Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
06.07.2020 18:31
Lai ari es speciali nepretojos es joprojam nesaprotu kam tad es celu esmu pargajis ka joprojam censas ietekmet(ta zavasanas nenak no nekurienes)? I ne lamajus. I simply am trying to achieve normal life.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.07.2020 01:32
Nezinu kam interese lai zavatos un|vai uz wc ietu bet speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
07.07.2020 01:33
Un es neesmu no saraksta..galigaja nejausiba %cilveks.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.07.2020 12:02
Kautka joprojam aizdomiga veida un aizdomigos laikos tas vajadzibas zavaties un iesanas uz mazmajinu..ja izradisies ka nav nejausiba bet papildus problema kas likta no malas ka tas firmas links..un speciali nepretojos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
08.07.2020 23:20
Being stuck in neutral(caution mode) due to circumstances is neither fear nor bravery. Also: Made in Germany. Oblom that dude with white hair?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
09.07.2020 23:27
It is Germany not China.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.07.2020 19:23
Also team should test those who repeat..including those dudes with white hair..while i not have proof|evidence i do have valid suspicions of my own. History tends to repeat in cycles. Holiday info with feeling is valid anyway. Sooner or later will understand.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.07.2020 19:40
Visur kur iepitas "teorijas" kads|kada cies..ne tikai par mani(tikai nezinu kapec doma ka JC|1|M|S|X|K|utt.)(Laura un citas jau parbaudija) bet ari par Ilgu bija teorijas(tikai ja butu ari kas kruts tad toreiz nebutu tas notikums ar galvas atdalisanos)..varbut tapec bija iluzija ka asins radi..lai ari neasins radi ari ir radi paliekot tomer biologiskie un nebiologiskie nav viensuntaspats.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.07.2020 20:39
Ko tu te raksti? Ej taču strādāt.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.07.2020 07:00
Ironiski ka pasi "arstetaji" iespejams japaarste(pec tadas pasas formulas var preteja virziena)..pasi atgadinaja ideju ka skauz ka nav vai nu pirmie(jaunakos vairak lutina) vai vecakie(brivdienu infa patiesa)(komandas biedri nav asins radi). Ir lietas piem. ierobezojumi ko nevar ne notelot ne izgudrot.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.07.2020 07:01
matrix 4 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ko tu te raksti? Ej taču strādāt.
-----
Es apvienoju stradasanu ar rakstisanu.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.07.2020 13:38
Neko es neparpratu..apkartejie vienkarsi aiz aplauzieniem pielagojas lai joprojam mani taisitu par kautko specifisku..nezin kur likties. Ja nebutu piefiksejis tapat nesanaktu..un esmu normals. Tikai patiesiba un taisniba ir tada ka mani komenti patiesi. Neesmu sveto gramatu tels un ari kaiminiene nav celestial. Ka jau skaidroju - tur kur iepitas "teorijas" kads|kada cies..tapat ka otra kaiminiene ganjau gribeja mani "piedavat" radiniecei Zemei..un vel dazi grib mani "est"(bet man ari energiju vajag)..utt.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.07.2020 14:47
Nebija gan bail no majiniekiem un kaiminiem un joprojam nav bet tas nenozime ka bezjedzigi jakaro..logika un veselais saprats tad eksiste.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.07.2020 19:04
Magisku ietekmi nevar parprast..joprojam nevar nomierinaties..neko es neparpratu. Beidziet mani mentali mocit. Vai nu liekat miera vai laujiet normali dzivot vai iziet no sistemas vai tml.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.07.2020 22:56
But, Why Do Ghosts Feel The Need To Haunt Us?
Ghosts aren't able to communicate through traditional ... Read more at https://www.higgypop.com/news/what-ghosts-want/
-------------
This supports idea that at those times when i was unaware someelese affected me.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.07.2020 22:59
Tapec jau skaidroju ka mani nepamatoti soda..es pats esmu taja pasakuma neapzinati iepits..nezinu kas toreiz lika kautko teikt vai darit kas komandas biedrus bizoja un kapec bet impulsu iespaida..un speciali nepretojos..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.07.2020 23:01
Neko neparpratu..ir gruti pabeigt izmeklesanu ja kadi|kadas negrib lai tas notiktu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.07.2020 23:03
Podstava ili zakaz. Kak ja i govoril. Kto to oblazalsa ili pocti oblazalsa i..poetomu hotel menja stopit.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.07.2020 23:15
Vovcik es visulaiku skaidroju ka ir kautkas specifisks ko negrib lai noskaidroju..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.07.2020 20:45
Nav ritigi. Ir lietas ko nevar samelot un notelot. Piemeram nepieredzi. Brivdienu infa ar sajutam ja ne pilniba tad daleji korekta.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.07.2020 21:02
Un joprojam neesmu sanemis infu kas tiesi taja kofeina vai kakao ir mesli..cik man zinams saldumi. Ja nu vienigi cukurs..meslojums vai tad pariet uz augiem? Nevajag mani par trulu taisit. Normals. Tik naivaks.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
12.07.2020 22:42
Not sure about germany but i did not resist on purpose.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
13.07.2020 14:19
Dunno yet how to unite but CoExistance is more than possible.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.07.2020 03:05
Speciali nepretojos..bet kam ta zavasanas vajadziga?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
14.07.2020 03:20
Tapat speciali nepretojos..man svarigakas lietas jarisina nevis kautkadas sacensibas.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.07.2020 17:20
Kapec mani joprojam grib hakerot|crackot? Nepietiek jau ar to ka censas nepamatoti sodit|likvidet?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
15.07.2020 17:22
Un speciali nepretojos..ironiska situacija..audzina par to ko sabiedriba nevajag..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.07.2020 21:50
While i understand Optimus Prime type quotes i also understand humanity side quite much by now..due to (%)human status. And if they are actually made (not perfect but complete energy wise) then law of (not loss of energy) and (every force have counterforce) means in times of emergency exceptions can be made. It is one of those reasons where in comics characters hold back. But if next 'conflict' will require 'extreme' approaches it would mean some tragedies would not be tragedies but sacrifices. Also it is funny that one of those quotes support freedom yet when it comes to Matrix enslavement..color vision is real..not just black&white. It might even come down to joining forces if third option problem..and what if humans will have inside war? Law of noninterference will affect aswell?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.07.2020 23:04
Dazas valstis var nomierinaties un likt mani miera? Man nav pretenziju pret Kinu utt. bet vienkarsi neinterese attiecibas. Regulari ar intervaliem turpina atkartoties..neiestastis to ka nav. Parisai tika buca un pareizi vien ir. Ta vismaz nesmaucas un netaisa Covid..nebrinisos ja Kina uzlika ierobezojumus..apsesta..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
16.07.2020 23:10
Hihi. Ka piemin patiesibu ta gadzetu OS utt. gluci(ganjau infected ar stalkware)..dazas valstis nespej sagremot realitati. Censas iebiedet utt. Bet man plivat. Tapat neesmu no saraksta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 14?
Ziņa: