Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.05.2020 21:47
Un kautkadu iemeslu del lika kaimina vardu galva..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.05.2020 21:48
Nav ko taisit par stulbu tikai tapec ka neesmu gudrs. Ari ar vidusmera smadzenem var so to piefikset ikdiena. Un mani nevinneja un es nezaudeju. Es jau neprotu vel spelet YuGiOh un Pokemon istaja dzive. Draw Un tas nebija telefons..dazi vienkarsi pasi aplauzas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
24.05.2020 21:57
Just because Elena and Caroline had|have issues does not make me into "pussy". Ask Bonnie. Still remember giving her attention..how is that not normal?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 06:02
Interesanti ka pa nakts kino ari taspats kas pa dienas kino un to es vispar nekontroleju un nevaru parprast..kada veida tas mani taisa par problemu? Ta bija podstava vai zakaz.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 09:49
Ak tad es fantazeju to ko rakstu? Es boreju to ka nav Vovcikam? Tad kapec ir netiesie(cita stila pieeja) pieradijumi mana puse un sajutas?
"The Treatment of the Infertility (and of the diseases) caused by Black Magic or Jinn"
Tas notika vasara 20taja datuma. Parejais ari netika parprasts. Mani vienkarsi tais(ij)a par proxy tool grekazi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 09:51
Poetomu i govoru sto niprigelah. Menja podstavili ili zakazali..sut nemenjaetsa.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 10:37
Maybe find that black dude and interrogate? It is one of key agenda players.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 11:25
Kadreiz bija tads serials "Ciganu Mila" un pietura tika piemirstas trennuzenes vai sporta terps..vai tik nav saistits..ja jau notikumi ir pasizskaidrojosi biezi tik ne uzreiz bet kad paradas saprasana..tas melnais calitis neatkarigi kurs tiesi tas bija vareja but saistits ar visadiem Voodoo u.tml. Jebkura gadijuma es nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 12:30
Un par ko tie cigani apbizojas un|vai sazverejas? Tas ir vnk psc. Mierigi dzivojot nevienu neaiztiekot un nebizojot izradas ka vairakas aferas fona manu viedokli neprasot..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 13:06
Nevajag mani par stulbu taisit. Tas melnaja terptais calitis kautko darija..ta bija magija vai kas tads. Tapat vien gar kajstarpi negrabstas. Piedevam autobusa laikam bija atkartoti.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 13:55
Un tas calitis bija taja laika kad pat Nibiru teorijas nebija tapec man ir pamatots jautajums "Par ko?".
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 14:05
Jautajums tik ko ar to libido cakaresanu gribeja panakt..pievakt libido, bloket libido, energiju savakt, upuret, pievakt kermeni, taisit par vergu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 16:35
Daziem gan patik bullying..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.05.2020 21:46
Ta "Batman" "kaitinasana" ir trennins bailu faktora scenai? Ja es pareizi saprotu Scarecrow..komiksi ir interesanti..daleji jau visi no kautka baidas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.05.2020 19:57
Vovcik tas notikums ar melno pacanu un cakaresanu tiesam nebija ritigi..nu jau paliek nedaudz labak..ta nebija melosana.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.05.2020 19:35
Ieprieksejai darba vietai oblom? Nevajadzeja cakaret.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.05.2020 23:55
Sagribejas jau skeptikiem..nevis bail no naves bet bail no dzives.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.06.2020 11:55
Afiget arguments "neredzeja". Bet es redzeju. Tapec jau zinu ka bija gan Vacija ar consent gan melna calisa libido cakaresana bez consent.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.06.2020 12:38
Un pat ja bija otra Vacija tapat bija Vacija. Daziem|dazam vienkarsi pasiem paveicas ka apstaklu sakritiba cakareja energiju&veselibu. Nezinaju ka patiesibas skaidrosana ir izaicinasana un tml. Dazi|dazas uz patiesibu bizojas parak viegli.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.06.2020 13:04
Areja maza netiriba no ikdienas nav iekseja liela smuce it ipasi saistiba ap 'i'. Un nevis patik atcereties bet neesmu kompensets. Es tad nipricom. Es nebiju pelnijis ne to libido cakaresanu ne parejas energijas un veselibas problemas un meginajumus mani likvidet un paverdzinat. Parejie vienkarsi nodarbojas ar iespaidosanu ka minimums "caur pukitem"..bet nepardevos. Ta bija iluzija un konteksta parpratums. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.06.2020 22:54
Redziet Bosi? Apkartejo attieksme nemainas..turpinas vecas dziesmas neatkarigi vai ir ienakumi vai nav..joprojam apbizoti vai nu ka Vacijai tika consent vai par kautko citu
Neko neparpratu. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.06.2020 11:38
What enough? Tell to those who still try affect me not me. Self defense moves are not crime. I am framed|set up and even before investigation info was given was more or less punished so it is not comments. Jealousy or something..like upset issues..and that theme "if can't have you" kinda fits aswell..supports quote "not all boys are demons and not all girls are angels"..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.06.2020 11:43
Ja nebutu atkartojumi un turpinajumi regulari ar intervaliem ari pa nakts kino tad varetu vel boret ka kipa parpratu dienas kino bet ari tur neparpratu..ir lietas kas nav sakritibas..tikai pricom mani soda pat pirms uzzinaju par 'i'? Pirms tam tad ari cakareja un meginaja iemidzinat braucot utt. Melnais calitis vispar darbojas kad vispar macijos. Afigenna taisniguma liga. Berniem konfektes es ari varu nonemt. Tas netaisa ne uzvaru ne zaudi. Negodigas cinas visi kruti. Tikai kapec mani vispar pina ieksa?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.06.2020 18:11
Kakaja jesjo osibka? Pravdu obisnil.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.06.2020 22:11
Ta bija tikai buca. Nenemu jau nost bet konkursa consent tika Vacijai. Es tak jau paskaidroju ka bija parpratumi. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.06.2020 22:13
Beidziet mani mocit. Es nipricom. Vai nu dodiet normalu vai nenormalu dzivi. Neesmu sveto gramatu tels. Tacu mani nepiekava. Speciali nepretojos. Draw.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.06.2020 11:30
Man joprojam pa nakts kino bez pukitem rada to pasu ko pa dienas kino ar pukitem tapec neko neparpratu. Menja podstavili ili zakazali. A tas Pewdiepie koments par masinam iedeva ideju ka jamekle vai nu tie kam nepatik vai ari patik. Meklesanas kriteriju sasaurinajums. Istais Dievs nav backseat vogila atskiriba no viltus.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.06.2020 15:29
Ak tad mirla? Skaidroju par Lauru. Nenemu nost bet consent tika dzeltenajai nevis sarkanajai. Pasi mirlas un pasiem jabeidz teikt borejumi. Es zinu labak ar ko un ka. Notika jau ar mani ne citiem.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
13.06.2020 20:33
Ta bilde pie letes..atkal tie kaimini..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.06.2020 16:57
Nepietiek ar to melno caliti vel kautkadi smadzenu virusi joprojam aktivi..kad vienreiz pieleks ka neinterese kaimini un majinieki gulta? Tikai arpus gultas ikdieniski. Kapec man pretigas domas liek. Un nevis Kina bet Vacija. Samierinieties. Dzeltens nevis sarkans.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 14?
Ziņa: