Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.09.2020 11:50
I have been trying to explain that i am not JC|1|M|etc. for years therefore no need for pill..yet sceptics insist on oblomism. But i dunno who limited me or why..could be selfrust etc. or could be some linkage but it is not too bad. Humanity is counter to BS in society anyway. So much for being helpless. Self help exist.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.09.2020 12:09
Double oblom for Klaus&Elijah? Karmah. There are countersystem even for seduction types. As explained. Real God of supernatural species is not fake God. Therefore seduction attempts are just lolsense nonsense. So much for that. No wonder born as twin. Everyone else is already taken. So much for person never finding love..second Caroline prooved points of first Caroline.and Elena should look in mirror more. Bonnie is otherwise better friend. TV series often contain self projections upon others.
animatrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.09.2020 14:08
Aplauzas skeptiki vai vel vajag? Negodigas cinas visi kruti. A sudzas ka notika pretnegodiga cina. Karma. Tagad zinasiet kapec istais Dievs ir stipraks par viltus Dievu. Nav ABCnieks.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.09.2020 18:11
Dunno about USA but i was correct about China when it comes to Rob at least(technology obsessed countries sure would like genes like that). Either way Covid is not accident and Germany got consent.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.09.2020 10:48
Is Black Balsam cure to Covid?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.09.2020 17:35
Pewdiepie is stupid? If Paris would not got consent how come everytime that video is watched on silent mode they not expect it coming? Cause Hilton got consent. That simple really.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.09.2020 18:18
NES stuff + manipulations + those dudes with white hair = also makes sense why framed|set up.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.09.2020 19:31
Joprojam kartejas aizdomigas "sakritibas"..dazi|dazas nespej sagremot ka consent tika PH? Censas iejaukties, izjaukt? Nekas nesanaks. w
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.09.2020 19:53
U mena jest serdco. Tolko razbita ili po drugomu izmenito.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.09.2020 05:51
Tadu iemeslu del ari skaidroju ka ta bija podstava|zakaz bet gardak smejas nevis pedejie(hijack) bet tie kas jokus saprot. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.09.2020 21:49
Heads up for Germany: at least one of other countries is trying to alter events so that Paris Hilton would not get consent.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.09.2020 21:50
So do countermeasures.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
29.09.2020 01:20
Nibudet nikakoj "poka drug" i kakaja to podskazka svjazana s Titanami. Nemci polucili consent. Primirites uze. Zavist?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
29.09.2020 03:34
At the beginning KITT also had weak spots not just KARR. ????
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
29.09.2020 23:56
Bosi ir tizli. Mans personazs jau ir atdalijies un nemaz neatbilst sveto gramatu telu aprakstam del asinim bet vienalga cakare..tapec ari man liekas ka mani no bernibas taisija par proxy tool grekazi un ieboret gribeja ka tikai cilveks uzliekot ierobezojumus bet nenonemot.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.09.2020 07:53
Vovcik tas teorijas ko rakstiju bija patiesas tapec jau kaimini un citi nevar nomierinaties. Iemesls kaiminiem vienkarss: Gaia vajag kermeni un ir teorijas ka personai ir ipass kermenis tapat ka parejiem no komandas..kautkas lidzigs Kinas Gene Digger'ismam..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.09.2020 07:55
Pasi netiek gala tapec megina ieboret to ka nav(ka esmu kaitnieks komandai) lai Bosi mani cakaretu un pec tam pedeja bridi taisitu hijack lidzigi ka to darija Zeus speletajs toreiz. Tas ka neesmu genijs nenozime ka esmu tuparila kas vispar neko nefikse kas ap mani notiek. Tapec jau kaimini aizdomigi uzvedas..un ir gan truli. Es speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.09.2020 07:57
Oshtur speletajai tapat ka tiem diviem jau ir motivs.. Zemes masa un brali..w
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.09.2020 07:58
Who else is obsessed wirh Order of stuff? Oblom? Toldya got upset over truth.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.09.2020 08:05
Vieniem no manis vajag energiju citiem kermeni citiem darba pelnu citiem spejas citiem velkautko un beigas sanak ka visi gaida no manis sev piemerotu pelnu bet aizmirst ka man sava dzive ar jadzivo un pasam vajag gan energiju gan kermeni gan citu pelnu. Un es jau izdariju to ko gaida no manis bet tas ka nevar nomierinaties ir tikai tapec lai turpinatu bojat man dzivi. Consent tika Parisai Hiltonei un samierinieties. Ta ir taisniba un patiesiba. Trust does not rust because it is based on truth not lies.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.09.2020 08:11
Kas attiecas uz Discord cata temu tur ari ir korekti. Tak iesledziet logiku un veselo sapratu. Ir lietas kas nemainas un ir tadas pasas gan pirms gan pec 0ta gada. Abolu koks nerazo mandarinus un bumbierus u.c. un otradak. Tad jau pagatne nenotiktu beheadings. Tie sauktie paregojumi ir parprasta realitate tapec ari paspiepildas. Sadomajusies to ka nav tapec ari paranoja bija tiem. Ancient prank and ancient social experiment with selffiling prophecies. Oblom?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.09.2020 08:12
Ja jau mani vecaki nav kruti tad es ar nebusu kruts. DNS likums. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.09.2020 11:41
Te kotoriji skazali pereputali. Protiv loma toze jest prijomi no protiv pravdi tocna net. Loz poetomu necevo nemozet podelat.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.09.2020 11:49
Taja joma es speciali nepretojos ari. Kad pretojas notiek kisku bojasana vairak tapec nav jega. Tas nemaina to ka komenti patiesi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.09.2020 23:21
Neatkarigi vai ta infa ir vai nav pareiza es tapat speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.10.2020 00:40
Kakuju jesjo lovusku? Mne prosta glucit autonomka. Specialno nesoprotivlalsa. Poetomu i takaja kartinka kak budto ne vsjo no vsjo..krome jezednevnovo.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.10.2020 09:49
Tie baltie mati nav nejausiba..ekstrasensiem vajag partestet visus kam ir sirmas galvas frizura. Nebrinisos ja sakritiba ar Celu karaliem piedavajumu naudu samainit pret.. bet es no vacu berna neatteicos ja tiesam ir un neatteiksos, taja joma nav viss. Normals. Derigs. Ir parpratums.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.10.2020 16:38
I have reasonable suspicion someone who needs help from team is still alive..somewhere somehow..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.10.2020 07:16
Ja teorija par Reju ir patiesa tad Betons ari ir iepits pie mana personaza problemam spele..tacu tas ir ari veids ka apturet betonu un comus. Bez Rejas butu apesti tapec neprovocejiet karmu..savi vecaki ir jarespekte ari 90to gadu bojevikiem.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.10.2020 08:12
Betoniem un comiem oblom? Savu eksistenci tad neatcels un nevar iejaukties. Pasi ari kadreiz bija puiseli tadipasi ka persona kas aug un macas un kludas! Eee ee e oblom? Ari pret visadam A B C komandam ir pretkomandas ja vajag. Atradusi ko cakaret un ko kaitinat. Pasi pameginiet spregat preti. Tas kas ir palicis ir tas ko pat persona nezin un jauni termini skaidrojosaja vardnica. Persona nipricom. Skaidro ar labu bet nepielec..vienmer vajag ar sliktu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 11?
Ziņa: