smadzeni..tapat ka tas melnais calitis bija un cakareja libido bet noliedz un censas ieboret Vovcikam to ka nav. Buca bija nevis augot bet pirms tas dienas. Lai nestasta par skuni utt. Toreiz vienkarsi bija berniskiga aizsargreakcija. Visi berni ir piefiksejusi ka pietelojot nikulus tos liek miera.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.05.2020 21:46
Agrak vai velak noskaidrosies ka nevis es blefoju bet parejie. Tikai tad nebus kam un ko kompenset. Nebrinisos ja nervi gluci ari del visadiem NES..ne tikai koronanovirusiem..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 9?
Ziņa: