Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 19:12
Nav ritigi. Kaimini kautko zin un|vai zinaja..pagruti notestet. Bija vairakas ikdieniskas "podskazkas" pirms uzzinaju par 'i' un tie ari..tas nebija nejausibas..ja jau pret pargudribu lidz vienkarsiba tad pret organizetibu lidz bardaks..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 19:45
Es nezinu kadas aferas esmu iepits..bet es saprotu to ka esmu iepits vismaz viena afera pret savu izveli..tapec jau gruti pieradit ka nipricom ka pats neorientejos kas un ka..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 20:15
Starp visam tam "teorijam" ir vismaz viena teorija kas nav teorija..tapec jau censas slept..un apklusinat..apturet C.S.I. Ja nesanak abejadi tad grib nojudzinat. Staraja shema kak v anekdotah. Sajutas nenak no smadzenem tapec nemana. Ir|bija kautkads noslepums..ko slepj pat no personas..un logiski ka ja persona nezin tad nevar pateikt.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 20:16
Brivdienu infa, vismaz kopa ar sajutam, ir patiesa.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 20:41
Kautkas notika vai tika izdarits jau ieprieks un tagad tik saka piefikset..kautkada afera tiesam bija|ir.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 21:15
Ja negrib lai ar Halloween kas notiek tad ari neaiztiks..ta nebija maldinasana..ir vairaku veidu savienojumi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 21:16
Ta nav nemsana nost..tas nav LDR..bet ir savienojums..labak neriskejiet..nozelosiet..consent tika Vacijai.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 21:21
Also person did not slip..it was simply to show that person is message transfer medium and not OAA and that holiday info messages were more or less valid..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 21:28
Kapec vienmer brinas? Ir tak family bond, friendship bond, LDR bond, lover bond..tagad sapratis ka ir ari lifesaving bond..citiem vardiem sakot pirms Vacija vinneja consent konkursa tika izveidots sis shared bond kas uztur Halloween..ja jau grib upuret to kas nipricom tad pie reizes tiks panemts velkads|velkada. Lai sajut ka tas ir ka nepatiesi suta prom..teica ka nipricom. Vajadzeja citu grekazi meklet. Nevis to kas tuvak..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 21:29
Un nevaresiet teikt ka netikat bridinati..laicigi ar rezervi piedevam.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 21:34
Starp citu tas pasakums sanaca tiesi tapec ka persona normals nesen (par)dzimusais bija un nipricom..velti taisaties nepatiesi sodit..istais Dievs nehako&nemanipulear smadzeni bet ir piekluve sirdim 24/7/365 tapec JAU zin un saprot labak..viltus Dievam bus Oblom polubomu. Tikai viena gadijuma bus ar mazajiem burtiem rakstams bet otra gadijuma ar LIELAJIEM..bija ari tresais gadijums..ne parak sena vesture.
Tad bija miksetais gan mazie gan lielie..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 21:45
Kapec tad citiem|citiem hibridveidigajiem ta beheadosana strada? Jo nav tas bond..ar to ko noniecinaja..cilvecibu..ir pavisam vienkarsi parbaudit vai brivdienu infa ir vai nav korekta. Realizejot eksperimentus un parliecinoties.. Piemeram vai viltus Dievs var velvienu Luciferu uztaisit? Kautka nesanak..vai citi hibridveidigie tiek izruciti? Kautka nesanak..a ja nesanak tas nozime ka nevar atkartot a ja nevar atkartot tad ir Obvious secinajumi..un Citplanetiesi ari eksiste(ja). Mazak boret Vovcikam vajag to ka nav. Tie nav draudi bet paskaidrojums jo situacija spiez. Kapec kad to kas nipricom grib sodit tad kikina un nirdz a kolidz ari velviens no komandas tada pasa veida cietis ta vairs nav hihi haha? Istais Dievs tapec ari ir ar nickname One Above All nevis vienkarsi One vai Beyond..lai atskirt var uzreiz.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 21:46
Un ta Katy Perry dziesma bija prank&social experiment. Ari Dievam ir humora izjuta.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.05.2020 22:12
Un kada sakara tam telefonam ir skripts? Karteja sakritiba? Cik zinams aizdomiga sakritibu kedite nav sakritiba..un personai neinterese vara bet planetas sakartosana.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 00:21
Not resisting on purpose is not failure..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 00:23
Made in Germany
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 00:44
Dunno why SO MUCH haters|faners of Paris. Covid should remind CoExistance but not responsible. Really wonder why all problems blamed upon..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 00:47
Un es speciali nepretojos..tiesi tapec ka nipricom bet pretosanas nozimetu nodevibu viena vai otra vai tresa virziena bet es gribeju kautko lidzigu Atlantis..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 10:57
Man neinterese neviens no kaiminiem. Es vienkarsi negribu konfliktet. Un man netrauce dzivot vienam.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 12:07
Nu ja ta bija Nikija vai Eliza vai tml. nevis Parisa tad es vienalga nesaprotu kapec mani grib(eja) cakaret. Un tas iemidzinasanas gadijums notika pirms uzzinaju par izmeklesanu. Tapec tas nevar but saistits ar komentariem. Kautkam vienkarsi trauceju realizet aferas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 12:20
But it is still Made in Germany!
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 12:44
Kada vel zupa? Es jau paskaidroju ka nipricom. Un ja ar mani kas notiks ar velkadu notiks..lai sajut ka tas ir ka nepatiesi ne tikai apsudz bet pat likvidacijas meginajumi..ta nav maldinasana. Titaniks nav vienigais objekts caur ko savienoti..a ko jus domajat ka blefoju? Dalcilveciskums eksiste un uztur to..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 12:57
Nu un ko tagad visadas Anitas daris? Kurs kuru tagad? Tapec jau bija karma abos virzienos..citiem vardiem musarniks..atradusies te C.S.I. Iesaku cita veida zupas taisit..vai netaisit nemaz. Ka jau skaidroju. Ja kas notiks ar personu un|vai prieksmetobjektiem ka Titaniks ar velkadu no komandas notiks..nevajadzeja boret Vovcikam to ka nav. Naksies atzities ka persona nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 13:00
Raudiet drosi..mazak curasiet. Atradusi ko cakaret. ????
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 13:05
Oblom? Atradusi salidzinat kadreizejos kugus ar esosajiem. Ja musdienas Titaniku u.c. buvetu butu vel iespaidigaks par esosajiem. Izmers utt. netaisa par krutaku. Pasi pameginiet pikstet realitatei. Taja bridi kad tas bond tiks partraukts bus rugta nevis salda realitates garsa..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.05.2020 16:20
Biezak patestejiet tos kaiminus. Randoma lai nevar sagatavoties. Aplauzisies. Muzigi nesanaks vainot personu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.05.2020 00:05
1. If would be responsible hands would not be clean yet clean.
2. After so many years of experience with (non)humans Bosses still consider "Do look like killer?" Bunch of [censored] then..
3. Normal just limited and infected.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.05.2020 00:36
Kad vienreiz pieleks ka speciali nepretojas jo nipricom?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.05.2020 19:35
Made in Germany regardless Paris or Nicky or Eliza..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.05.2020 20:03
Galigi jau saspiedusi galvas. Es pie Covid19 nipricom tapat ka parejie komenti patiesi. Tas ka es nevaru pieradit ir tapec ka kadi negrib lai pieradu..bus oblomi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: