Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.07.2020 15:53
Starp citu majinieki un kaimini ne tikai nesavaldzinaja mani bet ari neiebaideja tapec nekontrole..man nav ne seksuala interese ne bailes. Vienkarsi ikdienas respekts. Nenodevu. Noverteju ko darija kad audzinaja. Tacu aferas ja esmu iepits tad pret savu izveli.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.07.2020 15:55
Bet nu tapat gribas saprast kam var ticet un kam ne..tas firmas links bojaja dzivi pat pirms Nibiru..interesanti vai tas skaitas normali? Tapec skaidroju ka neko neparpratu un man pirma izvele lidz galam nebija. Podstava vai zakaz.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.07.2020 19:25
Kapec joprojam no apkartejiem pret mani attieksme itka kolitos klat vai kautko specifisku gaida ko nevaru dot bet doma ka varu..es jau paskaidroju ka normals ierobezots(tas ka nezinu no kurienes tie ierobezojumi radas un kapec nav nonemti ja uzlikti nedabiski nenozime ka nav) calis.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.07.2020 20:28
Ko tie izpalidzesanas testi dod? Neesmu jau galigi naivs. Tacu draudzigs.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
01.07.2020 21:50
Not really lost or found. And still Draw.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.07.2020 05:59
Kapec mani joprojam megina aiztikt ne tikai pa dienas kino bet ari nakts kino? Jega but dala no komandas ja turpina cakaret nepamatoti.. Vacija jau patbaudija un bija vel dazas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.07.2020 08:54
Daziem tiesam patik bullying ja ne pa dienas kino tad nakts kino vai abejadi. Bet mani neiebaideja un es komenteju patiesibu. Iemacities pienemt un lasit vajag nevis apbizoties un ardities. Pasi jau man tadus ierobezojumus taisija vai nenonema. Zel ka nav godigas cinas. Vienmer konfliktos izmanto to ka man ir sliktaka pozicija dzive..nevaru iebilst bez negativam sekam utt.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.07.2020 10:47
Jau skaidroju..protams ka sava zina ari roleplay gimene ir gimene un adopteta gimene ari klust par otro gimeni bet ja runa par isto pirmo asins gimeni tad ir ka ir..un nevis dabuju ara bet nebija ieksa. Man ta manis nepamatota mocisana jau krit uz nerviem. No manis gribeja atklatibu un dabuja komentaros bet parejie izliekas veljoprojam. Vacijai tika buca un vel citas testeja. Neesmu no saraksta.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.07.2020 13:10
Tas komandai skaitas normali ka manu dzivi cakare un censas likvidet nepamatoti pat pirms izveles meginasanas iedosanas? Kam lai tagad tic..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.07.2020 18:17
Daziem un dazam joprojam nepielec ka neinterese gulta..nesaskan..un ko ta zavasanas dod? Tapat speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.07.2020 20:20
Ja ari aiznemas tapat nesanaca..hijack tika counterhijackots..domaju par ko citu. Multiswitchtasking.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
02.07.2020 21:53
Varbut "atslega ir durvis" nozimeja to firmu del nelegalas saites liksanas?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.07.2020 00:21
Kapec joprojam megina kontrolet..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.07.2020 10:31
Aizdomigi dienas&nakts kino nepazud..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.07.2020 10:53
Kautkas joprojam censas domas kontrolet un iebiedet bet nesanaca. Hijack tiek counterhijackots. Domas tiek mainitas. Dota iluzija ka sanak. Normals.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.07.2020 10:54
Piesardziba nav bailes. Tacu domu kontroles meginajumi sakristu ar covid utt. Tapat neinterese nekorektie.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.07.2020 11:13
Nu un kas tas bija? Apkartejie joprojam bizoti par kautko? Pasi lai..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.07.2020 12:15
Berniba ari bija screensaver acim tikai tad nebija informacija par kuklu..interesanti ka skeptiki mainis sito pa kluso?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.07.2020 12:16
Nav ko bizoties uz ierobezotajiem.Tapat nevar neko daudz preti darit. Nebus Oblomi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.07.2020 12:31
I was and still am kind but even then others took advatage of me like company put that link without permission..what is point to be naive and kind again? Some else will take advantage of it again. Just kind without naive should be enough.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
03.07.2020 14:45
Kapec manu dzivi grib nicinat ara pat pirms "izveles"(nebija izvele).
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.07.2020 08:35
Interesanti kapec pa nakts kino dara to pasu ko darija pa dienas kino? Joprojam neliek mieru. Neko neparpratu Vovcik. Mani tais(ij)a par kermena donoru vai energijas avotu vai proxy tool vai visadi dazada seciba. Un Made in Germany nevis Made in China vai Greece.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
04.07.2020 19:23
Well that would explain. I kinda write stuff about peace so if others want war..but i also dual. If would be prepared would also like war..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2020 15:15
Kam tik sausmigi interese manu dzivi bojat? Tapat speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2020 15:16
Nu bet vai tad ja paskaidro 3 valodas un joprojam problemas vai tad tas nav apliecinajums ka sazverestibnieki ir apsesti mulki? Nepielec ka neesmu no saraksta..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2020 15:18
Un mani nesavaldzinaja un neiebaideja un nesalauza un nepiekava un nevinneja|nezaudeja utt. Ja jau no bernibas cakare dzivi nepamatoti tad pierod pie ta..un nevis no naves bet dzives vairak bail. Mirt ir viegli. Dzivot gruti.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2020 17:13
That suggestion about mind control only supports framery|set up..but why? What exactly is about my past that is so conspiracy worth? Not even i know it.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2020 22:07
Tie majinieki un kaimini laikam ta pieradusi ka neruna preti pat korekti aiz naivuma ka tad kad naivums zud un pamatoti iebilst piefiksejot sounto ieskaitot aferas kuras tiku iepits manu viedokli neprasot kas ieprieks tika ignorets rodas aplauzieni.. Un temu parmainisana ari to liecina..joprojam iejaucas utt. Tas ka pagruti izskaidrot kas notiek nenozime ka nenotiek sapratne citadak.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2020 23:18
Es speciali nepretojos(kapec vispar gaida lai zavatos utt?)..bet kapec manu dzivi boja pat pirms "izveles"(nebija izvele?)?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
05.07.2020 23:24
Es neredzu jegu speciali pretoties..ta jau ta magija boja(ja) dzivi..pretosanas bojatu kiskas..kas tapat jau ietekmetas. Man neinterese sacensties bet patiesibu noskaidrot ne tikai par dzivi..mes dzivojam sava veida Matrix. Brivdienu infa ar sajutam ir korekta pat ja interpretacija nebutu..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 20?
Ziņa: