Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.09.2020 14:51
Bet man joprojam liekas ka kads|kada|kadi no komandas mani ierobezo(ja), izspiegoja un uzvel vainu uz kaut tiem pasiem citplanetiesiem ja nevar mani vainot..kautkas neiet kopa..citplanetiesi ta nemanipuletu. A ar pieredzi no komandas gan. Tapat ka energijas vampiri ir pieredzejusi manipulatori un lai nevaretu vainot tos vaino mani a ja nevar mani tad velkadu..ja jau butu savienojums tad kapec nevar bez spiegosanas datiem to apliecinat? Un konkursa consent tika Parisai Hiltonei. w
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.09.2020 15:02
Es tiesam nesutiju uz poda! Ta informacija jau no malas naca. Kapec tad latvija.tv video bija ar tiem vardiem par iesanu kakat? Es to video neveidoju.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.09.2020 15:04
Es principa pec teiksu ka 'nav viss' pat ja 'ir viss' ja turpinas mani nepamatoti cakaret. Es jau uzrakstiju savas versijas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.09.2020 15:35
I am not Made in China. More like Made in Germany.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.09.2020 15:47
What did it mean as Hello? Still alive. And why restroom? Already explained.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.09.2020 19:04
Es neparpratu par energijas vampiriem u.tml.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.09.2020 20:24
Person really was framed|set up..someone else from team acts a fool.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.09.2020 20:34
Vismaz viena no brivdienu infas teorijam ir patiesa Bosi. Sajutas neviltojas. Tapec jau grib panakt lai personai netic vai cies negadijuma vai tml.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.09.2020 16:59
Man visulaiku neliek miera doma ka ta butu diezgan korekta ideja ka tie kas mani taja spele podstavili|zakazali censas ieboret apkartejiem ka tikai cilveks kaut personazs ir ne tikai cilvecisks lai Bosi cakaretu jo pasi nevar tad piekers..vai nu kara(visadi Mikaboshi utt.) vai milas(dziesma "If i can't have you") figuras ta varetu darit..tapec varbut megina iestastit to ka nav jo kamer Bosi tices pekstiniem par Muhamedu, Vieninieku, Jezu u.tml. tikmer meginas cakaret. Pasiem|pasam nebus jacakare..lidzigi ka energijas vampiri novel vainu uz citiem. Wings of Gold jau nozime Germany nevis saint|sinner.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.09.2020 18:14
Mani nevajag testet. Starpnieciba nav avotisms.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.09.2020 09:03
Skiet ka nekas nemainitos pat ja speciali pretotos..speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.09.2020 21:19
Made in Germany..and it is kinda funny that China accuses of Gold Digging yet is Gene Digger..other countries jealous?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
22.09.2020 23:23
Who would be that "cousin" that need$ protection? =O
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.09.2020 00:53
Viltus Dievam joprojam oblom? Istais Dievs tapec ir neitralaks. Parisai tika consent bet Parisa patik viltus Dievam..ko nu? Kartejais pozitivais tupiks? Personu nevar apbizot jo tad Hiltoni ari apbizos..un vel saka ka cilveki ir kludaini..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.09.2020 00:54
Jaiemacas komandai nebizoties..paskontrole..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.09.2020 19:06
Kad vienreiz beigs par mani nirgaties? Es neesmu no (sveto) telu saraksta! Ta ir sazverestiba vai parpratums. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
23.09.2020 19:50
PSC! Moku kambaris laikam kautkads. Parisa Hiltone tika pie consent nevis Dzenifera Lopesa..cik var bombardet ar borejumiem? +_- Man nav nekas pret Kinu bet attiecibu joma mums tapat nesakan un vina tapat gribeja nevis mani bet Robi..Vacijai tika consent. Butu priecajusies ka nevajadzes ar svesu bernu aukleties un mani nesasita duelos jo nedueloju. Neesmu sveto gramatu tels. Wings of Gold ir Germany. Un tas kas mani cakare ar baltiem matiem ari lai aizmirst. No berna neatteicos un neatteiksos ne tikai naudas del. Normals.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.09.2020 03:12
Atkal dazi caur "kino" censas iespaidot un iebaidet un sagrozit realitati. Es nearvienu nesacensos pat ja butu godiga cina. Tacu es nemuldu un neko neparpratu. Mani podstavili vai zakazali. Vienatne jau gruti apliecinat.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.09.2020 03:14
Made in Germany un viss.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.09.2020 10:04
Tas jau tiesi ir logiski ka ja konkretas butnes nevar panemt "kapsulu" jo iejaucas no malas ir tapec ka nemaz nav janem. Bosi kapec ar veselo sapratu nedraudzejas? Tapec jau nav 'jamainas' un tapec ari neatbilst sveto gramatu aprakstiem. Tapec jau skaidroju ka neko neparpratu. Ne tikai man pudere smadzeni ar blakus teorijam..tikai nav skaidrs kada sakara iznemot ieprieks minetas teorijas..un speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.09.2020 10:45
A kada jega speciali pretoties? Esmu ari speciali pretojies un nekas nav mainijies. Tapec ari speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.09.2020 15:50
Ironiski ka tie kas man toreiz reklameja citatu "Nav jegas teikt patiesibu acis jo problemas ar dzirdi." pasi ignore to citatu uz sevi. Tada sajuta ka speciali provoce stridus ar mani lai var baroties ko jau ieprieks skaidroju..energijas vampirisms ar vainas novelsanu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.09.2020 21:09
Frikiem kartejais oblom? Teicu ka normals. Bore man to ka nav. Es labak zinu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.09.2020 00:00
Es speciali nepretojos bet..:

TV intro : [Season 1 Opening] When I was a child, my planet Krypton was dying. I was sent to Earth to protect my cousin. But my pod got knocked off-course and by time I got here, my cousin had already grown up and become Superman. And so I hid my powers until recently when an accident forced me to reveal myself to the world. To most people I'm assistant at Catco Worldwide Media. But in secret, I work with my adoptive sister for the DEO to protect my city from alien life and anyone else that means to cause it harm. I am Supergirl.

[season 3 intro]
TV intro : My name is Kara Zor-El. I'm from Krypton. I'm a refugee on this planet. I was sent to Earth to protect my cousin. But my pod got knocked off course, and by the time I got here, my cousin had already grown up and become Superman. I hid who I really was, until one day when an accident forced me to reveal myself to the world. To most people, I'm a reporter at CatCo Worldwide Media, but in secret, I work with my adopted sister for the DEO to protect my city from alien life and anyone else that means to cause it harm. I am Supergirl.

...eti citati oznacajet:
Earth might need saving and|or protection from something|someone
Ancient Aliens tiesam eksiste
Bilo tretij punkt toze..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.09.2020 18:33
All color pills can enter&exit. It can't be over. ????
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.09.2020 10:03
Similar story as with China. If they would have gotten consent why are they spying and using gathered data to make everyone convinced? Cause consent got Germany and they do not need to spy. It is simple really: Made in Germany counterfooled Made in China to show point(s) of reality. Real God is not fake God.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.09.2020 10:05
Paris Hilton succeeded not other celebrities. There is nothing wrong about it. Other countries have issues with attitude themselves. One Above All rules. Person is just medium. What happens to (%)humans does not affect OAA.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.09.2020 10:06
Not other countries but other celebrities. w
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.09.2020 10:21
I dunno why that day is reminded often. Maybe someone needed help so pointed out through that kind of attention or simply karmah for some other event. Unless it is attempt by Mikaboshi types to ruin team from within by making go against each other for no valid reason(s)..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.09.2020 11:47
What's the matter opposers of Caroline Forbes success? Oblom by Caroline Forbes Jr.? Noobs +_- Holiday info with feeling valid.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 25?
Ziņa: