Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.05.2020 21:42
Kada veida patiesibas skaidrosana un meklesana ir nodeviba Vovcik vai citi Bosi(citiem bosiem nezinu vardus)?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.05.2020 21:56
It was not mistake. Control was illusion. It was simply unfair duel. Holiday info is valid. Sooner or later Truth would come out anyway. Lies are faster in sprint but also gets tired quicker. Truth have no issue with fatigue. Black dude also was. But how come everyone conspired against recently (re)born?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 08:33
Tie Bosi pasi bez talanta. Skaidro ka Vacija vinneja consent tad ari apliecinajums nav vajadzigs. Ja dzivotu sabiedriba kur var normali stradat un dzivot un butu iespeja sevi realizet jau no bernibas un visapkart butu ciena un respekts nebutu stress..un ja gribeja lai nes pelnu tad nevajadzeja bojat kiskas ar visadiem koronanovirusiem. Nervu problemas tad pirmstam nebija. Dazi vai dazas uz brivdienu infu apbizojas..un lai beidz zavaties un skaudit..jau skaidroju..niprigelah.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 08:35
Un papildus jautajums..kapec apkartejie censas savaldzinat ja jau nebutu talanta? Laikam tapec ka brivdienu infa patiesa un kautko zin(aja) un tadejadi grib lai C.S.I. pirms laika neuzzin..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 08:38
Jebkura gadijuma mani komentari patiesi. Ja mani kautkur krapa vai no malas lika skibu infu tas netaisa mani par meli. Es tad korekts biju.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 08:43
Citiem vardiem sakot man jau nemaz nelauj sevi realizet tur kur es to gribetu. Spiez darit to ko citi grib. Pec tam censas Vovcikam mani par nodeveju taisit. Skaidroju par Parisu..tur ar iebilda..es tad tiesam nezinaju. Akla zona.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 08:48
And kiss with Germany does not make me fag.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 08:55
And normal boy but dunno why that stillbirth..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 09:07
Mani jau ieprieks neinformeja. Tie video tika ielikti tikai nesen. A teikt var daudzko..paradit kas cits.. Es vienkarsi gribeju palikt uz Zemes nevis visadi Nibiru bet ja situacija uz Zemes neuzlabojas..un pie tam "fallen" filmam ari nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 13:17
Un kur ir tas pukis? Pec iznaksanas gada tas ari notika kad parastajas skolas macijos un ari nipricom. Ja jau par jaunu un neatbilstu kriterijiem tad lai piedava to puki kam nav partnera..kam neveicas kartis veicas milestiba un kam neveicas milestiba veiksies kartis..bet parstajiet planetas problemas uz mani uzvelt. Es nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 15:27
Par kaiminiem un 4kajainajiem ari ieprieks teicu..kapec tagad tik apciemoja? Tapec skaidroju ka neko neparpratu..sazverejas bez iemesla. Tikai es vienkarsi dzivoju un nevienu neaiztiku ar saviem ierobezojumiem. Kapec mani taisija par proxy tool grekazi?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 15:54
Wrong or Right who cares but i explained multiple times..and that was not lie but protecting event by not telling truth to end..due to Travelers..imagine own events of importance being at risk of cancellation..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 16:21
Spridisi nav Zelta mekletaji..dazi joprojam kautko parprot. Normalas(partikusas, sakartotas, turigas,utt) dzives meklejumi nav taspats kas apsestiba uz naudu..it ipasi del ierobezojumiem un resursu trukuma utt. Gimeni normalu lai veidotu vajag but pamatnodrosinajumam. Un ari Zelta mekletaji nav nekas par ko butu jasoda..pec savas butibas visi uz planetas ir Kautka mekletaji..kas ta par apsestibu nepatiesi apvainot?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 16:37
Es tiesam nebrinos kapec dazi tuse pa jumtiem..nekadigi ar labu nepielec..vienmer vajag sliktu..ja kautkas notiks tad velkads no komandas cietis. Nav ko nepamatoti sodit un|vai likvidet. Es negalinaju es izglabu. Ja tada ir pateiciba..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 17:45
Ta nepamatota cakaresana nebeigsies labi..es tad nipricom. Un neinterese tie. Es par ko citu teicu. Piem Piteru. Ja man tiesam atvase. Tikai tad vajadzeja informet nevis visas malas to Nibiru temu.. Par adopciju ar nav skaidrs..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 19:09
Neesmu nekads sudzetajs vienkarsi ja dzen tupika tad ir bezizejas situacija.. Kad vienkarsi skaidroju ka nipricom tad saubas..pasaizsardziba nav greks.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 23:21
Ja mani neinformes dzivosu ka ieprieks..es pat nesaprotu kas notiek..notika..vai esmu koma vai vienkarsi bezatslegas realitate..bet tas nebija joks par Halloween..ja mani sodis cietis ari..es nipricom. Tacu es speciali nepretojos. Nenodevu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.05.2020 23:59
Es tapec skaidroju ka man apnik skaidrot ne tikai Vovcikam par Parisu.. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 09:49
Es nezinu ko darit. Mani tur nezina. Bez saprotamas izveles nevaru izdarit izveli. Un situaciju ari nesaprotu. Viena teorija stasta par vibracijam, cita par mirsanu, velcita par dzivosanu, velkada par komu u.tml. Nojugties var. Tacu komenti patiesi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 16:14
Vienkarsi iDiotisms. Es jau tik daudz skaidroju un parskaidroju. Mani komentari jalasa bez zemtekstiem, vairak vai mazak burtiski..brivdienu infa vismaz tur kur sajutas nak komplekta ir patiesa. Kapec komanda uz mani apbizojas? Par to ka nav superspejas? Nevajadzeja ierobezot. Par to ka nenesu pelnu? Nevajadzeja slimu taisit. Un apnik skaidrot ka Vacija vinneja un nevis nodevu bet izglabu..un turpinu censties saprast kas notiek un ka pareizak darit. Vai tiesam visi tie kino skili pazud realaja dzive? Un kapec atgadina to notikumu ar nazi..man ari atgadinat notikumus bez naza?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 16:58
Ka lai es palidzu komandai un planetai ja es pat nesaprotu kas notiek?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 17:05
Un ko nozimeja neticesanas replika atkal? Es tak nespiezu sev ticet bet nu es tiesam nipricom. Es to vienkarsi zinu. Es ikdieniski dzivoju neko nedomajot tajas jomas. Es pat nezinaju par tam filmam kamer kaimini neparadija un kaimini vel citas lietas iepiti. Kapec centas man iestastit mulkibas? So es rakstu ar nelielu zemtekstu speciali bet butibas ir saprotamas bez zemteksta. Tapec jau man nav bail no C.S.I. jo es vienkarsi zinu ka neatradis nevienu pieradijumu. Es neko nedariju tapec nav pieradijumi ka butu nodevis. Tiesi tapec ka nenodevu. Consent buca ar Vaciju netaisa mani par nodeveju. Pat pec bucas es neko nesaprotu bez izpetes un analizes un noverojumiem. Mums tad nav LDR bet vienkarsi buca. Tas jau sak atgadinat to pasu stastu ap melno caliti. Skaidro ka bija toreiz bet iebilst un censas noliegt..utt. Un kas komandai ir pret paregojumiem? Tos var pielagot savam vajadzibam. Pasi skaidroja ka "need every shred of power" vai tml. Un es tiesi tapec ari speciali nepretojos jo niprigelah.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 17:07
To logiku nevar atrast un saprast jo tadas nodeveja logikas nemaz nebija. Bija vienkarsi naivums un aklums.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 17:21
Drizak pasiem komandas biedriem ir savstarpeji konflikti..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 19:09
Made in Germany..but when will this physical&mental bullying end?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 19:29
Kapec komanda grib lai es nojudzos? Es tak skaidroju ka ir nevis ka citi grib lai butu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 21:11
Atkal zavajas un skauda un deva taspasas zimes(par to skudrveidigo tapat ka kaimini)..tapec es skaidroju ka neko neparpratu. Vai nu zin vai zinaja kautko un negrib lai noskaidroju. Tikai kapec grib man problemas? Es tad nipricom. Mana attieksme tad normala. Un nav sakritiba..tai plansetei tika ta O##n programma izmantota..es nezinu kapec grib lai es konflikteju vai nu ar Vovcika komandu vai cusku komandu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 21:12
Vai nu mani ari zakazali vai podstavili bet es niprigelah.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 21:14
Karma vispar nekludas duelos..tik citigak pacietibu pielieto. Oblom? Bizojas uz A team..nav brinums ka izlaiduma "davaninu" iedeva radio formata..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 22:04
Everyone always talks about smaller pictures and quiet before storm..but what happens to bigger pictures and about quiet after storm? Something still does not add up..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 5?
Ziņa: