Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
27.06.2020 22:28
Bet tas melnaja terptais calitis cakareja pasakumu bez atlaujas pat pirms izveles tapec es skaidroju ka neko neparpratu un pirma iespeja tika izcakareta. Nevis es esmu nodevejs bet mani taisa par nederigu dazados veidos. Spriezot pec ta ka kaimini ar streso(ja)..varbut bija slepens host'ings vai kas tads del ierobezojumiem..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.06.2020 05:11
Kas tas bija? Ir kautkadi pret mani noskanotie un negodiga cina? Saja gadijuma 3:1? Negodiga cina visi kruti..nav brinums ka negrib 1:1..tapec skaidroju ka speciali nepretojos lai noskaidrotu kas man boja dzivi un kapec. Neko neparpratu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.06.2020 10:08
Nepietiek ar to ka manu daivi boja vel pec interneta un arpus interneta butnu uzvedibas notiek visadi citadaki dsivju bojasanas meginajumi. Kas notiek ar ao planetu? Draudzigi dzivot vairs nevar? Gaume tapat eksistes. Beauty is in the eye of beholder. Za eto nemogut sudit.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.06.2020 10:10
dzivi..un ko man iesakt? Es komandu nenodevu bet sanak vismaz viens vai divi no komandas mani pat nezinot slepenas idejas jau sodija..un apbizojas..pec tam visadi Bosi ka Vovciks brinas kapec es saubos..a ko pasi daritu mana vieta? Es nipricom. Mani podstavili vai zakazali. Butibu tas nemaina. Un kapec grib lai zavatos utt. Tapat speciali nepretojos. Niprigelah.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.06.2020 12:00
Kapwc visu laiku iejaucas?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.06.2020 12:58
Nepamatoti sodija..par noziegumiem kam ar mani nav sakara..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.06.2020 16:54
Cik ilgi mani mocis? Manus komentarus laikam vai nu ignore vai analfabeti lasa..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.06.2020 16:56
Un tiem kaiminiem nepielec ka Vacijai tika consent? Man pasam lai ari nav blondi mati un zilas acis bet Vacijai ir vai tai otrai..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.06.2020 17:34
Nu blin. Es speciali nepretojos un neraustos tiesi tapec ka skaidroju ka patiesiba ir nevis ka apkartejie grib. Mana vieniga problema ir zimes ka mana dzive citu del iet pa burbuli..un normals.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.06.2020 18:07
Beidziet mocit un iejaukties un vainot..vai nu laujiet turpinat normali dzivot vai paskaidrojiet ko konkreti man darit lai vai nu izietu no Matrix vai palidzetu planetai citadak. Tacu brivdienu infa nav murgojumi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
28.06.2020 18:55
Es tiesam silti iesaku dazus apkartejos un citus kas atkartojas turpinat noverot..kautkas nav ritigi bet bez pieradijumiem..tacu ir pamatotas aizdomas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
29.06.2020 08:31
Vacija butu to bernu atsuvusi? Varbut tapec karma..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
29.06.2020 08:32
Un kapec vakardien joprojam kartrjie namjoki uz psihologisko cietumniecismu..nav jaregule kuri ar ko tuse vai netuse.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
29.06.2020 09:33
Redzi Vovcik? Neko neparpratu. Tur kur nav vajadziga profesionala pieredze tur tocna. Kautkam es vienkarsi vai nu patiku par daudz vai nepatiku par daudz tapec bojaja dzivi. Taisa mani par manipulatoru kaut tads nevaru but pat ja gribetu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
29.06.2020 18:28
Nevar saprast..varbut tiesam paliek labak..tad manis. Bet visadi citadi teicu ka neblefoju. Oblom skeptikiem un tai iestadei? Un piesardsiba nav bailes..pasiem ja butu ierobezojumi ari butu piesardzigi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
29.06.2020 18:29
Ja tas parazitisms vairs nesutis uz poda tad vares pa istam testet ar podiem..ieprieks jau nebija cesna. Ja tiesam nonema.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 09:55
Es ipasas izmainas nejutu un man sak zust ticibas faktors komandai..vai tiesam joprojam nepamatoti boja dzivi? Tacu es speciali nepretojos..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 12:48
Tada sajuta ka joprojam taisa par peskinu..man sak zust ticiba komandai..cakareja nepamatoti un gribeja sodit par to ko nedariju vismaz apzinati pat pirms "izveles"(ta nebija izvele)..es tak piekritu nesen parakstot papiru noteikumiem? Kapec mani uzmeta atkal? Pec tam Bosi ka Vovciks brinas kapec tadi ka es ir papildus piesardzigi. Kad nebiju piesardzigs mani podstavili ili zakazali. Vispar to fignu nonema vai pieteloja ka nonema? Nejutu izmainas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 15:10
Man neinterese citi dzeki..pats esmu dzeks.. -_-
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 16:06
Par ko tas meitenes ari bizojas?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 18:44
Joprojam aizdomiga uzvediba no apkartejiem un atkal kaimini par sevi atgadinaja..nu nav kautkas specifisks ritiigi..tapec jau negrib lai noskaidroju. Visu laiku censas stumt nost no izmeklesanas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 20:07
Nezinu kas notiek bet es joprojam speciali nepretojos un nesaprotu kas notiek tapec polubomu Draw. Hijack neskaitas. Man jau biologisku iemeslu del ar jaiet..un ja to magiju nenonema tad papildus negodiga cina.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 20:12
Tas tizlas replikas..galigi nevieta..kada sakara vispar jasaka ja neatbilst situacijai? Nevis pietiek bet..pat nav sacies.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 20:59
Kad vienreiz beigs mocit..es jau visu uzrakstiju. Un tie apkartejie ar savu uzvedibu un regularo zavasanos..nebrinisos ja bija iepiti..man jau ir tada situacija ka es nevaru apliecinat kada veida mani podstavili|zakazali bet citiem ar nav pret mani tapec Draw.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 21:17
Kapec grib lai man atminas pazud? Es tak nipricom.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 21:50
Vai tiesam to fufelismu pilniba nenonema vai uzlika savu? Nejutu ipasi lielu atskiribu..un kada veida no tas firmas iet prom pareizi uz citu firmu skaitas komandu apbizot? Es vilies..kur tad ir Justice League..un es speciali nepretojos. Nav jau jega..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
30.06.2020 21:52
Laikam jau pati Vacija ari apbizojusies..a Kina var nomierinaties? Mums tapat nesaskan. Lai mekle piemerotaku.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.07.2020 09:52
Daziem un|vai dazam vienkarsi skauz ka joprojam Draw. Nenotiek jau sacensiba vai kas tads bet ikdienas neitralitate. Bet Matrix 4(+) eksiste tapat ka Matrix 3, 2, 1.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.07.2020 09:57
Un joprojam normals. Tie savaldzinasanas meginajumi ari no kaiminiem tika counterhijackoti. Nesanaca. Domaju par kautko citu kad devu iluzijas ka sanaca. Nipricom. Oblom nubi?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.07.2020 11:14
Laikam jau bezmazvai visas valstis ir ar apbizojumiem..bet nu ja jau negribeja attiecibas tad kapec riskeja taisit bernu vai jau bija|ir? Ko tie majdzivnieki simbolize?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 13?
Ziņa: