Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 22:06
What if that illusion of betrayal was alternative way of whoever to force team to pay more detailed notice to reality..for specific purposes..study etc.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 22:07
Fate manipulation to achieve something..was misunderstood as betrayal.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.05.2020 22:54
Speciali nepretojos..bet kapec nekad nepaskaidro kada veida palidzesana planetai notiek..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 11:26
It is not China but Germany. I already explained. There were multiple JC face testers but consent was given to Paris only.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 13:30
Vieni kaimini taisa par truliem, otri censas savaldzinat un velkadi par dzivnieku. Neapnik? Es tad nipricom! Ejiet skaidroties aci pret aci ar tiem kas pricom! Beidziet izladeties uz tiem kas pieejamo tikai tapec ka slinkums boksa maisu izmantot..piekariet majas pie sienas vai tml.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 15:46
Ta bija Vacija..apnik skaidrot. Un ja ar mani kas notiks ar velkadu no komandas notiks..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 19:48
This is ridicilous. Obviously framed|set up. If i am in virtual world or coma then why am i considered betrayer?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 19:53
Es nenodevu un noslepumus nezinu. Tacu izglabu. Tikai parejo pateica par izmeklesanu velak.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 19:54
To sto menja scitajet sumasedsim neotmenjat to sto infa kanikulah pravda..osebenno vmeste custvami.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 20:23
Vovcik kas ta par dubultmorali visapkart? Audzina normalai dzivei..tad grib lai piedalas kautkada notikuma bez podgatovkas un resursiem tatad peksni negrib lai esmu normals un tagad atkal grib lai normals..psc vienkarsi. Un Vacija ari nav TOPa tapec nevajag mani apsudzet ka gribu pie varas. Mani neinterese vara tik lielos apjomos. Nodrosinata dzive nav..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 20:24
Bet es joprojam 100% nezinu un nesapeotu par adopciju un atvasi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 20:24
typo nemaina zinojumu butibas
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 20:44
Es vispar nesaprotu kapec man problemas. Es tak piekritu tam ka viltus Dievs nav istais Dievs kamer nevares to apliecinat. Ko vel no manis vajag?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 20:47
Un tie savaldzinasanas meginajumi nemaz i tuvu nesanaca. Vienkarsi neinterese. Manam penim interese vaginas. Bet ari ne kura katra. Melnais calitis ari bija..nevajadzeja cakaret libido.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 21:21
Bet es berniba tak neapbizoju. Vai tiesam inficejusi(tas izskaidrotu..) udeni ar..un es speciali nepretojos. Nav jau jega. Ganjau nervu hijack radas injicejot nepareizas slirces vai tml. Es tak toreiz gaju pie arsta..poteja pret kautko..varbut par kautko..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 21:37
Just great..at the idea of end of investigation some suggest some believed but did not help to figure out..why am i in prison?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.05.2020 22:34
Precisely. Just becaise some are bigger or older does not make them better..just different..same goes viceversa but i never claimed to be better. So no karmah of oblom for me.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.05.2020 10:27
Beigsiet mani mocit? Es jau paskaidroju kapec nipricom un savas idejas kuri varbut pricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.05.2020 10:28
I stranno sto sevodna 9 datum no predlagali CSA..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.05.2020 11:44
Ja tos kaiminus un citus slepeni noverotu un random laikos paprovocetu pavisam driz aiz nepiefiksesanas atzitos..muzigi jau nevar but fokuseti un vainot mani..kada hihihaha momenta pasi vien atklas ka mani cakareja Vovcika komandai. Shapeshift ari palkdzetu..domatu ka kikina ar comu bet butu ar spiegu..butu ka filmas..atzisanas ierakstita.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.05.2020 13:18
Tas ka Vacijai tika consent nenozime ka mums ir LDR. Bet consent tika Parisai. Ko var cakaret?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.05.2020 16:53
Un higienisku apstaklu del eju..tas jau tiesi norada ka normals.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.05.2020 21:27
Ka lai es komandai palidzu ja pats esmu ielikts vai nu koma vai virtuala realitate, starp citu kada veida es vareju nodot ja biju koma vai virtuala realitate?, vai ari ierobezots citadak? Kautkads absurdismarazms. Ka ari spriezot pec bildem nav jamirst. Un brivdienu infa ir patiesa. Vienkarsi vienatne gruti apliecinat..parejie jau grib apklusinat. Un negodigas cinas visi kruti un speciali nepretojos. Nipricom. Tapec jau neraustos no C.S.I. Un kapec taisa par stulbu? Vai tad nav tiesibas tikties vai uzzinat adopciju&atvasi?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.05.2020 22:37
Lol..some don't want fun and some are bored..and they say i have problems. I am normal. Just unfair situstion.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 10:14
Tas teoretiski izskaidrotu velsoto..ja citam tika Caroline tad..un mani neinterese jo normals es vienkarsi domaju kapec tik citigi grib uzspiest to LGBTQ+ propogandu. Pirmos gadus ari neatceros vispar..vai tikai nespieda aizmirst..kautkas notika agra berniba un biju liecinieks? Vai ari vienkarsi apbizojas..par kautko..varbut dzersanu..vai ko tadu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 10:44
But if both options(going with and going against system) are brainwashing then what is not brainwash? There should be 3rd options like TVtropes..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 10:47
Nu nav ritigi Bosiki..vismaz viena afera tiku iepits un pret savu izveli..tapec jau ir nervu problemas u.tml.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 11:02
Kautko apkartejie nestasta..tada sajuta ka grib lai 'aizeju' kaut nenodevu komandu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 11:08
Vovcik es saprotu kapec komandai interese mani iegazt bet nu vai tad nevareji redzet ka kad nezinaju par izmeklesanu pat nedomaju tadas raustisanas domas? Un tad es nerakstiju par brivdienu infu bet man tapat meginaja uztaisit 'nelaimes gadijumus'. Tiesi tapec ka nipricom. Bet interesanta idejshema: kautko ar mani(vai dvini ja bija velviens) izdarija tad ielika(ja samainija) gimene tad kad izaug tad aizsuta prom lai pazustu un butu gali udeni bet atgriezos..un laikam tapec radas koronanovirusi..ja nesanak uztaisit nelaimes gadijumu arpus majam tad uztaisis majas..bet ja es cietisu cietis velkada..un es tapat ticu istajam Dievam. Ja jau no viltus Dieva nav jegas. Tad jau man nebutu sis problemas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 19:20
Ta Vovcik. Man jau zb tas melnais calitis. Sodien pa TV metaja atkal kruto. Brivdienu infa ir patiesa. Paskaidroju jau kapec ieprieks bet varu velreiz paskaidrot: Kaimini gribeja ieboret to ka esmu apbizojies un|vai nodevejs un|vai stulbs? Nebiju. Tad kad uzzinaja par neeksistejoso(ja Vacijai bija 2 tad viens vareja palikt kamer otrs..) bernu ar Kinu|Griekiju tad pielagoja savu boresanu tam. Bet patiesiba ir mana puse. Consent tika Vacijai. Es vienkarsi par to pasakumu netiku informets. Tas notika kopmitnes neilgi PIRMS(nevis PEC) melnais calitis cakareja libido. Tapec tie nav murgojumi. Kaimini vienkarsi aplauzas vairakkartigi un nezin kur likties. Ar so es ari iedodu kratisanas orderi kaiminiem jo nevar nomierinaties un slepj kautko..man tas aferas vienkarsi sak krist uz nerviem jo visas aferas esmu proxy tool grekazis kaut nipricom. Lai tie kaimini ekstrasensu un Vovcika vai citu Bosu klatbutnr pasaka kopmitnes ka brivdienu infa nav patiesa un ka man nevar ticet. Uz prieksu! Lielie varoni. Negodigas cinas visi kruti. Un mani nesavaldzinaja un es speciali nepretojos. Man ir pretreakcijas..normals. Nu un ka izlocisies tagad? Es zinu un saprotu labak un neko neparpratu. Komentari patiesi. Nav ko mani taisit pat energijas bateriju, kermena donotu, pelnas vergu, ritualupuri utt. Un prieksmetobjektus ar nenonema. Maybe faktors eksiste. Un lai ari man nav vads man ir udensvaritajs. OBLOM vienreiz boretaji vai vel vajag? Man ir neitrali pozitiva karma bet jums negativa. Atradusi jo cakaret.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: