Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.06.2020 18:09
Pat ja ta bija otra Vacija vienalga bija Vacija. Un polubomu normals. Un es nebiju pievienojies tapec kapec runa par sviesanu? Man tas teorijas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.06.2020 20:35
Tiesi tapec ka esmu normals es nejaucos citu attiecibas bet kapec par bernu negrib parunat? Es tak nevaru zinat bija vai nebija. Varbut pasi aizmirsa vai tml. A ja man ir jamin tad varbut ir kautkada nerakstita sastavdala kas var but 'mesli' bet visadi citadi manas smadzenes nesapeot veljoprojam ka var kafija un kakao izstradajumi but wc&dusas materials..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.06.2020 21:08
Tad aplauzas vai neaplauzas ta kas toreiz dzivoja blakus telpa uz laiku? Es neaplauzos jo speciali nepretojos. Kas nav bailigs tas nav vainigs pie nozieguma ko citi perina. Par ko vispar uz mani vajadzeja apbizoties? Par to ka normals nesen (par)dzimis? Tapat nesaskan ar mani un gribeja citu. Butu priecajusies. Nebus svesi berni jaaukle vai tie ko negrib. A par Vaciju ir cits stasts jo ta testere vareja palikt stavokli atskiriba no parejam.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.06.2020 21:09
Ta bija iluzija ka kautkas bija lai atsutos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.06.2020 22:59
Spriezot pec ta ka dazi specifiski nespej nomierinaties un joprojam iejaucas..man ir pamatotas aizdomas ka esmu iepits nevis maza bet liela afera pret savu gribu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
25.06.2020 23:20
Ta otra ari aiznemta?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 01:45
Velkadi rinda uz Oblom? Nubi. Un vel smejas ka es nemakot YuGiOh! spelet. Visus un visas apigraju tapat ka vini|vinas mani. =D Nevis kaimini vai apkartejie..tiem dotas iluzijas. Ari ar dzerajiem ja gribetu butu tusejis bet negribeju. Ilgtermina tapat Draw. Nevinneju un nezaudeju ne es ne vini.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 01:46
Dzive ir ka tas teiciens "zaudet|vinnet kaujas nenozime zaudet|vinnet karos"..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 02:03
What goes around comes around. Tried to sabotage my life by placing me against machines but befriended them like living or even more. Guess it is Matrix 4 lesson: CoExistance of humans AND nonhumans AND Matrix 1,2,3 machinery at same time. Normal. Holiday info valid.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 02:10
Redziet komanda? Uzreiz podskazkas turpinas pie pareiziem apstakliem. Kad notiek savstarpejs respekts starp visam iesaistitajam pusem ta nenotiek blokis. Nekas netika parprasts. Kautkas saistiba ar beniniem vai pagrabu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 09:59
Un atkal iejaucas..specifiskos laikos..taisa hijack..blin es neko neparpratu. Consent tika Vacijai. Parejam skauz vai tml.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 10:06
Es tak jau skaidroju ka nenemu Hiltoni nost ja aiznemta vai negrib bet Hiltonei tika consent un par to drikst priecaties. Vai no ta consent kas papildus radas ir cits jautajums.. Un esmu normals tik ta magija un covidi..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 10:18
Man sak likties ka uzdarbojas vismaz divi..bet kapec? Ko tadu butu (ne)izdarijis. Censas iespaidot..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 18:40
Kapec joprojam tas aizdomigas piezimes? Es jau skolas laika maceju pareizi uzvesties utt. Spriezot pec zimem (ED.L) bijusi iepriekseja dzive vai kas tads..un nekad neesmu bijis ne mikstais ne cietais. Pa vidu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 20:24
Tie Bosi prot latviski, krieviski, angliski komentus lasit? Es jau paskaidroju nezincikreizes. Mani jau parbaudija uz sejas testiem un citadak vairakas reizes un tapec jau esmu to darijis bet Laurai vienigajai vareja but berns par ko neesmu informets. Del consent un wikia apraksta. Parejam nevareja rasties sikie..man sita Twilight Zone nepamatota movisana jau sak piegriezties. Es jau labu laiku atpakal piekritu noteikumiem. Bet Matrix 4 eksiste. Agrak vai velak citiem un citam ar pieleks..ir lietas kas japiedzivo uz savas adas lai noticetu. Un ko var zavaties? Speciali nepretojos. Tapat Draw. Es to covid nebiju pelnijis.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 20:25
mocisana..tada sajuta ka tiesam nav jega ticet ne vieniem ne otriem un dzivosu ka pirmstam ticot sev un realitatei..ja jau fona soda par to ka nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 20:39
Tas neko nemaina. Aizdomajoties sajaucu bet izlaboju. Tapat brivdienu infa ar sajutam un specifiska korekta. Parejais atverts interpretacijai. Man nav bezizmera atmina ar kompjuter iespejam. Es drikstu pielaut nenozimigas kludas. Butibu tas nemaina. Nozimigas kludas nepielauju. Nevajag likt mani situacijas kur speciali saubas uz mani liek. Tapat speciali nepretojos. Nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 20:45
Why am i even considered for penaltypunishment on forums if i follow system rules since little? But i can question them. I can't even try break them without getting caught. Already was tested aswell. Either different rules or none(if partial) apply to my character in game when dealing with holy book theme.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 20:46
I might be going insane or not but i am still normal.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 20:58
Kura vieta ar mani vajag kristiesu|islamistu|toristu spelites ka sahs vai dambrete spelet? Es neesmu no ta saraksta(JC|1|M|etc.) tapec es tapat ikdiena neieveroju tos nosacijumus un nenodevu. Mani jau ieprogrammeja lai atsuju..pec tam liek uznemties vainas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
26.06.2020 21:00
Es tiesam esmu kautkada Twilight Zone iesviests..es pec butibas neesmu kvalificets but tas ko tie sazverestibnieki doma. Ja ta komanda izturas pret draugiem tad lai nebrinas ka mazak draudzigs..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.06.2020 08:21
Also those internet behaviours of people confirm there are at least 2 invisible wars..it is like they expect or prepare or train for world war 3 or such.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.06.2020 10:36
Redziet Bosi? Atkal. Tapec saku ka neko neparpratu. Atkal runa par "esanu" mana klatbutne(bet man pasam ari est un dzert vajag)..kipa namjoks..vieni taisa par energijas bateriju citi par kermena donoru un vel citi par proxy tool grekaxy..un citam|citiem skauz ka Parisa(Vacija) konkursa vinneja..vel dazi grib man sabojat dzivi. Tas calitis kludijas sakot ka "paveicas"..ta nebija veiksme..problemas jau veiksme nenes.un mani nevinneja un es nezaudeju. Draw. Realitate ir mana puse. Es nipricom. Parejie ir iedomajusies to ka par mani. +_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.06.2020 10:39
Mani speciali taisa par stulbu no malas..atklaju vismaz vienu aferu kura tiku iepits pret savu gribu. Un normals. Ja man ir kautkadi nezinami radi vai bojagajusa brala||masas dzimstot kermena dalas tas tapat nemaina to ka normals. Tie savaldzinasanas meginajumi ar nesanaca. Ta bija iluzija ka sanaca tapat ka tajas 'sacensibas'. Man cits endgame.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.06.2020 10:50
Un tas nemainisies tikai tapec ka dazi|dazas to apsauba. Bet man vienalga rodas jautajuma kadam iemeslam mani izspiegoja..datu vaksana..jau no skolas laikiem..
Un mani speciali baz situacijas ganjau balstoties uz tiem datiem lai mani kontroletu un|vai "energijas vampirismu" taisitu. Tas ir necesnij boj.
Un tas replikas..patiesiba nevis 'ir' vai 'nav' bet neizskirts.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.06.2020 10:51
Bet es neredzu iemeslu tam visam. Es tad neesmu ne JC ne 1 ne M ne S ne K ne X ne.. Ja nu vienigi ED.L..bet par to nav jasoda.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.06.2020 11:45
Profesionalas pieredzes trukums nenozime ka kludijos 'i'..ir lietas ko nevar parprast..to pat berni saprot.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.06.2020 18:17
LOL? Es speciali meslus nelietoju uztura. Es jau sito ari paskaidroju. Manas smadzenes nav informetas kada veida ikdienas prieksmeti var but mesli..tapec es edu un dzeru korekti. Ja nu vienigi nespeciali pasam to nezinot kada sastavdala.. A smaku es nekontroleju..es nezinu par ko bizojas uz mani..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.06.2020 21:14
It is not Made in China just because phone is Made in China. So if other device is Made in Taiwan or Korea it is Korean or Taiwan? Flawed logic. Truth is simple. Made in Germany.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.06.2020 22:26
Sodien bija ari kartejais atgadinajums par 'betonu'..kautkas tur ir tapat ka beninos|pagraba..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 1?
Ziņa: