Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.06.2020 16:57
And it was DRAW.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.06.2020 17:30
How many times have to explain that normal and not LGBTQ+? By same logic i can say lesbian because into girls even if low erection which would appear as "girly"..seduction attempts are fail cause normal.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.06.2020 20:04
Mercedes ar Ford saduras..sakritiba? Tiesi tur kur es? Varbut beigsiet mani nepamatoti mocit un paskaidrosiet kas notiek un kada veida varu palidzet vai nepalidzet? Es taja bridi vispar par izmeklesanu nedomaju un ka redziet tad kad nedoma tad atgadina pati par sevi..gluzi ka Titaniks man sak likties ari Tunelis ir "nepabeigts bizness"...
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.06.2020 20:06
Un riepa ganjau ari iet komplekta..un vel taisa mani par stulbu..neesmu stulbs. Normals. Tik inficets ar kautko. Magija vai virusi vai abejadi bet paslimaks..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.06.2020 20:18
Un ko tagad skeptiki teiks? Biezi apnik skaidrot ka nemuldu. Ja kautkur runaju aplamibas tad tapec ka ta infa nenaca no manis bet caur mani tapec varbut tiku ari maldinats bet no manas puses melosana nebija un nav.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.06.2020 20:21
Ir tikai divi varianti. Vai nu brivdienu infa ir pilniba patiess vai tikai daleji patiesa bet mani sodit nevar. Mani jau cakareja pat pirms Nibiru un pirms brivdienam tatad tur apaksa nebija komentari. Tas nebija pelniti. Taja vecuma vispar nedrikst aiztikt. Un dzeks.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.06.2020 07:00
iDini veljoprojam grib ieboret(ieprogrammet smadzeni) ka neesmu zens. Kaut biju un esmu no bernibas. Kas ta par sazverestibu? Taisa par proxy tool grekazi un vel grib taisit par friku un transvestitu utt. Priekskam? Es zinu labak par sevi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.06.2020 07:00
Un ta melna calisa magija joprojam skiet nav nonemta..kompenseta..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.06.2020 21:13
Kam tik sausmigi interese cakaret man dzivi? Un tie meginajumi nesanaca jo normals..ta bija iluzija ka sanaca..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.06.2020 21:27
Tapat par to Twilight tikai velak uzzinaju. Un nesacensos. Ja Bella grib but kopa ar Jacob tad vismaz lai netaisa Edvardu par to kas nav jeb LGBTQ+.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.06.2020 21:38
A berns ja tads ir ir pavisam cita tema. Tur ir tiesibas tikties. Es pat nezinaju un joprojam 100% nezinu. Pa TV daudzko var radit..vajag isteniba.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.06.2020 06:11
Joprojam kautko censas ieprogrammet pa kino. Nevar vienkarsi likt miera? Tapat zinu ka tas viss ir iestudejumi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.06.2020 09:54
Bet nu varbut Bella ar kadu treso..nebutu brinums noskatoties Twilight ka izdomas ne ar Jacob ne ar Edward..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.06.2020 13:25
Starting to think better of alone or supposed to be limited to evolve or something..everytime care is involved sabotage comes next..but thrn what was point of offering before?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
17.06.2020 21:55
I menja nenado sobloznat. Ja normalnij. Vsjoravno neinterusejet. I rano ili pozna uznaju sto etot cornij cuvak delal..daze jesli nezakoncil..eto nebilo nedrazumenija..jesli menja zizn hocet izprotet prosta tak togda ja toze samovo mogu popitatsa s planami drugih..tolko kak samooboronu..i menja uze testerovali..ne tolko Laura no Laura mozet bit rebjonok..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.06.2020 14:57
Es sito sabiedribu nesaprotu. Kad nestrada un saslimst tad piesienas ka nestrada bet kad strada tad visadi magijisti u.c. iejaucas un taisa situacijas kuras nesanak stradat un pat iet prom..a kadi tad ir tresie varianti?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.06.2020 14:59
Un kas attiecas uz "bomziem"..ieprieks kad meginaju palidzet man bezmazvai rakstisku A4 aizliegumu iedeva a tagad piesienas ka nepalidzeju kaut piepalidzeju. Sak likties ka nav nozimes ko dara vai nedara. Vienmer piesiesies..tie "testi" ir nevis testi bet speciali iegazieni.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
18.06.2020 15:02
Un Laura kuru nenemu nost nebija vieniga kas veica JC|1|M testu un ka redziet neesmu sveto gramatu tels u.tml. Tacu parejam nevareja rasties atvase no parastas bucas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.06.2020 06:47
Kada jega testet uz to uz ko nav vispar bijusi podgatovka piem stealth? Un kapec nema nost no darbiem ja ieprieks gribeja lai darbojas?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.06.2020 06:49
Un ta magija no melna calisa joprojam nav nonemta..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.06.2020 09:35
Kapec mani joprojam censas programmet par kopiju? Es tak jau paskaidroju ka neesmu nekads JC|1|M utt. Ta visa uzvediba ir ieboreta no bernibas bet driz izslimosu tapat ka smadzenu virusus un to magiju ko uzlika driz janonem. Un nevis visadi jefinpepini vinneja(uzvareja replikas) vai zaudeja bet nespeleja vienu un to pasu speli.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.06.2020 10:12
Es tos Bosus nesaprotu. Kad nebiju aprite del apslimsanas tad gribeja lai butu aprite un iederetos un darbotos un biditu sabiedribu kopa ar parejiem a kad atkal esmu aprite ta atkal cakare lai nebutu aprite. Neapnik nirgaties nepamatoti? Kapec visu laiku sagaida no manis kautko citu? Ieprieks tak priecajas ka neizcelos tagad kautkas slikts?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.06.2020 13:38
Kas tiesi nebus ta ka jau ir? Dazreiz tiesam jabrinas ka var nesaprast ka jau sen neesmu kvalificets but par nodeveju..tacu vai tapec man ir jaboja dzive?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.06.2020 18:54
Ja manu dzivi necenstos bojat|pievakt|kontrolet tad nebutu runasana bet censas izbojat kautkas..un nav svarigi darbojos vai nedarbojos..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
19.06.2020 18:54
Un nevis Kina bet Vacija.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.06.2020 02:09
Joprojam zavajas un tml..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.06.2020 02:14
Ta nav parspilesana..atkartojas jau..un tas ko nevar ne parprast ne kontrolet..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
20.06.2020 07:25
Kapec tad mani joprojam megina mocit ja butu parpratis?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.06.2020 05:41
Es to Lauru nesaprotu. Es tak nespiezu ar sevi preceties bet esmu normals un ja vinai bija vai ir berns..parejas ari spiez ar sevi. Manu viedokli ignore.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
21.06.2020 05:42
Berns jau nav vainigs..tapat ka es nipricom jo nenodevu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 20?
Ziņa: