Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.10.2020 22:38
Dazi specifiski ieprieks veikti testi ir japarteste bet citadak..bet tas ari ieprieks bija skaidrs ka ed nipricom. Ta bija neliela pietelosana ka doma ka ed pricom. Ar ierobezojumiem to nevar izdarit un piedevam ja tos ierobezojumus dazi no biedriem uzlika un nenonema. Un nebaidejiet kakus ar cisiniem un sunus ar kauliem.. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.10.2020 22:41
But who profits from ed's problems? Find them and will be another Oblom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.10.2020 22:42
Kak minimum dve?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.10.2020 23:01
If every joke is based on real story then maybe story with Trump head aswell beheading? There is some cover up from past anyway. Otherwise would not stress about it others.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.10.2020 23:05
Babysitters aswell need be retested. Alternative to spydata collection.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.10.2020 23:27
Ta shapeshift dziesma..tas kakis ir ists vai shapeshift butne? +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.10.2020 23:29
Varbut to bernu par dzivnieku uztaisija..lai sleptu..vai tml..vai speciali pazudinaja..un stasta Bosiem ka nebija kaut bija. Ed ar nav vakar piedzimis un ar pliku roku nemams. Savejais vien ir. Nezinu no kurienes radas dona taisit par sveto gramatu telu kopiju.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.10.2020 23:32
Brivdienu infa jau paskaidroja kada veida npteikumi tiek ieveroti..DIY bugi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.10.2020 23:33
Typo nav nozimigas kludas. Nenozimigas kludas ir kas lidzigs failsafe. Nozimigas kludas neviena vieta netika pielautas. Istais Dievs nekludas atskiriba no viltus Dieviem.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 04:53
Kapec man regulari par sportu dod kino? Man tiesam bija un ir ierobezojumi. Un tak no komas var pamosties un no VR iziet. Ko bini tik atri padodas? Ja vien nevrib lai pamostos vai izietu. Tada teorija ari ir..papildina ideju ka podstavili un zakazali un sada veida atbrivojas. +_- Nu un ka speleju tas spelites uz aPC toreiz? Tas jau nenozime ka JC|1|M..daudzi jau spele(ja). Ko tad tagad visi skaitas "svetuli"? Un ja es atceros..tapec jau skaidroju ka neko neparpratu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 04:55
Es tas nebiju kas sutija PH vai kadu citu uz poda bet nu spriezot pec situacijas..tie bija vai nu kads|kada|kadi|kadas citas vai pati "masina" vai tml. Subliminala programesana. Un man jau nav janem kapsula..tapec jau liktenis iejaucas. Ir radies parpratums. Drizak janonem ierobezojumi ko biedri uzlika un nenonema ja vien nav no dabas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 05:00
Par ko vini|vinas apbizoti? Es nipricom. Mani no malas taisit grib par debilu tizleni kas nesaprot ko runa un dara. Normals. Ja vel koma vai VR tad vispar niprigelah. Un no dualas valsts berna neatteicos un mulkibam nepiekritu. Dazreiz tiesam liekas ka kads no biedriem caur "testesanu" ievac velvairak infu ka mani cakaret nevis palidzet..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 05:03
Par ko tad mani soda? Par patiesibas aizstavesanu un cilveciskajiem faktoriem un noteikumu ieverosanu? Tas nav nekas sodams un tas netaisa mani par komandas nodeveju. Tie senie citplanetiesi ar divaini. Ar visu to gadu pieredzi nejedz saprast caur C.S.I. ka tadi cilveki ka ed nipricom? Tira podstava|zakaz. Un ja tie|tas bija vismaz divi tas izskaidro kapec testos gruti saprast jo ed tad viens.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 05:04
Spriezot pec skolas tematikas kino..kads no skolas varbut..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 05:13
Un ta dziesma ar balto matu dziedataju tikai papildina brivdienu infas vienu no teorijam papildus Mikaboshi un Gaia utt. "Tev ir viss ko es velos" tatad no bernibas motivs ed cakaret. Kontrolet vai pievakt sev vai izbojat. Tacu karmu nevar izcakaret. Istais Dievs nav viltus Dievs. Agrak vai velak Oblom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 05:25
Kad tiem sazverestibniekiem un apsestajiem mulkiem pieleks ka komentari jalasa burtiski? Un spriezot pec ta ka ed liek situacijas aizfomigas tad ta fica ka nav talants tiesi balanso un nemaz nevar sanakt tas ko iecerejusi. Tapec jau caurumi paliek un paliks. Vienmer bus nekvalitativi izdarits uzdevums. +_- Oblom? Tapec jau nav viss. Bet ir citadak viss. Rezultats jau tadspats. Locked out..but Matrix connection(all pill colors can exit and enter matrix that is point) exist as proof of Matrix 4. Eto nebilo sutka. Real designer of MultiMatrix is someone else and it is not what SingleMatrix wants to believe. For now still can call One Above All. And life contains love. Good luck fighting urselves. Some aspects of life are perfect.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 06:06
Think about something. If karmah works both ways then few team members who think they have escaped nowadays actually already got karmah in history. Oblom? ED was not only one with health problems "chieftains"..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 06:11
Nav ko vainot tos kas nipricom. Tie notikumi jau bija pirms ed dzima. Ganjau nopelnija par kautko vesture. Lidzigi ar citiem. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 06:58
When it comes to ed it is more of a instant karmah situation type not both ways karmah. So no oblom there. Others stress out often because they have secrets not ed.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 07:00
Cietumniekiem un tiem kas tiesam pricom vajag dot NES utt. spelites kapat. Nomierinatos un butu kontrolejami nevis mierigiem iedzivotajiem ka persona. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 07:01
Bet ja var uzlikt var ari nonemt. Kapec nenonem?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 10:21
Tikai nevajag atkal kopet ok? Atkal megina iestastit ka brivdienu infa nav patiesa bet ir patiesa. Parisa Hiltone
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 11:13
Kina jau tapat Robi nevis mani grib. Mums tapat nesaskanetu un nekas nebija un man buca bija ar dualo valsti. Saprotams ka aiznemta PH bet nu tad ar lidzvertigu citu vai kadu laiku bez. Bet es nepiekritisu forsejumiem. Parejam valstim ganjau skauz.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 11:13
Bet ta ir realitate. Tapec jau Trust does not rust. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 11:20
Sava zina sitas parpratums ari pasai Kinai palidzeja tuset ar Robi un nevajag maksat alimentus par neeksistejosu savienojumu bernu un varbut izdosies attiecibas. Butu priecajusies. +_- Bet consent tika Tikai Parisai Hiltonei. Un palidzesana jau neder ka testesana..ed jau nav fufelis.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 11:21
Bet ir vel citas babysitter kam varbut lidzigi plani bija..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 11:26
Kapec stulbs arguments? Tapec ka patiess? Nav ko bizoties uz realitati. Tad nebus Oblomi. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 12:50
Nav nekas parprasts..vai nu samainiti vai atdaliti kautkad kautkur piem slimnica..un infomesana nav stucisana. Kad pasi bija jauni un ari informeja lai nebutu nepamatotas problemas sev un citiem tad redz saprata ka zinot nav stucit.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 17:37
Ta replika par vergu meklesanu nebija nejausiba bet consent tika Parisai Hiltonei.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.10.2020 19:17
What happened Leo? Oblom? Person aka ed cared about redhead and ship itself not dude. Normal oriented evwn of girl of interest is wirh another boy. That is not cowardice or bravery but gentelmanism. ????
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 19?
Ziņa: